Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

A pięćdziesięciolatka, to podkresla ten swój wiek, żebyśmy wiedziały, że za lat ... też będziemy takie laski. To oczywiście komplement dla Ciebie pięćdziesięciolatko. MOja mama też w tym wieku, też b.dobrze wygląda ale brzucha jak kaloryfer nie ma :) Poza tym energia z Ciebie tryska. TYlko pozazdrościc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie oagap-ja sie panicznie boje robactwa w lesie-mam obsesje:P u was tez dzis taka beznadziejna pogoda? Piksa-masz racje na wszelki wypadek bede szukala czegos innego Bipi-nalegamy na zdjecie-ale nie musi byc koniecznie z teatru:P nawt jesli jestes kuleczka to sie to niedlugo zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne jesteście :) wczoraj kupiłam sobbie serię kosmetyków do twarzy. Jestem bardzo zadowolona. Floss lek, seria per aqua. Może akurat Wam też spasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam cerę normalną, raczej skłonną do bycia suchą. Tak twierdzi moja kosmetyczka. Oczywiście jakies zaskórniki mi się pojawiają w partii \"T\" i mam trochę naczynek wokól nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap, ja w sumie też mam cerę mieszaną ale bardziej suchą. Może w ofercie tej firmy znajdziesz coś dla siebie :) Czy u Was też tak pada :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bipi oby ta kuleczkowatosc byla tylko ze zlej diety a nie zadnych innych zaburzen, cieszmy sie ze jestesmy zdrowe i mozemy cwiczyc. Bipi przeslij zdjecie tylko buxki nawet, zawsze to lepiej w pamieci mam obraz dziewczyn jak tu pisze. kurcze musze chyba o cere zadbac. nie uzywam nic procz kremu nawilzajacego. A Bipi ma nawet swoja kosmetyczke. ja juz po 30 wiec chyba czas na regularne maseczki, pilingi, odzywki i krem przeciwzmarszkowy i to nie tylko pod oczy. Co myslicie? Piksa dzieki za zapach lasu w kwiatkach. Mnie sie nie imaja zadne kleszcze a nawet komary, nie wiem czemu to robactwo do mnie nie lgnie, ale pamietam ze z synkiem balam sie chodzic, chyba ze po deszczu. Oagap, najgorsza jest chyba ta swiadomosc tych dziewczyn ze jak kosci nie wystaja to jest sie grubaskiem i inni sa tez.Oagap czy ty joge cwiczysz? Mam bajzel w domu teraz musze to ogarnac, wkurzam sie ... tu musze wrzucic luz bo sie zetre, jak bombasti przestrzega, ale ja tak lubie wypicowane i poukladane ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi na pewno przesadza... kazdy ma jakies wady .. i kazdy niewatplilwe zalety co do wygladu.. wszystko to kwestia samooceny,niekoniecznie trafnej.. jakakolwiek bys nie byla,to masz wiecej na pewno tych zalet niz wad.. przeslij fotke,i nie daj sie dalej prosic.. piszac tu do kazdej mam jakis obraz ... bo znamy sie ze zdjec,ktore co prawda nie przedstawia prawdziwego obrazu,ale choc \"orientacyjnie\"mozna sobie wyobrazic do kogo sie pisze.. chociaz buzke,jeslli faktycznie czujesz sie zle i nie gotowa na \"obnazanie\"sie.. jednak-POWINNAS MIEC DO NAS ZAUFANIE.. wkoncu nie od dzis nas znasz.. ja sie odwazylam... nie tylko na wyslanie fotki.. jest lepiej.. uwierz.. ps, u nas tez lalo.. i wlasciwie co jakis czas znow popada.. ogolnie plucha.. i feeeee!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi i oagap- napiszcie cos wiecej o tych kloockach..swieta sie zblizaja i chcialabym cos wiedziec wiecej czym sie roznia od innych...??????? i co to za KAMYCZEK te kssiazeczki?? gdzie mozna o nich wiecej sie dowiedziec.. ja uwielbiam czytac ksiazki malemu.. mam kolekcje disneya.. ale to za dlugo sie czyta wiec tylko z obrazkow cos tam wymyslam .. zazwyczaj przed snem.. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SLYSZALYSCIE O STRONIE www.nasza-klasa.pl tam mozna spotkac znajomych ze szkolnych lat.. osoby z ktorymi latami sie nie utrzymywalo kontakt.. wiecie jak to jest.. fajna sprawa.. trzeba sie zalogowac. i juz sie jest.. najlepiej pozniej wpisac szkoly do ktorych sie chodzilo lub chodzi i zbierac znajomych... mozna tez wklejac fotki w swojej galerii.. warto.. co jakis czas ciagle ktos sie odnajduje.. 👄🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczek \"pospiesz sie\" zamowiony... mama nadzieje ze sie spodoba i ze trafnie mamusia trafila.. :P ide pomachac nogami... dosc kompa na dzis.. buziole.. 🖐️🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze u mnie ciagle leje a rano jutro mam wyjazd na studia Bombasti-ty jutro jedziesz? powinnam tam byc caly weckend ale niestety w niedziele musze isc do pracy-w CV nie wpisalam ze mam studia podyplomowe to teraz musze kombinowac dzis rano pocwiczylam-jednak martwi mnie fakt ze przestalam regularnie jesc-niestety w pracy to nie zawsze mozliwe i jem za pozno Tymka-ja tez nie bardzo dbam o cere ,kiedys mialm drogi krem przeciwzmarszczkowy ale nie zauwazylam zeby byl jakis extra wynik-teraz mam tani krem Urody i jest ok poza tym dzieki sb ma sie lepsza cere Bipi-dziewczyny maja racje z tym zdjeciem Oagap-co tak malo piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moją energią dzisiaj kiepsko: w pracy 7 plag,firma zagrożona,a ja jako szefowa muszę to opanowaćNie jest łatwo,w najwyższym napięciu przeżyłam dzień,na koniec poszłam na jogę i...dostałam wiadomośc, która mnie nieco uspokoiła:-)Bogu dzięki,jakoś może będzie.Ale jest mi trudno tak sobie lekko pogadać:-( Ciężar na piersi,ale ufam,że poradzę.Trochę się uspokajam powoli.Oagap,zależy jak długo ćwiczysz:-P Dla mnie najpierw było sukcesem,że ćwiczę bez odpoczynku,a teraz z wyprostowaną nogą przy ziemi mogę jeszcze prowadzić konwersację,czyli mały pikuś.Ale powoli,tyle ile możesz,Callan mówi nic ponad siły.Nie ustawiaj poprzeczki od razu za wysoko,bo się zniechęcisz.Cwiczenie czyni mistrza:-P ale nie od razu.Ja na to pracowałam 20 lat. U mnie najgorzej jest z dietą niestety:-)To mój najsłabszy punkt,masło i piwo mnie do grobu wpędzi,tak to lubię❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga ❤️ fajnie jest mieć swój SKARB obok❤️Od razu lepiej i sił więcej🌻Ja swą energię czerpię właśnie z jego obecności,jestem chyba ciężko uzależniona:-PAle po tylu latach można się uzależnić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże,ale leje!!!Pogoda depresyjna,w dodatku na mojej twarzy od razu widać stres:-PNiestety,przez to czuję się staro{zły] Ale Wy będziecie laski:D na pewno,kochane dziewczyny wszystkie!!!Bombasti dorzuć trochę poezji do tych naszych wynurzeń;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piecdziesieciolatko-trzymaj sie bedzie lepiej na pewno-czego ci zycze:D jasne ze z mezem latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymka- ja też lubię czyściutko, wszystko pochowane , niestety moj mąż jest okropnym bałaganiarzem, twierdzi, że dom to nie muzeum, na początku kłociłam sie , teraz też to robię, ale odpuściłam