Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

witajcie! Czy można do Was dołączyć? Ściagnęłam sobie wczoraj film callanetics z callan, zaraz zaczynam ćwiczyć. mam pytanie- czy Wy ćwiczycie codziennie cały, godzinny zestaw? Ja w tym tygodniu chcę cwiczyć co drugi dzień, a potem codziennie, choć kiepsko u mnie z czasem i nie wiem, czy dam radę wydysponowac codziennie godzinę. I pytania podstawowe: - czy schudnę nie jedząc pieczywa, ziemniaków, makaronu i słodyczy+ do tego callanetics? -Czy schudnę ćwicząc, ale nie stosując żadnej diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 74
Hej dziewczyny! Jestem dziś happy, wreszcie udało mi się z tą Bojarską. Dzięki Wam za podpowiedzi. Musiałam ściągnąć kodeki do programów i jest ok. wszystko mam. Z tego szczęścia dziś musiałam spróbować ćwiczyć z Bojarską ( chociaż rano ćwiczyłam z Pinkley) dopiero co skończyłam i powiem wam, że Bojarska jest lepsza. Tzn. bardziej pobudza mięśnie, no i kiedyś, ok 13 lat temu u mnie dała rewelacyjne efekty. Gdyby któraś miała problem z otwarciem pliku, już ściągniętego to służę pomocą. Pozdrawiam i do ćwiczeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec jestem po pierwszej godzinie. Przyznaję, że myslałam, ze te ćwiczenia będą bardziej męczące, forsujące, a ja nawet sie nie spociłam. owszem, czuję wiele mięśni w moim ciele, ciało lekko drży po ćwiczeniach, ale boję sie, ze nie bedą skuteczne. Czy naprawdę dzięki tym ćwiczeniom można zeszczupleć w talii i na brzuchu/ Bo mało coś tych ćwiczeń:) A najtrudniejsze dla mnie były ćwiczenia miednicy :O:o porazka normalnie. ale ogólnie chyba nie poszło mi tak źle, jak na pierwszy raz. Nie wszystkie ćwiczenie dałam rade powtórzyć 100 razy, ale większość tak. Czekam na Wasze sugestie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 74
Witaj chińska róża. Powiem ci, że same ćwiczenia dają wiele, no i po nich chyba ma się mniejszy apetyt, tzn. może to te ćwiczenia zmniejszają apetyt, tak mówi Bojarska... Jeśli będziesz sumiennie wykonywała ćwiczenia co drugi dzień, to efekty zobaczysz bardzo szybko. Przede wszystkim ciało się zbije, napręży, a to już czujesz. życzę wytrwałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) cieszę się, że mogłam pomóc :) ten chomiczek jest naprawde fajny :) i można płacić sms-kiem :) wystarczy za 2,44 :) pozdrawiam :D i miłych ćwiczeń Dziewczyny :) a jeśli któraś ma kłopot z odtwarzaniem, bo czasami tak jest, to odtwórzcie sobie w Windows media Player, lub np. w ALLlplayer u mnie smiało śmigało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jak potrzebujecie aktualne chomiczki, które mają dane filmy czy materiały to wpiszcie sobie w google np szukając callanetics www.sita:chomikuj.pl callanetics no i tak dalej :) np szukając pedagogiki specjalnej :) www.site:chomikuj.pl pedagogika specjalna :) świetna wyszukiwarka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! zgadzam sie z anka 74 te cwiczenia naprawde sprawiaja ze sie mniej je:) sama to wiem po sobie:} juz tyle nie jem co kiedys a wrecz potem mi jest niedobrze jak sobie za duzo zjem:;))potem mam problemy żoładkowe,ale da sie przezyc.no i sie ciesze bardzo ze mniej jem.bo chce wrocic do sylwetki sprzed 2 ciąż i do wagi 56 kg;))nie poddaje sie i cwicze dalej co drugi dzień i cała godzine.a musze jeszcze 10 kg schudnac.ale wytrwam!!!!!*).mam pytanie do was dziewczyny czy po kilkunastu juz sesjach z bojarska macie problemy z wykonaniem tych 100 powtórzeń.bo ja nadal mam.jakos na początku było prościej.ale ponoc te cwiczenia wchodzą coraz głębiej mięśni????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj chińska róża!!! nie wiem jak ty-bo kazdy organizm jest inny.ale niestety to fakt,i kazdy inaczej reaguje.ale ja z 70 kg schudlam na 66kg w ciagu miesiaca cwiczac tylko callan co drugi dzien.bez zadnej diety.staram sie cwiczyc regularnie nie zawsze o tej samej porze.zalerzy jak mam czas.raz rano raz w poludnie raz wieczorem-różnie.:)kiedys przed callan chodzilam 2x w tyg na aerobic i nic waga ani drgneła a sylwetka taka jaka byla.z callan jest inaczej widze efekty i wiem ze to rzezbi sylwetke.czasami jak mam czas to cwicze 8 min abs lub z chomika sciagnelam sobie film pt"chce mieć taki brzuch"tez miesnie bola i to jak.po 15 min mialam dość.