Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pomysłowadczyni

Sposoby na białe zęby

Polecane posty

Gość gość
Pewnie nic wam to nie mówi, zobaczcie stronę pasty - http://www.ajona.pl/ Strona wygląda co najmniej śmiesznie, ale pasta działa cuda - w kilka miesięcy mocno zmieniłam barwę moich zębów, w zasadzie stały się całkowicie inne - a głównie o to chodziło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asystentka stomatologicznaaaaa
pasty wybielajace to sciema, zwłaszcza jak regularnie nie usuwa sie kamienia, pasta moze przedłuzyc efekt po wybielaniu ale napewno nie wybieli zebów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domowe wybielanie to maskara dla zebów-niszczy je ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rr3r
a ja 15 dni temu rzuciłam palenie i w nagrodę postanowiłam wybielic sobie troszkę zęby:) od wczoraj stosuje pastę colgate white one i poluje na gruponie na skaling, piaskowanie zębów bo byłam kilka razy i faktycznie po tym zabiegu zęby są czystrze :) nie planuje wybielania w gabinecie bo to strasznie duzo kasy kosztuje poza tym nie chce mieć efektu nienaturalnych perłowych zębów jak gwiazdy hollywood poza tym nie jestem przekonana co do tych metod boje się ze potem będę miała problemy ze szkliwem i co rok np. będę musiała powtarzać zabieg. Poza tym to ponoć mega boli. Wole jednak naturalny wygląda a nie rzucająco się z kilometra biel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaknysak
Nie do końca się zgadzam. Pasta dużo daje, ale jedynie w takim przypadku, kiedy faktycznie myjesz nią systematycznie i to dobra pasta, nie te z reklam. Kolejnym temat - bez zmiany przyzwyczajeń, kiepskiego podejścia i diety, jakiekolwiek wybielanie jest moim zdaniem pozbawione sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27.11.13 [zgłoś do usunięcia] gość Tylko domowe wybielanie zebów ma sens dentysci uzywaja zbyt inwazyjnych srodków i kamieni,szybko niszcza szkliwo i kaza sobie jeszcze za to słono płacic,to jest biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najbardziej wierzę w białą perłę kupowałam na stronie apteki czerwonej w bardzo dobrej cenie daje podobne efekty jak przy wybielaniu u stomatologa. Widaziałam jeszcze nowość biała perła jutro impreza stosowała ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stomatolog to niszczy szkliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wybielanie zabiegowe, z zwyczajna zmiana podejścia do życia. Czyli koniec z fajkami, mocną kawą i herbatą. Warto również wprowadzić pastę ajona, nie zawiera fluoru, przy systematycznym stosowaniu, powinna wam dać mocną zmianę barwy. I właśnie o to tutaj chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Każdy kolejny zabieg to dla mnie jedna wielka bzdura i wydawanie kasy w błoto, co naprawdę nie ma sensu. Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu zmiana podejścia do życia, tak jak pisał przedmówca - zmiana przyzwyczajeń. Poprzez zwyczajne wybielanie nigdy wielkich efektów nie uzyskacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dwa razy wybielałam w gabinecie, raz zwykłą lampą, raz Beyond. Szczerze..nie widziałam różnicy. Ale prawda jest tez taka, że te sposoby działają tylko na szkilwo. Wybielanie to złe słowo, bo szkliwo powinno być bezbarwne. Kolor zęba zależy od koloru jaki ma zębina. A ta może być trwale poszarzała i tylko licówki zmienią uśmiech na "hollywoodzki";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakiś czas temu wybieliłam sobie zęby w http://impladent.pl/ i efekt jest zdecydowanie zadowalający, uważam, że techniki wybielania w domu nie mogą zdziałać cudów, ale w dobrych gabinetach stomatologicznych dentyści potrafią ładnie wybielić zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palmeros
