Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pomysłowadczyni

Sposoby na białe zęby

Polecane posty

Gość hemis
Mam podobne zdanie. Dużo lepszym rozwiązaniem jest po prostu solidna i odpowiednia pielęgnacja. To wtedy właśnie można zębom przywrócić normalność, tylko nie spodziewajcie się, że nastąpi to od razu. Dobre podejścia i zmiana będzie zdecydowanie widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gebrel
Wystarczy odpowiednie szczotkowanie dobra pasta i normalna dieta. Można przywrocić zębom ładny wygląd w ciągu kilku tygodni. Tak to wyglądało u mnie i taki właśnie po czasie udało się uzyskać efekt. Zatem - działajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemsel
Proszę tutaj - http://www.stomatologia-stencel.pl/wybielanie_zebow.html To jest klinika w Chorzowie. Wszystko do załatwienia - u nich robią nie tylko zabieg, ale również dbają o to, co dzieje się później tzn. kontrola efektu. Bo on utrzyma się na poziomie tylko wtedy, gdy będzie realizowany systematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobny problem i w sumie to mało czasu :) Mam niedługo ślub i też chcę wybielić zęby. Niby nie mam bardzo żółtawych, ale jednak coś chcę zmienić. Natknęłam się na frazę :proszki do wybielania zębów", może wiecie, czy to skuteczna metoda i czy warto inwestować. Sa na rynku pionierzy w tej kategorii, czy raczej wybrać jakieś nowości? z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi najlepsze efekty daje iWhite :) W ciągu pierwszych dni wybielenie o 2-3 tony i utrzymuje się do 2-3 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzatamro
Kochana polecam Ci system iwhite, przed ślubem idealnie się nada. Jest bardzo prosty w użyciu, opakowanie zawiera 10 nakładek wypełnionych żelem, które zakładasz na 20 minut przez 5 dni i tyle :) Dla lepszego efektu polecam jeszcze pastę wybielającą do codziennego użytku :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam system iWhite, kompleksowe rozwiązanie :) Ja używam tych nakładek i pasty i jestem bardzo zadowolona z efektów, zwłaszcza, że się utrzymują nawet 2-3 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasta ajona - systematyczne szczotkowanie, to daje dużą poprawę. Wiem jak było u mnie, co się działo, jaki efekt udało się uzyskać. W tym momencie te moje zęby wyglądało naprawdę w porządku. Nie sądziłam, że tak szybko coś takiego uzyskam klasycznymi metodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już testowałam te wszystkie sposoby i nie dawały rezultatów. Najlepiej jest wybielić zęby w profesjonalnym gabinecie. Wtedy masz pewność że zęby będą zdrowe i białe. Ja wybielałam zęby w gabinecie www.rojekdental.pl i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno lepiej wybielić zęby u dentysty niż próbować samemu w domowych warunkach, będzie różny efekt, fajnie mi wybielono zęby w http://new-dent.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim normalne szczotkowanie i tyle. Można uzyskać fajny efekt bez cudownych metod, dbając jedynie o podstawy i dzięki temu docelowo na pewno zmiana będzie zauważalna. Nic nie dzieje się natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczotkujcie odpowiednio zęby i dbajcie o podstawy. Używki mają jedynie negatywny wpływ. Wiem ile można uzyskać w krótkim czasie, podstawowymi krokami. Dojście do fajnego wyglądu zębów wymaga czasu, ale też trzeba chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matikuks
Polecam naturalne sposoby, odpowiednia dieta, ograniczenie lub wyeliminowanie słodyczy, odpowiednie szczotkowanie. Można tez wyp[róbowac taki proszek do wybielania White Action ze srebrem. Fajnie poprawia też oddech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Systematycznie szczotkujcie ajoną, to daje dużą zmianę, ale po czasie. Zwracajcie uwagę na brak fluoru, szkodliwy jest również triclosan. Tak naprawdę zęby można zdecydowanie odmienić samymi podstawami, to nie musi trwać wieczności, trzeba z glową działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne szczotkowanie, bez używek, dobra dieta i stopniowo wygląda to coraz lepiej. Pewnie, że dojście do należytego stanu zębów wymaga czasu, jednak bez zdrowego podejścia sukcesów nie będzie. Nad sobą mocno się napracowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że najważniejsza jest jednak higiena jamy ustnej. Nie tylko mycie zębów, ale także używanie nici dentystycznych, płukanie jamy ustnej. A tak z domowych sposób to popularna jest soda, skórka od banana, ostatnio modny węgiel. Tutaj zresztą można poczytać o różnych sposobach: dbajousmiech.pl/biale-zeby-domowe-sposoby/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patiii888
Już próbowałam wiele aby wybielić swoje zęby. Domowe sposoby niszczą nasze zęby. Ja spróbowałam metodę Martuni i w końcu się udało :D moje zęby są znacznie bielsze https://metodamartuni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak jak koleżanka używam żelu dr martin schwarz home comfort,polecam każdemu,bo nie powoduje żadnego bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczoteczki soniczne, pasty himalaya herbals, nici dentystyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek do wybielania zębów - http://vk.cc/1YM91P ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×