Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krupcia

Jestem po wczasach odchudzajacych Kto sie przylaczy do dalszego odchudzania?

Polecane posty

Gość grubawa
witam krupcia.... czy dobrze policzyłam? Ty schudłaś az 21 kg? gratulacje!!! zauwazyłam, ze masz silna wole i wytrwale dązysz do celu...trzymaj tak dalej. Ja tak nie umiem, moze czytając siebie nabiore motywacji. O wczasach odchudzjacych mogę sobie tylko pomarzyc, za duzo kasy kosztuja. Z odchudzaniem u mnie kiepsko :(, a tak chce byc laseczką :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubawa
miało byc .....czytając Ciebie , nie siebie :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubawa
i rozpoczęłam drugą stronkę ::):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez kilka tygodni jadłam owoce, warzywa i mięso. Bez ziemniaków, strączków i winogron i bananów, 0 mąki, cukru - to była taka dieta wspomagająca leczenie uch, póniej na 6 tyg zrezygnowałam dodatkowo z mięsa. teraz już dodaje pełnoziarniste pieczywo, mięso. Czuje sie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj grubawa:) Czy dobrze policzylas? Wazylam 93kg teraz waze 76 wychodzi na to ze 17 kg juz schudlam. Dziekuje za zyczenia:) wszyscy umiemy ,ale nie zawsze w to wierzymy,ja wiem ze Ty tez mozesz:) Przychodz czesciej razem sobie poradzimy ,ja zawsze szukalam wsparcia i uwierz mi ze to nie tylko moja zasluga to ze stracilam tyle kg mam nadzieje ze niebawem i Ty tak napiszesz:) Musisz podjac pewne decyzje i byc konsekwentna tylko i az tyle nie rob glodowek pomalu nie spiesz sie i ciesz sie nawet z paru dkg jak schudniesz .Pomysl o odchudzaniu tak zeby kazdy dzien byl nowym wyzwaniem ,nie mysl ogolnie ile to zajmie Ci czasu ,postanow sobie co jutro zrobisz i ciesz sie z tego ze to zrealizujesz:) Pozdrawiam i 3 mam kciuki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
krupcia chcialam zapytac czy przed wyjazdem na wczasy cwiczylas cos.............. np chodzilas na areobik. Bo w sumie masz bardzo ladne efekty po tych wczasach. Schudlas ladnie wagowo i obwody chyba bardzo ci sie zmniejszyly? :) Pisze bo ja tez wybieram sie do szczyrku i to juz niedlugo tylko boje sie diety bo mam napisane ze bedzie dieta warzywno owocowa. :( Wlasciwie co absolutnie nie jest madre, odchudzam sie cale zycie. i troche schudne to znowu przytyje dlatego nie spodziewam sie takich ladnych efektow jak Twoje. Mam tylko nadzieje ze po tych wczasach cos mi sie bedzie dalej chcialo robic w zwiazku z odchudzaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krupcia hej laseczko!!!!!!!!!!!! kochana napisz jakiego balsamu używasz podczas masaży,czy Twoja Pani masażystka ma jakiś swój czy sama przynosisz bo ja mam taki z ATW czy jaoś tak kupiłam w necie i podobno on jest bardzo dobry ale nie jestem systematyczna i pewnie dlatego nie widzę efektów pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta grubsza ania
po przeczytaniu topicku od razu znowu zachcialo mi sie odchudzac, dziekuje!!!bede tu zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicea
hej Krupciu, w jakim ośrodku dokładnie byłaś? jakbys mogła ich strone internetową podać? i jakbys mogła ocenić ile kasy trzeba mnieć, tak średnio, aby jechać na tydzień (oczywiście nie korzystając z wszystkiego jak leci, ale tak w granicach rozsądku).jakbyś mogła napisać ile Ty wydałaś w ciągu tygodnia na dodatkowe zabiegi ? pozdrufki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:) Niedawno przyszlam z Parku wodmnego odwiedzilam laznie parowa ciekawe doswiadczenie ,wczesniej bylam w finskiej i infrafred,ta mi sie spodobala jutro