Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

witajcie:-) ja zaczełam dodatkowo pilates - no niezły ale callan lepszy Mada cwicz , cwicz - odrazu bedziesz miec lepsze samopoczucie. Na początek radziłabym cwiczyc codziennie . Ja pierwsze efekty zauwazyłam na biodrach , posladkach i takim ogolnym wysmukleniu. Najgorzej schodzi mi brzuch i ramiona (ale to "taka ma uroda;-) Takze cwicz i zdawaj nam relacje. Twoja córeczka ma na imie Melissa?? oo jak pieknie i tak bardzo..uspokajajco :-) Mariewna a jak Ty sobie układasz diete, dałabys przykład takiego jednodniowego menu (jak Cie prosze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny meldowac sie ;-) A ja dzis nic ułuuu :-( bo mam remont w mieszkaniu - wyobrazcie sobie callana przy malarzach ? goscie chyba by wyzioneli ducha ze smiechu :-) ("przepraszam panów ale włsanie czas na moja gimnastyke" - i bach karimata na srodek pokoju). Moze wieczorem mi sie uda jak sobie pojda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkuna73
16 lat temu urodziłam dziecko, przytyłam 13 kg. Postanowiłam szybko schudnąć dostałam od Koleżanki kasetę VHS z calanetics i po 2 tygodniach czułam zmiany........naprawdę bardzo fajnie schudłam i polubiłam te ćwiczenia. Długo ćwiczyłam, suuper wyrzeźbiłam sylwetkę. Teraz wróciłam po tylu latach...rzuciłam palenie 7 miesięcy strasznie przytyłam!!!! Niestety nie mogłam nigdzie kupić płyty DVD z calanetics . Kolega ściągnął mi ćwiczenia z internetu i to te same, które miałam VHS ups mam dzisiaj MOJA pierwsza godzina. SZOK NIKT NIE NAGRAŁ INNEGO ZESTAWU ĆWICZEŃ? DLACZEGO??? CZYTAM SAME POCHWAŁY DLA TYCH ĆWICZEŃ NA POLSKICH FORUM I NIE TYLKO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja mam za soba 0k. 20 godzin, już się trochę zgubiłam, ale na pewno 20 co najmniej. niby efekty jakies są, ale głównie jesli chodzi o rozciągniecie. No i widze mięśnie, o ktorych istnieniu nie miałam pojęcia. Najgorzej u mnie z brzuchem, to mój odwieczny problem. Najwięcej zmian widze na nogach. Dlaczego nie można schudnać tam, gdzie się chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! milka100 i callana -dziekuje za mile slowa. 2 godz. za mna i czuje kazdy miesien :) ale czuje sie tez lepiej. Melissa smieje sie jak stekam z wysilku :D Jej imie oznacza pracwita jak pszczolka i jej ulubina zabawka to pszczolka. Mieszkam w anglii wiec chcialam imie ktore bedzie brzmialo dobrze po polsku i po angielsku, na drugie ma Zofia- jak moja mama. wiem, ze karmienie piersia pomaga wrocic do figury. Karmilam ja przez tydzien, ale bylo to bardzo bolesne- nie pomogl fakt, ze Melissa urodzila sie z zabkiem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Mariewna
Czesc dziewczyny, sorki , ze sie tak dlugo nie odzywalam, a mialam podac przykladowe menu. To dosc skomplikowany temat i trzeba sobie ukladac indywidualnie w zaleznosci od zapotrzebowania energetycznego i trybu zycia. Wszystko jest fajnie opisane na sfd. Polecam goraco ten portal. Podaje linka bo to dosc skomplikowane wyliczenia: http://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne__Całkowita_Przemiana_Materii-t126880.html przy diecie redukcyjnej odejmuje sie 300 do 500 kalorii od zapotrzebowania- u mnie wychodzi wtedy okolo 1400 kcal.dziennie. Jem 5-6 niewielkich posilkow dziennie co 2,5-3 godziny. Kazdy posilek powinien sie wedlug dietetykow z sfd skladac z bialka okolo 21 gram w moim przypadku, tluszczy (10% - to np w moim przypadku lyzka oliwy z oliwek albo niepanierowany pieczony losos czy pestki dyni), reszta to weglowodany np szklanka brokul i cos pelnoziarnistego. Sporo czasu zabiera takie wyliczenie ile procent a potem ile to gram i do tego ile kalorii, ale w gruncie rzeczy sprawa okazuje sie prosta- np. pieczony losos z oliwa z oliwek, warzywa i ryz brazowy czy makaron pelnoziarnisty. Trzeba pamietac, ze sniadanie powinno wynosic 30 % dziennego zapotrzebowania w kalorie, 2. sniadanie 10% , obiad jakies 40% ale u mnie 30 bo jem czesciej, podwieczorek 10% i kolacja u mnie 20% i ta musi byc obowiazkowo bialkowa!!! Jak znajde chwilke w poniedzialek czy wtorek, skopiuje tu