Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Batwoman
Po rozgrzewce, przy ćwiczeniach na mięśnie brzucha - prawie w ogóle nie czuje mięśni brzucha, a musze odpoczywać, bo mięsnie szyi już nie wytrzymują. To znaczy że źle robie te ćwiczenia czy tak powinno byc? I po 10 godzinach Callanetics i po kilku godzinach Fat burning nie widać chyba żadnej różnicy. Ale będę ćwiczyć dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a.t.a
Maaaaczkuuuu dzięki za "Krzesło" przećwiczyłam, no i chyba załapałam o co (poza siedzeniem) z nim chodzi. Miłego ćwiczonka dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczko: zajrzę na jogę :) Miałam już Ci ponarzekać w odpowiedzi, że u mnie jest takie, sorry, zadupie, że joga jest 2 spore miejscowości dalej, w ładnej sali , tylko pani prowadząca nie budzi mojego zaufania, po czym wracam do domu i ze skrzynki na listy wyjmuję zaproszenie do tutejszego wiejskiego fitness klubu, gdzie m. in jest joga :) Sprawdziłam ich stronę internetową i wymiękłam na widok kwalifikacji prowadzących. :classic_cool: Tak to jest narzekać zamiast działać :D D dobrze, że Ci się z grouponem udało ;) Oddech piękna i ważna sprawa, wspaniale pomaga w ćwiczeniach i nie tylko :) 🌻 "łydki jak dzbanuszki" - toż to czysta poezja ❤️ Euforciu Wspaniała, nie wiem jak szczegółowo brzuszki na talię wpływają ;), ale znam podobne do mnie kurduple o cienkich nogach które skarżą się na niemożność dopięcia kozaczków 🌻 Amosowa, z Tamilee też można sobie wycisk dać, lubiłam z nią ćwiczyć. Wiesz, ten Twój facet jakoś spostrzegawczy inaczej :D Po 600 nadupniczkach ogłasza się wyczyn w internecie i nastepnego dnia czuje się stwardniałą d. ;) jestem czarownicą, ale od dobrych czarów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batwoman - wszystko idzie normalnie. Wspomnialaś o sporej nadwadze, o wprawianiu się do wysilłku. Masz b. naprężony kręgosłup przy brzuszkach? Ja podkladam jedną rękę pod kark albo szukam wygodniejszego położenia dla głowy - nie zwijam jej do klatki piersiowej. Trzeba robić tak, abyś czuła że masz luźne ciało, tylko mięśnie brzucha max napięte. Jeszcze nieraz poczujesz te mieśnie, zapewniam Cię ;) Spróbuj robić np. po 20 ale z max zwinieciem się w kabłąk, tak żeby tułów wyglądał jak literka "C", i rób wolno ,dokładnie, jakbyś chciała zwinąć się w to "C". Jesteś w stanie poczuć napięcie mieśni brzucha? 🌻 Agacia, pomyślałam , że może powinnaś ćwiczyć to oparta o ścianę czy łóżko, tak aby nie zawracać sobie głowy plecami itp.,tylko oprzeć się, rozluźnić i polamać krzesło ;) 🌻 Za chwilę zaczynam rozkoszną masakrę, te setki brzuszków, nadupniczki i pacanie nosem w kolano :) Witaj, moje piękniejące ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Megan, fajnie że do nas zajrzałaś :) Jak Ci idzie robienie czegoś dla siebie? To nie musi być c., ja żadnej przymusowej ewangelii nie głoszę, ale z c. fajnie jest :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po ćwiczeniach. Nogi się nadal trzęsą, ale chociaż w mięśniach nie pali, dziś wysiłek szedł jakby w inne mięśnie. Trzęsły mi się ramiona - dołożyłam pompki do zestawu i przy końcowych pelvisach nie byłam w stanie utrzymać rąk w górze. Daję radę robić już wszystkie powtórzenia :) Jedne wolniej niż w filmie, drugie szybciej. Czuję też piękną nagrodę za pracowite rozciąganie talii: cudownie mocny zarys mięśni pod dlonią ❤️ Znalazłam też sposób na oszukanie wysiłku: przyniosłam sobie radio i sluchałam ulubionej muzyki. Robiło mi to lepiej niż słuchanie "Relax even more", łatwiej rozciagałam się na nodze, a najlepsze było to, że przy rozciąganiu ramion zaczęłam wdzięcznie podskakiwać na jednej nodze. Przy ćw. nóg za to zaczęlam robić rytmiczne półprzysiady i było to przyjemne, a nie tak bardzo wysiłkowe. Uff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan_08