tez tam sie wybieram jestem wykonczona uff dzis rano cwiczonka na 18: bylam na TBC 2 stopien zaawansowania poszlam tylko dlatego ze moje zajecia zostaly odwolane,ale nie bylo tak zle juz chyba jakas kondycja mi sie wyrabia ,nadal jestem najgrubsza na zajeciach ale to olewam,wyjazd na wczasy odchudzajace dal mi to ze juz nie obawiam sie chodzic na cwiczonka,ojj gdybyscie mnie znaly wczesniej to pewnie byscie sie zdziwily tej zmianie ,bo zawsze wszystkich chcialam sciagac na net do cwiczonka i na skaypie dzialalam ,teraz jednak stwierdzam ze jest za goraco w domu i nie wiem czy bym dala rady pocwiczyc. elamela: Pyatalas czy przed wyjazdem cwiczylam ,hmm nie chodzilam do zadnego klubu na cwiczona bylam taka samosia siedzaca w domku jezdzilam na rowerku i cwiczylam z plytek ale nie tak systematycznie jak teraz wlasciwie sporadycznie wiec wyjazd na takie wczasy byl prawdziwym wyzwaniem;) Super ze jedziesz do Szczyrku ,ale z tego co piszesz to jedziesz do innego osrodka ,slyszalysmy o tej diecie bedac tam na miejscu i wiem ze co niektore dziewczyny na wycieczkach w gory mdlaly,my mialysmy dietke 1000-1200kcal. Moze jeszcze uda Ci sie zmienic osrodek i pojechac tam gdzie ja?? jezeli chodzi o twoje watpliwosci z odchudzankiem to uwierz mi napewno Ci sie bedzie chcialo!!! Ja jak widze dziewczyny ktore cwicza i tak superwoo wygladaja to az nie moge sie doczekac kiedy ja tak zaczne wygladac:) efcia buziaczki👄 Mialam pare roznych balsamikow na wyjezdzie i jeden masazystka bardzo chwalila juz lece do lazienki by napisac Ci nazwe:) slim extrem 3:D krem wyszczuplajacy+ujedrniajacy...firma Eveline zwalcza celulit i rozstepy,redukuje tkanke tluszczowa w skladzie jest kolagen,elastyna,l-karnityna wyciag z milorzebu japonskiego i alg laminaria,dla cery wrazliwej i sklannej do alergii:) http:www.eveline.com.pl to jest stronka kosmetykow tej firmy:) ania:) Ciesze sie ze tak na Ciebie stronka podzialala :):):):):) Napisz co u Ciebie? jak zaczelas walczyc? medicea :) Juz szukam dla ciebie stronki:) http://www.krystyna.pl/ To jest ten osrodek na tej stronie wszystkiego sie dowiesz:) jezeli chodzi ile ja wydalam na dodatkowe zabiegi to bralam kosmetyczke ale dla karzdego cos innego jezeli chodzi o jej zabiegi bo bralam zabieg na cere z naczynklami kosmetyczka Ci ustali co powinnas miec jezeli chodzi o twoja cere:) Bralam zabiegi guam ,najpier wzielam od kolan do biustu jeden zabieg kosztowal mnie 80zl a potem bralam tolko na posladki i brzuch ciut zachaczala o szczyty uda i kosztowal jeden zabieg 60 zl takich zabiegow powinno sie wziasc przynajmniej 5 ale tak jak juz tu pisalam kupilam sobie na nastepnym wyjezdie guam w necie koszt 300zl i masz 12-14zabiegow wiec sie bardziej samemu oplaca robic:) Mialam 2 wersje wiec masaze juz tez tam byly ale dodatkowo warto dobrac i doplacic zeby byl 1 h masaz :0 mialam masaz bankami wiec doplacalam do 30 min raz 10 zl za banki noo duzo by pisac o tym jakie ja bralam lepiej ustal sobie Co Tobie bedzie potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy dzien uplynol wg planu:) Rano bylam na treningu 1 h:) Wieczorkiem basen sauna i masaze podwodne ,jacuzi solankowe:) O 18:00 ostatni posilek:) Dzis rozmawialam z kolezanka z wczasow nadal utrzymuje swoja wage 57kg,schudla z 72kg chodzi na imprezy pije piwko. jezeli chodzi o posilki to stara sie jesc tak jak na wczasach:) Wczoraj wieczorkiem i dzis wieczorkiem maz do mnie dzwonil i sie nie dodzwonil bo mnie nie bylo w domku ,dziwi sie gdzie ja chodz ,czyzby nowe zainteresowanie moja osoba sie w nim obudzilo ... Zawsze to ja wydzwanialam do niego i on