Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

u mnie dziś zaliczona 61. godzinka a dieta sb to Dieta South Beach czy też bardziej po polsku Plaż Południa (południowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się z kolejną zaliczoną godzinką...do tego póki co tylko stepperkuję...ale jest dobrze...i po 3 dniach (powrotu do callana) już się ciałko zmienia..szczególnie na brzuchu widzę poprawę, a przecież to tylko 4 ćwiczenia po 100 sekund:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver.
wczoraj nie miałam chwili wolnego, cały czas wyczaiwanie kogoś na gg żeby lekcje podał, później do koleżanki na rowerku po tabelkę z geo. I później kucie z geo :/. Zasnęłam nad książkami po północy jakoś, obudziłam się po 2, zgasiłam światło i nawet książek z łóżka nie pozbierałam :PP. Ale dzisiaj chcę zrobic kolejną godzinkę, jutro biorę udział w apelu, jednym z uczestników jest także On echh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa
morel a co to za 'on'? ;] hm. za mna juz 43 godzina. tak wczoraj dałam czadu ze dzisiaj mam zakwasy na brzuchu. xD taak mnie boli chce juz byc zgrabna. oh. grubaseeek. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver.
a taki jeden który mnie totalnie olał, wie co do niego czuje więc na każdym kroku jak najdalej się oddala. Ale ja nie tracę nadziei, może wreszcie przejrzy na oczy hehe :p. Ech. Dzisiaj wolał w kącie usiasc niż koło mnie. ;/. żadnego słowa z nim nie zamieniłam, a obok mnie dwie koleżanki siedziały i aż się do niego kleiły yszz! nie wiedzą że jest mój kurdee ja chyba nie odstarszam?!. w każdym razie zmarnowałam już na niego dużo czasu więc nie mam zamiaru odpuszczac, chyba że znajdzie się lepszy. Ale on jest wgl the best i musi byc móój. Bo ja w końcu też jestem heh ;p ;). a jak pięknie śpiewaa i graa mm:). chyba zapiszę się na kółko wokalne (niestety jego już w szkole nie będziee:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello..a ja dziś po kolejnej godzince z callanem..to już moja 64. a Wam jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa
ja mam dalej za soba 43h bo wczoraj bo morderczym treningu ledwo chodziłam. nie miałam siły juz na callana. ale dzisiaj zrobie 44 godzine. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna godzinka zaliczona..wczoraj niestety nie ćwiczyłam...zatem na liczniku 65 godzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello...66 godzinka zaliczona...ktoś tu jeszcze ze mną ćwiczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
ja cwicze! :) za mna dzisiaj 47 godzina. pomyliłam sie w liczeniu ale teraz juz wszystko gra. :) szkoda tylko, ze diete troszke zawalam. ;(( to mnie straaasznie dobija. eh. jestem zła na siebie. nie wiem czy do sierpnia nawet z pomocą genialnego callana uda mi sie uzyskac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jeszcze, a wrecz znów ćwicze :) godzin nie licze :) a nie ćwiczyłam, bo troszke chorowałam na zapalenie pecherza i jakos nie miałam ochoty sie męczyc, bo ledwo chodziłam, ale za to szybko do wc biegałam, wiec jakby nie było cwiczyłam sporo nogi;) hi hi :P kurde co do diety, to ja nawet nie pisze jakie mam zachcianki i że w tym tyg juz drugie danie kebeb jadłam:/ wiem bomba, ale nie umiałam odmówic :( jutro kupuje z kolezanka na pół mangostan i bedziemy oczyszczac organizm, co pomaga utrzymac jakąs tam posturke, no i jak zaczne cos pić to pewnie mi przejda moje nieszczęsne pokusy:/ kurde, albo może Wy mnie jakoś