Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość *cherry*
No kochane, dlaczego nie piszecie? Jestem głodna wieści o Waszych osiągnięciach:) Jestem po 13 godzinie. Brzuch jakby mniej odstający, tyłek zaczyna się zaokrąglać,jakby jędrniejszy. Piszę z niedowierzaniem, że w końcu mam jakieś efekty. Ubrania nieco luźniejsze. No i efekty dostrzeżone przez partnera ;) Ha! Co najważniejsze, to niesamowite samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *cherry*
No kochane, dlaczego nie piszecie? Jestem głodna wieści o Waszych osiągnięciach:) Jestem po 13 godzinie. Brzuch jakby mniej odstający, tyłek zaczyna się zaokrąglać,jakby jędrniejszy. Piszę z niedowierzaniem, że w końcu mam jakieś efekty. Ubrania nieco luźniejsze. No i efekty dostrzeżone przez partnera ;) Ha! Co najważniejsze, to niesamowite samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko cacy :-) oprócz dolnej czesci brzucha i ramion..dlatego cwicze jeszcze małymi hantlami . Ale co z tym brzuchem (dolna czescia) wiecie ile ja go cwicze? to nie sa tylko zrywy wiosenne , moze cos zle robie..ostatnio wpadłam na pomysł ze kupie sobie bielizne korygujaca takie majty z gruba sciagajaca guma :-) moze to da rade (chociaz optycznie). Co prawda wiem ze taka bielizna rozleniwia miesnie ale na wielkie wyjscia mozna sie wcisnac w takie coś, moze krazenie mi sie nie zatrzyma :-) Milka uszy do góry! i do przoduuuu!!!! O jeżuu ile ja to razy wiare traciłam ale przychodzi nowy dzien i bedzie lepiej, w kazdej sprawie. No mowie Ci a ja duzo przeszłam. Cherry , fakt samopoczucie po c. jest swietne , ja czesto cwicze po pracy , przychodze np wnerwiona, właczam Mariolke i po godzince z hakiem jestem zrelaksowana. pa!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wszystko cacy :-) oprócz dolnej czesci brzucha i ramion..dlatego cwicze jeszcze małymi hantlami . Ale co z tym brzuchem (dolna czescia) wiecie ile ja go cwicze? to nie sa tylko zrywy wiosenne , moze cos zle robie..ostatnio wpadłam na pomysł ze kupie sobie bielizne korygujaca takie majty z gruba sciagajaca guma :-) moze to da rade (chociaz optycznie). Co prawda wiem ze taka bielizna rozleniwia miesnie ale na wielkie wyjscia mozna sie wcisnac w takie coś, moze krazenie mi sie nie zatrzyma :-) Milka uszy do góry! i do przoduuuu!!!! O jeżuu ile ja to razy wiare traciłam ale przychodzi nowy dzien i bedzie lepiej, w kazdej sprawie. No mowie Ci a ja duzo przeszłam. Cherry , fakt samopoczucie po c. jest swietne , ja czesto cwicze po pracy , przychodze np wnerwiona, właczam Mariolke i po godzince z hakiem jestem zrelaksowana. pa!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko cacy :-) oprócz dolnej czesci brzucha i ramion..dlatego cwicze jeszcze małymi hantlami . Ale co z tym brzuchem (dolna czescia) wiecie ile ja go cwicze? to nie sa tylko zrywy wiosenne , moze cos zle robie..ostatnio wpadłam na pomysł ze kupie sobie bielizne korygujaca takie majty z gruba sciagajaca guma :-) moze to da rade (chociaz optycznie). Co prawda wiem ze taka bielizna rozleniwia miesnie ale na wielkie wyjscia mozna sie wcisnac w takie coś, moze krazenie mi sie nie zatrzyma :-) Milka uszy do góry! i do przoduuuu!!!! O jeżuu ile ja to razy wiare traciłam ale przychodzi nowy dzien i bedzie lepiej, w kazdej sprawie. No mowie Ci a ja duzo przeszłam. Cherry , fakt samopoczucie po c. jest swietne , ja czesto cwicze po pracy , przychodze np wnerwiona, właczam Mariolke i po godzince z hakiem jestem zrelaksowana. pa!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem po 8 godzinie callaneticsu. idzie mi coraz lepiej, czuję sie bardzo dobrze po tych ćwiczeniach. Dodatkowo biorę therm line S, może cos pomoże. Znacie moze jakiś lepszy spalacz tłuszczu? Mam jeszcze jedno pytanie do Was- gdy wykonujecie ćwiczenia na brzuch z jedną noga uniesioną- to druga macie zgiętą, wyprostowaną- oparta o podłoge, czy uniesioną nad pod podłogę? Ćwiczę z Callan Pinckney i tam jest jakoś mało konkretnie tak powiedziane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem po 8 godzinie callaneticsu. idzie mi coraz lepiej, czuję sie bardzo dobrze po tych ćwiczeniach. Dodatkowo biorę therm line S, może cos pomoże. Znacie moze jakiś lepszy spalacz tłuszczu? Mam jeszcze jedno pytanie do Was- gdy wykonujecie ćwiczenia na brzuch z jedną noga uniesioną- to druga macie zgiętą, wyprostowaną- oparta o podłoge, czy uniesioną nad pod podłogę? Ćwiczę z Callan Pinckney i tam jest jakoś mało konkretnie tak powiedziane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zgięta oparta o podłogę, czy wyprostowaną oparta na podłodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.sty
