Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Ju.sty
Wpadłam na pomysł, ale nie wiem czy sobie krzywdy nie zrobię ? ;/ Planuje już dziś połączyć M.Bojarską z Cardio .... tylko nie wiem czy to nie za dużo jak na raz .. cardio ( to które mnie interesuje trawa jedyne 35 minut, reszta nie ciekawa ), myślicie że to dobry pomysł??na uzyskanie lepszych efektów?? czy raczej ryzyko ?? Pozdrawiam ;D i atakuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.sty
......i sprawa się sama wyjaśniła ;) zostaje przy Marioli ... reszta nie dala mnie , nie podobają mi się ćwiczenia, nic na siłę ... 10 godzinka za mną. Jestem bardzo ciekawa waszych efektów .. motywują ;).. bardzo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju.sty Ja próbowałam raz cardio callanetics.Nie spodobały mi sie niektóre ćwiczenia.Tak jak ty chcialam połączyć z bojarska te ćw.z cardio które mi odpowiadały-na brzuch i na ramiona.I niestety też nie dałam rady.Potem miałam 23 dni a6w i zachorowałam i przerwałam.Zostałam przy bojarskiej.A jak bede miala czas to brzuszki poćwicze tak na zmiane raz callan raz brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.sty
pati1_m widzę że nie jestem sama .. masz racje zdecydowaną racje , chyba lepiej jest zostać o Marioli Bojarskiej ( ona jest naprawdę dobra w tym co robi ) , a efekty już są i to duże jak dla mnie. Więc zostanę przy niej ;)dziś 11 godzinka ;) Życzę zdrówka dużo ;)pati1_m i dziękuje za odpowiedź. Wesołych , pogodnych Świąt Wielkanocnych ;) wszystkim Callano-wiczką i rodzinką ;) Pozdrawiam Serdecznie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizendaa
Cześć dziewczyny! Czy Wy też odpuszczacie w Święta? Ja zrobiłam wczoraj Callana, ale do wtorku chyba nie bardzo będę mieć czas. Poza tym Pati ja też przerwałam A6W, poddałam się przy 18 powtórzeniach ;( I od wtorku trzeba będzie zacząć wszystko od nowa. A tak w ogóle to życzę Wam miłych i radosnych Świąt, spędzonych w rodzinnym gronie! I żeby wszystko co zjemy nie odłożyło się tam gdzie nie trzeba I abyśmy po Świętach z nową energią i zapałem zabrały się za Callana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idon'tknow ;]
Kurde nie udało mi się dzisiaj wykonac cwiczen ;/ jutro i w poniedzialek pewnie tez mi sie nie uda ;/ dzisiaj 6 godzina miala byc ;p ale powiem ze roznica troszke jest cialo jest bardziej napiete ;) ale i tak do idealu jeszcze bardzo duzo brakuje ;p i tak jeszcze nie umiem wykonac wszystkich cwiczen dokladnie :\ ehh mam nadzieje ze kiedys mi sie uda np. wyprostowac dokladnie nogi przy niektorych pozycjach w tych cwiczeniach :D dobra mniejsza z tym ;d teraz życzę wam przedewszystkim zdrowych i wesołych świąt wielkanocnych bo przeciez swieta juz ;p a no i oczywiscie mokrego smingusa dyngusa ;D i zebysmy sie nie przejadly w swieta ;D heh. Wesołych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunniva_2008
Witam wszystkich...Ja dopiero będę zaczynać ćwiczenia Callanetics (mianowicie jutro) :) I mam takie jedno pytanko...Czy te ćwiczenia mocno wpływają na spadek wagi? Jestem szczupłą osobą i bardziej zalezy mi na rzeźbie niż na zrzuceniu zbędnych kilogramów...Czy podczas np. 2 tygodniowych ćwiczeń bardzo się chudnie? Pozdrawiam wszystkie callan-owiczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ dziewczyny, jakas swiateczna masakra byla! Wyjechalam do rodziny i nie bylo ani kiedy ani jak cwiczyc:( A jedzenia tyle, ze szkoda gadac... No nic, trzeba sie dzis wziac z powrotem w garsc i nei rozleniwiac.. 18h tak czy inaczej za mna... Tak wiec trzymam kciuki za wszystkie callanki i powdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello calanetki!!! Tak nie ćwiczyłam od prawie 2 tygodni.Więc skasowałam tamte godzinki callana i zaczynam od początku.Dziś będzie moja "pierwsza od 2 tyg godzina".Ciekawe czy dam radę.A przez święta tak mi się niechcialo;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową panią!!!:) Głowa do góry.Mi też przybyło prawie wszędzie po 2 porodach.Mam za sobą 40h callan-co 2 dzień.Niestety przerwałam przez chorobę i świeta:(.Od dziś zaczęłam znowu ćwiczyc i 1h za mną.Tym razem będę cwiczyc od poniedziałku do piątku a weekend wolne-dla dzieci czas.I mam nadzieję ze wrócę so swojej sylwetki z przed ciąż!!!Więc do roboty,żeby pięknie wyglądać dla siebie-a inni niech nam zazdroszczą!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovana0
