Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

aa cos mi zle sie wkleja ten link ;/ wpisz w google cardio callanetics i wybierz cardio callanetics download i pierwszy link od gory , tam masz 6 czescie do sciagniecia. Jesli nie bedziesz mogla znalesc to daj znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki:) Tyle, ze ten 6cio czesciowy sciagalam i nic... wyskakuje mi komunikat, ze 6 czesc jest uszkodzona:/ znalazlam gdzies 6sta czesc ciut wieksza, ale nadl niby jest uszkodzona... Wiec szukam czegos nie szescio czesciowego, albo juz sama nie wiem:> A co do cellulitu, to ja tez bym chetnie poznala jakies rekomendowane przez was metody:) Kupial sobie serum evelyn, ale ziembilo mnie starsznie,a tego nie libie, wiec mam teraz tez evelyn takie termoaktywne, rozgrzewajace i z dwojga zlego lepiej jak grzeje.. ale czy dziala to jeszcze neiw iem;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizendaa
Hej dziewczyny, te linki z cardio mi też nie działają :( Szukałam gdzieś tych ćwiczeń, ale niestety bez rezultatu. Na Cellulit w moim przypadku pomogły regularne ćwiczenia plus duże ilości zielonej herbaty. Wcześniej stosowałam różne kremy i nie było efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.sty
Hej wszystkim....szkoda że nie mogę pomóc z ćwiczeniami Cardio nigdzie nie mogę ich odszukać. Zostanę jednak wierna Marioli. Dziś 8 h , ani siły ani motywacji nie zmalało od 1 godzinki;):):)...wcześniej jeździłam 40 minut na rowerze stacjonarnym na rozgrzewkę , ale jednak muszę się z nim pożegnać .. (jedzie do domku wcześniej niż ja). Co do efektów , ubranka przyjemnie nie opinają więc ćwiczę.... Pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaa :D mój komputer jest wielki !! :D boo mi filmik działa :D ogladalam kawalek i jest sporo tych cwiczen ale z tego co widzialam to te cwiczenia juz sa naprawde dla zaawansowanych ;/ czyli jak narazie nie dka mnie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja, ale Ci zazdroszcze, ja juz suzkam i suzkam i nic mi nie dziala.. :> A co do motywacji, to dzis zrobilam kolejne zdjecia po nastepnych 6 godzinach i posladki sa wyraznie wyzej! Baardzo mnie to zmotywowalo :D Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMILIANNA
Witajcie, ja o cellulicie poczytałam troche i tak : spala się go cwiczeniami, a kremy mają to tylko wspomóc, same nie podziałają i oczywiście masaże-koniecznie, bo one razem z kremem uwalniają te grudki a spalają sie w ćw, dlatego zastanawiam się co w jakiej kolejności, ja najpierw ćwiczę, bo po masażu oliwką muszę się zmyć, ale ćw ponoć działają jeszcze po, trzeba dziada atakować z każdej strony, czyli robić wszysko na raz, więc ja stosuje masaże, pasem tym ze sznurka, lub bańką chińską i potem wcieram krem, to wszystko po gimnastyce ale nie codziennie, czasem też piling z kawy,cynamonu imbiru i soli, ponoc sol jest b.dobra na to, czasem ta kawe owijam folia, no i mam algi laminaria digitati czy jakoś tak i tez pod folie, dobry jest tez prysznic zimny,cieply na zmiane, tego nie robie, bo nie lubie, ale robie to od niecalego m-ca i nie codziennie, wiec nie powiem na razie o efektach, bo to dzaidostwo jeszcze jest. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idon'tknow ;]
hej dziewczyny ;] od dzisiaj i ja zaczęłam ćwiczyć callanetisc zmotywowana tymi wszystkimi świetnymi opiniami na temat tych ćwiczeń ;] od jakiegos czasu postanowilam ze schudnę... troszkę ćwiczyłam ale takie zwykłe ćwiczenia, jadłam racjonalniej, na cellulit to wsmarywałam te różne kremy i robiłam masaże no i tak udawało mi się tak ok tygodnia a potem przerwa [brak chęci, czasu, choroba...] a potem od nowa walka i znowu ok tygodnia i znow przerwa i tak w kolko i teraz zmotywaowac sie nie moglam do poki nie wyczytałam w internecie o callanetics ;] i te wszystkie super opinie mnie właśnie zmotywowały ;P no i od dzisiaj zaczęłam, już mam godzinkę za sobą tylko niestety po tej godzince cwiczen znowu się zdemotywowałam... dlaczego te ćwiczenia są takie trudne?? mało które udawało mi się zrobić dokładnie i w całości!... wy też tak miałyście na początku? a ona mówiła że trzeba je zrobić dokładnie ale ja nie daję rady :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idon'tknow ;]