Hej, dawno Mnie nie było..coś bylo nie tak z netem...... ja jestem na etapie nóżki na podłodze zgiętej w kolanie. Ostatnio troszkę zaniedbałam się co do systematyczności moich ćwiczeń, ale co najważniejsze w tym nie dostałam ani cm, ani kilograma dodatku.. Wracam ..i zaczynam codzienny trening bez przerw, muszę osiągność swój cel ;) Jeśli chodzi o krem.... (o który kiedyś pytałam) , DZIAŁA ;p;p Pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgieta i oparta na podłodze, dzis co prawda wyprostowałam i uniosłam nad podłoge ale wytrzymałam do 60sek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze luknełam na seniorów rodu ;-) mama i babcia maja dolne czesci brzucha wystajace (a nie sa otyłe) ale tak jeszcze sie łudze ze u siebie to zmienie :-) ;-) miłego week dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze luknełam na seniorów rodu ;-) mama i babcia maja dolne czesci brzucha wystajace (a nie sa otyłe) ale tak jeszcze sie łudze ze u siebie to zmienie :-) ;-) miłego week dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudek
siemka dziewczyny, mam pytanie :) czy te ćwiczenia trzeba wykonywać codziennie po tej godzinie, przez 2 tygodnie;> ? czy jakoś dłużej czy krócej, jak to jest :) prooooooooooooooooooosze o o dpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja już jestem po 12 godzinach. Efekty sa w samopoczuciu i jeżeli chodzi o rozciagnięcie mięśni. Niestety jeżeli chodzi o centymetry- bez zmian :(. Kiedy w końcu zacznę zauważać poprawę sylwetki? Może jestem beznadziejnym przypadkiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam od razu beznadziejnym ;-), sam callanteics wg mnie nie spowoduje jakiegos spektakularnego chudniecia (wiem po sobie) moze musisz dodatkowo cwiczyc aeroby, jazda na rowerku, bieganie , taniec, itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dlaczego tak tu wszyskie zachwalają, ze taką super figurę ma się po callaneticsie ? A na filmie zdjecia pokazane, jak sylwetka się zmienia i w ogóle, same superlatywy... To ja już nic nie rozumiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Kempa bez urazy ale nie badz naiwna ;-) , ja nie wierze w sam callanetics, tak samo jak widze laski na filmach fitnes (wiesz ile lat musiały cwiczyc , pewnie trenuja jeszcze inne rodzaje fitnesu). 12 godzin cwiczysz tak? tylko 12...i duzo i mało. Ja cwicze c. + rower+ taniec brzucha:-) ))) na dvd + jakies hula hop. Ćwicze długo nie tylko przed wiosna a i tak daleko mi do np płaskiego brzucha i smukłych ramion. Niestety:-( Mowie Ci do c. dołacz jakąs skakanke, rower, biegi, basen i zobaczysz szybciej efekty. O diecie nie bede pisac bo ten element najtrudniej mi przestrzegac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wiem wiem, ze filmy to tylko sztuczki marketingowe, ale przecież opinie osób tutaj piszących w większości są takie, ze dzięki c. można super wyszczupleć. W koncu to godzina ćwiczeń dziennie jak by nie patrzeć... Nie ma szans, zebym dołożyła coś jeszcze, jestem nauczycielem i z trudem znajdują godzine na callana, a w ostatnich dniach to w ogóle nie mam na niego czasu, cwiczę praktycznie w nocy. Ciesze się, ze chociaż efekt w roziągnieciu mięśni jest, to już coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kempa, jesli miałabym cos jeszcze doradzic to porpstu dalej cwicz calana i nielicz tych godzin , moze potrzebujesz ich wiecj. A jak juz opanujesz bez trudu kazde cwiczenie to mozesz np załozyc sobie ciezarki na nogi/rece sa takie mankiety i niektóre cwiczenia bede wzmocnione. Wiesz ja uwazam (to tak po sobie widze) ze nawet jesli nie trace kg i metrów ;-) to takie rozciagniete ciało o wiele lepiej sie prezentuje. Człowiek taki gibki bardziej jest nie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×