moje przykladowe menu. W piatek robilam aeroby 40 minut i pol godziny callaneticsu. Dzis przerwa, tylko chodzenie po sklepach i na pieszo do domu :) Milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo listwy jutro w ramach fitnesu , dzis od 6 byłam w pracy takze paaaadam paadam ;-( musze cos "przemeblowac" ten moj jadłopspis, za duzo mam zacvhcianek na słodycze i potrawy serowo-maczne np nalesniki, pierogi , racuchy -ja je normalnie kocham ;-). Prace mam taka ze nie ma jak spokojnie zjesc a pozniej głodna atakuje lodówke . Moja waga tez nic a nic nie spada w doł ale w ciuchy letnie wchodze spokojnie :-). Takze az tak bardzo nie bede sie przejmowac :-P chociaz ..jakbym tak te 2 kg zrzuciła to odrazu moje ramiona by lepiej wygladały i brzuch. U mnie najpierw leci z bioder, pupy, biustu i na koncu brzuch i ramiona. Czyli to z czym walcze teraz echh. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Mariewna
Ja nie wazylam sie juz od tygodnia, po prostu boje sie stanac na wadze. Dzis zrobilam pol godziny aerobow, spocilam sie jak swinia, tym bardziej ze goraco jak w piekle. Potem przylozylam callanteicsem na brzuch ale po 4. cwiczeniu skonczylam, bo czuje sie troche wykonczona i jakas slaba. Ide pod prysznic i tyle na dzisiaj. Jutro moze walking albo rower i oczywiscie callanetics. W tym tygodniu dojde , mam nadzieje do 12 godzin. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie drogie moje :-) w ta paskudna pogode zaraz zabieram sie do cwiczen tylko troche mi sie nie chce ( no dobra bardzo mi sie nie chce) i zagladnełam zeby sie bardzo zmotywowac:-) Lkuna73 słusznie zauwazyła ze w sumie to nikt nie robi nowej - nowoczesnej wersji calaneticsu. To co ja widziałam w cardio i evolution to taka mieszanka pilatesu i elementów callanna . No i czasowo tez te cwiczenia trwaja krócej. Kiedys czytałam ze dlatego tak po macoszemu traktuje sie callana ze jest bardzo obciazajacy i ciezki dla organizmu (wbrew pozorom) .To w sumie prawda bo odkad zaczełam cwiczyc callana systematycznie to inne zestawy cwiczen to pikuś (pan pikuś;-) Milka dzieki za ostrzezeie bo pewnie bym kupiła, gdyby wpadło mi w łapy. Mariewna zazroszcze walkingu , ja by chetnie pomaszerwoała ale nie mam z kim. A samej po lasach...hmm jeszcze mnie wilki zjedza :-) Psy mnie nie obronia, bo pierwsze uciekną :-)))). Ale słyszałam ze to naprawde fajna sprawa - walking dobra ide cwiczyc (naprawde!) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd wziąć tego callana? chodzi mi o filmik, bo ćwiczę z rysunków, a wolałabym z żywym człowiekiem :) efekty są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Mariewna
HEJ, Callana mozna kupic :) albo (cichosza ) sciagnac z chomika , sa chyba jakies linki tez na poprzednich stronach na rapidshare. Musisz sie cofnac pare stron w czasie. Dziewczyny, mnie dzisiaj tak ladnie miesnie pupy bola, ze cos pieknego. Dziwne , ze to sprawia przyjemnosc :) chyba fakt , ze cos tam pracuje. Czuje , ze sa takie napiete, i ze ogolnie jesli je napne to naprawde udaje mi sie to maksymalnie az do twardosci , hehe. Odwazylam sie zwazyc rano- 66,5 pol kilo mniej, niestety to wszystko w ciagu prawie calego miesiaca. Ale wbrew moim obawom nie przytylam, bo ostatni tYdzien obfitowal w slodkie rozkosznosci i juz mi sie przez to plakac chcialo. Ale moze wlasnie ruch pomaga nie tyc. Dzis mialam 9 godz. callaneticsu, hmmm a moze 8,5 ? musze potem zerknac w plan. Jutro beda jesli dobrze pojdzie aeroby i callanetics. Co do walkingu, to chodze sama, bo kumpela chciala chodzic ze mna, ale chyba nie ma wyobrazenia o tym jak to wyglada, bo zaproponowala chodzic do shopping centre szybkim krokiem, pochodzic po sklepach i wracac do domu. Chyba bym musiala na glowe upasc, zeby spocona lazic po sklepach. Poza tym spala sie po min. 30 minutach (niektorzy mowia 20) a nie 10 . Dlatego biore muzyke na uszy i zasuwam sama. Sporo jest parkow, ale ludzie chodza, wiec nie jest niebezpiecznie. Jesli znajdziesz kogos do towarzystwa to koniecznie wyprobuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Mariewna