nie odbieral tel,a tu nagle taka zmiana. Czesto wyjezdza ,albo pracuje do wieczora,wiele razy mialam z tego powodu doly ,czulam sie brzydka gruba ,teraz wiem ze to mozna zmienic i nadal bede sie starala by osiagnac swoj cel. Nie opowiadalam wam jak poznalam na wczasach dziewczyne ktora opiekowala sie dziecmi na basenie ,a wiec gdy nawiazalam rozmowe dowiedzialam i powiedzialam ze jestem aktualnie na wczasach odchudzajacych ,opowiadziala mi swoja historie ... Patrzylam na nia z nie dowierzaniem gdy dowiedzialam sie ze schudla 30 kg,pomyslicie czemu z niedowierzaniem? Przedemna stala dzieczyna ktora byla wysportowana szczupla typu barbie zadbana no w zyciu bym nie powiedziala ze tak niedawno byla brzydkim kaczatkiem....szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie osoby które sa na dietce.🌼 Krupciu potrafisz zachecic do odchudzanka.Miałam spotkanie klasowe po 10 latach i tam mi się oberwalo za mój wygląd .Zawsze byłam szczupła a teraz kolega myslał ,że jestem w ciąży.Tak mi to weszło na ambicje ,ze od ubiegłego tygodnia zgubiłam 2 kg.Zrezygnowałam z ziemniaków,chleba,słodkiego.Jeszcze do Cwiczeń musze się zmobilizowac.Trzymajcie za mnie kciuki na następnym spotkaniu chce zaskoczyc wszystkich i byc z siebie dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
krupciu raczej nie moge zmienic osrodka bo wplacilam zaliczke i wyjezdzam 03.07. wahalam sie miedzy Krystyna i tym osrodkiem ktory wybralam. ten moj mial wiecej zabiegow kosmetycznych w cenie i za basen tez nie trzeba doplacac :D Jade juz nie pierwszy raz na takie wczasy. wczesniej bylam w Jastrzebiej Gorze. tam tez byla dieta 1000 i cwiczenia. wspaniale ze cwiczysz i prowadzisz diete taka jak z osrodka no i te efekty !!!! ZAZDROSZCZE :D Mam nadzieje ze ja tez zlapie takiego powera jak ty bo narazie to mam dola i mi sie nic nie chce a powinnam sie pakowac. nie jem miesa i wedlin od 7 dni to tak zeby sie przygotowac do tej diety w osrodku. pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
share:) Ciesze sie ze tak myslisz duza buzka👄 Napisz czy dzis cwiczylas:) Trzymam za Ciebie kciuki:) elamela:) Super ze jedziesz :):):) napisz jak poszlo ci na wczasach w Jastrzebiej Gorze tam o ile sie nie myle zaczynala swoje odchudzanie nasza instruktorka z wczasow,ona kiedys wazyla o 22 kg wiecej i zaczela swoje odchudzanko od wczasow ,zmienilo to jej zycie :) Nie zazdrosc widze ze juz sama zlapalas bakcyla i ladnie sobie radzisz :) Podziwiam ze nie jesz miska ni wedlinek ,ja jestem miesiara dla mnie ciast moze nie byc ,a mieska nie odpuszcze. wieczorkiem bede na kompie to naskrobie jak mi minol dzien:) To do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzis kupilam corce rozowa bluzeczke rozmiar\"M\" przymierzyla ja w domku i byla luzna w biuscie i dekold tez przez to wiekszy ,corka mowi mamus przymierz na Ciebie bedzie dobra ,patrzac na nia pomyslalam ze na glowe to ja wsadze ale na biust to juz nie wcisne,ale nalegala wiec poszlam do lazienki i szok byla dobra hmmm ja nadal mam w glowie swoje dawne wymiary ,jeszcze sie nie przestawilam,cora poradzila mi zebym ubrala moje wyjsciowe czarne spodnie,ze bedzie super pasowala,przymierzylam i zobaczylam ze to nie spodnie a worki na mnie wygladaja w biodrach w pasie i w nogach byly zdeformowane bo tak niedawno byly ciasne i sie porozciagaly ,a teraz moge bez rozpinania je sciagnac wlasciwie to mi przelatuja po bioderkach ,zrobie zdjecia na pamiatke;) dzis juz jestem po cwiczonkach ,ale instruktorka zrobila troszke mniej intensywne i czuje niedosyt... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska..
