Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

dopiero wrociłam z pracy, no i kiedy tu ćwiczyć? moj niuniuś już śpi :( , co ze mnie za matka:( wpadłam tylko na chwilę w ciągu dnia żeby dać cycusia :( dziękuję za życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap-rowniez dolaczam sie do gratulacji... sto lat.. ❤️ bipi i piecdziesieciolatko-nie jestem tu czestym gosciem,bo nie cwicze ,, jak moj ster znajdzie odpowiedni szlak i wiatry troche ucichna.. to zajrze tu znow.. piksa-🌻 i cala reszta nowa i \"stara\" podziwiam was.. i gratulacje wytrwalosci.. buziaki.. ps,tunisia i tymka -gdzie kolwiek jestescie to trzymajcie sie cieplo.. 🌻 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no Samanto opłacało się czekać na taaakie fotki, wyglądasz rewelacyjnie, drobniutka i śliczniutka Pięćdziesięcilatko jesteś tu bo jesteś nam potrzebna, ciepłe słowa i dobra energia aż promieniuje od Ciebie, a tego wszyscy potrzebujemy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne dzieki za wszystkie komplementy:D Samanto -te zdjecia to z lipca tego roku Piksa-nie narzekaj,co ty od siebie chcesz? Bombasti-cwicz a co sie stalo ze odpuscilas ja dzis mialm cwiczyc i nic z tego nie wyszlo -jutro mam szkolenie i rano wstaje i znowu nic w weekend zjazd na uczelni a potem chyba szkolenie caly tydzien jak tak dalej pojdzie to sie zapuszcze Piecdziesieciolatko-ty tez masz sie z czego cieszyc-malo kobiet w twoim wieku a nawet o wiele mlodszych moze sie cieszyc taka figura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne dzieki za wszystkie komplementy:D Samanto -te zdjecia to z lipca tego roku Piksa-nie narzekaj,co ty od siebie chcesz? Bombasti-cwicz a co sie stalo ze odpuscilas ja dzis mialm cwiczyc i nic z tego nie wyszlo -jutro mam szkolenie i rano wstaje i znowu nic w weekend zjazd na uczelni a potem chyba szkolenie caly tydzien jak tak dalej pojdzie to sie zapuszcze Piecdziesieciolatko-ty tez masz sie z czego cieszyc-malo kobiet w twoim wieku a nawet o wiele mlodszych moze sie cieszyc taka figura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSJeśli mam być szczera to do końca:naewt 35 lat temu jak byłam panienką nie miałam startu do Ciebie Samanto:-DZawsze byłam inteligentną brzydulą,ale marzyłam o tym,żeby być piękna...:-DNo cóż, nie wyszło🌻Ale są ważniejsze sprawy na świecie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszły do mnie zdjątka :) Aga - jakie wy macie z maleństwem cudownie niebieskie oczęta.. bosskie po prostu... no chyba to nie soczewki :P Pięćdziesięciolatka - moja mama jest mniej więcej dwa razy większa od ciebie :D akurat genetycznie chyba jestem w drugą stronę rodzinki.. ;) Bipi, Pięćdziesięciolatka - mogę zgrać ćwiczenia z Tamilee na płyty VCD. jesteście nadal zainteresowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszły do mnie zdjątka :) Aga - jakie wy macie z maleństwem cudownie niebieskie oczęta.. bosskie po prostu... no chyba to nie soczewki :P Pięćdziesięciolatka - moja mama jest mniej więcej dwa razy większa od ciebie :D akurat genetycznie chyba jestem w drugą stronę rodzinki.. ;) Bipi, Pięćdziesięciolatka - mogę zgrać ćwiczenia z Tamilee na płyty VCD. jesteście nadal zainteresowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszły do mnie zdjątka :) Aga - jakie wy macie z maleństwem cudownie niebieskie oczęta.. bosskie po prostu... no chyba to nie soczewki :P Pięćdziesięciolatka - moja mama jest