Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kaskaa5

Piekna, trwała opalenizna!

Polecane posty

Gość gość
Ja sie opalam codziennie o tej samej porze po godzinie na jednej stronie - jedna godzinka plecy, jedna - przod. Najpierw smaruje sie kremem z filtrem, po kazdych 15-tu minutach polewam cialo zimna woda. I tak sie opalam - na krem i wode. Szybko bierze. I zawsze mam czapke na glowie, bo latwo o udar. Ewentualnie wykorzystuje opalanie natryskowe https://www.facebook.com/mojapasjafakebake/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagie opalanie moge polecic tak jak i nagie kąpiele. Dużo przyjemniej i ślicznie można całe ciało opalić.Tak samo jak chodzenie bez stanika daje dużo radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba

Mnie poniosła ułańska fantazja, zdecydowanie przesadziłam ze słońcem. Wieczorem psikałam Help4skin na swoje ciało, żeby przestało piec i boleć. Słońce potrafi być bardzo zdradliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Largo

Dobrze wybrałaś, też stosowałam ten produkt i wiem, że szybko chłodzi skórę. U mnie po szybkiej reakcji nie było bąbli i nawet skóra nie schodziła płatami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

A ja zawsze przed rozpoczę ciem sezonu letniego zaczynam suplementację beta-karotenem - uwielbiam wtedy moją opaleniznę! 

Wstawiam Ci link do fajnego artykułu na ten temat, jak nie beta-karoten w tabletkach to duuuużo marchewki!

 

https://mojakosmetyczka.pl/beta-karoten-i-piekna-opalenizna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zpeelinguj porządnie naskórek przed opalaniem, w trakcie opalania natłuszczaj skórę oliwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rarity

To tak jak i ja, pierwsze spotkanie z solarium i mocno podrażniona skóra. Wspomniany żel help4skin bardzo mi pomógł, ostudził nie tylko piekącą skórę ale i mój zapał do zmiany karnacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olimp Beta Solar albo inne podobne suplementy podobnoć ułatwiają opalanie i zachowanie koloru. Tak jak koleżanka wyżej napisała, suplementacje zaczyna się przed sezonem - myślę, że już 2 miesiące przed można zacząć. 

Niestety w naszym klimacie jeszcze poczekamy, chyba, że ktoś wybiera się zimą w ciepłe kraje to warto wcześniej zaplanować suplementację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam produkty od Tanexpert. W szczególności pianki Coconut i Amber Bronze, które stosuję naprzemiennie. Na stałe zagościły na mojej półce i na pewno nie zamienię ich na inne firmy. 

To, co je wyróżnia, to przyjemny zapach i co najważniejsze - trwały i naturalny efekt. Nie ma tutaj mowy o rozczarowaniu efektami. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również należę do fanek pianek od Tanexpert. Szczególnie zaś pokochałam Coconut, szczególnie ze względu na przyjemny, kokosowy zapach. Prawdziwa gratka dla każdej osoby, która nie znosi tego mocnego, chemicznego zapachu, typowego dla samoopalaczy. Wreszcie aplikacja jest przyjemniejsza. Piękny kolor, który długo się utrzymuje. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×