Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadiaaaaaaa251981

skóra ŁOJOTOKOWA a .....ciąża.......proszę o oddzew

Polecane posty

Gość nadiaaaaaaa251981

witam chciałabym za jakies kilka miesiacy starac sie o dziecko mam 25 lat i od zawsze od kad pamietam dreczy mnie łojotok i tradzik ....po ktortm pozostały małe blizny ....ogólnie mam skóre tłustą i zastanawiam sie czy ona mi sie pogorszy w ciąży .....martwi mnie to i to BARDZO poniewaz bardzo duzo mnie kosztowało wyleczenie sie z tradzku i pryszczy ....a ciąża moze spowodowac nawrót choroby.... powiedzcie mi zwracam sie do kobiet z skora tłusta i łojotokowa czy w ciazy WAM sie pogorszyła czy zdecydowanie polepszyła....prosze o odpowiedz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaaaaaaa251981
NO WIDZE SETKI opinii....dzieki za oddzew...naprawde zadna mi nic nie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest kibcow wola
dla mnie troche glupio pytasz. to co jezeli okaze sie ze lojotok i tradzik maja sie poglabic, to nigdy nie bedziesz miala dziecka??? z powodu takiejblahostki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest kibcow wola
poza tym nikt nie ma obowiazku ci odpisywac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaaaaaaa251981
taka jest....... to nie odpisuj nikt ci nie kaze jak tylko porosiłam ......to grzech... a gdzie ja napisałam ze nie bede nic dzieci....chciałam znac przypadki innych kobiet krore borykały sie z tym problemem i jak ich skóra sie zachowywała w ciąży..... miałas ten problem ...wsłczuje .....nie miałas ....wiec o co chodzi....ja pytam o zdanie dziewczyny ktore miały skore łojotokowa i zaszły w ciaze ...przeciez jest mnóstwo takich kobiet a ze ja mam decyzje o dziecku przed soba ...pytam czy to takie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej na niesklank
oczywiscie ze nikt nie kaze odpisywac...ale autoreczko topiku troche milsza badz a nie tak z kopyta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaaaaaaaaaaaaa251981
jestem miła ale tez bezposrednia w stosunku do takich wypowiedzi jak wczesniej....kurcze trochę zrozumienia....kazdy ma jakis probblem i chce usłyszec jak go rozwiazac od innych ...taka ludzka natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaa
nadiaaaaa251981 nie martw sie bedzie ok, w ciazy skora pieknieje i jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynaa- ja sie nie zgodze, to chyba sprawa indywidualna. Ja w pierwszym trymestrze z cerą miałam horror. Nigdy nie miałam pryszczy na plecach a wylazło mi tego setki :( Na twarzy też znaczne pogorszenie. Na szczescie teraz zauważyłam powolne znikanie. Ale to może byc tymczasowe od słońca.. Też czytałam że powinnam miec śliczne włosy, mocne paznokcie i brak pryszczy. Niestety u mnie jest na odwrót... :( Oczywiście to nie jest powód by nie mieć dzieci ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×