NIe ćwiczę póki co c. ani nic innego z powodów zdrowotnych. Wyliżę się mam nadzieję za kika miesięcy to się będę aktywować c. C. kiedyś ćwiczyłam z różnym skutkiem - w większości zależnym od ilości czasu na niego poświęconego. Ale zawsze był efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalaga
Czesc! Dawno mnie z wami nie bylo.Ale czytam Was dziewczynki z wielka przyjemnoscia.I oczywiscie cwicze Callan clasic. Jestem zzdecydowanie mniejsza.To juz ponad miesiac codziennych zmagan z Callan.Na wadze tylko 2 kilogramy, ale z przodu, a jeszcze bardziej z tylu zupelnie inna ja.Oczywiscie boli ten maly ubytek.Dla poprawy humoru postanowilam kupic wage ktora okresla procent tluszczu i miesni.Cz widzialyscie program"Wiem co jem" jak Kasia pokazywala kilogram smalcu, ktory zajmowal dwa sloiki i kilo miesa zajmujacy tylko jeden? Bardzo sugestywne. I tego sie trzymam.To forum polecam kazdemu , Bardzo motywuje.Czasem jest 24 i mam wrazenie ze padam. Poczytam i sie podnosze.Milych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnioom
hej. jak wasze efekty po callanetics.?? warto zacząć ćwiczyć.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batwoman
Maczek - dziękuje za rade :) jedną ręką podtrzymywałam głowe i rzeczywiście czułam mięśnie brzucha. Wtedy robiłam przerwe po 50 powtórzeniach tylko dlatego że już szyja nie wytrzymywała, a teraz przerywałam, bo mięśnie brzucha się męczyły. Teraz je czułam bardzo wyraźnie i może będzie to po tym bardziej efektywne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie! Dziewczyny,kochane jesteście.Tętnicie energią i zapałem.Sama radość tu zaglądać. Maczku,jesteś takim "dobrym duszkiem" i guru tego forum. Razem z Wisieńką tworzycie siłę napędowo-rozruchową dla wszystkich. Dzisiaj po długiej przerwie wróciłam do regularnych ćwiczeń.Po chorobie dalej jestem słaba jak kupa,więc nawet nie piszę jak mi poszło.Masakra!!! Żegnam cieplutko... Jutro zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka102
hej ćwiczace i czytajace tylko, ja sie przyznaje , ze ostatnio c. zaniedbałam - cwicze joge albo dochodze do siebie po jodze (za pierwszym razm zajelo mi to 3 dni :) ) I poki co twierdze, ze na fajna figure c. jest zdecydowanie lepsze. Ale joga fajna na te czesci ciala niecwiczone przez c. Milka mam nadzieje, ze nie zignorujesz ulotki i dołaczysz :) To był znak - widocznie joga jest Ci pisana ! :) k_k (zdrobnienie:) ) - ja poki co cwicze cale c.evolution, a na koniec dokladam krazenie miednica i sciskanie krzesla nogami; pozniej, jak to mi ''wejdzdie w krew'' to zobacze co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja uczę się odpoczywać, dawać sobie dzień przerwy :) Wypoczęte mięśnie będą chętniejsze do pracy :) Odczuwam premię za ćwiczenia : mam bezbolesną miesiączkę :) 🌻 Megan, przesyłam Ci dużo zdrowia, sił, i energii {niewidzialna koperta}. 🌻 Kalaga - świetnie, że sponiewieralaś aż 2 kg! To się nazywa konsekwencja! Jakiej firmy kupiłaś wagę? Ja mam Zelmera i chwilami nienawidziłam ją, bo mi prawdę pokazywała. 🌻 Batwoman , także Agacia - to ja Wam dziękuję, że mogę Wam pomóc i umilić zycie. Living is giving ;) 🌻 Nianiusia, niech tylko Ci siły powrócą, to zdystansujesz nas jak Shinkansen :D Już ja Cię znam, Moja Cichociemna 😘 🌻 Pewnie, Fokuś, że zajrzę na jogę, zawsze o tym marzyłam :) Teraz nie mam już żadnej wymówki :D 🌻 Dziewczyny, zauważacie jak jest ciepło??? Wiosna wciąż bliżej!!! :D :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan_08
