Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

witam serdecznie dziewczy i nowo przybyla iwale witamy w klubie wytrwalych callanek jeszcze dzisiaj nikt nie pisal co sie dzieje taka cisza 50latka ma racje z ta radoscia po cwiczeniach sa chwiel zwatpienia ale wszybko mijaja slonce swieci osil ryczy wszysto gra:) zachcialo mi sie pocwiczyc abs na posladki i brzuch nie moge sie ruszyc schylac wstawac myslam ze jestem bardziej razcwiczona:p :D Tunisia gdzie jestes zapomnialas o nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc piksa, prawie w tym samym czasie się pojawiłyśmy :) CZesc iwala, zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIPI.. powiedz mi bo widze ze jestes na topie... czy jak zjadlam dzis tylk 3malenkie paroweczki[te cienkie i male]to zdaje sie parowki cielece.... to czy kwalifikuje sie na dzisiejszy dzien do diety...???? same paroweczki zjadlam bez chleba i dodatkow...jedynie kawa.. ale to obowiazek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi jaka ty masz ta diete ja tez chce tyle schudnac zdradz troche rabka tajemnicy prosze🌻 nadal sie ukrywasz zrob zdjecie i przyslij przestan sciemniac ze jaet z toba zle tzn z twoim wygladem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie zastanawiam czy bipi ma sb czy inna diete ciekawe co slychac u Gugi nie odzywa sie zapracowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunka_20
hej Dziewczynki, wiecie cio od tego roku zaczynam w ramach WF na studiach callanetics i w sumie to nie mogę się doczekać. Mam jednak w związku z tym pewne obawy:( Powiedzcie mi proszę, czy ćwiczenia te przyczyniają się do wzrostu masy mięśniowej? Nie chciałabym tego, bo moje mięśnie i tak są zby duże, zwłaszcza te na udach:( Mam nadzieję, że nie. A czym różni się callanetics od pilatesu? pozadrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jesteście, nareszcie się usmiechęłam. Nie sciemniam, bo daleko mi do Was, kochane. Muszę pozbyć się cyfry 7 z początku mojej wagi :(:(:(:( a mam 162 cm wzrostu. Ale to już nastąpi niedługo:) A zdjęcia prześlę, tak jak obiecałam ale albo zrobię nowe, albo przeslę Wam nieaktualne. Nie jestem na sb (tak myślę). CHodzę do dietetyczki. Nie jest to też 1000 kalorii, bo tuż przerabiałam. Napisałam Wam czego nie jem: ziemniaków, pieczywa. Na śniadania mam koktajle, które Wam już przesłałam. Napiszę nowe. W miedzyczasie zjadam orzechy, jogurty, kefiry. Potem obiad-sałatka zazwyaczj, bo jestem w pracy, potem PODWIECZOREK-koniecznie-sok pomidorowy albo warzywny i kolacja jak jestem głodna. Zazwyczaj muszę coś skubnąć. Sokowirówkę kupiłam i pijemy soki w domu :) Bombasti, tylko tyyyle zjadłas?????? :) to ja już jem 4 posiłek. Twardziel z Ciebie . No własnie co u Gugi???? Pewnie wszystko ok. Moje dziecko jest dziś na wycieczce w piekarni chleba !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunka w tej kwesti specjalistka bedzie napewno 50 latka ona cwiczy najdluzej z nas ona jest ekspertem nie tylko zreszta w callanie co sie chwali🌻 nie zuwazylam u siebie rozrostu tkanki miesniowej mam nadzieje ze podzielisz sie z nami swoja wiedza na temat callaneticsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap, wstajesz tak wczesnie rano i ćwiczysz? Ja musiałabym wstawać w nocy :) Moj dzien rozpoczynam o godz. 5.00 :( Któras z Was wstaje tak wcześnie?? Niunka, nie rozrośniesz się po callaneticsie. Możesz mi wierzyć na słowo, że dziewczyny, które tu ćwiczą należą do zgrabnych ( widziałam). On wysmukla ciało. Nie