Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

guga-siostra starsza o 5lat ode mnie.. :P ulzylo mi ze wyglada powazniej.. bo zawsze mi sie wydawalo, ze nie widac roznicy wiekowej.. a juz na pewno nie o 5lat.. mi zawsze te kilka dodawali.. tak ze 3-4latka zawsze wiecej mialam niz w legitymacji:P:P.. jestem wysoka to moze tez dodatkowo przez to.. piksa- ja wierze ze je masz-problemy z innej polki, zreszta-kto ich nie ma.. :(:( rozumiem, ze nie piszesz o takich sprawach.. takich,na ktore i tak nikt nie pomoze.. a niech jeszcze nie zrozumie-to dopiero boli.. !! wszystko zalezy od tresci problemu-bo nie o kazdym mozna, lub sie chce pisac.. jak to Galczynski pisal \"NIE MARTW SIE , BO SLONCE PRZECIEZ I TAK SWIECI,A OSIOL RYCZY\" 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam... \"NIE MARTW SIE W ZYCIU NICZYM,BO SLONCE PRZECIEZ I TAK SWIECI A OSIOL RYCZY.\" Caly Ignas.. :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki oagap zadobre slowo lukrecje kupilsam juz dosc dawno i nie wiem jakiej jest firmy rozejze sie u siebie moze natrafie to dam ci znac chce otworzyc biuo uslu finasowo kadrowym zajmujacym sie rozlicz firm sprawami pracownikow plac kadr itd wszystko w toku staram sie o dotacje z unii zobaczymy jesli chodzi o moich facetow nieraz musze byc bardzo i to bardzo konkretna i nie wzruszona ale sie rozpisalam dopiero co wstalam zleglosci w spaniu🌻 bombasti dzieki za cieple slowa cytat jest swietny naprwade siostra wyglada na starsza 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksa, wiesz przykro mi się zrobiło bardzo, że Tobie jest tak źle....ja tu jestem w sumie od niedawna i nie znam Was aż tak dobrze. Dopiero podejmuję kroki, żeby się z Wami bardziej wirtulanie zaprzyjaźnic. Niby temat dotyczy callana ale każda z nas ma jakies problemy. Jak Ci źle, czy smutno to pisz. Każde dobre słowo szczerze wypowiedziane pomaga :) Słowa uznania odnośnie firmy!!! Zawsze chciałam miec coś takiego, swojego-jestem wykształoconą ekonomistką ale.... Zrezygnowalam po trosze dla męża (większe jego zarobki niż moje) i dla dziecka. Bo zawsze niezmiennie chciałam by mamą. W sumie jestem szczęśliwa ale nie dokońca spełniona.... może zdobodę się kiedys na odwagę tak jak Ty. Odzywaj się i pisz do nas :) Ściskam Cię mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi dziekuje za cieple slowo ja nie mam wykdsztalcenia ekon ale zrobilam podyplomowke z rachunkow i finan mysle ze dam rade oby tak bylo🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksa, dasz radę. Jestem tego pewna :)Trzymaj się i uśmiechnij się. Jeszcze tylko kilka dni tego pieknego sloneczka. Potem nawzajem bedziemy się pociesza w jesienną słotę. Dziewczyny, chciałabym sobie kupic sokowirówkę. Polecacie jakąs firmę? Ale cena w graniacach rozsądku oczywiście.Czekam na Wasze typy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksa i Bombasti -napisalam do was bipi-nie mam pojecia o sokowirowkach-wogole nie mialam nigdy sokowirowki-wstyd sie przyznac piecdziesieciolatka dzis nie pisala???? dalej chandra? ja jakas tez przygnebiona-o zaniedbaniu cwiczen nie wspomne-nie mam czasu wogole jakos sama nie wiem co bym chciala robic-najgorsze jest to ze ja chodze wlasciwie teraz do tej pracy bez sensu,bo mam sie uczyc ,na pamiec tez upe rzeczy i w poniedzialek zrobia mi test jak go nie zalicze to nie bede miala umowy i wezma kogos innego-jak dla mnie to za szybko -i sama juz nie wiem co bedzie Piksa-a jakie wczesniej studia zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bipi- przykro mi o sokowirowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi- o sokowirowkach nic nie wiem, ale zanim kupię sprzęt, sprawdzam w skąpcu, ceneo, tam są opinie i ceny 🌼 piećdziesięciolatko 🌼 to niedopuszczalne, nie ma cię już zbyt długo piksa - dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jestem jestem.Właśnie popisywałam się