mniej więcej dwa razy większa od ciebie :D akurat genetycznie chyba jestem w drugą stronę rodzinki.. ;) Bipi, Pięćdziesięciolatka - mogę zgrać ćwiczenia z Tamilee na płyty VCD. jesteście nadal zainteresowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o koszta. muszę nagrać na VCD a nie DVD bo mi nagrywarka pada (przegewa się, muszę iść do serwisu z kompem) jak próbuję nagrać dvd, w efekcie komputer się resetuje a płyta w połowie nagrana jest do wyrzucenia... :o napisz mi proszę swój adres na mail, postaram się w tym tyg wysłać (jak będę w szkole)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanto- wszyscy w mojej rodzinie maja wielkie błekitne oczy a moj połroczny synus wczoraj zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super macie te oczka :) boskie.. kupiłam dziś super getry do ćwiczeń - fioletowe! :D śliczne musze poszukać na allegro, może będzie większy wybór w kolorowych, bo w sklepach (i to też tylko z bielizną jak się trafią, w sportowych wcale nie ma..) są tylko czarne i ecru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tylko na chwilke dla wszystkich skorpinek wszystkiego naj naj ❤️🌻❤️ bombasti dlaczego cie nie ma nie opuszczaj nas prosze❤️ zwariowany tydzien lece pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa 70
witam 🌻 mialam napisany list i ..... Oagap ten twoj maly babelek musi byc fajny zazdroszcze tobie maludy podeslij zdjecie prosze ❤️ Bipi list wyslany🌻 Samanto nie wiem czy sie powtarzam laska:D z ciebie na co masz cwiczenia Tameele ja mam brzuch cialo i posladki jak ktos chetny niech da znac zdjecie wysle jak zrobie :p na razie dziewczyny u mnie piekne slonce chce sie zyc i spiewac rano cwiczylam :D slysze w radiu dzisiaj swiatowy dzien zyczliwosci🌻🌻]🌻]🌻]🌻]🌻]🌻]🌻]🌻]🌻] to dla was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie szaro, buro i ponuro i w dodatku zimno, drzewa oszronione, zima już blisko Guga przymierzam się do sb dużo czytam na ten temat, zbieram przepisy i wyglądają smakowicie, chleb zamieniłam na chrupkie pieczywo już dawno, za ziemniakami nie przepadam, ze słodyczami jakoś sobie poradziłam, może nie będzie tak strasznie i teraz wiem, że przyczyną mojej otyłości jest podjadanie więc zaczynam z tym walczyć minęły 2 tygonie moich ćwiczeń: naczczo 45 min. rower, a wiczorkiem zmodyfikowany callan, za tydzień sprawdzę rezultaty pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ wczoraj nie pisalam bo pol dnia spedzilam na wyjezdzie a nastepne pol w pracy z cwiczeniaqmi jak pislam bedzie teraz problem bo ciagle cos wczoraj nie zdalam wstepnego testu kwalifikujacego na szkolenie -to jakos mnie przerasta-nie mam czasu dla siebie i dla rodziny-ciagle musze sie uczyc-wiem ze jak juz odpekam to szkolenie to bedzie troche spokoju-ale na jak dlugo? wogole ta wiedza techniczna-predkosci HSDPA,UMTS,EDGE itp wogole mi nie wchodzi i nie mam ochoty znowu o tym czytac fajnie ze moge sobie tu choc na chwile o tym zapomniec Asikad-sb jest bardzo fajna i zdrowa- to jedyna dieta na ktorej sie nie cierpi-a slodkosci tez mozna jesc ale nie z cukrem -a tak wogole mysle ze regularne posilki co 3 godzini-by organizm nie robil zapasow i cwiczenia to najlepszy sposob milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksa - mam te same, ściągają mi się na nogi jeszcze, ale strasznie woooolno idą... ja chcę zdjęcia oczywiście :) Guga - brzmią strasznie te nazwy które