Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

hej dziewczyny! czy przy 6w robicie rozgrzewke???????czy tak od razu ćwiczycie????tak pytam, bo wszedzie trzeba robić rozgrzewkę.a nie wiem czy przy 6w tez?ja musze po 2 ciazach poprawic wyglad brzucha.przy callanie i tak juz schudlam ale zalezy mi na brzuchu.bo po ciazach jest okropny-dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa1986
Przed ćwiczeniem mięśni brzucha nie trzeba się rozgrzewać, nic tam sobie nie naciągniesz tak jakbyś mogła to zrobić przy ramionach czy przy nogach. Mój chłopak jest instruktorem fitness i jak się go kiedyś pytałam o rozgrzewkę przed brzuszkami to też powiedział, że nie trzeba. Ja po brzuszkach się rozciągam i robię sobie skręty w tył w siedzeniu. Powodzenia, na pewno wyćwiczysz sobie brzuch ładnie. Na stronie plany.SFD.pl są takie dzienniki treningowe i wiele osób dodaje zdjęcia. Niektóre kobiety mają tak super brzuchy wyćwiczone, normalnie kaloryferki:) i też są po ciążach, bardzo motywujące to jest:) 4h callana za mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie odchudzająca sie
witam wszystkie forumowiczki, jesli jesteście zainteresowane nowymi cwiczeniami "Cardio callanetics" to zajrzyjcie do mego chomika "ach", jedynym minusem jest że są w języku angielskim, ale da się to przeżyć. W polskiej wersji nigdzie nie znalazłam do kupienia, jedynie na ebay znalazłam. Muszę przyznać że efekty już są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 74
Witajcie! Jestem po kilku przerwach , ale to z powodu jazdy na nartach. Tak mi się spodobało, że nie miałam sił już póżniej ćwiczyć. Wczoraj zaliczyłam godzinkę i zaraz zabieram się do kolejnej. życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki aniaaa za odpowiedź.Na pewno się skuszę tą 6w.Też czytałam duzo na ten temat i oglądałam zdjęcia osób które to ćwiczyły.No i zobaczę ten callan cardio.;)A jutro znowu następna godzinka z bojarską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniczka
Czy callanetics podnosi nawet bardzo obwisłą pupę i likwiduje bryczesy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa1986
Hej dziewczyny! Ja niestety dziś nie poćwiczyłam nie miałam nawet kiedy...rano zajęcia a potem jechałam do domu 6 godzin:/ teraz padam już na twarz, ale zajrzałam na forum. Donniczka: myślę, że callanetics ujędrni i napnie Ci pośladki i wysmukli uda te bryczesy też powinien, mi osobiście najbardziej pomógł (1.5 roku temu ćwiczyłam przez całe 3 miesiące beż dnia przerwy) na brzuch i oponkę z okolic pępka w miesiąc straciłam około 8-9cm. Jednak myślę, że nie podniesie on Ci pupy jeśli jest bardzo obwisła. Ja dodatkowo "doćwiczam" sobie pupę i Tobie też radzę dla lepszego efektu:) i callana bardzo polecam, naprawdę będziesz zadowolona, zmieścisz się z mniejsze spodnie mimo, że nie zleci Ci z wagi:) http://www.fit.pl/cwiczeniadlaciebie/sposob_na_ladne_posladki,21,20,20,997,1032,0,0,0.html tu masz przykładowe ćwiczenia ja to ostatnie robię na sam koniec wszystkich ćwiczeń z tym, że nie podnoszę nóg tylko biodra 50 raz i na koniec trzymam w górze mocno zaciskając minutę. Masz jeszcze takie : http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.fitnessonline.pl/img/artykul/1557/cwiczenia-na-jedrne-posladki_13130_2.jpeg&imgrefurl=http://www.fitnessonline.pl/cwiczenia-na-jedrne-posladki/zdjecie/13130/&usg=__Nn9GJPJnuyIrfCQtkHcHuqV_-cc=&h=315&w=450&sz=45&hl=pl&start=2&um=1&itbs=1&tbnid=QgW6TX-0E--VEM:&tbnh=89&tbnw=127&prev=/images%3Fq%3Dcwiczenia%2Bna%2Bpo%25C5%259Bladki%255D%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26tbs%3Disch:1 najbardziej lubię to 3 bo wydaje mi się, że ćwiczą się też boczki z tyłu. Rób sobie serie np 3 po 15-20 powtórzeń:) efekt murowany :) Trzymajcie się dziewczyny i dzielnie ćwiczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 74