Wszystko dzięki dobrej diecie i szczotkowaniu, używam ajony od dosyć dawna, nie mam z zębami żadnych problemów, są ładne, zdrowe, ale swoją rolę pełni również to, że rzuciłam fajki i kawę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybielanie u dentysty niszczy szkliwo i zęby robią się nadwrażliwe, nie polecam. Ja stosuję płukanie jamy ustnej olejem kokosowym. 1-2 razy dziennie wkładasz do ust łyżkę oleju i płuczesz zęby przez jakieś 20 min. Potem wypluwasz, wypłukujesz i myjesz zęby. Zobaczysz ogromną różnicę po 2 tygodniach. Dodatkowo olej leczy próchnicę :) polecam Ci ten http://hh-life.pl/produkt/olej-kokosowy-ekogram-280g/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnych rzeczy próbowałam, ale i tak najbardziej skutecznym sposobem na to, żeby mieć piękne i białe zęby jest wizyta w dobrym gabinecie. Ja byłam w dental services i bardzo sobie chwalę efekty. Teraz znacznie chętniej i częściej się uśmiecham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjaen
Polecam przejrzeć te link http://www.colgate.pl/app/CP/PL/OC/Products/Toothpastes.cvsp osobiście używam Colgate Max White One, ma ona wiele że tak powiem odsłon, ja korzystam z Active i na prawde szczerze polecam ;) Dobra w smaku (na tyle na ile pasta moze być dobra ;p), odświeża oddech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie zdecydowałam się na takie domowe sposoby na białe zęby jak np. szczotkowanie ich sodą oczyszczoną... na samą myśl szkliwo cierpi. Ogólnie rzecz biorąc wolę bardziej bezpieczne metody, takie jak chociażby nakładkowe wybielanie zębów u stomatologa, albo przynajmniej pasty wybielające (to bardziej profilaktycznie). Uważam, że uśmiech jest naszą wizytówką więc naprawdę dbam o zęby. Jestem stałą pacjentką w Klinice Odent - http://odent.pl/, w której miałam już zakładany aparat stały na zęby, a później właśnie wybielanie, teraz tylko chodzę na kontrole raz na pół roku i moje ząbki są naprawdę bardzo ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecacie bardzo ciekawe sposoby, na pewno z któregoś z nich skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u dentysty można bezproblemowo wybielić zęby, różnica jest widoczna, ja w http://j-dent.com.pl/ Gdynia zdecydowałam się na ten zabieg i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stomatologia estetyczna na szczęście jest już rozwiniętą dziedziną, ja w http://medident-tabor.pl/ Barczewo miałam m.in. wybielane zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Białe zęby to chyba marzenie każdego :) Ja ostatnio odkryłam zestaw http://ibright.pl/ z którym wybielanie zębów w domu staje się bardzo proste. Czy ktoś z was go używał? Ja mam trochę żółtawy ocień, który strasznie mnie denerwuje i chcę się go pozbyć a na wybielanie w gabinecie mnie nie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga11098
Osobiście polecam wybielanie w Perli smille spa, byłam tam ostatnio i jestem mile zaskoczona, nie mam żadnej nadwrażliwości jak po innych zabiegach oraz fajny szybki efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rejczel90
Ja jestem zadowolona z plus system 5 dni od białej perły. Efekty widać bardzo szybko, kuracja nie niszczy szkliwa i całość jest prosta w użyciu, bo nakłada się żel na aplikatory i tyle, ja zawsze trzymam je tyle co jeden odcinek friendsów ❤️, potem płuczę i cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosowałam białą perłę. Zakładało się takie silikonowe nakładki na kilkanaście minut. Efekt był zauważalny przez osoby z bliskiego otoczenia. Jednak po kilku stosowaniach zęby stawały się wrażliwe. Nie wiem jak jest teraz, bo podobno odgórnie zostały zmniejszone dawki substancji aktywnych więc być może już tak nie działają agresywnie. Poza tym każdy reaguje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josma
Ajony używaj, dbaj o dietę, unikaj niszczących zęby używek. Żeby naturalnie utrzymać ładny wygląd zębów, musisz zadbać o szereg kwestii. Oczywiście wszystko w istocie zależy od tego, czy to wszystko jest systematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×