Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mycha1031

Mam problem z biustonoszami - pomocy !!!

Polecane posty

Gość mycha1031

Cześć !!! Mam głupi problem z doborem biustonoszy. Tzn. nie wiem jaki rozmiar miseczki jest dla mnie dobry ??? Wydaje mi się że C jest za duży bo u góry piersi nie przylegają do biustonosza, można tam palec włożyć tzn. nie wypełniają całej miseczki tylko jest duży luz, natomiast B chyba jest za mały albo już nie wiem bo niedość że mi brodawki prawie widać to tez piersi nie wypełniają całej miseczki tylko jest luz u góry i miseczka odstaje od piersi i też można palec wlożyć luzem. Co jest nie tak ??? Może ktos coś doradzi albo da fotki jak nie powinien wyglądać biust w biustonoszu żebym mogla ocenić że coś jest nie tak ?? Tzn. przykłady nieprawidłowego doboru biustonosza i jaki w takim wypadku jaki powinien być odpowiedni. Byłabym bardzo wdzięczna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remedium
ma to samo, ale moze dlatego, ze moj biust nie jest za jedrny :( wszystkie staniki odstaja mi ui gory, w dodatku po niedlugim czasie wydaje mi sie ze sie caly stanik rozszerza(albo piersi mi maleja:/ ) a jak kupuje stanik, ktory dobrze przylega do biustu, to po bokach robi sie tzw, drugi biust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może przymierzcie
kilka róznych fasonów przed zakupem. ja nie mam luzu u góry miseczki, więc chyba źle dobieracie biustonosze. może bardziej zabudowane miseczki? może mocniej ścisnięte ramiączka? http://sklep.unikat-comp.pl/product_info.php?products_id=82&osCsid=8c845b26b0a62076fc8e70316b75b45a http://www.lingerie.com.pl/product_info.php?products_id=82&osCsid=4cc143508eeac1a5d4f365f030e84105 ja noszę najczęściej push-up i układa mi się w nim biust jakoś tak: http://www.lingerie.com.pl/product_info.php?products_id=37&osCsid=cc0ea35bed3a379735754896b5bd16f5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flloorcia
ten ostatni komplecik nie polecam, wygląda ładnie tylko na obrazku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flloorcia
najlepiej iść do sklepu i wybrać z 10 biustonoszy i przymierzać dopóki nie ma się pewności że dobrze się w nim czujesz. Zero stresu kobietki niech przynoszą do oporu i wtedy napewno coś dopasujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze
Zawsze trzeba mierzyć kilka fasonów. Ja mam taki problem, że w sklepie leży a w używaniu biust wyłazi :-O A nosze fasony z tzw środkowej półki (50 -70 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może przymierzcie
dlaczego ostatniego kompletu nie polecasz? noszę bieliznę o takim kroju i taka jest właśnie dla mnie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety
nie sadze by w obecnym czasie mogl wystapic problem z niedoborem odpowiedniego stanika, przeciez mozna przymierzyc kilka fasonow i zdecydowac w ktorym biust najlepiej sie prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedząca
na czym polega różnic pomiędzy stanikiem push-up a innymi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha1031
Cześć !!! No niestety ja mam problem w tych czasach z doborem stanika - w przymierzalni jak już kakiś wybiorę to jest w miarę ok ale po ok. tygodniu noszenia tego stanika problem wraca (taki jak pisałam wyżej) - czyli dalej zły wybór stanika... Już nie wiem co mam robić ... albo co robię nie tak przy wyborze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może przymierzcie
do niewiedzącej stanik push-up to stanik, który wygląda tak jak ten: http://www.lingerie.com.pl/product_info.php?products_id=37&osCsid=cc0ea35bed3a379735754896b5bd16f5 miseczki są połączone na linii pod biustem w jednym punkcie. zbierają biust z boków i wypychają go ku górze (co widać na zdjęciu). widzisz jak puszczony jest szew miseczki. po skosie. w dolnej części są "kieszonki", w które mozna włożyć małe poduszeczki, które optycznie powiększą i ujędrnią biust, ale nie będzie wrażenia sztuczności jak w usztywnianych stanikach z grubą warstwą gąbki. najlepiej układa się w nich biust "jabłko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mychy
mycha1031, skoro piszesz ze problem powraca to znaczy ze ciagle kupujesz nie ten fason ktory powinnas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też mam problem - B za małe C trochę za duże, choć nie zawsze. No i nie mogę mieć jakichś rozciągających się staników. Za jednym chodzę po sklepach zazwyczaj kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nigdy hmmm
a ja nigdy w zyciu nie bede mogla ubrac nieusztywnianego biustonosza, bo chociaz piersi mam jedrne to jednak male i zawsze musze kupowac takie sztywne pancerne,przynajmniej pod bluzka widac ze mam duze cycki, a nawet duzy dekolt moge nosic bo mi te staniki wypychają piersi na maksa..pozytywnie zazdroszcze kolezance ktora ma nieusztywniane biustonosze i duze piersi..nienawidze tych pancernych biustonoszy zwlaszcza w lecie gdy jest gorąco...moze macie jakis sposob zeby cycki wydawaly sie na wieksze ale bez tych sztywnych opancerzonych misek:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22mnkj
ja mam duze D i nigdzie nie moge kupic stanika ktory ladnie zbiera biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nigdy hmm
a po co ci stanik ktory zbiera biust?masz przeciez duze piersi wiec mozesz smialo nosic nieusztywniane biustonosze, takie gladkkie koronkowe, najlepsze są cycki ktore wygladają na naturalnie duze i nie zmieniaj ich,!w koncuto normalne ze Ziemia dziala na duzy biust z troche wiekszą silą niz na maly ale to normalne i nie zapobiegniesz temu, dbaj o nie i nie garb sie to nie bedziesz potrzebowala zbierqac biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22mnkj
bo chce miec taki fajny zebrany do srodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njbhvgcfdx nawraca
75D to średni biust na babce o sporej klacie ,nie dobiera się tak jak w tabelce bo staniki z płotna nie są 75obwód zmieści się na 85-90 spokojnie w obwodzie ,czy wiecie ,że 95% Polek ma źle dobrane rozmiary biustonoszy?ja dzięki mahedzie należę do 5% dziwię się ,że kobiety tak się torturują zamiast zadać sobie odrobinę trudu mnie już bierze obrzydzenie jak patrze na rodaczki u których stanik jest zapięty zaraz na pępkiem albo spod koszulki przebija na karku zapięcie buły i czterocycki oraz zanawieski pod pachowe a fuuuj NIE RÓBCIE OBORY NA ULICACH NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK DUŻE D !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×