Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pomysłowadczyni

Sposoby na białe zęby

Polecane posty

soda+sól w proporcji 1:1. Po pierwszych razach, będzie trochę śmierdzieć z buzi, to kamień nazębny się rozpuszcza. po jakimś czasie będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nim23
Ja tam używam past adent z aminofluorkami, dużo bardziej skuteczne w przywracaniu białego uśmiechu niż zwykłe fluorki sodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszałyście o liquid smile?? Ja ostatnio znalazłam coś takiego w necie. Urządzenie wygląda, jak długopis i pomaga w wybielaniu zębów w domu. Jego aktywnym składnikiem jest nadtlenek wodoru. Taki sam, jakiego używają specjaliści do wybielania zębów więc myślę, że będzie skuteczny a wy co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaamm
znalazłam fajna stronę a już jakiś czas poluje na te paski whitestrips. choć szkoda mi trochę kasy:P a jak by sie okazało ze moje żeby sa na tyle wrażliwe ze nie dam rady tego używać to prawie stówa w plecy :P:P no ale znalazłam coś takiego. 300 osób będzie mogła je wypróbować za darmo. Tylko trzeba zbierać głosy. Więc mam prośbę możecie wejść w tego linka co wysłałam i kliknąć tylko "Zagłosuj na ten powód" nie trzeba się rejestrować wystarczy ze wejdziesz tylko i klikniesz! Z góry wielki dzięki! :D A na pewno rezultaty później opiszę !:) http://www.3dwhite.pl/Whitestrips/Wyzwanie-Whitestrips-/Sprawdz-powody.html?page=342&id=8765

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paski wybielajace z zelem dzialaja (choc nie tak spektakularnie jak wybialanie nakladkowe czy lampa) ale efekt utrzymuje sie krotko :( polecam wybielanie zebow u stomatologa, nalezy tez pamietac iz zeby poddawane wybielaniu musza byc zdrowe - bez prochnicy lub nieszczelnych plomb, zel wybielajacy moze uszkodzic miazge zeba ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natomiast soda czy cytryna czy wegiel nie sa bezpiecznymi srodkami wybielania zebow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porter
od szorowania sodą zęby mnie swędzą od wczoraj i nie wiem kiedy przestaną, chyba jak wypadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve^^
Crest Suprem 14% substancji wybielajacej -nie ma nic lepszego ! Naczytalam sie strasznie duzo o wszystkich paskach wybielajacych zanim sie zdecydowalam. Ogolnie najpierw kupilam crest z 10% stezeniem tego srodka co wybiela, stan zebow troche sie zmianil, ale szlu nie bylo. Po 2 miesiacach zdecydowalam sie sprobowac jeszcze raz teraz wybralam wersje crest supreme i nie potrafie opisac zadowolenia. Zeby co prawda mega bola po zdjeciu paskow w trakcie stosowania i sa lekko wrazliwe teraz, ale i tak warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie paski są jednak nieco niewygodne no i w sumie niezaleznie od tego jaki srodek się zastosuje to i tak zostaje nieprzyjemny posmak w ustach. ALe znalazłam w cosmo właśnie ten preparat liquid smile (zdobył nawet nagrodę w jednym z konkursów org przez cosmo). No i jest podobno przez ten pędzelek skuteczny bo żel rozprowadzany jest równomiernie. Stosowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colaaa89