doprowadzicie do porzadku, bo szaleje!!! :) ale mysle, ze juz z kebabami skończyłam, bo miałam ochote cały tydzien i jak w końcu sie skusiłam, to mi przeszło i bedzie spokuj :)oby oby, bo zle skończe :) a dzis w pracy podzieliłam sie z kolezankami filmem call i beda cwiczyc :) pierwszy raz słyszy o tych cwiczeniach, wiec ciekawa jestem jak sie za to zabiora i czy w ogole zaczna :) jutro, hmmm... dzis w pracy je podpytam :D oki mykam sie wyspac i odpocząc po ćwiczeniach :) pozdrawiam Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w nocy zęba straciłam..okres obecnie mam i zasłabłam..i się obudziłam a raczej narzeczony mnie ocucił w nocy w łazience, leżącą na kafelkach...niestety akurat na twarz upadłam..i teraz brak mi górnej dwójki...i warga rozwalona...a ślub już za niecałe 3 tygodnie... eh..do wesela się zagoi i muszę w to wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że z tymi upadkami to jakos znajomo :) choć współczuje, bo u mnie sie zle nie skończyło:/ ja w nocy czesto siku wstaje i poprzedniej nocy wstawałam na wyczucie i złazac z wyrka, nie zauwazyłam, a raczej nie poczułam, że nie mam czucia w prawej nodze, bo mi zdretwiała. nie wiem jak spałam. no i schodzac wstaje na lewa noge, a jak wykonałam ruch szkitka prawa, w sekundzie ogladałam sufit niewiedząc co sie dzieje, jakieś 3cm dzieliły moja głowe od szafki nocnej, więc dzieki Bogu nic sie nie stało, ale jakie moje zdziwienie, jak mi sie to udało:) walnełam z takim impetem, że do tej pory mie moge sie za dobrze ruszać i cały prawy bok mnie boli:/ dlatego musze darowac sobie ćwiczenia:/ a wracajac do cwiczen zauważyłam, ze jak siedze to nie mam juz bocznych posladków;) wczesniej jak siedziałam, to miałam takie boczki na udach, a juz ich nie mam :D i brzusio mam twardziutki :DDD jak zniknie mi posiniaczona czesc z prawej strony z ramion, biodra i nogi, to biore sie za robote :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
dziewczyny to wy uwazajcie na siebie! bardzo was proszę :) ja dzisiaj robie 49 godzine. hm. efekty są trzeba to przeznac lecz niestety nie takie jakie bym chciała. chyba zaczynam byc bardzo niecierpliwa choc do mojego wyjazdu nad morze jeszcze 2 i pół miesiąca. tak własciwie to moja 23 godzina z callan z filmiku :) wczesniej robiłam z wizazu. O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wizażu?? a jakie tam są?? pewnie zaraz bede zerkac;) ja wczesniej jak ćwiczyłam, to z kartek:/ koleżanka w pracy powiedziała, że kiedys takie ćwiczenia robiła i podała nam nazwe :) my buszując po necie z dziewczynami znalazłysmy tylko rysunki cwiczeń z opisem :) i ćwiczyłam ostro, nawet były efekty po dłuższym czasie, ale jak zobaczyłam film, to moje cwiczenia nie pokrywały sie z tym co widziałam na filmie :) dlatego jak mam okazje to dziele sie filmem, bo wiem, ze cieżko było mi znaleźć ten film. w sumie jakbym wczesniej wiedziala o chomiku, to było by łatwiej, ale cóż ;) no a tak w ogole to tez pościagałam sobie joge :D sasiadka chodzi na zajecia z jogi i bardzo sobie chwali, no i sama zamierzam zapoznać się z tymi ćwiczeniami :) może któraś z was miała okazje na ćwiczenie jogi??:) to dzielcie sie :D reve82 a w ogóle jak zyjesz?? a dokładniej twój ząb i reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello..jestem i żyję..i humor już lepszy...dentysta na dwa dni przed ślubem mnie przyjmie...za to dobry więc się nie obawiam:) teraz nawet nie mam jak tego zęba inaczej załatwić, a warga też czasu potrzebuje na wygojenie..więc ten temat na razie zamykam he he na celowniku za to mam egzamin..mój ostatni który już 26go maja więc mam o czym myśleć..a ślub 30go a dziś zaliczyłam kolejną godzinkę..już mam taki rytuał że po skończonych ćwiczeniach podchodzę do dużego kalendarza ściennego i zakreślam kolejną zaliczoną godzinkę..dzisiejsza była 67. a co do jogi..to nic nie wiem...nigdy nie próbowałam więc nie doradzę niczego w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka szczęścia