Witajcie, podziwiam Cię Ania 1986 za te ćwiczenia po callaneticsie. Ja nie mam siły na nic po ćwiczeniach. Przyłączam się do opinii o efektach. Przez ostatni czas bardzo się zapuściłam, minął już jakiś czas ćwiczeń, muszę sprawdzić ile bo nie pamiętam, miałam też małe przerwy, a efekty naprawdę widać. Najbardziej po ubraniach i napiętym ciele. Myślę, że do lata będę zadowolona . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! Mam do Was prosbe, czy któras z was ma może gdzies zachowane cwiczenia ze strony www.wizaz.pl (sa na pierwszej stronie tego topiku) niestety teraz ta strona jest niedostepna. te cwiczenia byly rewelacyjne i dawaly swietne efekty. a moze moglybyscie mi polecic jakies cwiczenia z callanetics, ktore macie sprawdzone ( jest tu tyle stron tego tematu, ze nie udalo mi sie przegladnac wszystkich). Potrzebuje przede wszystkim cwiczenia na uda i posladki, no i brzuch. Z gory dziekuje Wam za pomoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do CHOMIKA "ACH" Witaj ściągnęłam od ciebie plik z callanetics cardio ale niestety nie mogę go otworzyć.Napisz mi w jakim programie może być odtworzony.:)czy winrar go odtworzy?bo to jest plik rar-tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa1986
jg 1980, podaj swojego maila to Ci podeślę te ćwiczenia bo mam na płycie zestaw z wizazai eboka Callan, ona trochę inaczej robi ćwiczenia niż Bojarska. Przykładowo te ćwiczenia na biodra i pośladki, które Bojarska przytrzymuje 100 sekund w górze nogę, to Callan robi krótkie 100 ruchów. Wydaje mi się to lepsze. Anka 74 : nie ćwiczę wszystkich ćwiczeń tylko 8 z nich w 2-3 seriach po 20 powtórzeń i robię to rano, bo po callanie nie dałabym rady:) Widać efekty naprawdę pupa jest jędrniejsza, a wydaje mi się, że wtedy podnosi się do góry i przez to celulit jest mniej widoczny. Rób sobie choć 4 ćwiczenia bo warto:) Pati1_m: jesli nie możesz otworzyć plików to ściągnij sobie DziobasRarPlayer on otwiera wszystko, jest za darmo wpisz w google na pewno znajdziesz:) Przede mną dziś 5 h callana, będę ćwiczyć wieczorkiem. Motywujące sa te ćwiczenia, ostatnio kupiłam dwie pary zaciasnych spodni. W sklepie było ok a w domu patrze i nieładnie mi się boczki wylewają, na udach jakieś obcisłe:/ i powiem że mimo że tylko 4 h mam callana za sobą to wydają mi się już luźniejsze:) Nie wiem czy on tak działa na ciało, czy na wyobrażenie o nim:) Ćwiczmy dziewczyny, ćwiczmy bo warto:) Powodzonka, trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki aniaa za odpowiedz.poszukam i sciagne sobie ten program.pa pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania! bardzo dziekuje;) nie moglam jakos znalezc tych cwiczen, choc staralam sie szukac ich przez dwa dni. jakby te cwiczenia, ktore masz byly inne, niz te na wizazu.pl. to prosze przeslij je na adres tosia47@buziaczek.pl mam zamiar sie wziac porzadnie teraz za siebie. nie mam jakiejs nadwagi, ale wszystko mi obwisa, a lato coraz blizej. dolaczam wiec do Was. Mam nadzieje, ze od marca zaczne cwiczyc w miare systematycznie. dziekuje jeszcze raz za pomoc;-) pozdrawiam i zycze rowniez wspanialych efektow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomik ach
Do pati1_m Plik z Cardio callanetics rozpakuj w WinRAR, a odtworzysz w ALL Player.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 74
