Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaniela

dziewczyny jak radzicie sobie z przedwczesnym wytryskiem u waszych facetów??????

Polecane posty

hej, tak jak w temacie, chciałabym poznac jakies sztuczki, metody zeby sprawic aby facet nie konczył za szybko, moze jakies pozycje ktore temu sprzyjają, bede wdzieczna za jakies rady, pozdrawiam ps, bede wdzieczna za szczere odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222
mój wybrał się do seksuologa i dostał tabletki jakieś, na receptę, bezpieczne, naprawdę działają, nazwy nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suis
ja nie mam takiego problemu,ale dobrze jest czesto zmieniac pozycje.to wymusi krotka przerwe i przedluzy stosunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 222, te tabletki ktore przepisał seksuolog twojemu facetowi sa bezpieczne? mozecie sie kochac tak długo az ty dojdziesz do orgazmu? kurcze moj chłopak pewnie bedzie sie wstydził pójsc do seksuologa):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222
tak naprawdę to nie było z nim aż tak źle:) Jak pisałam te tabletki są bezpieczne, w końcu od specjalisty. A na wizytę wybrał się z własnej woli i ciekawości, kompletnie mnie zaskoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222
nie wiem, ale nie są raczej drogie. Nie pamiętam na co one są, ale opóźnienie wytrysku to nie jest ich główne przeznaczenie:) Jeśli się dowiem jaka jest ich nazwa to podam. Ale najlepiej jednak skontaktować się z lekarzem, bo może są jakieś przeciwskazania. Co do działania to na pewno skuteczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny troche chyba
jestem facetem i do sexuologa chyba się nie wybiorę. ale jakbym wiedział jak sie nazywają to mógłbym je sobie załatwić. Skoro Twój facet je jeszcze bierze to sprawdź nazwę i podaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze tak mało osob sie wypowiedziało, prosze o pomoc, bo chciałabym pomoc swojemu mezczyznie, a moze jakies wasze doswiadczenia i rady mi sie przydadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to jest chyba tylko jedna rada... jak twoj facet dochodzi to niech pomysli o czyms zupelnie innym moze nieweiem o hucie szkla w katowicach albo o kaczynskich... napewno zadziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UOPi
Ja jak mysle ze on juz jest blisko a ja jeszcze nie to przypominam mu mecz naszer reprezentacji i od razu zwalnia tempo. On sam mi powiedzial ze czasami musi sobie pomyslec o wlasnie jakims meczu ktory ogladal i troche choc na chwilke sie zdekoncentrowac :) i problem znika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to ze on sie na chwile dekncentruje nie sprawia ze was jakby \"zaniedbuje\" przez chwile? bo w tym momencie akurat musi sie skupic nad tym zeby teraz nie skonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniedbuje?? to ja juz niewiem chodzi Ci o dluzszy seks czy o to zeby Cie nie zaniedbywal?? bo to dwie rozne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to, ze np byłabym bardzo podniecona i prawie dochodziłabym do orgazmu i w jakims momencie akurat bym wyczuła ze moj facet walczy ze swoja słaboscia i to mogłoby spowodowac ze moje podniecenie by spadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to proponuje zebyscie razem powalczyli... jak twoj facet dochodzi to przerwijcie i polzocie sie obok siebie i pogadajcie o czyms innym, ale nie za dlugo i znow zacznijcie i tak pare razy... oczywiscie nie ena efekt trzeba bedzie troszke dluzej poczekac niz ten jeden raz... ale dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×