wiem czym różni się od pilatesu, choć też się kiedys nad tym zastanawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam, guga przecież z mężem urzęduje. Pewnie jest szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to wszystko wyjasnia dlaczego Guga sie nie odzywa:D bipi podawaj przepisy na wszystko co jesz musze sie dokopac do tych twoich koktajli spokojnie zgubisz 7 z nami dasz rade 🌻❤️ nie masz innego wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi- koktajl z płatkowi pomarancza uwielbiam, podaj jeszcze jakieś nocka znow niespana, więc ćwiczyłam o osmej, ale łatwiej niż wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Wam podam wszytskie moje tajniki odchudzania to w życiu Romana Was nie dogonię!! Żartuję. Napiszę Wam ale może później. Mąż idzie na kosza a ja muszę się zając małym.Był na wycieczce :) Jaki szczęśliwy. Mówię Wam jaka jestem dumna z niego :) Do zobaczenia Gwiazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie piksa :) Na maila odpowiem wieczorkiem. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koktajl: truskawki (3/4 szkl.), pół pomarańczy, pół grejpfruta, łyżka otrębów owsianych, łyżka miodu, łyżka soku z cytryny, łyżka oliwy z oliwek, 1/4 szkl.mleka sojowego. Wszystko zmiksowac. Ja uzywam truskowek mrożonych, wieczorem zostawiam do rozmrożenia a rano robię koktajl. Użwyam też jagód albo jeżyn. Cieszę się oagap, że Ci tak zasmakowały bomby witaminowe. Mój mąż się podpiął, więc robię x 2. Widzę,że obowiązki domowe Was przytrzymały. Mój synek już padł :( tyle wrażeń dzisiaj miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poczytalam zaleglosci. 🌻Bipi co tu duzo mowic, zdrowe odzywianie i z umiarem, jak na sb. ja wstaje teraz o 5.30, ale to tylko przez kilka dni, bardzo lubie sok pomidorowy i pije go najrzadziej co drugi dzien. 👄 Oagap ja teraz nie cwicze rano bo nie mam czasu, ale po poludniu i traktuje to jako relaks, zamiast gazety i kubka ziol, jak mnie zmeczenie za wczesnie dopada wtedy biore sie za cwiczenia i wtedy odzywam - dobry kopniak na reszte dnia. Oagap jajek ja wcale duzo na sb nie jem, nie za bardzo je lubie, uwielbiam za to kotleciki z fasoli - probowalas? Pilates mi sie kojarzy z rehabilitacja bardziej, ale moge sie mylic, z tego co czytalam kiedys w necie poszukujac sopsobu na ladna sylwetke pamietam ze sa tam elementy jogi. a teraz mysle ze naprawde wystarczy zdrowo sie odzywiac, diety sa potrzebne przy nadwagach (BMI ma szeroki zakres, ja moglabym wazyc ponad 60 i byloby w normie). no ale ... nie idealnie. dziewczyny ktora zwas ma BMI powyzej normy? http://www.zdrowydzien.info/index-kalkulator.html link do kalkulatora \"liczacego wiele rzeczy na raz\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymka to wrzuć przepisik na te kotleciki, bardzo lubię fasolę szczegolnie czerwoną, na długo pozostawia uczucie sytości jestem w trakcie ćwiczeń, dopiero, znow nocka ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięćdziesięciolatko- mam pytanko odnośnie ćwiczeń na mięśnie brzucha , ćwiczenie nr 2 wykonujesz z wyprostowaną nogą, jeżeli tak to od jak dawna, nie sprawiają mi trudności ćwiczenia i chcę podnieśc poziom trudności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeśc oagap, dobrze, że nie tylko jak tak wczsnie wstaję :) miło, że nie jestem sama. W callanie widać , że jestes zaawansowana bardzo. Zresztą na zdjęciu widać, że zgrabnicha jestes. Też czekam na przepis :) Chętnie zrobię te kotleciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi- dzięki za komplementy, al to pozory, mam celulit i tłuszczyk na biodrach i udach i nie tłumaczy mnie fakt, że 5 miesięcy temu urodziłam maluszka, bo tam zawsze był tłuszczyk. Piję twoj koktajl i jem serek wiejski pyycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nie mialam czasu by zajrzec-troche was poczytalam i fajnie ze cwiczycie i zdrowo sie odzywiacie ja jem zgodnie z sb ale troche slodyczy podjadalm i nie cwiczylam regularnie dzis napewno pocwicze naprawde mam malo czasu ta nowa praca i przyjazd meza-dla niego tez mam malo czasu ale sie nie gniewa-tak mowi przynajmniej jak jest w domu to jest zupelnie inaczej -nie jestem taka zdolowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga, dzięki. zaraz sprawdzę. Ale ja już o swoich zdjęciach pisałam i się tłumaczyłam gęsto dlaczego nie wyłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga- nie wytrzymam, mowisz, ze jestes na sb, ale podjadłas słodycze, gdzie tu logika, przepraszam, ale jek ja zjem słodycze to mimo ze pieczywa i ziemniakow nie ruszam, wali się świat, choć taaak mi dobrze :) cały czas jestem na sb od kiedy tu piszę grzeszę czasem ze słodyczami ale to przez to że ktoś kurcze wymyślił snikersy i serniki :p ostatnio rozsmakoawłam się w koktajlach bipi 🌼 guga 🌼 cieszymy się ze rodzinkę masz w komplecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap, pokroić grubo :2 jajka, pomidor; cebula dymka, 1 łyżeczka startego żółtego sera. Posolić, popieprzyć. Bardzo dobre, a proste i nie wyszukane :) Nigdy tak nie łączyłam tych skałdników a okazało się, że warto :) Pisałaś parę stron wcześniej, że bez jajek na sb trudno się obejść i nie czujesz się nasycona sałatkami z zieleniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap-wiem ze nie ma logiki ale czasami sobie cos zjem niedozwolonego bo na 3 fazie wlasciwie jestem -dzisiaj za kare na 1 bede:P a ziemniakow i chleba nie jem,ja mysle ze jak od czasu do czasu sie cos slodkiego zje to sie nic nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi.. jajeczniczke z serkiem i pomidorkiem to robilam kiedys nagminnie.. lubie eksprymentowac wiec dodawalam nawet rzodkiewke,,nawet ugotowanego ziemniaka[ale w tej diecie nie wolno]... wszystko co sie nawinie... a ja bardzo lubie jajecznice z ketchupem.. troszke margaryny rozgrzac,nalac ketchupu ze 2lyzki[kotliln lagodny]i zamieszac.. potem wrzucic ze 2 jajaka.. oczywiscie cebulka jak kto lubi,,, dzis jeszcze nic nie jadlam.. wstalam o 8,30,, pije kawe.. i wybieram sie do lasu z malym.. na spacer i moze pare grzybkokw znajde.. a gdzie nasza nowa kolezanka??? TUNISIA I MARIETA... 🌼 guga-alez musisz miec motylko w brzuchu z powrotu meza... zostaje?? na stale?? piecdziesieciolatkko - nie zaniedbuj forum... co tak dlugo milczysz,, nie przywyklam do tego,nawet jak nic nie pisze to czytam uwaznie... oagap-twoja zasada jest raczej dobra.. ale chyba nie we wszystkich sytuacjach zyciowych ja wykorzystujesz...co?? czasem trzeba wlaczyc luz... nie tylko na najwyzdzym biegu.. silnik sie zatrze:P:P piksa skarbie... tak mi sie przypomnialo ze chyba kiedys mialas byc na SB .. nie pamietam komu tu kiedys wklejalam przepisy z tej diety... ale cos mi sie Ty kojarzysz... a wiec?? jak ci idzie.. cwieczenia ida mi marnie.. nie chce mi sie ale cwicze.. codziennie po trochu.. nie calosc ale choc 15-30minut.. dlatego tez nadrabiam spacerami.. lub rowerkiem.. to uciekam.. do lasu.. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×