No i ja w koncu tez dzis nie cwiczylam. Jutro tez chyba nie wypali, ale od piatku do poniedzialku planuje intensywnie , rano aeroby a wieczorkiem callanetics. I moze przynajmniej jeden dzien na sokach na oczyszczenie ciala i umyslu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczka1
Cześć dziewczyny! bardzo się cieszę, że Was znalazłam bo już myślałam, że nie ma aktualnego forum na temat tych wspaniałych ćwiczeń. Kiedyś na studiach o nich słyszałam, ale nie ćwiczyłam bo wolałam bardziej dynamiczne. Niestety okres studiownia się skończył a mi przybyło kg i okropnego cellulitu. Czego się ja nie nałykałam i nie piłam na schudnięcie? a ile pieniędzy na to wydałam! I nic nie pomogło. Na szczęście przeglądając kiedyś neta natknęłam się na te ćwiczenia. Jestem zaledwie po kilku godzinach tego treningu, ale aż nie mogę uwierzyć w rezultaty. Moje nogi są jędrniejsze i z boku ud już nie widać cellulitu. Ach jak ja o tym marzyłam tyle lat! Jestem oszołomiona wynikami i mam nadzieję, że reszta część ciała tez się poprawi. Dla mnie najgorszy jest brzuch pod pępkiem. Wyglądam jakbym połknęła piłkę :( Cieszę się, że i Wam się poprawia sylwetka. Nie ma to jak babskie motywowanie. Mam nadzieję, że mogę tu z Wami się dzielić wszystkim co związane z dbaniem o siebie i że mnie przyjmiecie do swego grona. Pozdrawiam gorąco i życzę powodzenia w treningach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalaa
witam, ja już kiedyś się udzielałam na tym forum, ćwiczyłam callan ale zaprzestałam, i znów wróciłam , ćwiczę od 1 miesiąca co dziennie czasami co drugi dzień, dodatkowo biegam 5 km dziennie na bieżni, na siłowni, widzę ogromnie efekty, moje nogi sa super, widać kolosalna różnicę. schudłam może 2 kg, ale różnica w centymetrach jest ! Czasami mam dosyć, ale muszę widać efekty ;-),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mnie tez sie nieraz nie chce okropnie! ale zmuszam sie bo po callanie mam widoczne efekty , (oprócz brzucha pod pepekiem - witaj Szatyneczka :-) ). Nie cwicze juz codziennie ale co drugi/trzeci dzien a dni bez callana to jakis rowerek i inna gimnastyka (głównie brzuch czesc dolna). No nudne /zmudne te cwiczenia ale cos za cos - prawda? Lepszej pogody zycze i mam nadzieje ze Was nie zalało, bo to cos sie dzieje to masakra :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Mariewna
czesc babki, czuje sie swietnie po okolo pol godziny aerobow i pol godziny callaneticsu. Dzis trzymam dietke, zeby bilans byl ujemny, pije duzo wody i nastawiam sie psychicznie na intensywny weekend :) Mam nadzieje, ze uda mi sie zmobilizowac do aerobow na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam w necie, ze nie wskazane jest cwiczenie na czczo bo wtedy spalasz mięsnie. Ja co prawda tez jezdze na rowerku przed sniadaniem ale teraz staram sie cos przynajmniej ugryzc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Mariewna
no wlasnie sa rozne opinie na ten temat, na pewno trzeba zjesc po takim wysilku odpowiednia ilosc czystego bialka , jakas godzine do ew.3 po. 3 godziny po to troche przesadzone, ale wtedy spala sie tluszcz najlepiej. Trudno mi zweryfikowac jak to jest z miesniami bo na sfd kazdy ma inna opinie. Ale sprobuje , najwyzej sprawdze po tygodniu czy spalily sie miesnie czy tluszcz i odpowiednio zareaguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Mariewna
No i dzis nie bylo walkingu na czczo, ale zrobilam 11. godzine callaneticsu i teraz biore sie za aeroby niestety tylko pol godziny ,bo musze znikac po 18...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna...oponka
Dziewczynki... poczytuje Was i podziwiam. Ja nie mam TAKIEJ silnej woli ja dotąd żeby ćwiczyć w domu samej. Kiedyś miałam przygodę z jogą po której świetnie się czułam. Teraz mam zamiar z WASZĄ POMOCĄ tj. motywacją wziąć się za moją ATRAKCYJNĄ OPONKĘ & cellulit... ehhh Przybyło mi nadprogramowych kg... choć w sumie nie martwiłabym się tym gdybym miała w miarę kobiecą sylwetkę z talią i płaskim brzusiem :) No ale płaski to zaczyna robić mi się tyłek... ehhh od siedzenia. pozdrawiam DZIELNE KOLEŻANKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×