Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamanaaaa

Pomocy!!! Mam żołte zęby - jaką metodą je wybielić????

Polecane posty

Gość gość
Metodą normalnej diety, systematycznego mycia ajoną i częstych zmian szczoteczek. To zdecydowanie najskuteczniejsza metoda, która faktycznie pomaga i z czasem daje mega efekty. Ale ich skala zależy w pełni od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ten ból! Sama miała żółte zęby i próbowałam wszystkich chyba past. Wybielanie u dentysty odpadało bo miałam nadwrażliwe zęby. Pomogło mi tzw. ssanie oleku kokosowego. Obejrzyj sobie filmiki na youtubem, to niewiarygodna, Zobaczysz różnicę po kilku tygodniach płukania buzi olejem kokosowym. Musi być tylko odbrej jakości. Ja kupiję w ekologicznym sklepie na http://hh-life.pl/kategoria-produktu/oleje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Poprawić pracę wątroby (zwiększyć wydzielanie żółci ).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno pierwszym krokiem powinna być dbałość o to by nie pijać tyle kawy czy herbaty i o ile palimy, najlepiej rzucić papierosy. Później pasty wybielające, płyny do płukania jamy ustnej, domowe sposoby na wybielanie itd. Jeśli to nie pomaga najlepiej udać się do stomatologa na czyszczenie i wybielanie, oczywiście nadal stosując pierwszy krok. U mnie tak właśnie było i poszłam do dentysty. Tam stwierdziliśmy wspólnie, że najlepiej będzie wybielanie zębów za pomocą systemu Beyond i Zoom :). Jestem bardzo zadowolona z efektów i staram się je utrzymywać za pomocą past. O tej metodzie wybielania jest napisane na stronie mojej kliniki dentystycznej, do której chodzę: http://odent.pl/oferta/wybielanie_zebow_o7/ Może rozjaśni Ci to sprawę i zdecydujesz się na któryś ze sposobów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam też mocno żółte zęby, ale nie ukrywam: lubię kawę, palę papierosy, wieć to rzutuje na pewno na wygląd moich zebów. Generalnie wybielanie powinno Ci pomóc, pod warunkiem, że w wybranym przez Ciebie gabinecie będzie jakiś dobry sprzęt, a nie przestarzały laser. Ja byłam w Rojekdental. Tam mają laser Picassa. Moje zeby są zdecydowanie bardziej białe niż żółte teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawyki żywieniowe i higiena to podstawa, ale jak chcesz szybkich efektów to zdecydowanie zostaje tylko dentysta i profesjonalne wybielanie, wiec jeśli tylko Cię stać ,to lepiej zdecydować się na taki zabieg niż inwestować w pasty „wybielające”. Wiadomo, że im więcej zębów wybielisz tym będzie taniej, a tu masz tak dla orientacji http://drpernak.pl/cennik-uslug-stomatologicznych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargiana
Natiralną, domową, ajona, dobra dieta, brak używek, systematyczne mycie. Tak na prawdę same zabiegi nie przynoszą ostatecznego efektu - i tak musicie zmienić styl życia, aby te zęby wyglądały w miarę ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na żółte zęby próbowałam chyba wszystkiego... Pasta wybielająca, ocet jabłkowy, później domowe wybielanie plastrami... Ale to na dłuższą metę niestety nic nie daje. W końcu się zdenerwowałam i poszłam do dentysty na wybielanie - http://dentalservice.pl/ . Teraz moje ząbki wyglądają super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontosiak
Pasta ajona, spore znaczenie ma systematyczne mycie, do tego eliminowanie używek. W taki właśnie sposób w kilka tygodni jesteście w stanie całkowicie przywrócić zębom normalność, chociaż wiele zależy od skali problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełnażycia
ja wybielałam w zielonej górze u dr Henschke. Efekt? Moje zęby były dotychczas moją piętą achillesową ale w końcu postanowiłam cos z nimi zrobić... akurat przed rozmową o pracę:) udało się i chyba mój uśmiech ich dosłownie olśnił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampano
Pasta ajona, systematyczność, dobra dieta, brak używek - zobaczycie jaka to będzie zmiana. Wiadomo, że nic nie przychodzi z dnia na dzień, wymaga to czasu, ale też jest możliwe do realizacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietkuu
To prawda co piszesz. Sporo osób nie zdaje sobie w ogóle sprawy z faktu, że złe nawyki tak zęby niszczą. Dieta to jedno, ale są fajne metody wybielania zębów i moim zdaniem warto z nich skorzystać. Np. klinika Borczyka w Katowicach takie rzeczy oferuje. Sam miałem robione wybielanie i różnica jest widoczna gołym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagosiak
Żółte zęby? Spróbujcie zadbać o systematyczność, dobrą pielęgnację, zrezygnujcie z używek. Zobaczycie że z biegiem czasu sytuacja będzie wyglądała po prostu lepiej, ale nic od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam problem z takim niefajnym osadem na zębach i kamieniem, który gromadził mi się w zastraszającym tempie! moja dentystka poleciła mi szczoteczkę elektryczną Oral B to chyba jeden z najwyższych modeli (przynajmniej taki był jak go kupowałam rok temu;) http://spadental.pl/szczoteczka-elektryczna-oral-b-triumph-5000-trial-954 i jest zdecydowanie lepiej! Kamień się gromadzi, osad jest znacznie mniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam pasty BlanX i płynu do płukania z tej samej firmy i efekt zobaczyłam bardzo szybko, ale zrezygnowałam również z kawy i herbaty na ten czas, więc pewnie to też pomogło. Ogólnie pastę tą znalazłam przez fanpage na facebooku https://www.facebook.com/pages/Like-My-Smile/1544568615809814?fref=nf pokazują tam wiele profesjonalnych artykułów do higieny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaMalecka
Ja polecam jednak wizytę u dentysty. Sama próbowałam domowymi sposobami (piję sporo kawy więc ząbki nie wyglądają najlepiej): zaczęłam i skończyłam na sodzie... i zrobiłam sobie tylko krzywdę (uszkodzone szkliwo). Ja wybielałam lampą w studiu MMDENT na grochowskiej w warszawie (mmdent.waw.pl). Tanio nie było ale efekt jest super :) Olga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbaj o zęby, eliminuj używaki, dobra dieta, szczotkowanie - to podstawy bez których zęby nie będą zdrowe, bo niby jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o metodzie nakładkowej i z użyciem lampy wybielającej. Ja wybrałam tę pierwszą i w warszawskiej klinice http://unident.pl/ zrobili mi specjalne nakładki. Efekt zabiegu uważam za bardzo zadowalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór najlepszej metody powinnaś skonsultować z lekarzem. Ja wybielałam zęby lampą w zamojskiej Dental Clinic i wszystko poszło ok. Wreszcie bez obaw mogę się szeroko uśmiechać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajona, systematyczne mycie i na pewno będzie lepiej. Zwróć uwagę na dietę, zrezygnuj z kawy czy fajek - zobaczysz jaka tutaj będzie przemiana. I tak wszystko wymaga czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniec z fajkami, kawą - bardzo dużo to da. Wprowadź ajonę, często zmieniaj szczoteczkę. W kilka miesięcy diametralnie odmienisz barwę. Pielęgnacja zebów wymaga podstawowych metod, a nie cudownych zabiegów. Cudowne zabiegi kompletnie nic nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hastelek
Myślę, że największe znaczenie ma dobre szczotkowanie. Odpowiednia pasta to ajona, do tego zdrowa dieta, bez fajek i kawy. W ten sposób w dosyć krótkim czasie barwę można zmienić, ale nie oczekujcie cudów z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harasaiek
Myślę, że najlepszy efekt dają drastyczne zmiany w podstawowych kwestiach. Solidne szczotkowanie, częste zmiany szczoteczki, dobra pasta bez fluoru, koniec z fajkami, kawą. Przede wszystkim pomyślcie nad źródłem problemu. Nic nie dzieje się przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do dentysty to ci doradzi jaką metodę wybrać, nie sądzę że domowe sposoby pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że najlepsze będą nakładki lub pod lampą. Idź do stomatologa i powie Ci jakie dla Ciebie będzie najlepsze. Ja wybielałam żeby w http://www.truszel.pl/ w Bielsko-Bialej i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zabiegowo. Zabieg nic ci nie da. Zadbaj raczej o systematyczość. Zwracaj uwagę na jakość mycia, pilnuj zdrowej diety i eliminowania używek. W dosyć krótkim czasie powinno ci się udać wywołać zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włóż w srake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsicolafanta
A próbowałaś np białą perlę? Ja miałam bardzo żółte żeby i mocne przebarwienia i ten sam problem z wrażliwością i mi biała perła pomogła. Kupiłam w aptece taki zestaw plus system 5 dni czy jakoś tak. Masz tam nakładki, które dopasowujesz do swojego zgryzu i nakkładasz je z żelem na zęby codziennie. Moja koleżanka stosowała 5 dni, ale ona miała ladne ząbki, ja nakładałam przez 14 dni i wybielilam o kilka odcieni i naprawdę jestem mega zadowolona z nowego pięknego uśmiechu :) Daj znać jaki efekt był u ciebie i ile czasu stosowałać, powodzenia i głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×