Dziękuje Maczku za wsparcie. Zawsze można liczyc tu na Twoje ciepłe slowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan, jeśli potrzebujesz wsparcia, otuchy czy po prostu chcesz popisać do mnie- proszę, oto mój mail: milady_1@wp.pl Po swojemu modlę się aby to co Cię spotkało nie było bardzo ciężkie i nie zostawiło trwałych śladów na Twym zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz o ćwiczeniach. Właśnie jestem po swej małej masakrze :) Zauważyłam że po ćw. nawet gotując ustawiam stopy w pozycji baletowej :D Tancereczka kuchareczka :D Czuję jakbym zamiast nóg miała kolumny Zygmunta, są ciężkie, napakowane, gorące, tak jakbym z wysiłku nie miała nad nimi władzy. Po dniu przerwy mięśnie aż wyrywały się do ćwiczeń :D Bryczesy nie palą, ale jestem b. zmeczona przy stojących nadupniczkach. Dziś jest moje małe święto samozaparcia: pelvisy robiłam tak wolno i dokładnie jak pani w filmie. Nie dziwię się, że patrzy po nich wzrokiem rannej sarny. Po ćw. zrobiły mi się ładne przedramiona, ale na ramionach wyłazi mi tłuszcz i to od zewn. strony. Pocieszam się, że do wiosny powinno całe paskudztwo się ewakuować, ale jednak dodałam pompki. 🌻 Wisienka, chorujesz, Kochana? 🌻 Uwielbiam swoją małą, prywatną siłownię, szykowanie do niej krzesła wygodnego przy ściskaniu ;) Dziś już słuchałam Callan i muzyki, nie zawsze jestem w stanie tak puścić cialo jak ona mówi, ale robię postępy :) Miłego, ciepłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Wisienka powraca. Nie rozumiem co się dzieje, zdrowieje, a potem nagle coś mnie łapie i rzuca do łózka, następnego dnia wstaje i czuje się lepiej, zdrowie w kratkę. Nadrabiam zaległości teraz. 🌼 Agatko, cieszę się, że grupa wsparcia daje efekty. To forum ma przyjemną atmosferę, bez tekstów w stylu: "przeczytaj se całość jak nie wiesz", "to pytanie pojawiło się bilion razy już!", nawet trolli nie ma wyzywających od grubych, zaniedbanych loch. Szybkość osiagnięcia zadowalających efektów zależy od wielu czynników, ilości tłuszczyku, poprawności wykonywania ćwiczeń, ilości powtórzeń, własnych predyspozycji fizycznych, jeśli ktoś ma problemy z tyciem, to czy stosuje odpowiednią dietę, wpływ ma również to, czy wcześniej uprawialiśmy jakieś sporty.:classic_cool: :D Maczku, też uwielbiam przeglądać się lustrze albo te momenty gdy dotykam brzucha i jest twardy. Podejrzewam,że znajomy w pierwszej chwili powie, że to dla bab i on tego nie będzie ćwiczył. Mi udało się namówić znajomego, aby parę ćwiczeń sobie podebrał z callana klasycznego: brzuszki, rozgrzewka. Słyszałam, że dobrze jest "odkwasić" organizm, bo to zatrzymuje przemianę materii i mocno obciąża organizm. Można stosować do tego celu proszek zasadowy. Cellulit to jest zmorą kobiet, szczupłych i puszystych. Ile z nas wydało majątek aby się go pozbyć?ilu z nas popsuł humor? Maczku pamiętaj Relax :D Dobrze, że nam przypominają o zrelaksowaniu i oddychaniu, na początku człowiek strasznie się spina, z czasem coraz łatwiej się rozluźniasz i zdziwiona patrzysz ile możesz dzięki temu zrobić. Staram się nie denerwować się, zawszę sobie mówię, że przyjdzie czas kiedy z łatwością wykonam dane ćwiczenie. Dzięki Callan wiele nauczyłam się o własnym ciele, zawszę uczono nas ćwiczyć "na siłę", nikt nie mówił ci, "zrób tyle ile możesz", tylko stoi taka baba na wf i drze się: " dalej, dalej, bardziej! Co tak słabo? 