Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

zgadza sie bipi... :(:( jak to mowia... wszystko ma swoj czas.. CICHO ZE HEJ!! a jak to PAWLAK mowil-A TERAZ PLACZ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho, cicho... od rana zaglądam i cisza... myłam dziś okna i gardło mnie boli, super, że wasze maluszki mają się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co z tymi pomysłami na prezenty? święta się zbliżają , jak potem z jednej wypłaty? dziewczyny... proszę , maluszki wasze już zdrowe, moje nadal pociągające, ale jak to mowią katar to nie choroba, w grudniu to duchowo trzeba się nastrajać, teraz materialnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap, Tymianek i podbiał - tabletki do ssania. Szczerze polecam :) niech i Tobie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie myslę o prezentach. Ale z tego co pamietam to masz sporo osób do obdarowania :) U mnie takiej gromady nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze zapach swiat i wogole swieta sa super-sama sie nie moge doczekac ale o prezentach jeszcze nie mysle-za bardzo poczatek roku szkolnego mnie uderzyl po kieszeni maly juz sie lepiej czuje na szczescie dzis rano cwiczylam ale niestety zjadlam potem paczke ciastek-musze sie na dobre wziac za diete bo trzeba bedzie wszystko zaczynac od poczatku Kasiaco-wpadlas na chwile????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się myśleć o wszystkim tylko nie o powrocie do pracy , to już tak blisko, a moj maluszek taki niuni jeszcze, taki słodziutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz się Oagap ,że taki malutki,bo szybko podrośnie,a jak będzie miał 14 lat:-D zacznie pyszczyć i zaczną się problemy,bo \"będzie się odpępniał \"i sielanka się skończy[zły[Taka kolej rzeczy niestety,wszystkie słodkie maluchy dorastają i trzeba to zaakceptować:-DAle dobrze,tak ma być,tylko czas tak szybko biegnie :-(Aż żal🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabrzmiało to tak,jakby rodzicielstwo było pasmem trudu:-DNie,nie tak.Ale najpierw wystarczy tylko kochać,a póżniej już trzeba uczyć się być rodzicem,życie się trochę komplikuje,bo nikt nie uczy się jak być rodzicem,a to niezła sztuka:-DAle zawsze miłość jest potrzebna:-),gdy dziecko przestaje być rozkoszną zabawką,a staje się człowiekiem i potrzeba umiejętności bycia rodzicem.I nigdy nie powtarzamy klasy w szkole życia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięcdziesięciolatko, wszystko zabrzmiało własciwie i prawdziwie :) Oagap, jak gardło? Dziewczyny, muszę sie Wam pochwalic: mam 5 kg mniej :-D:-D:-D Nawet nie wiecie jaka jestem szczęsliwa, chociaż chora jeszcze jestem. Doszedł kaszel i katar nie daje o sobie zapomniec. Mam nadzieję, że się wychoruję raz a porządnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przepraszam ze mnie nie bylo ale duchem bylam caly czas widze dziewczyny ze goraczka u dzieci to temat glowny u mnie wlasnie tez ten sam temat sprawy firmowe w toku troche zabiegana jestem bibi gratuluje dzisiaj pilam twoj koktajl z pomrancza pycha podrzucaj wiecej takich fajnych przepisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bipi chudnąć przez chorobą lub zmartwienia:-Pnie chcę,to nie jest dobra metoda.Wczoraj byłam na otwarciu Galerii Bałtyckiej w Gdańsku i dałam się nieopatrznie namówić na puchar lodowy GRYCAN.To moje ulubione lody,ale niestety w formie tego super wyglądającego puchara niedobre i drogie,tuczące i niesmaczne,więc podwójny kac.Nie polecam,zresztą lodów w tym było najmniej,za to dużo wszelkich ingrediencji bez ładu i składu.PaskudneZła jestem do dzisiaj,zakupów też za bardzo nie zrobiłam,choć Zara i Mango w Gdańsku to coś:-)Chyba jeszcze kiedyś pojadę ,ale lody brrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięcdziesięciolatko, muszę Cię uspoic. Te 5 kg to 5 tygodni wytężonej mojej pracy :) Więc jest ok. A zmartwienia swoją drogą są. Np. takie, że chyba nie pojde do pracy w poniedziałek jeśli mi sie nie polepszy :( Nie miej kaca z powodu lodów, nie warto. Odnosnie cwiczen. Juz nie moge sie doczekac kiedy zaczne cwiczyc..... Brakuje mi tego bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bipi,Bombasti,Oagap😘😘😘Kochane dziewczyny dobrze że jesteście:-))Lody będę kupować w sklepie,tańsze i pyszne:-Dmniam!Zamierzam się wyspać w ten weekend:-P bez wyrzutów