piszesz... brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunisia- jeszcze pytasz?!!!!!!!!!!!!!!! tęskniłyśmy za tobą; natychmiast opowiadaj co u ciebie, martwiłyśmy się, złościły na przemian :) Piksa- nie zrozumiałąm , oferujesz płytkę czy zdjęcia swoich pośladkow i nog :P, zdjęcia chłopaczkow podeślę oczywiście guga- przykre, że doba to tylko 24 godziny, nie wiem jak poradziłabym sobie bez mojej niani; znow nie ćwiczę pięćdziesięciolatko- to że średnia wieku na topiku spada, ma sprawiać, że mamy czuć się młodsze, a nie przypominać, że dla nas na wiele żeczy jest za poźno, bo to nie prawda, ale jeżeli chcesz, to przypomnę, że marzę o tym żeby wyglądać, jak ty 👄 bipi- czyżbyś tak była zajęta klockami, że cię nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunisia Gdzieś Ty się podziewała?Pisałam doCiebie maila z pytaniem o mamę:-))Mam nadzieję że wszystko OK.Ja jestem zabiegana strasznie,aż tracę oddech z tego pośpiechu i mam dośćInformatyk zmasakrował mój laptop i straciłam dużo danych.Same przeciwności niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunisia Gdzieś Ty się podziewała?Pisałam doCiebie maila z pytaniem o mamę:-))Mam nadzieję że wszystko OK.Ja jestem zabiegana strasznie,aż tracę oddech z tego pośpiechu i mam dośćInformatyk zmasakrował mój laptop i straciłam dużo danych.Same przeciwności niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunisia!Gdzieś ty się podziewała?Pisałam do Ciebie maila z pytaniem o mamę.Mam nadzieję że OK:-))Strona nam się zawiesza nie wiem dlaczegoInformatyk zmasakrował mój laptopstraciłam dużo danychSame przeciwności,nie mam czasu oddychać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunisia!Gdzieś ty się podziewała?Pisałam do Ciebie maila z pytaniem o mamę.Mam nadzieję że OK:-))Strona nam się zawiesza nie wiem dlaczegoInformatyk zmasakrował mój laptopstraciłam dużo danychSame przeciwności,nie mam czasu oddychać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteria chyba po prostu ma za dużo wejść na stronę, serwer nie wytrzymuje.. Pięćdziesięciolatko - mogę jutro wysłać Tamilee na ciało, brzuch i pośladki, bo takie zestawy mam. chyba że poczekam jeszcze z dzień, dwa aż mi się ściągnie część na nogi i wyślę wszystkie razem, zapewne po weekendzie - jak wolisz? wersję okrojoną czy pełną trochę później? :) ćwiczenia na nogi oglądałam trochę na podglądzie - też są niezłe, wycisk dają że ałaaaaa.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteria chyba po prostu ma za dużo wejść na stronę, serwer nie wytrzymuje.. Pięćdziesięciolatko - mogę jutro wysłać Tamilee na ciało, brzuch i pośladki, bo takie zestawy mam. chyba że poczekam jeszcze z dzień, dwa aż mi się ściągnie część na nogi i wyślę wszystkie razem, zapewne po weekendzie - jak wolisz? wersję okrojoną czy pełną trochę później? :) ćwiczenia na nogi oglądałam trochę na podglądzie - też są niezłe, wycisk dają że ałaaaaa.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteria chyba po prostu ma za dużo wejść na stronę, serwer nie wytrzymuje.. Pięćdziesięciolatko - mogę jutro wysłać Tamilee na ciało, brzuch i pośladki, bo takie zestawy mam. chyba że poczekam jeszcze z dzień, dwa aż mi się ściągnie część na nogi i wyślę wszystkie razem, zapewne po weekendzie - jak wolisz? wersję okrojoną czy pełną trochę później? :) ćwiczenia na nogi oglądałam trochę na podglądzie - też są niezłe, wycisk dają że ałaaaaa.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×