hej dziewczyny ;] od dzisiaj i ja zaczęłam ćwiczyć callanetisc zmotywowana tymi wszystkimi świetnymi opiniami na temat tych ćwiczeń ;] od jakiegos czasu postanowilam ze schudnę... troszkę ćwiczyłam ale takie zwykłe ćwiczenia, jadłam racjonalniej, na cellulit to wsmarywałam te różne kremy i robiłam masaże no i tak udawało mi się tak ok tygodnia a potem przerwa [brak chęci, czasu, choroba...] a potem od nowa walka i znowu ok tygodnia i znow przerwa i tak w kolko i teraz zmotywaowac sie nie moglam do poki nie wyczytałam w internecie o callanetics ;] i te wszystkie super opinie mnie właśnie zmotywowały ;P no i od dzisiaj zaczęłam, już mam godzinkę za sobą tylko niestety po tej godzince cwiczen znowu się zdemotywowałam... dlaczego te ćwiczenia są takie trudne?? mało które udawało mi się zrobić dokładnie i w całości!... wy też tak miałyście na początku? a ona mówiła że trzeba je zrobić dokładnie ale ja nie daję rady :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.sty
Witam Serdecznie ;) Kluczem do sukcesu w Callanie jest samozaparcie !!! Z czasem ćwiczenia staną się bardziej znośne. Osobiście nie ma już problemów z powtórkami (po 100), a dziś dopiero 9 godzina. Wykonuj zadania zgodnie z kolejnością i wedle swoich możliwości ( nie można się szarpać, a broń Boże przećwiczyć). Nie daj się !! , ćwicz,!! bądź zawzięta !! , a efekty Cię zadziwią , tylko musisz chcieć i systematycznie dążyć do celu. Tak mi się wydaje,,,;) Dużo SIŁY I MOTYWACJI ;):) Pozdrowionka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idon'tknow ;]
no wlasnie tak postanowilam ze sie nie poddam ;P ale niestety ja tak mam ze na poczatku straszny zapal a potem brak wiary ze sie uda brak checi itp... tak bylo ostatnio. ale teraz te dobre opinie o callanetics naprawde mnie zmotywowały no i chociaz ta pierwsza godzinka troszke zdemotywoawala ;D [ta moja kondycja ehh] to i tak sie nie poddam ;] postaram sie ;P i mam nadzieje ze z czasem bedzie mi latwiej wykonywac te cwiczenia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idon'tknow ;]
no wlasnie tak postanowilam ze sie nie poddam ;P ale niestety ja tak mam ze na poczatku straszny zapal a potem brak wiary ze sie uda brak checi itp... tak bylo ostatnio. ale teraz te dobre opinie o callanetics naprawde mnie zmotywowały no i chociaz ta pierwsza godzinka troszke zdemotywoawala ;D [ta moja kondycja ehh] to i tak sie nie poddam ;] postaram sie ;P i mam nadzieje ze z czasem bedzie mi latwiej wykonywac te cwiczenia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga&callanetics
Idon'tknow ;] czym Ty się w ogóle przejmujesz... Przecież dopiero zaczynasz (!) Nie wymagajmy więcej od naszego niewyćwiczonych ciałka niż to co może zrobić zrobić na teraz:) Moje ulubione zadanie Callan: "Szanujmy możliwości naszego ciała i nie forsujmy go" Także ćwiczę bez stresu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idon'tknow ;]
dziewczyny a wy ile juz czasu cwiczycie? i widac jakies efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.sty
ja właśnie zbieram się do 9 godzinki. Po 8 godzinkach w pasie zeszło 5 cm.troszkę w biodrach , tylko udko stoi, ale to kwestia czasu. Więc efekty są ;D Trzymajmy się razem a będzie dobrze ;D:D Dzięki za to że jesteście !!!!!!!!!! to pomaga !!!! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idon'tknow ;]
Ju.sty a co ile dni cwiczysz? codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.sty
... 3 , 4 dni jeden dzień przerwa dla mięśni , naprawdę efekty są super !dziś jednak nie dałam rady 9 godziny... za aktywny dzień, i mięśnie nie dały rady ( bardzo się trzęsły nóżki ) nie chcę się przećwiczyć ;) Pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a.t.a.