Krupcia 🖐️ KONIECZNIE ZROB ZDJECIA I WRZUC NA STRONKE BARDZO BYM CHCIALA ZOBACZYC JAK SCHUDLAS -jeszcze gruba Berta pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krupcia🌻 wdepnij czasami na nasz topik strasznie się cieszę,że tak chudniesz z tego co napisałas to w tej chwili mamy taką sama wagę,może będę Ci wtórować i razem zjedziemy jeszcze parę kilo ? mijają 2 mies od wyjazdu mojego męża ,miałam go przywitać szczupła i co ? został jeszcze miesiąc ile mogę zdziałać ? pozdrawiam Cię 👄 acha! przydało by sie kilka fotek od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Basiu:) Raczej nie umieszcze na stronce wole pojedynczo do zaprzyjaznionych powysylac:) wpisuj sie czesciej podaj adresik i wysle Ci:) Jeszcze nie zrobilam zdjecie ze spodniami,mialam urwanie glowy. rano cwiczonka a potem z synem pojechalam do technikum uzupelnic formalnosci do tej chwili on z mezem sie tym zajmowali wiec myslalam ze wszystko jest ok ,jednak na miejscu dowiedzialam sie ze wszystko powinno byc dostarczone do 27.06 i nie tylko to co przywiezlismy jak sie tez okazalo:( wiec tax i do fotografa ,potem do domku po reszte papierkow,uff udalo sie zostal przyjety do tech:) na kierunek technik informatyk:) barbamamo duza buzka:) przestalam sie wpisywac na innych topikach bo nie robie tego systematycznie nie nadazam z czytaniem i zostalam zjechana na jednym z nich za to wlasnie :( Ciesze sie ze tu zagladasz postaram sie poczytac co tam u was slychac :) jezeli chodzi o pytanie ile mozesz zdialac to znasz juz odpowiedz :) przynajmniej tyle samo co ja:) Mozna schudnac uwierzcie :) Sciskam Was Mocno przesylam mnustwo buziaczkow❤️ Ps barbamamo postaram sie jutro podeslac Ci zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbamamo:) Oczywiscie ze razem mozemy sie odchudzac :):):) Bardzo sie ciesze z tego pomyslu:) Wpisuj sie na topik jakie masz plany na nastepny dzien co chcesz zmienic bo napewno duzo czeba zmian zeby chudnac ,napisz co jesz i ile :) Zwaz sie rano i zmierz pas biodra udo biust zapisz na stronce albo u siebie w notatkach i ruszamy z odchudzankiem:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps ups moje bledy tak sie dzieje jak szybko staram sie pisac chyba jestem dyslektykiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dzis znow swici slonko:) Ide na 11:30 na cwiczonka:) Bede wieczorkiem na kompie :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzis sprawdzalam swoje wymiary i spadly a waga wieksza:( Wczoraj pofolgowalam z jedzeniem i drinki byly piwko... Nie lubie niedzieli w odchudzaniu:( Wymiary: klatka piersiowa..116..110.jest..106 talia.................100...91..jest..86 biodra..............113,5.109.jest.101 udo na samej gorze..64..62..jest.59 Postanowilam sie ostro wziasc za dietke Waga rano 77,500:( bylo 76,000 Plan dalszego odchudzania: Rano 2 wasy ,obiad warzywa i miesko lub ryba kolacja 2 wasy,przekaski owoce,np truskawki arbuz Kupie w aptece bio-slim bede go brala 3 razy dziennie,biore Lkarnityne przed cwiczeniami. cwiczenia: Rano o 9:00 wieczor o 18:00 potem basen,sauna 15 min tak mam zamiar caly tydzien pociagnac. Nastepne wazenie w poniedzialek rano. trzymajcie za mnie kciuki:) Pozdrawiam🌼 Ps barbamamo jeszcze zdjecia ze spodniami nie zrobilam,ale wysle Ci kolo poludnia moje z wczasow odchudzajacych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jestem juz po cwiczeniach 1 h:) sniadanko wasa z almette i z ostrawia 1 pomidr:) L-karnitynka:) Balsam:) Idzie wg planu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka123