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny ja tez pisalam ze za 2,44 z chomika za smsa mozna sciagnac pliki-tak ja sciagnelam .tez mi sie nie moglo odtworzyc ale w media center poszlo.a pozostale linki to podalam ze str od dziewczyn z tego forum z poczatkowych stron.;&ale nie wazne wazne ze macie filmik-bo po co przeplacac;0 no nie!!!takze teraz do roboty!!!!i ćwiczymy razem!!!!:)napisaly byscie o swoich efektach.i troszke o tym jak cwiczycie.tak zeby porownac czy dobrze cwiczymy??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 74
Cześć dziewczyny! Jestem taka zadowolona bo dziś rano udało mi się ściągnąć z callan. To co prawda to samo co ćwiczyłam na youtubie tyle że tam musiałam przełączać filmiki , a teraz mam całość. Teraz nie mam czasu, ale jak wrócę do domu to zaczynam ćwiczyć ale z Bojarską. Wczoraj dała mi wycisk. Super. Moje ciało może wiele nie schudło, ale czuję ze jest takie naprężone, nie jest sflaczałe, no albo trochę mniej sflaczałe. Najważniejsze to wytrwać, bo efekty są wtedy gdy sukcesywnie się ćwiczy. Wiele razy patrzę na dziewczyny w moim wieku i podziwiam ich sylwetki, potem jednak myślę, że one za darmo tego nie mają, ciężko pracują na taki wygląd. My znamy na szczęście callanetics, więc nic innego tylko ćwiczmy!!! Do lata jeszcze troszkę więc musimy zdążyć. Pozdrawiam, no i do ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po drugiej godzinie. Cała się trzęsę, dziś jakby gorzej mi szło, pewnie przez bolące mięśnie po wczorajszych ćwiczeniach. Kurcze nie wiem, czy dobrze wykonuję 2 cwiczenia, bo jak dla mnie nie są dosć jasne. jest to pierwsze ćwiczenie na nogi, z tym wypychaniem miednicy, za Chiny nie wiem, jak toz robić. I jeszcze ćwiczenie na biodra i uda, gdy siedzisz na jednym posladku, a druga noga jest odchylona do tyłu- nie wiem, czy ta nogą poruszac w górę i w dół, czy w przód i w tył. moze mi ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalaa
ja miałam 3 dni przerwy bo chora jestem, nadal osłabiona , ale musiałam dziś ćwiczyć bo ile można się obijać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 74
No i mam godzinkę zaliczoną. Mówcie co chcecie, ale Bojarska jest lepsza. Może dlatego,że wolniej wykonuje ćwiczenia, a może lepiej tłumaczy jak się skoncentrować na mięśniach. Jestem wykończona. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalaa
Bojarska jest nudna.. ;-) ale tez się zgodzę z Tobą , że Bojarska bardzo dokładnie wykonuje ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio Pięknej Sylwetki Kraków
Zapraszamy do naszego studia gdzie stracą Panie zbędne kilogramy oraz pozbędą się cellulitu. Promocje!!! Karnety Vacu, Rollen tylko 120 zł. Więcej na : www.studiopieknejsylwetki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalaa
godzinka zaliczona;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 74
Witaj olalala, ja też wczoraj zaliczyłam godzinkę, podobnie jak ty o 21.10. Nie wiem dlaczego, ale teraz coraz trudniej mi wykonywać poprawnie ćwiczenia. Może wreszcie te mięśnie zaczęły dobrze pracować. Ja widzę efekty, po ubraniach. Na wadze prawie nic- ok 2-3 kg. Tak zawsze miałam, ale ciało bez porównania. Dziewczyny piszcie czy ćwiczycie ,czy zawaliłyście. Tym sposobem będziemy się na wzajem podtrzymywać na duchu. Pozdrawiam, trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 74
A co Wy się znowu nie odzywacie? Zaraz zaczynam ćwiczenia bo za 2 godz. wyjeżdżam na 3 dni. Pewnie przez te parę dni nie będę działała, ale jak wrócę to nadrobię! Pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalala
hej kurcze mam gosci do niedzieli, szlag by to trafil i nie mam jak robic cwiczen, ale za to biegam, ja widze roznice tylko po ubraniach , ale tez nie jakas wielka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagwiazda3
