Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama dama

siedze sama w domu i dostaję pierdolca

Polecane posty

Gość K A ra
"taki ruchacz" bardzo ładnie ujęte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kill me
hm... no to zabije sie po dlugim weekendzie:P tak smiechy cichy ale mi sie naprawde nie chce zyc..no kicha maksymalna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A ra
Karolciu spij dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Wy jesteście dziewczyny
Kill me - ludzie nie lubią takich żartów i zawsze starają się pomóc ofiarze, która takie teksty wypisuje, być może pamiętasz, że dwa miesiące temu pewna dziewczyna z Pruszkowa pomogła pewnej koleżance z Mazur, sprowadziła Policję do jej mieszkania i pogotowie . Rodzice tej dziewxczyny byli w mieszkaniu i nic nie wiedzieli , że ich córka umiera w swoim pokoju. Takie żarty są bardzo trudne do sprawdzenia, czy to jest prawda ale czasem desperatkę można uratować po numerze IP . Zrobiłaś sobie żart , mnie jest żal Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama dama
ja mam sposób na takie stany: wychodząc na miasto ubierasz się w spodnicę, byle krótką, szpilki - nawet jak mialabys skonac i idziesz normlanie między ludzi -w torbie trzeba miec inne buty, w ostatecznosci zmienisz je ale to dziala tylko w przypadku zawodu milosnego :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A ra
Ja powiem tak...z zajec wiem i wierze w to...ze samobójstwo popełniaja osoby z zaburzeniami,chorobami psychicznymi.... i takie tu pocieszanie na kafeterii nie pomoga... u mnie moze byc niewiadomo jak źle ale wiem ze nigdy nie napisalabym ze sie zabije... wiec Kill me bierz sie juz w garść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kill me
a mozna byc tak zdesperowanym, ze sie o tym pisze? myslisz ze na kazdy taki post ktos reaguje? a moze dzieki tym literkom innych osob jakos dam rade? nie pomyslales ze ja moze potrzebuje z kims poprostu pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama dama
kill me---.musisz miec kogos w realu z kim mozesz pogadac, glownie real się liczy ktoś w twojej rodzinie pil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A ra
pewnie...ja tez potrzebuje z kims pogadac! ale nie pisze ze sie zabije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kill me
nie, nie pil...a moze powinien byl...bo teraz chory jest.. jak tu rozmawiac z rodzina za sciana jak matka ma fochy a tata...no eh..jak wyzej... po co go martwic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Wy jesteście dziewczyny
Fajnie , że jesteście tu dziewczyny , przynajmniej mogę sobie pogawędzić z Wami i nie czuję się samotny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kill me
pseprasam... zachowalam sie jak gowniarz...ale i tak mi zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama dama
a kto Ty jestes? moze jako jedyny facet coś o sobie napiszesz :) wiecie, to tez mga byc gormony..z braku chlopa...ech... ja juz widze, kiedy to z braku a kiedy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A ra
mi tez jest źle... ale popatrz...nie jestes sama w takiej beznadziejnej dla siebie sytuacji... i jeszcze mamy mężczyzne nawet w naszym towarzystwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kill me
hehe:) szkoda ze ten moj gnojek nie byl taki....pogadal i w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę warto mieć przyjaciół. Przynależąc do grupy ziomków automatycznie spotyka się mnostwo ludzi bo każdy ma jeszcze jakiś znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama dama
tamten tez pogadal i wogóle...tyle, ze to byl przerost formy nad treścią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A ra
tak...brzmi znajomo...przerost formy nad trescią... tresci zero,albo marna...ale za to w jak najlepszym wydaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kill me
widze ze nie tylko ja mialam taki problem..eh....no coz dziewczyny...ja znikam...ale spac!! spokojnie:)) trzymajcie sie :) Pearl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Wy jesteście dziewczyny
Hej, jeżeli jeszcze nie śpicie to Wam powiem DZIEWCZYNY , że na imię mam Iksiński , na nazwisko Ygrekowski i mieszkam w sporym mieście , typowym jestem facetem, który czuje, potrafi czuć i lubi pomóc i często pomaga oraz z szacunkiem zwracam się do kobiet i kobiety szanuję , tak mnie wychowano :) Jednak zawsze zwracam uwagę na piękno i urodę kobiety , już takim jestem wzrokowcem :) Co tu opowiedzieć o sobie ? Mam się dobrze i świetną mam pracę . Wszystkim życzę tego samego i wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama dama
aha... i wszystko świetnie...jak ja nie ubię dowiadywac się o tym, ze ktos ma dobrze 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A ra
Spij dobrze:) Jutro sie pokaz;) fajnym facetem sie wydajesz:) sympatycznym...:) ja sobie tez zycze swietnej pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A ra
sama dama Ty to masz tu najlepsze teksty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama dama
no wiesz...te publikacje w czasopismach naukowych zrobily swoje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A ra
Zrobiły -szacuneczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A ra
o ktorej jutro meczyk leci? musze go zobaczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama dama
wiesz, tyle, ze ludzie w to nie wierzą...moze dlatego dostaję pierdolca :(..mam to po tatusiu naukowcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A ra
w co nie wierzą ludzie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama dama
w tę ilosc publikacji..szit...ostatnio poznalam jednego kolesia, skoro pytal to mu powiedzialam..no tak? co będe ukrywac... to się patrzyl, jakbym nieprawde mówiła..no żesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A ra
własnie przeczytalam na innym topiku o samotnych 26 latkach...wypowiedz faceta,który stwierdził ze jak kobieta go przegada....to wie ze to nie dla niego... faceci boja się madrych kobiet,jeżeli tylko czują oczywiscie ze nie maja nic do powiedzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×