Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Guga:-)zdjęcia nie będzie,bo dyżurny fotograf w niedyspozycji:-(.Ty dziś do pracy,a ja muszę opuścić chorego Skarba i jechać do mamy do szpitala i zająć się ojcem:-(Mało optymistycznie szykuje się dzień,nie lubię opuszczać domu...Tylko tu odpoczywam i nabieram sił🌻Tu jest moje miejsce na ziemi😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięćdziesięciolatko gratuluję Twojej córuni i cieszę się również z Tobą Ja też pękam, ale niestety nie z dumy, oczekuję na babskie ciężkie dni i jestem jak balon z tąd chyba wzięły się moje dodatkowe 2 kg z dnia na dzień, czekam aż moja córka zaśnie, żebym mogła poćwiczyć, zdecydowałam się na 3-4 dniówkę oczyszczającą i zaczynam już jutro, jak zwykle mam większy apetyt przed okresem, więc dyscyplina dobrze mi zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje corki Piecdziesieciolatko-napewno pekasz z dumy ja pekam jak Asikad i nerwowa jestem bo tez przed@ podobnie jak piecdzisieciolatka nie lubie opuszczac domu a w przyszlym tygodniu mam prawdopodobnie tygodniowy wyjazd na szkolenie nie mam wcale ochoty opuszczac rodziny ale nie bede miala wyjscia-juz jestem przygnebiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Samanto-super wygladasz jak ja bym chciala byc w twoim wieku -a tu juz 36 lat skonczone wyslalam swoje zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem zaraz coś wykombinuję ze zdjęciami ale nie mam nic rewelacyjnego muszę zaspoić córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto, zdjęcia obejrzałam i komentarz wystawiłam :) Wyglądasz super!!!! Co tu jeszcze w tym temacie można powiedzieć... Guga, ja też bym chciała mieć tyle lat co Samanta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, Guga wysłałam ale nie wiem czy otrzymacie coś mi mój komuter odmawia posłuszeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Samanta to prawda mała jest słodka, a jeżeli o mnie chodzi to muszę się nieźle napracować, żeby jakoś wyglądać nie, hahaha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanto- wyglądasz świetnie, brzuch super, myślicie dziewczyny że nie jest za poźno żebyśmy tak wyglądały? pięćdziesięciolatki- gratuluję corci guga- ja wczoraj skończyłam 31 lat, dziś moja mama ma urodziny, a ty skorpionku? kiedy kartkę z życzeniami można słać? nie chciałabym mieć znow 18 lat, jestem w szczęśliwa, młodość jest piękna, ale niełatwa, choć ciało wygląda inaczej... nie oddałabym za nic moich chłopakow, nadzieja w tym że te ćwiczonka nam pomogą :) , no i dietka, ale ja ją odkładam, przekładam... już nawet się nie tłumaczę, bo jadam jak wasi mężowie, czyli bez śniadania , drugiego śniadania, a potem wszystko co w lodowce :( aż mi wstyd... :( bipi- czekamy na przesyłkę wytrwale, wczoraj poczyniłam ostatnie zakupy gwiazdkowe dla dzieci, traktor z wozem, smok z rycerzami i wiertarka dla siostrzeńca, kwiatuszek z pszczołką dla mojego najmłodszego maluszka, czekamy na łożeczko baby born dla bratanicy męża i kilka innych drobiazbow , nie będę zanudzać, bo ja mam fioła :P macie może pomysł na przesuszoną cerę mieszaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asikad-wlasnie wyslalm tobie zdjecia-zapomnialam napisac o dzieciaczku-slodziutki Oagap-ja skonczylam 36 lat tydzien temu-mysle ze Samanta nas bije na glowe bo kilka nascie lat mlodsza-ale wezmiemy sie w garsc i w przyszle wakacje bedziemy tez laski co nie? i wswystkiego najlepszego oagap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga jestem pod ogromnym wrażeniem, wyglądasz kwitnąco, a jeżeli chodzi o Twje lata to dałabym Ci przynajmniej 10 lat mniej, piękna z Ciebie kobietka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oagapa, Guga serdeczne życzenia urodzinowe dla naszych Skorpionic :) Wytrwałości w dążeniu do celu Wam życzę, zdrowia, miłości i spełnienia !!! Oagap, Bombasti klocki dziś wysyłam :) Cały weeken siedzieliśmy z mężem i synkiem w pokoju :):) heheh 50-latko, gratuluję Ci wspaniałej córki. Asikad, dzięki za zdjęcia. Napiszę maila wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabcia102
