Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmm to prawda

mam 29lat i jeszcze nie jestem psychicznie gotowa na dziecko!!!

Polecane posty

Gość hmmmm to prawda

tylko że nie wiem co robic, czekac dalej czy poprostu mieć??!! ale chyba to pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykcyryk
jak się okaze ze nie mozesz miec dzieci to dopiero wtedy dojrzejesz do macieżyństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wie nikt
mam podobny problem (mam 27 lat) może mniej od ciebie ale ja również nie mam za grosz instynktu macierzyńskiego. Jeszcze kilka lat temu marzyło mi sie dziecko. Ostatni wpadłam w wir pracy (którą bardzo lubię); ciągle jest cos do zrobienia. W tej chwili nie czuje sie gotowa w żaden sposób do tego aby mieć dziecko. rozumiem Cie świetnie. Zdaje sobie jednocześnie sprawę z tego , że zegar biologiczny tyka i może się pewnego dnia okazać, ze mój czas już minął. I jak z tym walczyć....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdali
ja mam 28 i tez nie chce miec jeszcze dzieci,to indywidualna sprawa kazdej kobiety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm to prawda
tak jestem mężatką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykcyryk ma niestety rację, fakt że dziecka do brzucha nie można dać sobie wepchnąć, ale jak już obudzi się instynkt może być nieciekawie, ja też tak mówiłam, że nie i wogóle bo i po co, jestem młodsza od ciebie, teraz juz dojrzałam, tyle że to nie takie proste począć dzidziusia, rozpoczęłam leczenie, a na twoje pytanie obawiam się, że nikt ci nie odpowie jednoznacznie, sama musisz wiedzieć co jest najlepsze, życze trafnego wyboru ... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×