Ania 66 - czy mogłabyś mi opisać trening 15-minutowy? przez najbliższy okres nie będę mogła przez 45 - 50 minut poprawiać mojej sylwetki :), ale 15 minut, gdzieś w kąciku to dam radę. Buziaaaaaaaaki zaparte callanki. Hymmm, a może zazdrość do Waszego zaparcia i wytrwałości będzie skuteczniejsze :P???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
a.g.a.t.a. - cześć, jak się masz? Właśnie się zabierałam do pisania dla Ciebie tych ćwiczeń, kiedy sobie przypomniałam, że już je kiedyś pisałam i wystarczyło przekopiować. Proszę bardzo: Program 15-minutowy to skrócona wersja pełnego programu - najważniejsze ćwiczenia, które wykonuje się w ciągu 15 min. -ćw. rozgrzew. ,,zwis" z drabinki -ćw. rozgrzew. ,,góra-dół" tzn. post. wyprost., ręce nad głową wysoko, rozciągamy się w górę, z tej poz. uginamy kolana i nachylamy się do przodu, ręce przesuwamy do przodu, do tyłu, znowu do przodu, na koniec wyciągamy ciało w górę do poz. wyprost. Powtórz. 5razy -napinanie przedramion 75 razy -rozciąganie talii (po 75 razy w każdą stronę) -ćw. na brzuch: leżymy na plecach, kolana zgięte, stopy oparte na podł., krzyż przyciśnięty do podłogi. Unosimy się równolegle do ud i z tej poz. wyciągamy się 1-2 cm do przodu 75 razy -ćw. na brzuch: to samo, tylko nogi wyprost w górę, aby tworzyły z podłogą kąt min. 60 st. Też 75 razy. -ćw. na nogi: stoimy na palcach, nogi ugięte, wychylamy miednicę do góry, z trzykrotnym opuszczaniem się o 2 cm (za każdym opuszczeniem się wychylamy miednicę), a potem wracamy tzn. podnosimy się 3 razy o 2 cm za każdym razem wychylając miednicę. Powtórzyć 5 razy -ćw. na nogi: opieramy stopę na drążku i schylamy się nad nogą albo utrzymując pozycję i licząc do 25, albo wykonując górną częścią ciała 25 ruchów 1 cm -ćw. na ujędrnianie pośladków i bioder: siedzimy na podłodze przodem do drążka, prawa noga podwinięta przed sobą, lewa zgięta w kolanie do tyłu, unosimy kolano i przesuwamy nogę 2 cm do tyłu 75 razy każdą nogą -to samo, tylko noga wyciągnięta w bok i obrócona w stronę podłogi. 75 ruchów w górę i w dół 4-5 cm nad podłogą. To samo druga noga. -ćw. rozc. siedzimy na podłodze, nogi rozchylone szeroko, obie dłonie przed sobą na podłodze. Z tej poz. wyciągnąć górną część ciała jak najdalej do przodu i górną częścią ciała wykonać 25 ruchów po 1 cm w przód i w tył -ćw rozc. siedzimy na podłodze, kolana i stopy razem, nogi wyciągnąć do przodu, wyciągnąć górną część ciała do przodu, jakby się chciało czołem dotknąć kolan jak najdalej. Policzyć powoli do 25 -,,szuflowanie miednicą" 8 razy -napięcie wewn. powierzchni ud (ściskanie drabinki albo krzesła stopami). Policzyć do 100 A najśmieszniejsze jest to, że te ćwiczenia naprawdę zajmują tylko 15 minut. Ale to 15 minut nie może zastąpić programu 1 godz.!! Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idon'tknow ;]
no to przede mną 2 godzina cwiczen a powiem wam ze chociaz kondycje mam slaba bo nie moglam tych wszystkich cwiczen wykonac ostatnio to nie mam zadnych zakwasów dzis ani miesnie mnie bardzo nie bolą ;P (ale podczas wykonywania pierwszej godz cwiczen czulam miesnie bardzo) więc dlatego dzisiaj sobie poćwiczę :] wiec zabieram sie do roboty ;D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a.t.a.