Witam wszystkich zainteresowanych:)) Postanowiłam dołączyć - czyli zacząć w końcu coś ćwiczyć... no bo wiecie idzie lato i trza jakoś wyglądać. Ach... te fałdki już psują mi wiosenny nastrój;/ Naczytałam się sporo o callaneticsie i naprawdę chciałabym żeby ten sen nareszcie się spełnił... :D Stąd moje pytanie - ściągał ktoś może filmik z Callan Picnkney tłumaczony z chomikuj.pl? No właśnie - dwa razy ściągałam i mam ale BEZ OBRAZU. Sam głos tylko się ściągnął. Jest na to jakiś patent czy co? pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wiesz co, nie jestes pierwsza :) ja ściagnęłam bez kłopotu, ale jak moja dobra koleżanka z drugiego końca Polski to sciągała, to tak samo miała, i tez 2 razy sciągała :) no i nie wiedziałysmy co jest nie tak, bo ja z tego samego źródła ściągałam:) wiec postanowiłam posłac jej nagrana płytke poczta, ale jak chciała uruchomić w kompie tez nie działało:/ ale włozyła do DVD i trybiło jak trzeba :) okazało sie, że jej program do ogladania filmów nie odczytuje jakis kodeków, więc albo przegraj sobie na płytke, albo ściągnij dobry program do oglądania filmów :) ja odbieram na winampie i windows media player :) powodzenia :) nom a jesli chodzi o cwiczenia, to ja znowu sie zaczynam obijac:/ i omijam niektóre ćwiczenia:/ kurde musze znaleźć jeszcze jakies lepsze motywacje :D kurde może jakieś wakacje w odległych, ciepłych krajach;) hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
ja dzisiaj bede miec 52 godzinke callana ogólnie a z filmiku hm... chyba 26. :) trzymam diete i cwicze. licze ze do wakacji uda sie. :D miło poznac kula szczescia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się właśnie przymierzam do mojej 70.godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka szczęścia
Witam serdecznie koleżanki:) >> Farciara85 -DZIĘKUJĘ CI ogromnie za odpowiedź i nakierowanie:)* Rzeczywiście brakowało kodeka (DX50 fourCC) i po zainstalowaniu kolejnego programu do odtwarzanie filmów - działa :D Niech moc efektów z tych ćwiczeń będzie z Tobą :)) >>kiniiaa3 - miło Cię poznać :) Dziewczyny - film jest naprawdę super. Callan wszystko dokładnie tłumaczy i pokazuje nie tylko na sobie ale i na tzw. sprawnych inaczej :D To naprawdę budujące, że takie babcie wygladają jak nastolatki... i tym optymistycznym akcentem ruszam na pierwszą godzinkę z Callan. Ałaa ;) Pozdrawiam serdecznie aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bardzo się ciesze , że pomogłam :) mojej koleżance nie udało sie dojść do tego cóż to za kodek, ale ważne, że tez ma film :) ja ostatnio cwicze, ale bardzo na wyrywki, bo ostatnio tak tez wygląda móje życie codzienne, ale od pt bede juz normalnie trybic i co ważne ćwiczyc :D kilka min temu udało mii sie zrobić tylko brzuszki, ale dobrze, że robie cokolwiek :) no więc ja już mykam, bo do tyrki rano trzeba wstać, a jak wcześniej pojde spać, to może uda mi sie rano cos jeszcze pocwiczyc :D wiec miłych snów Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka szczęścia