sumienia.Długie wieczory powodują senność:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi u mnie tez chlopak goraczkuje nic mu poza tym nie jest 50 latko gdyby te lody byly dobre to mniejsze wyrzuty prawda nie przejmuj sie pocwiczysz i spalisz milego wypoczynku i snu bombasti kasica guga oagap gdzie dziewczyny jestescie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki pochwalilam sie ze moj maly rzadko ma goraczke-i mi sie dostalo!!! zlapal wirusa \"grype jelitowa\".. panuje u nas.. goraczka na 39.. wymioty najpierw,, nie chce jesc nic.. wmuszam tylko picie.. a kupa przypomina ,,,,,wode o zabarwieniu zoltym.. dzis juz lepiej.ale temperatura nadal narasta.. ale jest duzo lepiej niz bylo..bo w czwartek w nocy to bylo CIEZKO.. i praktycznie caly piatkowy dzien.. i znow do przedszkola nie poszedl w piatek.. oczywiscie nie cwiczylam.. dwa dni tylko bylam na sb.. i mialam wczoraj zalamanie ,,lub moze oslabienie psychiczne.. i zeby sie dobic to sobie podjadlam.. w takich sytuacjach to ciezko wszystko samemu przechodzic.. takie jakies czarne mysli chodza po glowie.. dodatkowo rzucam palenie.. i jestem czwarty dzien b/p 🌼 ale juz ok.. bylo minelo.. !!! a co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi.👄.. gratuluje sukcesow na wadze..:P:P ] jak maluszek?? piksa-👄twoj tez chory... kurcze.co sie dizeje.. guga-👄przyssala sie do meza to teraz juz nie zajrzy... !!:P:P piecdziesieciolatko-👄czy mi sie wydaje czy masz jakies smutasowe dni?? wszystko ok?? oagap-👄jak gardelko??:P no nawijajcie....!! tymka a ty gdzie na te wczasy wyjechalas?? moglo mi cos umknac. i nie pamietam...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasti Ty DOPIERO rzucasz palenie?!!Ja myślałam,że to forum jest dla dbających o bycie fit,czyli również niepalących.Wytrwaj w tym,jeśli nie chcesz być kiedyś pomarszczoną staruchą o żółtawej cerze i chrypce z głosem jak u faceta.Ja to kiedyś też przerabiałam jakieś15 lat temu:-P i jeśli chcesz służe pomocą❤️.Znam się na tym i wiele osób udało mi się odwieść od nałogu.To moja idee fixe🌻.Smutasowe dni każdego dopadają i najczęściej jesienią,gdy fizycznie i naocznie odczuwamy przemijanie.Ale jest OK:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło Was widziec!😘 Bombasti, rzucaj to swinstwo! 50-latka ma rację. Jestes na dobrej drodze, zeby by piekną teraz a rzucajac palenie bedziesz piekna kiedys. Pięcdziesięciolatko, poprosze o zdjecie Ciebie :) Chętnie bym zobaczyła jak wyglądasz. Proszę:) Guga, chyba się przyssała :):):) Ale to dobrze. Niech nadrabia zaległości. My poczekamy. Moi chłopcy wsłanie pojechali na małe zakupy. dzowniłam do pediatry. \"Kaszel może utrzymaywac się jeszcze przez 6 tygnodi \". Ale ogólnie wg mojej obserwacji jest ok. Mały odkrztusza wszytsko. Mój kaszel i zatoki to normalna sprawa przy zapaleniu gardła. W koncu gdzies sie to musiało ulokowac. Sól iwonicka mam nadzieję, ze zalatwi sprawę oczyszczenia zatok :) Piksa, bądz dobrej myśli i dawaj duuuużo pic małemu. Nie wiem, która z Was ma męża lekarza... bo ja sie tu tak mądrzę :( ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny bombasti mojemu juz przechodzi jak moje wymiotawaly to lekarz kazal podac 1/2 tabl aviomarinu i przestal wymiotowac tymka jest na wakacjach zwiedza kraj kwitnacej wisni 🌻 bombasti gratuluje ze nie palisz uda sie trzymam kciuki❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja Was lubię🌼🌼🌼. Miło tak tu zajrzec :) Może kiedys spotakamy sie gdzies razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi teraz zauwazylam twoja wypowiedz daje pic malemu(14 lat) ha ha ha smieje sie fajnie to brzmi maly wyzszy odemnie 1,70 {kwiat} pilam rano znow twoj koktajl pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksa, 14 lat to jeszcze mały. W każdym razie już niedługo :):) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi jestem za spotkaniem w realu trzeba wyznaczyc srodek gdzie wszystkie bedziemy mialy mniwiecej jednakowa odlegosc ide na kawke rzadko pije maz mnie wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bipi wuysłałam zdjęcie wykonane telefonem,więc trochę niewyrażne,ale to dobrze,do paszportu by się nie zdało,:-Dale zmarszczek nie widać,więc się cieszę i dlatrgo wysłałam,czuję się na nim ładniejsza a na pewno młodsza.Czekam na rewanż🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×