Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamanaaaa

Pomocy!!! Mam żołte zęby - jaką metodą je wybielić????

Polecane posty

Gość mam 28
ja mialam wybielane w gabinecie preparatem Brte Smile. Super efekt, ale moje naturalne byly bardzo zolte. tak juz chyba genetycznie. na dodatek pije kawe wiec teraz sobie doprawiam w domu tymi szynami i zelem Opalescence. Zalamanaaa: polecam ci wizyte u dentysty na poczatek. potem zeby utrzymywac efekt mozna paski. ale same paski za bardzo nie pomoga. najlepiej dzialaja na 13-14 latkowe zabki, miekkie i porowate. u doroslych juz nie tak ladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhkjhjhkhk
Paski stosowałam dwa lata temu przez 7 dni. Mam dość biała kość ale nalot od kawy, herbaty, soków. Efekt był widoczny. Zęby bielsze i lśniły. Teraz powtórzylam kurację (biorę ślub i chciałam olśnić uśmiechem :-)) i efekt jest dużo mniejszy. Wniosek z tego taki, że zęby nie zżółkły od poprzedniego razu . A to chyba dobrze. Paski kupiłam za 60zł (około) w Rossmanie w Toruniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronxik
mi sama dentysta odradzila wybielanie zebów.. a mogla by zarobic przeciez i to duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam bardzo zolte zeby a po wybielaniu - bardzo biale ;) fakt ze trzeba co jakis czas powtarzac wybielanie ale co to za problem w porownaniu z ladnym usmiechem I wcale zeby nie sa przez to oslabione!!! Mam zdrowe zeby i wcale mi sie nie psuja Jak wybielacie sobie zeby paskami blendamed lub czyms podobnym - tzw \"tanimi srodkami\" to wcale sie nie dziwie ze moga sie wam zeby psuc a pewnie i tak nie ma zamierzonych efektow... Niestety to co dobre i skuteczne kosztuje i wybielac zeby nalezy tylko pod okiem dentysty a nie na wlasna reke \"pojde do apteki i sobie kupie jakis preparacik...\" ZEBY TRZEBA NAJPIERW WYLECZYC I OCZYSCIC Z OSADOW A POTEM BRAC SIE ZA WYBIELANIE ja wybielalam 3 lata temu srodkami OPALESCENCE i to jest wydatek ok 400 zl za szyny i 15 zl za kazda strzykawke (8 potrzebowalam - po 4 na gore i dol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaa
a wiec ja tez mam zolte zabki,ale nosze aparat wiec wybielaniem sie zajme jak go zdejme;) ostatnio bylam u dentysty i w cenniku przeczytalam ze wybielanie koztuje 500-700 zl(nie wiem od czego cena zalezy).Ale podobno bardzo dobra jest cytryna. Trzeba dodac kilka kropli soku z cytryy do pasty do zebow i myc:) nie probowalam.. :P slyszalam tez cos o sodzie,ale jak sie jej uzywa -nie wiem. Poza tym jest bardzo duzo takich paskow wybielajacych i plynow, ktore napewno cos rozjasnia:) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitka19
mam pytanie czy ktoś może używał pasty wybielającej Diamant lub Blanx Med? Waham się między tymi dwoma pastami, nie mam pojęcia która daje lepszy efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosheria
A czy ktoś z Was slyszal o urządzeniu Light transmitter,popularnym chocby na allegro ?CZy są rezultaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazulka14
mam dopiero 14 lat i mam zolte zabki. bardzo jest przykro, gdy pytaja czemu masz zolte zeby i nie viem sama co odp. gdy bylam malutka i mialam mleczne zabki to byly bialutkie. teraz... navet niektore mysla ze ja ich nie myje, ale myje ich dwa razy v dzien, takze stomatolog zaproponoval mi sprobovac myc ich soda, ale to nic nie pomaga. prosze poradzcie mi cokolviek...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazulka14
mam dopiero 14 lat i mam zolte zabki. bardzo jest przykro, gdy pytaja czemu masz zolte zeby i nie viem sama co odp. gdy bylam malutka i mialam mleczne zabki to byly bialutkie. teraz... navet niektore mysla ze ja ich nie myje, ale myje ich dwa razy v dzien, takze stomatolog zaproponoval mi sprobovac myc ich soda, ale to nic nie pomaga. prosze poradzcie mi cokolviek...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ediq