kuchnlą arabską i z sukcesem.tajin wyszedł super,za...biscie smaczny:-D goście byli zachwyceni:DNie miałam czasu spojrzeć do naszego forum,ale zdjęcia z wyprawy super:-)Serce rośnie,będzie co wspominać:D.Ale mnie rozszyfrowały:Ja lekarzuję od 30 lat i aż wstyd że taka płocha:-))Obciach!!!Wypiłam trochę wina i nastrój mam przedni:-))I na tych zdjęciach nie jestem taka straszna jak na paszportowym :-)Na szczęście.Pozdrówka dla wszystkich❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wysylaj zdjecia piecdziesieciolstko ja tez mysle ze przeginaja oagap i jakos sie zastanawiam czy dobrze zrobilam kuzynka mnie ostrzegala ze latwo nie bedzie winko tez wypilabym ale nawet nie mam i poczekam na meza:D ide spac dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane. Piksa odebierz emaila. mi tez tu trudno o wszystkim otwarcie pisac bo to siec do ktorej kazdy ma dostep. al ebardzo mi tpoik pomogl w wytrwaniu w cwiczeniach. i cwiczeniu nadal. 🌻 Piksa jestes na diecie? twoje przepisy sobie kopjuje, ale nie wyprubuje ich tu bo nie umiem tego znalexc, ostatnio kupilam lisc laurowy ktorego zapach nie przypominal naszego byl bardzo intensywny. Piksa czy jestes na diecie? 👄 Oagap na 1 fazie bylam 2 tyg., jadlam 4-6 posilkow dziennie, schudlam 3 - 4 kg mam wzrostu 166 i teraz waze 57kg. na fazie 2 zjadlam jablko jednego dnia, nastepnego chleb ciemny; staram sie wprowadzac najpierw owoce. postanowilam ze potrwaona 2 tyg., nie wiem czy schudne, bo teraz to juz nie mam tego celu, zalezy mi na utrzymaniu wagi (nie jem oczywiscie slodyczy) i wyrzexbieniu sylwetki - tu jeszcze dluga drooga z cwiczeniami przede mna. ale nawet przy tych 3 kg mniej lepiej sie cwiczy i widac miesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech to smyrgnelam sie tylko z guga, moze piecdziesieciolatka nie spi ❤️ guga nie poddawaj sie, udowodnij sobie ze dasz rade, oagap musiala do nocy pisac jakies plany, piksa jak w ukropie na kurs, o sobie nie wspomne :), pomysl o satysfakcji po zdanym tescie. masz te robotei daj z siebie wszystko, nie ogladaj sie za siebie. kurcze, no przeciez taka byla konkurencja, szkoda jak sie zwolnisz to sama a nie ze oni ciebie, no co ty guga, nie takie glupoty wkuwalas pewno i bylo dobrze. wiekiem sie nie zaslaniaj bo nie jestesmy stare i czytamy, w tej dobie mozgownica pracuje u ludzi to nie przedwojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Piecdziesieciolatko,zazdroszcze ci tych podrozy, ja wczesniej poza europe sie nie ruszalam, aletu po jakichs 2 miesiacach bylam w parku na styl francuski urzadzonym. i postanowilam ze jak wroce to co roku wyjade do innego kraju, nie wiem czy sie to uda bo kocham gory i to dla mnie priorytet wiec napewno ich nie poswiece, ani nie okroje, ale ... takie dzismam postanowienie. przeslij troche fotek i napisz co cie tam najbardziej zdziwilo, jakis stereotyp zlamalas? no i co jest tam uciazliwego co pozegnalas ochoczo (poza upalami) i za czym bedziesz tesknic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 bipi wiesz ja tez duzo dla meza poswiecilam, czasami mam zal taki dziwaczny, nie wiem do kogo i do czego jakis nieokreslony, moze to wlasnie brak tego poczucia spelnienia, do konca, ale wtedy gdy podejmowalam decyzje bylam gleboko przekonana ze robie slusznie, ze nie rezygnujac chyba poczesci z siebie zapominam o szczesciu i potrzebach przede wszystkim syna, meza, rodziny, i zylam w poczuciu traconego czasu. dzis czuje ze zaczynam od nowa, ale z dobra lekcja. mam nadzieje ze maluszek juz coraz mniej bedzie plakal 👄 bombasti bier ta diete, tylko 2 tyg. trwa , wiesz co chyba ze dasz rade odciac sei od bomb kalorycznych. mi dieta przede wszytskim pomogla zwalczyc ataki glodu i nieodparta wrecz ciagote do ciastek, teraz patrze na nie i nawetintensywny zapach mnie nie wzrusza. i tu zachodze w glowe skad to i dlaczego. w kazdym razie lepiej mi z tym zyc. a w