hej przyłaczam się do Was z odchudzaniem byłam razem z krupcią na wczasach odchudzających ale ja byłam tylko 5 dni bo dłużej niestety nie mogłam przez 5 dni schudłam tam 2kg jestem zadowolona z pobytu i na pewno tam jeszcze pojadę moze bym więcej tam schudła ale skręciłam sobie na początku kostkę więc nie mogłam robić nie któych ćwiczeń teraz zaczynam odchudzanie ale z meridią od dziś wziełam pierwszą tabletkę mam nadzieję że będzie mi lżej z dietką :) to tyle na początek pozdrawiam wszystkich odchudzających się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼🌼Dzisiaj mija drugi tydzień mojego dietkowania,efekt -2,6 jestem zadowolona z siebie najbardziej z tego ,że nie siegam po słodycze.Biore tabletki Aplefit byc moze dzięki nim nie chce mi sie słodkiego?Nie chce juz marnowac życia na stałe bez efektowne odchudzanie.Chcę wrócic do mojej starej wagi i utrzymac ją wtedy bede w pełni szczęsliwa.Trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) barbamamo zapomnialam ze te juz wysylalam:) Napisz co slychac u Ciebie czy odchudzasz sie i jak Ci idzie:) kobietka 123:) Jak minol Ci dzisiejszy dzien? Odchudzanko rozpoczete? share31:) Bardzo sie Ciesze ze tak superowo Ci idzie :) Trzymaj tak dalej:):):):) Bede trzymala kciuki:) Dobrze napisane \"Nie chce juz marnowac życia na stałe bez efektowne odchudzanie.\" Wczoraj wieczor juz nie mialam sily sie wpisac. Tak jak sobie obiecalam bylam rano na treningu i popoludniu potem spotkalam sie z kolezanka z wczasow i wyciagla mnie na aerobik w wodzie o 3 stopniu intensywnosci byl to zupelny przypadek ze na ten stopien weszlysmy.Trener coprawda krecil nosem ale nas przyjol,obiecalysmy ze nastepnym razem bedziemy zaczynaly od 1 stopnia :) potem zx 20 min posiedzialysmy na masazach podwodnych i dodomku,najwazniejsze ze juz nic nie jadlam tak jak zaplanowalam ,wypilam herbatke i poszlam spac,ze zmeczenia nie moglam odrazu usnac. dzis rano poszlam na Trening 1 h potem 5 min przerwy miedzy zajeciami i zostalam na stretching prowadzila go instruktorka instruktorek to cwiczenia z 2 stopnia zaawansowania ,trening przeciagla do 1 h 30 min okolo 13;00 bylam w domku,popoludniu jestem umowiona z kolezanka na trening 1h potem zostajemy na basen ,moze namowie ja na aerobik w wodzie i potem odprezymy sie na masazach podwodnych,chcialabym jeszcze isc na solarke mam ja wliczona w cene karty pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka123
U mnie dziś ok zjadłam tylko 4 krówki a reszta po za tym ujdzie :) mniej mi się chce jeść a to już plus a tak wogóle to uwielbiam słodycze jak już sobie ze wszystkim jakoś poukładam wezmę się za jakieś ćwiczonka :) żeby tak gorąco nie było to szybciej bym się zmobilizowała a tak siedze i zdycham nie cierpie upałów miłej nocki i już nie jeść o tej porze ;) pijecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krupcia,zmotywowana Twoimi sukcesami zaczęłam mniej jeść,spadł mi 1 kg :) szkoda,ze nie mam możliwości,żeby tak intensywnie ćwiczyć jak Ty,mam jednak trochę za mało ruchu ,powinnam przynajmniej robić sobie wieczorne spacery w szybkim tempie,moze jak pousypiam najmłodsze dzieci to zacznę chodzić wieczorami,tylko cobym do jakis pupów na piwko nie zawędrowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×