Dzięki aniaa za podporę, będę się starała chociaż po kilka powtórzeń tych ćwiczeń, a jak będzie mi łatwiej z callaneticsem, to może dam radę więcej! Właśnie zaczynam moją godzinkę. Powodzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 74
No i zaliczyłam. Na początku myślę, że nie chce mi się zaczynać dzisiaj, ale jak Was poczytam i coś napiszę, to jakoś robi mi się głupio i zabieram się do ćwiczeń. Dobrze jak zawsze coś mądrego któraś z Was doda. Pozdrawiam, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa1986
No i 6 godzinka za mną:) Znacie dziewczyny może jakieś skuteczne ćwiczenia na te schaby nad pupą? Nie mogę się tego pozbyć:/ będę bardzo wdzięczna. A jak u Was z Callanem ile godzin już macie? Do boju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!!!!! zaczełam wlasnie 6w ale to pierwszy dzien ;) zostalo 41 dni.ha ha ha-ciekawa jestem czy dam rade.pozatym dzisiaj cwiczylam callan cardio-troche nieudolnie bo pierwszy raz.no i w wersji angielskiej.:)mam pytanie czy ktoras z was cwiczyla ten rodzaj callana???to co sciagnełam od chomika "ach" sklada sie z 2 rodzajów callana.prowadza go 2 różne osoby.i tu mam problem trzeba cwiczyc oba zestawy czy jeden wybrany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aniaa!!!ja zaczelam callana 13 stycznia tego roku.ćwiczę co drugi dzień.więc mam jakieś 23 godziny za sobą.jutro znowu godzinka.sylwetka troche mi sie zmienila-na lepsze:).niestety to wciaż za malo:(.wiec cwicze dalej.powodzenia zycze i cwiczymy,cwiczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomik ach
Witam, cardio callanetics ja ćwiczę te dwa zestawy jednego dnia, drugiego ćwiczę callanetics evolution i tak na zmianę ( niedziela odpoczynek). Cardio jest na zgubienie kilogramów, a evolution na wymodelowanie ciala. Na początku też miałam problemy, ale gdzieś tak po tygodniu juz udało mi się to jakoś opanować i nadążam za instruktorkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caaaalaaaanettticccsss
Jakie ćwiczycie zestawy ćwiczeń? znalazłam tego trochę na chomiku ale filmików jest dużo i nie wiem co jest najlepsze.. np tu - http://chomikuj.pl/fizjofit i co wybrać? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniczka
Dziewczyny, co sądzicie o połączeniu callaneticsu z ćwiczeniami Tamilee Webb na pośladki? ma to jakikolwiek sens, czy jednak te ćwiczenia się wykluczają i nie dadzą efektu ładnej, sprężystej i podniesionej pupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semiramida90
Dostałam książkę Callanetics w 2002 trochę ćwiczyłam, ale nieregularnie, teraz zamierzam zabrać się za to na poważnie. osobiście przetestowałam Belly Dance z kolekcji fitness z magazynu Vita, Taniec Brzucha 70 minut ćwiczeń z bliźniaczkami Neeną i Veeną. http://www.nokaut.pl/filmy/mayfly-film-instruktazowy-dvd-bellydance-taniec-brzucha-chic.html myślę że to może być to samo. przed wakacjami starałam się ćwiczyć 3 razy w tygodniu i efekty rzeczywiście były widoczne. ćwiczyłam przed świętami i znów ludzie zauważali że schudłam, niestety zaprzestałam ćwiczeń, ale znów do nich wracam i zamierzam ćwiczyć na zmianę callanetics i belly dance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa1986