Hej Dziewczyny Ja najpierw stosowałam paski wybielające Blend a med 3D white, które są drogie, szkoda mi było kasy a po za tym ząbki zaczęły mnie piec po 3 dniach, Więc zaczęłam szukać w necie o tanim ale efektownym wybielaniu, i znalazłam KOSMETYCZNE wybielanie zębów za 299,00zł w salonach No+Vello, okazało się że jest salon koło Galerii Kazimierz =) zadzwoniłam , popytałam jak to działa i w końcu się zdecydowałam. Ząbki są wybielone przynajmniej o 2-3 tony, po zabiegu trzeba stosować przez 72 godz. białą dietę. Jestem zadowolona, panie są przemiłe Myślę że jest to jeden z tańszym ale efektownych zabiegów wybielania zębów. Dziewczyny jak też korzystałyście z Kosmetycznego wybielania zębów w salonach No+Vello to napiszcie co sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aIilna
Po pierwsze, trzeba zrobić wszystko aby zęby nie żółkły. Tak naprawdę na ich kolor pracujemy sami. Żółkniecie zębów powodują papierosy, kawa a nawet herbata. Jeśli uwielbiamy wszystkie te używki o pięknym białym uśmiechu bez ingerencji stomatologa raczej nie możemy marzyć. Bardzo częstą przyczyną brzydkiego koloru zębów jest także kamień nazębny. http://nuclearts.pl/leczenie/wybielanie-zebow-jak-wybielic-zeby-domowymi-sposobami/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exit110
Po kilku latch obserwacji mojej dzieci siebie i męża wiem, że nadpobudliwość u dzieci , nerwowość, kłopoty w nauce - koncentracja, zgrzytanie, złe sny, krosty na pupie, kamień, osad na zembach, psujące się zemby, czerwone pieprzyki, kaszel równiez szczekający, w nadmiarze kichanie i bekanie, popękane naczynka, nadmierna otyłość, chudość, podsiniałe oczy, krosty - są od pasożytów. Nie wszystke te obajwy muszą występowac jednocześnie. Dzieci mają coraz więcej tasiemczyc (zbiorowe żywienie w szkołach, przedszkolach, psy i koty). Na tasiemca możecie kupić lek Yomesan/Niclosamide z aptek internetowych za granicą. Bez recepty. Vermox też kupicie . Mi zniknął NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST, krosty, łamliwe paznokcie, grzybica między palcami u nóg, kamień nazębny, mąż mniej chrapie i mówi, że ogólnie czuje się jakis lżejszy... Dziecko brało zentel 3 dni // 2 tyg. przerwy // Vermox 3 dni //. Nic nie znalazłam w kupie.// znów 2 tyg przerwy i zastosowałam powyższy przepis u swojego dziecka przez kilka dni, potem podałam mu Vermox (ciągle stosując sok z czosnku) i to co zobaczyłam w kupie to był szok... Musicie ostrożnie przeprowadzać odrobaczanie gdyz bardzo silnie zarobaczony organizm może nie poradzić sobie z toksynami po robalach, tzw wstrząs anafilaktyczny. Jedzcie dużo ogórków kiszonych, kapusty kiszonej, cytryny. Robaki uwielbiaja zakwaszony organizm, a nie znoszą środowiska zasadowego. leki, farmaceutyki pomagaja tylko wtedy kiedy wspomagamy je naturalnie, nie jemy słodyczy, mąki itp....Lekarze próbuja wmówic nam rózne choroby, nie wierzcie we wszystko co usłyszycie. Nieświeży oddech prawdopodobnie = TAsiemiec. Kupcie Niclosamide / Yomesan najlepiej 2 opakowania bo nie zawsze jedno wystarcza. Poczytajcie o tym leku w necie. Kupcie w aptece on line, za granicą, holandia, niemcy, belgia. Chyba, ze macie kogoś znajomego za granicą. Dobrze tez podac pozostałym członkom rodziny...W Polsce lek nie jest dostępny, zakazany przez Ministerstwo Zdrarowia. A ludzie chodzą do lekarzy. Ci diagnozują coraz to nowsze jednostki chorobowe (wrażliwe jelito, Halitoza itp.) tylko nikogo nie mogą wyleczyć i tak dorabiamy koncerny farmaceutyczne dokupując kolejne dawki leków które zamiast leczyc czyszczą am portwel i powodują kolejne dolegliwości. Jaki mieliby z nas pożytek gdyby szybko nas wyleczyli !?? Mi pomogła w diagnozie Wega Medica w Warszawie, ale od dawna podejrzewałem, że to moze być tasiemiec. Powiedzieli, jaki lek kupić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białe zębyyy