Mam ten sam problem co mazutka .... mam 15 lat i choc myje zeby 2 razy dziennie pasta wyb. i probowałam takze sody to nie widac zadnych efektow.To naprawde nie przyjemne i obrzydliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka bielko biały uśmiech
Metoda jest prosta to nie prada żę nic nie można na to porabić !! Nie wiem Jak na Ciebie Ale na mnie to podziałało Więc warto spróbować !! 1. Kup sodę oczyszczoną w proszku !! i cytrynę !! 2. Umocz szczoteczkę w gorącej wodzie tak Aby nic na niej nie było żadnych brudów potrzymaj we wrądku 5 min !! 3. Nasyp troszkę sody na szczoteczkę i pokrop to sokiem z cytryny ! 4. Wyszoruj pożądnie zęby !! Tak aby były całkiem gładkie jak je przejedziesz językiem :D 5. Stosuj to Tak długo jak tylko możesz 6. Pamiętaj tylko 2 razy w ciągu tygodnia możesz zrobić sobię tą kurację i to w inne dni Ja np. Robiłam w poniedziałek i sobotę !! Ale w inne dni myłam żeby pastą do żebów !! Najlepiej tak jest ostra w tedy jest dobra pasta !! Spróbuj możę Ci też się uda :D Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ediq
do ; Asiulka bielko biały uśmiech Ta metoda tylko poraniła moje dziąsła i sprawiła ze zeby stały sie jeszcze bardziej wrazliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasa
tez mam zolte zęby, za 2 tygodnie ide do dentystki na wybielanie, zrobi mi szyne i da plyn do wybielania, koszt okolo 500-600 zl. tez uzywalam roznych past wybielajacych ale na kazdej przeciez pisze cos w stylu wzmacnia naturalna biel, usuwa osad...u mnie nie bylo efektu. jezeli ma sie zolte zeby i wybieli sie je to wiadomo ze potem pijac soki, kawe, herbate po roku np efekt moze byc troche mniejszy, ale przeciez szyny nam zostana wiec co jakis czas, mozna w domu, w nocy wybielic raz jeszcze.... nie widze w tym problemu. zreszta mi nie zalezy na super bialym kolorze jaki widzi sie w tv, chce miec nie zolte zeby, bielsze niz mam ale nie chce super bialych bo moim zdaniem nie wygladaja naturalnie tylko sztucznie i kojarza mi sie z takimi zrobioinymi plastikowymi blondynkami (nie obrazajac blondynek bo sama nie jestem :) ). a co do licowek to mam na 2 zebach i nie widze jakiejs wiekszej roznicy w kolorze - robilam je w zeszlym roku dentystka poza tym powiedziala ze jezeli chce wybielic o kilka tonow to nie zaszkodzi to zebom poniewaz uzyje roztworu o malym stezeniu. moze wybielanie na maksymalny odcien bieli jest szkodliwe? wiem jedno - zaryzykuje :) bede mioec bielsze zabki i bede sie usmiechac do zdjec :) pelna geba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! ZAłAMANAAA - Powiem ci tak ja właśnie wybielam zęby u dentysty metodą nakładkową nocną żelem opalescence 10 % już 10 noc. Ale najpierw powiem Ci jakie ja mam szkliwo , mam dosyć białą kość ale przy dziąsłach od góry żółtawą i to właśnie chciałam zwalczyć i tak jak pisałam wybielam już 10 noc i powiem prawie żadnych rezultatów na dolnej szczęce, natomiast góra się nawet nieźle wybieliła, ale przy kłach został delikatny odcień żółtego. Koszt tego zabiegu kosztował mnie 728 zł w Krakowie. Do tego jeszcze wizyty kontrolne dochodzą , przed wybielaniem ściągnięcie kamienia , czyszczenie specjalną pastą także prawie 1000 zł i powiem szczerze bo jestem konkretną osobą i rozumiem twój problem nie warto, tyle kasy i efekty marne, nawet moja mama mi też mówi to samo ! tym bardziej jeśli ty masz żółtą kość na pewno ten sposób nie jest dla Ciebie ! może będzie lepszy tymi nowymi lampami, ja żałuję że nie dołożyłam kasy i nie poszłam na nie, droższe ale może bardziej skuteczne! I jeszcze trzeba uważać na to co sie je, nic nie wolno kolorowego np. borówki , soki , kawa , papierosy, wino bo by wszystko poszło na marne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasta wybielająca
myj nią zęby 4 razy dziennie po 5 min. przez tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaka17
czesc ja włąsnie mam białe zeby kupiłam sobie dobra paste wybielajaca w ciagu 14 dni bam białe zeby :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloldkazlosnica
A ja wlasnie skorzystalam z pomocy dentysty :) Wybielanie zabkow trwalo 30 minut:) wczesniej scalling, piaskowanie, potem fluor i cacy:) Moze kiedys faktycznie byly kiepskie metody i niszczyly zeby, ale teraz jest w Polsce nowa metoda Beyond i ona nie niszczy szkliwa a uzyskuje sie niesamowite efekty!. Kolor bialy utrzymuje sie zazwyczaj 2 lata, ale jesli zaobserwuje sie ze kolor zebow zmienil sie np. o jeden odcien to wystarczy pojsc do dentysty oni zrobia taki "przypominajacy zabieg" gdzie nalaza troche preparatu poswieca lampka 5 minut i wystarczy:) Ja jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja moge Wam polecic wybielanie żelem Opalescence! Wybieliłam sobie własniew ten sposób zęby ,zamówiłam zestaw 4 strzykawek 20% w internecie do tego nakladki sz1;) to sa nakładki jednorazowe ale spokojnie mozna je przemyc woda i uzywac kilka razy Widac efekty juz po 1-ym użyciu Stosowałam ten żel co 2 -3 dni poniewaz zeby staja sie wrażliwsze wiec dałam im czas aby doszły do siebie ,przerwa w wybielaniu nie wpływa na efekt końcowy:) Polecam! I ciesze sie ze nie przepłaciłam u stomatologa... tam zapłaciłabym ok 700 zł a tutaj wyszło mi ok 100 zł do tego zestawu dokupiłam jeszcze paste wybielająca która stosuje raz na tydzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklin
Ja też wiecznie sobie wmawialam ze mam zółte zęby bo mam taką kość. Żadne pasty wybielające nie pomagały. Od paru miesięcy stosuję plastry wybielające blend a med i jestem naprawdę zadowolona. Stosowałam tylko raz dziennie na wieczór a efekt był rewelacyjny. Po 4 dniach zobaczyłam różnicę. Teraz mam białe zęby i plastry nalepiam tylko od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
A czy ktoś z Was korzystał z żelu Liquid Smile? Z tego co się orientuje, to jest to jeden ze skuteczniejszych sposobów wybielania zębów. Jest tak samo dobry jak wybielanie w gabinecie stomatologicznym, a za to o wiele tańsze i mniej bolesne. Także wydaje mi się, że warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja o nim czytałam, bodajże w cosmo i wydał mi się zdecydowanie czymś godnym polecenia. Efekty po dwóch tygodniach - to prawda? Stosowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybielałam zęby akceleratorem halogenowym w salonie white&beauty. Jest to dosyć "mocna metoda" i daje świetne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania odzyskuje zdrowie
PŁUKANIE OLEJEM SEZAMOWYM!!! POLECAM. U mnie wybielanie było widoczne już po 4 razach! Poza tym to super zdrowe i wszyscy co probowali wcześniej chemicznie wybielac żeby piszą że olejem o wiele lepiej wybiela. NIe słyszałam żeby komuś nie podziałało. Opis jak to zrobisz znajdziesz tutaj: http://odzyskujezdrowie.blogspot.ie/2014/01/pukanie-ust-olejem-ssanie-oleju.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo trzeba sobie zdawać sprawę, że pasty wybielające to tak naprawdę pasty ścierne np http://lekosfera.pl/exp/preparaty-bp.htm . Za ich pomocą doczyszcza się tylko ząbki i doprowadza do ich naturalnej barwy. Jeśli ktoś ma "z urodzenia" ciemne kiełki, albo żółte np. po antybiotykach w dzieciństwie, to niewiele to daje. Jest jeszcze wybielanie chemiczne, ale koszty profesjonalnego u dentysty są niemałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żółte zęby to problem, ale do rozwiązania - mycie 3 razy dziennie, miekka szczoteczka i macie całkowicie inne zęby. Do tego ajona bez fluoru. Wiadomo, że nie od razu odmienicie zęby, ale z czasem będą one wyglądały całkowicie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam podstawy - ajona zgoda, ale bardzo duże znaczenie ma również miekka szczoteczka, należy ją zmieniać co kilka miesięcy - wtedy będzie wpływała na zęby pozytywnie, a nie je niszczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halpon
Ludzie chcą mieć białe zęby, a nie potrafią zadbać o podstawowe kwestie. Tymczasem porządna szczoteczka, dobra pasta i odpowiednie szczotkowanie, działają cuda. Wystarczy tylko chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×