Donnicznka, jeśli mogę doradzić to nie polecam tych ćwiczeń tamillee, strasznie się nan ich upocisz nogi będa Ci się trzęsły a one bardziej są na uda, po nich na pewno Ci się wzmocnią, sa tam głównie składy czyli wykroki i one średnio ćwiczą pośladki, chyba że druga seria. Ja osobiście poleca, wybrać sobie kilka ćwiczeń, które polecałam na poprzedniej stronie i ćwiczyć je w 3 seriach po 20 a po około 6 tygodniach zmień te ćwiczenia na inne, żeby pupa miala inne bodźce, bo mięsnie przyzwyczajają się do wysiłku i już nie ma takiego efektu Trzymajcie się ciepło ja dziś bede robić 7 godzine i poł godziny twistera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big mammma
do chomik ach-----> a powiedz czy czymś się różnią te ćwiczenia cardio od evolusion ? Ja od 2 dni ćwiczę kozystając z tej stronki: http://www.wizaz.pl/Trends-News/Babskie-sprawy/Callanetics Jak możesz to napisz jak wykonywać cardio bo zalezy mi bardziej na spaleniu tkanki tłuszczowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa1986
Do Big mammma: nie wiem jak wygląda ten cardio, ale jeśli chcesz pozbyć się tłuszczyku to potrzebne są ćwiczenia aerobowe- czyli biegi, basen, stepper, rower i trzeba przynajmniej pół godziny je robić, żeby tłuszcz zaczął się spalać. Pamiętać trzeba też o tętnie-pulsie nie może być za wysokie bo wtedy wyrabiasz kondycję a nie spalasz tłuszcz. Potocznie mówi się, że puls jest odpowiedni wtedy gdy możesz bez zadyszki rozmawiać podczas biegu. Podobno najefektywniejsze są treningi metodą HIIT poczytaj sobie o nich. To są takie jakby interwały czyli ćwiczysz bardzo intensywnie na przemian z takim spokojem i to zwiększa metabolizm i powoduje spalanie tłuszczyku przez 24 h, natomiast podczas ciągłego długiego ćwiczenia, biegania też tłuszcz się spala, ale jest to mniej efektywne i nie działa później przez 24h. Co do tych ćwiczeń cardio to nie wiem, ale bardzo często podczas ćwiczeń fitness to tętno jest jednak za duże i to powoduje, że nie spalamy tłuszczu a ćwiczymy kondycję, wytrzymałość, powierzchnię płuc. Ja osobiście polecam biegi, marsze spacerki. Sama zaczynam niestety od czwartku dopiero, bo do tej pory nie dam rady i zamierzam biegać sobie 4 razy w tygodniu. Mam nadzieję, że coś Ci pomogłam. Trzymajcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! Od tygodnia nie ćwiczę, gdyż byłam w szpitalu z powodu zabirzeń rytmu serca. okazało się, że mam nadczynnosci tarczycy i musze przymowac leki. Biorę metizol. Bardzo się boję, że mocno utyję po tych lekach. Czytalam, ze niektóre osoby prawie nic nie jadły, a i tak tyły. czy w zwiazku z tym callanetics coś pomoze? Czy mimo tego tycia uda mi sie jakoś wyrzeźbić sylwetkę? Czy już dac sobie spokój, bo i tak cały wysiłek nie da efektów. Jestem załamana. jeszcze jak dopadnie mnie wypadanie włosów, to juz w ogóle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MorelaQShiver
hej. powracam. dziewczyny znacie może jakiś sposób, aby urozmaicić callan? kiedyś ćwiczyłam nocami, ale wytrwałam tylko 2 tyg. :(. a jednak chciałabym schudnąć w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już 4 godzinki mam zaliczone :) dziś jeszcze się nie zebrałam, ale zaraz zaczynam :) do tego co rano jak wstaję robię nadal a6w :) nie robię więcej jak 1 serie, bo kurde to męczące, ale i tak mam już twardsze mięśnie brzuszka :) i dzięki temu mam mobilizacje na następne cwiczenia :)do tego od kilku tygodni pije codzienne 3-4 herbatki zielone, dzięki czemu mam znacznie lepsze trawienie i nie mam takiego napompowanego brzucha :) bo miałam z tym straszny problem. także może do ciepłej wiosny pozbędę się tej opony :D a mam do Was jeszcze pytanie odnośnie cardio callanetics, wcześniej chyba widziałam tu gdzieś link do tego filmu, bo chętnie bym go przejrzała i coś spróbowała :D jak macie link na jakiegoś chomiczka, to poproszę :) pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×