Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majakosz

Szukam dżinsów na 160 cm wzrostu - kto pomoże ??

Polecane posty

Gość majakosz

Cześć !!! Wczoraj przeszłam całe miasto (Rzeszów), wszystkie centra chandlowe itp. i nie znalazłam spodni dżinsowych na 160 cm. wzrostu (tj. rozmiarówka 30). Czy tylko wysokie dziewczyny chodzą po tym swiecie ??? Nie chcę opcinać spodni bo tracą one fason i to już nie jest to. Może ktos doradzi jaka firma ma rozmiarówkę na 160 cm wzrostu ??? Może też jest tu ktoś taki malutki jak ja i podzieli się informacją gdzie kupuje dżinsy - plis!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewq
kupowalam w Patrolu , a mam 158cm , i nie musialam obcinac nogawek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi
jak to nie ma! polecam patrol i levis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa
Wrangler takie robi... ja mam 162 i bez problemu kupuje tam spodnie, których nie musze później skracać... nie znoszę przydeptanych nogawek..bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
wrangler dziś kupiłam 30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumi
Wrangler,Levis,Lee takie robi,ale też można kupić takie jeansy w Vero Modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majakosz
Wielkie dzieki dziewczyny !!! Levis to trochu za droga fima dla mnie - takie do 170 zł bylyby odpowiednie. Ale do wranglera i patrola zaglądne napewno. Jeszczeaz dzięki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mychawąsata
Cześć !! Witam w gronie maluszkich hihi.. Ja tez mam zawsze problem w znalezieniu dzinsów na rozmiar 30 - a dodatkowy problem ze nie lubię bardzo niskich biodrówek tylko takie w połowę pępka. Może ktoś doradzi mi tez coś. A fajnie by było jak ktos by zapodąl linka i zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumi
Levis też ma tańsze spodnie więc nie przerażaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mychawąsata
Mi się Levis kojaży z kosmicznymi cenami - ale będąc szczera to mi się te orginalne spodnie jakoś nie podobają - lepsze sa takie nie firmówki - są lepsze fasony i materiał - ale n iestety na mój wzrost takich nie znajduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
ja lubię wranglera, mam takie z super cienkiego jeansu spodnie jasne super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi
ja kupuje spodnie levisa za 150zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majakosz
O to jestem zaskoczona Levis za 150 zł - muszę w niedługim czasie zaglądnać bo przyznam się że wieki tam nie byłam (a dawniej to centy tam były za wysokie dla mnie). Wielkie dzięki dziewczyny za pomoc - na Was to mozna zawsze liczyć !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co za problem
oddac spodnie do skrocenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśniee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
wiem ze reserved skraca spodnie u siebie widac, czy spodnie są skrócone czy nie... nie podobają mi się te pierwsze i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
nie reservd tylko diverse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafkaa
Troll też skraca spodnie,czy skracał.Trzeba sprawdzić.Ale to zawsze kłopot i czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatamanka
ja mam 164 i kupuje tylko w big starze albo wrangler tak jest odpowiednia długośc i tylko tam moge dobrac spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Wranglery... rozmiar 30 (dł.) jest napewno bo sama noszę \"30\"... z tym ze do tanich nie naleza... pow. 200 pln... rowniez Americanosy maja ten rozmiar i sa o polowe tansze... ale najlepsze sa Levisy... i sa tanie... przynajmniej u mnie w sklepie fabrycznym Levisa (Płock) mozna kupic juz od 90 pln :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anyone
Tak zdecydowanie Levi's ma najkrótsze modelowo nogawki. Lee raczej ma długie modele nawet kupując najkrótszą długość ( chyba 30, nie orientujęsięw tych krótkich ja pomykam w dł. 34 :D ) moja kumpela ( 164 ) musiałą je skracać chyba z 10 cm. Wrangler też jest dość długi ale myslę że jak poprosisz sprzedawce to z którejś z tych marek zaproponuje Ci taki model którego na pewno nie będziesz musiała obcinać trzeba tylko poprosić o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×