hej, ja dzisiaj po cwiczonka, bylo ciazko po kilku dniowej przerwie. Mam do was pytanie, co zrobic, zeby otworzyc plik z programem do ukladania diet?? mam kilka sciagnietych od "edzia" i zadnego z nich nie moge otworzyc, moze ktoras z was posiada cos takiego, albo wie co zrobic, zeby dzialalo?? Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Ja dzisiaj zaliczyłam kolejną godzinkę z bojarską.A już myślałam, że ostatnio mi się poprawiło w tych ćwiczeniach-szczególnie na brzuch.A tu proszę dzisiaj też z małymi przerwami robiłam.Może to przez to że jestem przeziębiona.Albo już nie wiem co.Czy wy też macie takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa1986
Hej dziewczyny:) Mogę się do Was przyłączyć? Przygarniecie mnie? Razem łatwiej się zmobilizować, za mną jedna godzina callana dziś będzie druga:) Wracam do tych ćwiczeń co jakiś czas, bo na dłuższą metę robią się nużące niestety:/ wczoraj poćwiczyłam z luzem a dziś ledwo siedzę na pupie:) najbardziej zależy mi na pozbyciu się boczków nad pupą, zmora:/ Mam nadzieję, że będziemy razem się wspierać, powodzenia w ćwiczeniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa1986
Dla dziewczyn, które nie mają filmu z Mariolą B., ja ściągnęłam go z rapidshare składa się z 7 partów więc trochę się ściąga, ale zupełnie za darmo, nie trzeba się rejestrować, tylko później wypakować pliki. Jeśli nie możecie go otworzyć w programach do odtwarzania jakie macie to ściągnijcie sobie Dziobas Rar Player on otwiera wszystko http://rapidshare.com/files/158435270/callanetics.part1.rar http://rapidshare.com/files/158443671/callanetics.part2.rar http://rapidshare.com/files/158452386/callanetics.part3.rar http://rapidshare.com/files/158460987/callanetics.part4.rar http://rapidshare.com/files/158469527/callanetics.part5.rar http://rapidshare.com/files/158477866/callanetics.part6.rar http://rapidshare.com/files/158426525/callanetics.part7.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiece co, chyba przesadziłam :) wczoraj była moja 1 godzina od baaardzo dawna :) mam teraz zakwasy, ale tak niesamowite, że ledwo w pracy człapałam po schodach :) zapuściłam się niesamowicie i postanowiłam, że w końcu wezmę sie za swoje boczki i inne odstające i falllllujące części ciałka;) no i postanowiłam, że będę ćwiczyć wieczorem callanetics, a rano aerobiczną szóstkę :) no i tak zrobiłam :) zakwasy niesamowite, ale zobaczymy co z tego będzie :D zaraz zaczynam callan, ciekawe jak rano wstanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć farciara! Ja sama chciałam spróbować ćwiczyć 6w ale nie wiem czy dam radę :) bo to sie ćwiczy codziennie i zwieksza te ćwiczenia.Czy ty codziennie ćwiczysz 6w????????Ja jakoś nie mogę się zmobilizować:( ale co do callana to dałam radę-może spróbóję też z 6w.Bo mi zależy na pozbyciu się brzucha. Na razie musialam przerwać ćwiczenia bo się żle czułam ostatnio.Ale wracam do callana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa1986
Do Pati1_m myślę, że jak się mocno zaprzesz to dasz radę zrobić a6w tylko najlepiej wyznacz sobie konkretną godzin o której będziesz ćwiczyć, wydaje mi się, że wtedy łatwiej się zmotywować. Ja 2 razy skończyłam a6w a chyba podchodziłam z 5-7 :D większe efekty widziałam po callanie, który ćwiczyłam 3 miesiące w wakacje dwa lata temu. Już nawet po 20 dniach a6w będziesz widziała efekt i brzuch będzie twardszy. U mnie dziś pyknęła 3 godzinna:) Trzymajcie się dziewczyny i dużo zaparcia w ćwiczeniach życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) ja nadal na zakwasach jestem i muszę się ograniczyć co do ćwiczeń, bo nie jestem w stanie zrobić nic pełnego :) co do a6w to jestem na początku piramidki, ale tak jak pisała poprzedniczka, tez spotkałam się z kilkoma podejściami :) zobaczymy co będzie dalej, ale narazie się nie poddaję :) z tym, że ciężko mi coś zrobić, bo zakwasy dają o sobie znać, ostatnie ćwiczenia wykonałam kilka tyg temu, także pewnie mi minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×