Ja używam pasków wybielających crest 14% od 2 dni, efekt już widać powoli, jedyny minus to taki, że zęby stają się strasznie wrażliwe aż bolą. Może nie każdy odczuwa taki ból, ale ja z natury mam wrażliwe zęby. Ale zaczęłam używać ponownie pasty Sensodyne i da radę wytrzymać. Jak na razie polecam te paski!! Wygodniejsze są niż pasta Biała Perła!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnaka
Przepis na białe zęby jest dosyć prosty. Przede wszystkim - koniec z fajkami, kawy minimum, pasta ajona - u mnie to doskonale działa. A jak będzie u was? Tego nie wiem, ale skoro u mnie podziałało to raczej u wszystkich ruszy - moje zęby nie były w najlepszej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olicka
Ale wcale nie wygląda on tak proste. Wprawdzie to wszystko co piszesz dla mnie wcale nie jest problemem, ale większości ludzi jest. Weź powiedz komuś kto pije codziennie kawę przed wyjściem do pracy, by z tego zrezygnował... Nigdy ;-) Dla nich to masakra - a sama ajona niczego nie zdziała, chociaż sam wygląd zębów może się trochę poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makiczka
Nie byłoby to proste, gdyby wymagało wyrwania zębów i wstawienia nowych, a kiedy chodzi tylko o zmianę przyzwyczajeń to problem jest tego typu, czy tego się chce, czy też nie. Ja tyle mogę na ten temat powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeeman
ja dostaję dreszczy jak czytam o sposobie soda plus coś tam no przecież szkliwo sobie można uszkodzić. Najlepiej pójść do zaufanego gabinetu, jak Galeria Uśmiechu na wybielanie zębów. Innego sposobu nie widzę, żadne domowe sposoby nie wchodzą w grę, pasty też nie są zbyt skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie polecam wybielanie zębów w domu żelem biała perła, bo jest bezpieczne dla szkliwa i skuteczne. Wiadomo, że efekty nie pojawiają się tak szybko ja po wizycie u dentysty i trzeba trochę systematyczność, ale warto bo koszty są znacznie niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soda oczyszczona i sok z cytry
na szczoteczke sie daje troszke sody i kropi sokiem z cytryny ale tylko troche. slyszalam o tym ale jeszcze nie probowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka_bolka
Sok z cytryny i soda oczyszczona to najprostsza droga do tego, żeby zepsuć sobie zeby. Takie jest moje zdanie. Ja obecnie używam http://dermalab.pl/74,idol-white.html i różnica jest spora. Nie mam po tym nadwrażliwych zębów. Wcześniej stosowalam zwykłe pasy wybielające, ale efektów większch nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala-mala
Ja bym nie ryzykowała z sodą sama w domu. Można sobie nieźle popsuć szkliwo. Ja wybielałam Białą perłą, efekty były świetne, ale tylko przez pare miesięcy. teraz zastanawiam się czy nie wybrać się do takiej kliniki w warszawie - Triclinium się nazywa. Słyszałam, że mają bardzo dobrze rozwiniętą stomatologie estetyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam przez miesiąc żelu białej perły i pozniej od czasu do czasu stosowałam by utrzymać efekt. Kurację robiłam 1,5 roku temu a efekt pozostał do dziś:) Żadne nadwrazliwosci itp. nie występowały u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmiechnięta:)
Polecam Wam metodę Paris Smile - testowałam ostatnio i jestem bardzo zadowolona. Zabieg zrobilam na stoisku w Reducie (w Wawie). Jestem baaaardzo zadowolona z efektu. Zęby mam bielsze o 5 tonów, a co dla mnie najważniejsze - nie ma efektów ubocznych. A do tego teraz mają wiosenną promocję - zamiast 260 zł, zabieg kosztuje 199:) Ale tylko do końca kwietnia, więc kto może, niech korzysta czym prędzej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×