trochę bo można oszaleć, jak się tysięczny raz prosi o rozwieszenie ręcznika i schowanie brudnych skarpet :( dziś robiłam twoje zapiekanki, pychotka Pięćdziesięciolatko- u mnie z dietą też fatalnie, uwielbiam słodycze, mowią że jak się karmi jest zwiększony na nie apetyt, myślę że to dobra wymowka dla łakomstwa, :), staram się ćwiczyć systematycznie, niestety codziennie nie wychodzi i choć waga nie spada wyglądam lepiej Guga - mało piszę , bo mały siedział w domku , brał antybiotyk, a malusi ma katarek i chyba ząbek idzie bo marudny jest , na nic nie mam czasu bombasti - książeczki o Kamyczku w Merlinie kupuję, a link do zdjęcia klockow bipi stronkę wcześniej wrzuciła, niestety nie ma ich w Polsce, poza tym są drogie jak lego nawet droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to możliwe pięćdziesięciolatko? Ja chyba nie umiem tak kochać albo się boję. Albo jestem nie w tym miejscu , czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... od czego by tu zaczac... a!moze od tego,ze PIECDZIESIECIOLATKO-przestan juz pisac o swojej \"brzydocie\"bo to guzik prawda... wszystkie to potwierdza.. ja uwazam cie za osobe silna,i z charakterem i w zyciu nie pomyslalabym ze zakompleksiona.. a z niektorych twoich wypowiedzi nasuwa mi sie jedynie to-ze masz ZBYT NISKIE POCZUCIE WARTOSCI.. co z tego ze jestes od nas starsza???????????????????????????? jesli my bedziemy miec to szczescie,to tez dozyjemy tylu lat co ty.. poza tym,pomysl.. gdyby tu zaczela pisac z nami 82-latka ,o podobnej sile woli i tak wielkim duchem jak TY,i gdyby zaczela pisac podobnie jak Ty o swojej niskiej wartosci[w sensie urody]-to jestem pewna ze zostalaby w naszym gronie i tak samo Ty bralabys z niej przyklad jak my z Ciebie.. Co Ty mozesz sobie zarzucic??? figury do pozazdroszczenia?? brak celulitisu,plaski brzuch,cera aksamitna do pozazdroszczenia .......no i Bajeczne KAPELUSZE... :P:P:P a pogoda nie sprzyja....takze moze przez to takie jakies same doly przed nami i latwo w nie wpadamy... oagap-nie bede sie tu u ciebie rozpisywac.. bo piszesz o mezu.. a ja postanowilam juz nie pisac nic na ten temat... jedno napise tylko -ja Cie rozumiem.to co czujesz i piszesz to czasem wyjmujesz moje slowa z ust... i tyle... wierze piecdziesieciolatce i gudze.. ze to ...port..okret.. czasem tylko statek nie dociera do portu.. bipi-trzymam za slowo z tymi klockami.. to chyba tyle.. JUTRO jade na uczelnie.. pierwszy zjazd,takze moze mnie przez weekend nie byc.. ale pewnie wieczorem podejrze co tam robicie i co tam psocicie na tym naszym forum.. 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"JEST TAKI KAMIEN, KTORY KALECZY WSZYSTKIE INNE-a siebie zarysowac nie daje.............................................................................. JEST TAKIE SERCE,KTORE RACZEJ SAMO DA SIE SKALECZYC-niz kogo zadrasnie\" oby wszystkie serca wlasnie takie byly............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie. Ralph Waldo Emerson 🌼 Choć miłość jest niczym pszczoła, która żądli, to przecież jakże wiele daje ona miodu. Arystoteles 🌼 ***** Istnienie jest tkaniną pokrytą haftem, której prawą stronę oglądamy w pierwszej połowie życia, a lewą w drugiej; ta nie jest już tak piękna, ale bardziej pouczająca, ponieważ widać splot nici. Arthur Schpenhauer TO TYLE NA DZIS... BUZIOLE MOJE DROGIE.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×