Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krupcia

Jestem po wczasach odchudzajacych Kto sie przylaczy do dalszego odchudzania?

Polecane posty

Witam:) kobietka123:) Fajnie ze sie do nas przylaczylas:) Proponuje Ci cwiczonka na basenie w sam raz na upaly:) Pisz jak Ci idzie odchudzanko:) barbamama:) Milo ze tak piszesz 🌼 Jak tam spacerki? hihi piwko fajna sprawa,zrob sobie jeden wypad na tydzien;) Wczoraj mialam caly dzien wypelniony ,rano cwiczenia + basen potem zostalam na balejage ,kupilam 2 bluzki i przyszlam do domu na 16:00 wyszlam przed 18:00 basen +cwiczenia i przyjechalam do domu na 22:00 dzis mnie kolano lewe boli hmmm moze je przesililam,nie poszlam na zajecia rano,za to wzielam sie za generalne sprzatanko narazie wysprzatalam lazienke zrobilam kilka pran ,mam w planie zmienic firanki i umyc okna potem na 18:00 cwiczonka i basen moze tym razem wybiore sie na silownie zamiast treningu i zostane po nich na basenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka123
Krupcia Ty to masz energii skad ją bierzesz ;) U mnie wszystko jak najlepiej , mało jem ale to nie moja zasługa niestety:) mam nadzieję że w końcu schudnę ile będę chciała a chce .................z 15 kg ;) żeby było chłodniej mialabym więcej energii a tak to nie ma się sił nic robić :( pozdrawiam własnie podają pogodę ma być cały czas gorąco :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietka123:) Twoja zasluga bo sama swiadomie sobie dobierasz jedzonko i starasz sie schudnac:) Raczej nie mam az tak duzo energi ,okropnie sie mecze na zajeciach ,potem przychodze oslabiona ten upal daje w kosc dobrze mi jednak robi basen po treningu ,moze dlatego jakos sie trzymam;) W poniedzialek wazenie i mierzenie to bedzie moja nagroda :) Wczoraj plan zrealizowalam:) Dzis bylam tylko na jednych porannych cwiczonkach z 2 poziomu:) Potem basen sauna :) Na obiadek ciut za duzo zjadlam,ale po obiadku tylko 2 pomidory,zaczelam brac tabletki na wzmocnienie wlosow zapobiegawczo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witam:) Wczoraj wazenie:) Tydzien intensywnego treningu dal rezultaty:) Schudlam 2,5kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ba_sia:) Dziekuje:):) Dalej trenuje dwa razy dnia:) Wczoraj mialam zajecia z trenerka ktora prowadzi joge:) Nie byla to joga ,ale poznalam nowe cwiczenia,byla w zastepstwie:) Lubie jak zmieniaja sie trenerki :) Mozna sie duzo nauczyc :) Jeszcze wiele pracy mnie czeka zebym zrealizowala swoje plany;) Chce dojrzec w pelni do poziomu drugiego w cwiczonkach ,nabralam ochoty na nauke jogi wybiore sie tez na zajecia taneczne:) Nie wiem ile jeszcze godz cwiczen bede potrzebowala zeby to osiagnac,mysle ze pewnie z dwa miesiace mi zejdzie ,a potem zostanie trzeci poziom i silownie wlacze jak juz bede gotowa zeby doskonalic miesnia,narazie w zupelnosci wystarcza mi to co robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krupcia,gdzie Ty sie podziewasz ? dawno nie pisałas o swoich sukcesach w chudnięciu ,czy nadal kilogramy spadają? wdepnij czasami na nasz topik i pochwal sie nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemcowybrać7777
Czy ktoś był moze na wczasach odchudzających w Jastrzębiej Górze?Jaki osrodek jest tam najlepszy?Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) barbamama:)❤️ Faktycznie dawno sie nie wpisywalam Dalej cwicze chodze po 2 razy dziennie na treningi ,dodatkowo chodze na basen raz dziennie,dzis mam w planie isc drugi raz na basen:)w weekendy jezdze do czech na aqa na powietrzu jest super. Wczoraj sie mierzeylam z kolezanka ona ma nasze wymiary na telefonie zapisane,mamy zamiar za miesiac znow porownac,ona schudla w 4 tyg niecale 5 kg widac juz po niej,a ja chodze do sk;lepow przymierzac ubranka i coraz bardziej mi sie ta zabawa podoba ,narazie nie kupuje bo wiem ze za miesiac beda za duze poczekam jeszcze z zakupami:) Postaram sie zagladnac na topik do was ,pozdrow dziewczyny🌼 Nie bylam w jastrzebiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo, ja sie zastanwiam, ktos jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jestem tutaj po raz pierwszy .Szukam właśnie dobrych wczasów odchudzających i znalazłam to forum. Może któraś z Was wybiera się na takie wczasy i mogłaby mi polecić. Dodam, że przeznaczonych także dla puszystych pięćdziesiątek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Jastrzębiej Górze, hotel Zew Morza. Polecam. W tym roku też tam jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam suplement IQacai, który pomógł mi w odbudowaniu gospodarki metabolicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie byłaś na wczasach? Ja także zastanawiałam się w ostatnim czasie nad takim spędzeniem urlopu w maju. Sporo koleżanek poleciło mi www.siodmylas.pl. Może też akurat tam byłaś i mogłabyś się wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×