Ania 66 - dzięki za ćwiczenia. Za chwilkę zabieram się za pełną :) godzinkę callana. Wiem, pamiętam, że to podstawa, ale na leniwe dni pomoże wersja lait :) :), czyli dla ....zaganianej. O 15 - minutówce dowiedziałam się na tym forum i dzięki Wam za to. Do milutkiegooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.sty
............ tym razem 9 h, zaliczona ..Alleluja i do Przodu ;p;p Pozdrówki >;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a.t.a.
UUUf, dałam radę pokonać następną godzinkę, choć trochę minut zabrakło. Nie wiem dziewczyny jak Wy dajecie radę wykonać ćw. rozciągające, to w rozkroku dotknąć głową do podłogi. Ja jestem w stanie jedynie pochylić lekko :) głowę w stronę podłogi. Chcę je oddalić z listy ćwiczeń no i to ze ściskaniem krzesła, nic miłego. Buziaki callanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i za mna rowniez 9 h :D robie juz wszytskie cwiczenia po 100 :) noo oprocz brzuszkow;/ jednak to dla mnie najgorsze cwiczenia ;/ pierwsze zrobie 100 ale juz 2-3 nie da rady ;/ dramatt !! powiedzcie czy wy jak robicie przerwy miedzy powtorzeniami to jak długo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackbebe ja również nie daję rady z tymi ćw na brzuch tak jak ty.1 wykonam 100 ale resztę 2 i 3 po 50 a 4 po 25 i przerwa taka parę sekund.Także się nie przejmuj tym ze nie dajesz rady-Bojarska mówi ze mozna robić przerwy a potem spróbowac znowu. Miałam tydzień przerwy na callana-przeziębienie ale od jutra ćwiczę z wami dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idon'tknow ;]
no za mna juz 3 godziny ;] i juz coraz lepiej mi ida te cwiczenia ;D no z brzuszkami latwo nie jest ale probuje robic dokladnie do 100 a w tych brzuszkach najgorsze jest to ze rece trzeba trzymac prosto i uniesione no i wtedy przy podnoszeniu sie bardzo boli szyja i dla mnie to w nich jest najgorsze:/ ale brzuszki to jeszcze ujda bo dla mnie i tak najgorsze to sa wszystkie te cwiczenia gdzie trzeba wyprostowac nogi ;P no w brzuszkach tez to trzeba zrobic ;D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.sty
hej ...właśnie przeglądałam , Cardio Callantetics.. i muszę przyznać , że troszkę dziwnie wygląda( hymm .. zupełnie inaczej ;) . jutro spróbuje ;D Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 h zaliczonaaaaa :D:D dzis robie zdjatka jak wyglada moje ciałko :) a po nastepnych 10 h kolejne :) i wkleje :D moze rezultaty beda zauwazalne :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×