Witam Wszytkie Panie. Mam do zgubienia kilka kg i potrzebuję pomocy. Kiedyś dużo trenowałam ale po porodzie odpuściłam maxymalnie. Chiałabym zacząć od callaneticsu no i napotkałam na przeszkody. Ściągnęłam wersję z Callan ale nie potrafię jej odtworzyć. Coś mi komputer nie zezwala nie bardzo się znam. Czy którać z Was przesłałaby mi płytkę z ćwiczeniami oczwiście na mój koszt? Pozdrawiam Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową panią>ja na 2 tyg przerwałam callana.Miałam ponad 30 h co drugi dzien.teraz ćwiczę codziennie a sobota i niedziela nprzerwa.Dzis bedzie 3h a po tych dwoch mięsnie mnie tak bolą.Też mam problemy ze stawami kolanowymi więc inne ćwiczenia odpadają.Ale z callana jestem najbardziej zadowolona.Poniewaz schudlam.Ćwiczyłam a6w i chyba w pasie przybyło mi 3 cm.Na szczęście nie ukończylam ale byłam w połowie22 dni.Także zostaję przy callanie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cię joanno>>>> napisz prosze w jakim formacie ściągnęłaś callana bo być może nie masz programu który otwiera ten plik.Ja tez mialam taki problem z odtworzeniem callan z plikiem avi ale potem pokombinowalam i sie udało.Czasami trzeba przekształcic plik żeby działał.najedz myszką na folder w którym masz ściągniety callan i tam powinno ci wyskoczyć jaki typ pliku.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.sty
Witam wszystkie NOWE CALLANETki ,!! Dziś 13 godzinka, mniej problemów z wykonywaniem ćwiczeń i zamykaniem spodni ( a tu akurat super sprawa). http://ineedfile.com/super-callanetics-pl-torrent dziewczyny tu macie link ,, do Callana Super, Cardio lub zwykły . Dajemy na - free user- , czekamy kilka sekund ściągamy kawałek, czekamy kilka minut drugi ...itd. Filmy to pliki rar. aby wypakować z rar, ściągamy program winrar ( google), a później ćwiczymy i się cieszymy ;) Pozdrowionka , mam nadzieję że tak komuś pomogę. Do boju !!!! lato tuż tuż !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 1h Callanetics zaliczona motywacja i chęć do działania jest a to podstawa. Jedyne co mnie martwi to fakt, że jestem ograniczona czasowo, ponieważ tylko piątek-niedziela bywam w domu :( i wtedy mogę ćwiczyć callanetics. Znalazłam fajne forum z efektami ćwiczeń : http://www.lowcarbfriends.com/bbs/exercise-board/446399-callanetics-before-after-photos.html http://www.lowcarbfriends.com/bbs/exercise-board/425302-could-we-get-some-before-after-callanetics-pics.html http://www.callaneticsexercises.com/callanetics-articles/callanetics-before-and-after-pictures-results-of-callanetics/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
na tym forum można sobie ściągnąć Callanetics Evolution (fajne ;) Zmodyfikowane ćwiczenia, przede wszystkim rozciąganie, 66 mi.n) i Cardio Callanetics. Wystarczy przekopiowac po kolei linki do przeglądarki i ściągać. http://rapid.org/board/showthread.php?p=1084732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.sty
..zmieniłam taktykę. z plusem dla Mnie . teraz ćwiczę co drugi dzień. Godzinka leci przyjemnie, ćwiczenia bez większych przerw(często 100 powt.)i mięśnie wypoczęte. Zmieniłam plan na taki, mam nadzieję lepszy.Wiosna więcej spraw, więcej podróży więc i co za tym idzie mniej czasu , więc ze spokojnym sumieniem zarezerwuje dla callana co drugi dzień. dziś przerwa jutro BÓJ !!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka100 jeśli jeszcze kiedyś znajde coś podobnego to podam Wam link :) Właśnie jestem po 2 h callanetics, gdybym miała możliwośc to wybrałabym taką samą taktykę jak Ju.sty. Jednak mieszkam w akademiku i mój plan ćwiczeń to piątek, sobota, niedziela gdy jestem w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-latka
witam:) własnie rozpoczełam ćwiczenia 1h nie wiem czy dam radę!!! potrzebuję waszego wsparcia,mam lenia i słomiany zapał ale teraz mam motywację waże 80 kg!!!!nie mam się w prawdzie czym chwalić ale troszkę się zaniedbałam:( teraz mam strita w oczach bo bedę musiała brać hormony to dla mnie porażka nie wien czy callam mi pomoże zrzucić kg-y ale żyby juz nie przytyc ,może któras pani miała podobny problem?proszę o wsparcie mam nadzieję,że jutro też będę ćwiczyć nie bedzie zakwasów-odezwę się na pewno-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-latka
witam ponownie,dzisiaj z samego rana udało mi się zrobić nst,godzinę ale jak mi żle sie ćwiczyło,bo zakwasy mam jednak ale nie takie jak myślałam,myślę ,że dam radę dzięki za wsparcie a do zrzucenia to mam chyba ze 20kilosów,przy wzroście 168 to te 80 to wygląda na 100,mam nadzieję że hormony nie załamią mojego dzisiejszego zapału,napewo bede się często odzywać ,czy trzeba ćwiczyć codziennie?-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40-latka oby tak dalej powodzenia ! Ja jestem po 3 h, weekend udany bez wpadek. Jutro rano wyjeżdżam, a więc o najbliższe 4 dni jestem spokojna i wiem, że nie będę miała pokus typu batonik, czekoladka itp. Powodzenia i do piątku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaraaaaaaaaaaa
a ja schudłam 20 kg w 2 miesiące - callan + 1000 kcal. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×