Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama dama

siedze sama w domu i dostaję pierdolca

Polecane posty

Gość amantka wszech czasow
ja nie mam swojej drugiej polowki,a chcialabym miec,ale poszukuje,,a wy mnie tak zrazacie,nieładnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królewna śmieszka to ja
Sama czy samotna ----oto jest pytanie ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A ra
masz racje sama dama:) nie ma to jak miedzy nami-kobietami...:) przynajmniej mozna normalnie pogadac i pomarudzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Wy jesteście dziewczyny
Tylko z ciotami się Wam dobrze rozmawia , a ze zwykłym i normalnym facetem nie chcecie się dymać :( I jeszcze powiadacie, że my jesteśmy schematyczni , te słowa kieruję do Ciebie sama dama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki polejcie coś na odstresowanko :D Bo jutro znowu praca, zamiast słoskiego lenistwa na słoneczku.... buuuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama dama
oj, Agnieszka...to nie tak...gdzieś tam chodzi ten Jedyny szczęściu trzeba pomóc, ale net jest do kitu, lipa taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zgadzam się z poprzednią wypowiedzią, ja mojego skarba poznałam (o dziwo!) na czaterii :D:D A myślałam, ze tam sami podstzarzali panowie, chcący poonanizowac sie do kamerki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amantka wszech czasow
ale Wy jesteście dziewczyny Tylko z ciotami się Wam dobrze rozmawia , a ze zwykłym i normalnym facetem nie chcecie się dymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królewna śmieszka to ja
Agnieszko oj oj oj oj oj !!!! faceci czasami bywają potrzebni !!!!!!!!!!!:):):(:( ale tylko czasami !!!!!Y Y Y Y Y Y stawiam na dobry nastroj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amantka wszech czasow
ale tekst:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama dama
faceci to ślepa uliczka ewolucji czy wiecie, ze oni mają klopot ze zrozumieniem kobiecego glosu, bo męskie ucho odbiera go jak muzykę dopiero, gdy kobieta obnizy glos jakos skujmają ..a tak to za Chiny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A ra
--->ale Wy jesteście dziewczyny z ciotami??? jasne-a Ty jako przedstawiciel nie cioty oczywiscie tylko "dymac sie chcesz"-jak ładne to ujales... i w ogole Tobie juz podziekujemy... to topik dla babek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królewna śmieszka to ja
no to jak będzie są chętni :classic_cool: bo jak nie to spadam na mecz !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez siedze w domu
i doluje sie na maxa:(:(:( powod oczywiscie facet.......kocha mnie a boi sie ze nie bede z nim szczesliwa.....a jak czuje sie teraz?? kiedy milczy??? nieszczesliwa do potegi entej:( na dodatek on tak daleko ....a ja tak strasznie tesknie:( wiem ze nie tylko ja ,ze on tez........ah...czy ta milosc,czy to zycie nie moze byc prostrze???:( wszystko mnie dobija,nic mi sie nie chce.....jeszcze ta muzyka w moich glosnikach.....dobija mnie na maxa.....doluje jeszcze bardziej:( i co mi pozostaje??? wierzyc ze wszystko sie wyjasni,ze sie odezwie.....ze nie wytrzyma dlugo beze mnie......ze przelamie strach:) wierze w to mocno a poki co dol:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Wy jesteście dziewczyny
wiesz co, poznaj faceta i chciej go poznać , zanim wrzucisz do jednego worka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama dama
ostatnio oglądam sobie męskie blogi z gołymim babami i czytam wynurzenia jak, gdzie i z kim to robią sorry, ale to chyba nieprawda ... no bo kiedy taki facet pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama dama
ja tez siedze w domu -->taaaa...ja tez tak kiedys czekalam, po roku stwierdzialm, ze nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1-0 dla Brazylii !!!! Pewnie ze faceci sa potrzebni, nie tylko do jednego ;) ale skad ich wziasc??? takiego normalnego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A ra
oki...zawsze poznaje...i dopiero pozniej oceniam:) i niestety jak narazie worek jest jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama dama
ja jednego nawet nie zdazylam pozanc...bo sam mnie zbyt szybko ocenil ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajaaja
A ja nawet nie mam telewizora :O i siedzę po prostu przy piwie. Dół umiarkowany, ale co do facetów... :P Pozdrawiam Was, babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama dama
tyle, co mozna bez zalu z kraju za praca jechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A ra
ja doleje sobie tego winka.... nic innego mi nie pozostało do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Wy jesteście dziewczyny
Facet ma w genach pewne sprawy , taki się urodził i od setek lub tysięcy lat nie zmienił się i ciągle jest i będzie wojownikiem i obserwatorem piękna kobiecego ciała , faktycznie ze słuchem często mamy kłopoty ale coś tam dociera , facet słyszy to co chce usłyszeć :) Co się zmieniło ? Kobiety się zmieniły i się zmieniają , są coraz bardziej męskie. Bardzo dziękuję za komplement, że facet czasem jest jednak potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama dama
ale Wy jesteście dziewczyny ----> ...aha, wojownik... panowie maja klopoty z zaakceptowaniem tego, ze kobiety maja więcej mozliwosci rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do - ale Wy jesteście dziewczyny- ale czy facet naprawde nie potrafi byc szczery wobec kobiety ktora niby kocha ???? czy to takie trudne???? nigdy powtarzam nigdy nie zrozumiem facetow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czy podziwialiby mój grubasny brzuch :P Takie wnioski po dzisiejszych zakupach :O :O :O AAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaa.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama dama
a wiecie jak ja mam problem? chcialabym któregoś rozkochac i rzucić? możliwe to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×