Witajcie piękne dziewczęta.Bardzo podoba mi się Wasza zażyłość i może przedstawię się w olbrzymim skrócie. Mam 48 lat, męża z którym mi dobrze,dwóch wspaniałych synów, jedną świetną syową i od czterech miesięcy miłość życia czyli wnuka Maksa. W wakacje przeprowadziłam się z mężem na stałe do domu na skraju lasu,a dzieci zostały we Wrocławiu.Chętnie wymienię się z wami zdjęciami, bo łatwiej mi będzie się rozmawiało.A to co robię w następnym odcinku- oczywiście jak będziecie zainteresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabcia102
Acha, a żabcia stąd, bo mąż tak do mnie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia gratuluję wspaniałej rodzinki i przyznam, że zazdroszczę Ci Waszego domku pod lasem, marzeniem moim i męża jest mieć domek jednorodzinny, ale narazie ze względu na jego pracę jest to niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabcia102
Asikad30. Domyślam się ,że masz 30 lat.W twiom wieku mój mąż marzył o domku pod lasem, a ja nawet nie chciałam o tym słyszeć. 5 lat temu jak kupiliśmy , to nasze miejsce na ziemi, pomalutku je pokochałam.Teraz mieszkamy tu i zażywamy szczęścia.Nie ma osoby która nie zachwyciłaby się domkiem i otoczeniem. Może nie brzmi to zbyt skromnie, ale powinniśmy się chwalić z naszych osiągnięć. Widzę również,że Wy jesteście podobnego zdania.W miom domu mam prawdziwą kuchnię, na której gotuję strawę, kominek- to tworzy atmosferę, którą lubimy.Mamy rownież dziesiątki znajomych, kórzy chętnie nas odwiedzają, cdn........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asika - doszły do ciebie moje zdjęcia? bo mi przychodzi zwrot z info że masz zapchaną skrzynkę.. Guga - mój facet nie wierzy że masz 36 lat ;) na zdjęciach laska najwyżej 25 lat i koniec :) mam nadzieję że reszta Kobietek też mi swoje podobizny podeśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia - to zależy od tego, gdzie się ktoś wychowywał. ja zawsze mieszkałam w domku i nie wyobrażam sobie mieszkać teraz w mieście, w bloku.. brrr.. a moi znajomi - od urodzenia mieszczuchy - jak przyjeżdzają do mnie na \"prowincję\" (mieszkam pod warszawą, pół godz samochodem) to oczywiście są zachwyceni ale żeby tak na stałe to never :) kominek to świetna sprawa, dobrze ze napisałaś o tym, musze iść go doładować bo wygaśnie :P mój facet też od urodzenia pod miastem mieszkał, w domku i też na szczęście nie wyobraża sobie mieszkać w bloku itp :) a najfajniesza sprawa przy posiadaniu wolnostojącego domku to ogród. oczka wodne, bajery.. to lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 50 latko gratuluje zdolniachy corki naprwde rewlacja 🌻 samanta dzieki za zdjecia swietnie wygladasz wysle moje ale musze je znalesc reorganizacja z kompami❤️ tak o tych zdjeciach otworzylam sobie galerie na swojej poczcie guga jak na ciebie patrze wstyd mi za siebie opuscilam sie niemilosiernie ty zgrabniaro :) nie ma glupich biore sie za siebie i to ostro bombasti odezwij sie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - wraca mi mail 😭 cały czas to samo.. może masz jakieś inne konto pocztowe na które ew mogę przesłać? albo może któraś z dziewczyn prześle Ci moje fotki.. nie idą za nic.. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×