ogole to co tak tu rzadko zagladasz, e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowa mnie boli i martwi mnie piksa, Piksa moich przepisow czy tego co jadlam tez nikt nie skomentowal, prosze nie martw sie tak bardzo tym, napewno cie dziewczyny czytaja, jak na topiku byla tylko guga i oagap i ja tez mi bylo nieswojo, bo dialog miedzy nimi zywy a moje jakoby monologi, myslalam ze poczekam az reszta z urlopow wroci, ale zawsze moze byc tak ze ktos nowy wpadnie, zobacz ile nas tu jest: wesola piecdziesieciolatka, szalona bombasti, spokojna guga i oagap, i ciepla bipi. a tak w ogole to mam nadzieje ze to chandra i smutek ktory przejdzie. i zostan z nami taka jaka jestes. zamknieta nawet. ja wezme pod uwage twoja wrazliwosc (do bombasti napisalam na koniec bo wiedzialam ze ta szalona to nawet tego nie zauwazy ... ze do niej na koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymka-ale sie rozpisalas moja droga-ja absolutnie nie jestem spokojna osoba-wrecz przeciwnie nie martw sie faktem ze piszesz monologi bo po prostu o innej porze piszesz ja pije kawke ,dzieci spia ,nie chce mi sie do tych planow i ofert zagladac za duzo tempo dla mnie-dziwne jest to ze tak im sie spieszy,ja nie owie ze nie chce sie uczyc ale w tak krotkim czasie naprawde moana kazdemu udowodnic ze nic nie umie-tym bardziej ze kierownik opowiadal ze ostatnio byl chlopak ktory sie im sie podobal wiec on tak ulozyl test,zeby tamten nie zdal jakies to przykre dobra-koniec z tym tematem -bedzie co ma byc bipi-ty chyba pisalas o biurze i do 15 czy ta praca jest ok-ja bym chcial spokojan prace mimo ze spokojna nie jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza ... guga no jak tak rano wstane to siadam i pisze, a teraz nie chcialam nikogo pomnac, fajnie ze mimo pracy zajrzalas tu, masz racje to przykre on nie powinien tego mowic, ide cwiczyc bo dopiero goscie poszl a rano pichcilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e teraz znowu nikt nie napisal Tymka-cos ci urwalo wypowiedz chyba ja juz kompa wylaczam przygotuje obiad dla dzieciakow sama cos zjem i prasuje ciuchy i ide na 12 do 18 dzisiaj wiec wieczorkiem popisze mam nadzieje ze bedzie sporo wpisow i na meile tez dziewczynki odpisza Tymka-skrobnij cos na meila napewno odpisze masz gosci? do mnie jutro mama maial wpasc ale ja musze sie tych ofert uczyc i juz nie wiem jak mam wszystko pogodzic i tak narzekam -maruda jestem dzien sie zapowiada sloneczny wiec milego dnia na powietrzu ja go niestety soedze w murach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szalona?? hm... nie bede zaprzeczac.. choc dodam ze odpowiednia do kazdej sytuacji... uwielbiam sie smiac i bawic-w sensie takim ze gdy jestesmy grupa to nakrecam sytuacje i wowczas wszyscy staja sie szaleni.. i jest milo i zabawnie.. piecdziesieciolatko-mysle ze mi tez foty podeslesz.. co?? dawaj i to juz.. tymka a co z ta historia o Japonii.. nawijaj.. :P nie zagladam czesto bo normalnie nie mam czasu.. ostatnio grafik jakis napiety a nawet zaczelam wczesnie chodzic spac-tzn przed polnoca juz spie.. nie wiem jak to dlugo potrwa ale poki co ciagnie mnie do lozka bardziej niz przed tv lub komputer.. co nie znaczy ze tu nie zagladam.. bo czesto zagladam.ale nie zawsze pisze.. po prostu czytam.. :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odpisze na wszystkie pytanie jutro dzisiaj jakies waskie gardlo z czsem o 17 imieniny i wyjazd jestem cos nie wyrobiona tymka nie wiem czy jetsem na diecie uwazam na to co jem i kiedy(wczorj wieczorem 4 krówki) schudlam 1 kg waze 62 nie wiem dlaczego cwicze codziennie chociaz 15 minu dzisiaj odpada tymka odebralam meila z 21-09 innego nie mam dzieki tez odpisze ❤️❤️]❤️ guga przeczytalam meila dzieki odpisze najszybciej jak bede mogla trzymaj sie ucz sie i idz do przodu jak taran odpisze napewno 🌻❤️]❤️]❤️]❤️]❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide juz spac, pocwiczylam dzis, ale jakos mnie zaczyna do ciach ciagnac. napisalam tam co nieco o tej wisni (kwitnacej). a jak wy piszecie o sloncu to mnie ciagnie do naszej jesieni, grzybow i lisci. Piksa nie jedz krowek badz ze mna mi sie chce tez dzis a sobie odmawiam, guga ciebie tez ciagnelo jak zaczelas jesc jablka, ciemny chleb, ja to juz wprowadzam do diety - boze brzmi to jakbym karmila niemowlaka, jutro robie sernik, na sniadanie sb, do kawy, i mam caly dzien roboczy bombasti juz spisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga w robocie, piksa tez zabiegana, bombasti zalatana. a gdzie reszta babeczek? no a ja myslalam ze bede miala literaturke fajna przed snem, a tu tylko 3 wejscia, widac ze u was ladna pogoda, a u mnie taki upal ze w klimie siedzialam caly dzien. w murach- tzn. w drewnie. guga jutro do ciebie mama przyjdzie i to pewno z wypiekami dobrymi, ech. maz spi dzieciuk tez a ja mam taka ochote na smiechy i chichy :) :D :D :D :) :D :D :D :) :D :D :D :) :D :D :D :) :D :D :D :) :D :D :D :) :D :D :D :) :D :D :D :) :D :D :D :) :D :D :D :) :D :D :D :) :D :D :D :) :D :D :D :) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co odejdę to tęsknię za Wami😘😘😘.Dziś cały dzień w rozjazdach,jutro będzie jeszcze gorzej:-(Cieszy mnie że Oagap zaczyna się stroić-to ważne być kobietą nawet jak się jest zapracowaną mamą ślicznej dwójki maluchów.Piksa czym się tak zamartwiasz?Myślałam że Ciebie kłopoty omijają🌻Bombasti cytat z Ignasia mnie zauroczył:-)Tymka co do podróży:wszędzie dobrze ale w domu najlepiej,zawsze ochoczo powracam i smakuję wspomnienia.Fajnie jest potem całkiem przypadkowo przy lekturze TV oglądać miejsca w których się było:-)Najbardziej lubię nasz dom i mój Skarb w nim:D i spokój ciszę,nasze rozmowy...Miłe są POWROTY:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mało czasu mamy ostatnio dla siebie,jakoś czas przyspieszył:-)Dużo problemów mają ludzie obok,dlatego my też jesteśmy zajęci,bo człowiek przecież nie jest sam🌻a przynajmniej nie powinien.Nasz kolega dogorywa na raka,tyle problemów...My też przemijamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są i powody do radości:kupiłam dziś dzięki mojej szwagierce pantofle wygodne jak trampki i jednocześnie eleganckie.Przestanę w końcu na okrągło chodzić w adidasach do wszystkiego,zacznę być kobietą elegancką,a jednocześnie będę mogła w nich latać codzień.Myślałam,że to niemożliwe,że elegancki but to tylko do samochodu a ja dużo chodzę:DHurra hurra!! jak się cieszę:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś cały dzień byłam z dziećmi, normalnie to już bym była wykończona i wściekła na cały świat, starszy chłopiec jest chory, dziś dostał antybiotyk :( (jesteśmy zagorzałymi przeciwnikami), ale nie było rady, jak zostjeę z dziećmi sama, każdy chce być z mamą, gdy karmię mniejszego starszy krzyczy, że chce siku lub jeść, albo idzie dać buzi, finał taki że ten nie je a ten krzyczy. Nie ma problemu, gdy chodzi o kilka godzin, ale od rana męża jeszcze nie ma , och te szkolenia... Ale kochane była niania. Dzieci ją uwielbiają, a ja całą sytuację, dzieci są szczęśliwe, udało mi się utulić każdego z osobna, posprzątać mieszkanie, zrobić pranie , obiadek itd. Jak to mało babie trzeba do szczęścia:) :) :) :) :) :) TYmka kupiłam rzodkiew por, pomodory mam zawsze, bo je kocham i jurto robię twoje zapiekanki, nie wiem jeszcze jaki mix zrobię może tylko bazyli i jakiś serek, moż mozarela lubżołty Pięśdziesięciolatko, ja rownież czekam na zdjęcia. Powiem szczerze, że moim marzeniem zawsze było mieć minimmk tojkę dzieci, zapakować duuży samochod i jechać każdego lata przed siebie. Ważne żeby było gwarno i zawsze gdzie indziej. Najpierw Europa, koniecznie Gercja, gora Atos, klasztory niedostępne dla postronnych.W tym z mężem się bezsprzecznie się zgadzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×