iii pierwsza godzinka Calana za mną... mokra jestem jak mysz:D hmm... wiecie co... dawno dawno temu ćwiczyłam balet i większość ćwiczeń jest właśnie z tej bajki - szczególnie ćwiczenia na nogi z drążkiem i ich rozciąganie. A wogóle to te ćwiczenia powinny się nazywać pulacyjne bo drżą mi mięśnie po niich jak galaretka;) kolorowych snów aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka szczęścia
ćwiczenia powinny się nazywac pulsacyjne - bez zdrożnych myśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za 3 min wychodze na busa, niestety nie na rower, bo leje jak z cebra:/ nom, ale udao mi sie rano poćwiczyc jeszcze troche brzuszków i tego cwiczenia rozciagającego na brzuch :) aż sie lepiej wstało, ale musze pedzic do pracy, bo kaaawy mi sie chce ;) miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika090
Dziewczyny, dzięki za linki do filmu z callanetics :) Widzę, że jesteście dość zorientowane w temacie, więc zapytam się was, może mnie oświecicie :D Możecie mi powiedzieć czy stanie mi się coś, jeśli będę ćwiczyć to codziennie (a nigdy wcześniej callanetics nie ćwiczyłam) ? bo podobno na początku powinno się ćwiczyć tylko godzinę tygodniowo:/ a mnie bardzo zależy na szybkim efekcie. Tzn. chciałabym do soboty zauważyć JAKIKOLWIEK efekt tych ćwiczeń...myślicie, że to w ogóle możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka szczęścia
Witam sportsmenki:) >>>weronika090 - ćwicząc codziennie (ja tak zamierzam -mam nadzieję że dam radę) poprostu będziesz wolniej chodzić, siadać i wogóle wolniej się ruszać :D ponieważ mieśnie będą troszkę zmęczone i tyle. Wczoraj rozpoczęłam ćwiczenia i dziś tak mam:) odczuwam mięśnie poprzez lekkie pobolewanie przy szybszym poruszaniu się. Jeśli np. kiedyś ćwiczyłaś to pomimo tego że mięśnie będą boleć po pierwszych rozruchach to możesz ćwicząc poprostu zajść dalej. Takie są moje obserwacje. pozdrawiam i trzymam kciuki aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka:) ja dzis zamierzam cały program cwiczeń poruszyc :))) co do codziennych ćwiczeń, to mysle, że jak nie bedziesz przesadzać z wysiłkem to dasz rade :) kiedys ćwiczyłam codziennie i świetnie sie czułam:) tylko zaczynałam od połowy zalecanych cwiczeń i w miare kolejnych dni zwiekszałam ilość :) to było jakiś czas temu dopoki nie przerwałam:) ostanio znów powróciłam, ale nie zawsze udaje mi sie codziennie cwicyc, ale jezdze na rowerze i czasem dreptam na steperku:) i nawet jakis czas temu nadwyrezyłam sobie miesnie ud i bolało:/ wiec nie próbuj przesadzć jak czujesz, że juz masz dosyc:) teraz obejze sobie filmik i pozniej atakuje cwiczenia :D miłego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika090
dzięki za odpowiedzi:) w takim razie od jutra zabieram się za te ćwiczenia...:) bo dziś już padam z nóg a z czego widzę, te ćwiczenia są męczące (od samego patrzenia się zziajałam:D ;) ) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
Jak mnie tu dawno nie było... :) Ale już wróciłam, i mam nadzieję - na dobre. Z powodu nawału nauki, nie ćwiczyłam jakieś dwa tygodnie. Dziś powróciłam do ćwieczeń i zrobiłam 18 godz. Tylko, ze jest mi trudniej wykonywać ćwiczenia i np. te na kółka miednicą jak wcześniej miałam jako tako opanowane to teraz z ledwością je zrobiłam. Ale to znak, że wtedy jakąś już tam kondychę miałam dzięki nim i teraz trzeba tylko do niej wrócić :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×