50 brzuszków! "ruszaj się, bo ci cycki na starość obwisną"" . Jakbyśmy wszyscy byli tak samo rozciągnięci. Widzę, że gotujesz roztańczone potrawy. :D :D Megan, zapraszamy warto, dla lepszego nastroju chociażby i poprawy humoru, gdy spojrzysz po serii nadupniczków na swoje boskie poślady, bo ciało mas,z po ćwiczeniach, jak prawdziwa Boginii :D. Jednak, najpierw kuruj się, przesyłam nadwyżkę, zmagazynowanej energii, niech te pioruny dodadzą ci siły. :) :D A wiecie dziewczyny, że Callan bazowała nie tylko na balecie, tańcu brzucha, ale również na jodze? :D Kunta, musisz spojrzeć w lustro i powiedzieć sobie, że naprawdę ładna z ciebie dziewczyna i masz mnóstwo zalet. Sama musisz to dostrzec, masz chłopaka, któremu się podobasz, gdyby tak nie było, nie byłby z tobą, jesteś atrakcyjna. Posiedź i potrenuj swoją samoocenę, to nie narcyzm, to "poszukiwanie prawdy o sobie", pewności siebie. Szkoda, że chłopak milczy, zamiast prawić komplementy, podbudowałoby cię to na pewno. Faceci tacy są, wie, że coś się zmieniło, a za cholerę nie wie co. Kobiety zauważają, że koleżanka skróciła włosy 0,5 cm, a facet potrafi nie zauważyć zmiany kolorów włosów, czy skrócenia długości włosów o połowę. :D Kalaga, wspaniałe efekty, 2 kg! Wcale nie jest tomało! Sporo cm ubyło na pewno! Dodatkowo,polecam zmierzyć się tu i ówdzie, zapisać w notatniku i porównywać wymiary co pewien czas. Oko oszuka, liczby nie kłamią, chyba, że w ustach polityka. :D Nianiusia, szybkiego powrotu do zdrowia, lustro czeka na nowy pokaz, wspaniałych efektów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziś też dałam radę poćwiczyć. Próbowałam wejść w dżinsy z mniejszą ilością lycry, tył ładnie leży, na brzuchu nawet się dopina, jednak zapięcie jest na wysokości bioder i nie wygladało ładnie ani nie było wygodne. Wywnioskowałam że skoro 600 nadupniczków powoduje taki tylny efekt, to może warto zwiększyć ilość brzuszków. Najpierw poćwiczyłam z synem, potem jak zwykle całą godzinę , tyle że upiorne brzuszki zrobiłam jako pierwsze i poszły mi bardzo dobrze! :D :classic_cool: Swoją drogą sprytna ta Sandra Hanna, najcięższe brzuszki dała na samym początku :) Ja teraz też tak robię :) Potem nadal czułam że mam dużo sił i poćwiczyłam z kochaną, śliczną Leisą ramiona, abs i jogę. Przy ramionach byłam okazem "mocy" : mięśnie ramion skwierczały z wysiłku, a nogi jeszcze trzęsły mi się po c. :D Abs z tą fantastyczną trenerką jest czystą rozkoszą nawet po 800 brzuszkach z Callan, zresztą też jest robiony izometrycznie. Podczas cudownej jogi zrozumiałam, że nieprzyjemne uczucie napakowanych nóg wynika ze zbyt skromnego rozciągnięcia ich po c. :( Fantastycznie odprężyłam się i już wiem, co będę dodawać do c :) 🌻 Witaj znów, Wisienko :) Nie mam twardego brzuszka :( Mam ślicznie twarde nogi - jak po bieganiu, naprawdę ❤️, ładnie formują mi się ramiona jak u Callan :), ale brzuszek jest jeszcze mięciutki jak u zdrowego niemowlaka. Biorąc pod uwagę że pod spodem mam tak silne mięśnie brzucha... 🌻 Pevisy nadal robiłam powolutku. Jestem bardzo zadowolona, że systematyczne i pełne oddania ćw. c. dają mi tyle siły :) Nadupniczki szły dziś fantastycznie, a ostatnie stojące po prostu na szóstkę ! :D Miłego wieczoru :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan_08
Wisienko i Maczku - DZIĘKI WIELKIE JESTEŚCIE KOCHANE !!! Od jutra tj. 1 lutego zabieram się za siebie. Nie mogę z wielką parą bo mi astma nie pozwala póki co. A właśnie jest tu może ktoś kto ćwiczy c. i ma astmę? Jak sobie daje radę z wysiłkiem? Próbowałam c. ćwiczyć wiele razy ale właśnie przez stan zdrowia nie dawałam rady kontynuować dłużej. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Ja dzisiaj też po ćwiczeniach. Megan, zdrowia życzę. Niestety nie wiem co ci doradzić. Jedyne co mi przychodzi do głowy to poszukanie wersji dla początkujących i mała ilość powtórzeń (nawet tylko 10) oraz rozłożenie całości w ciągu dnia. To i tak nie miałoby sensu gdybyś robiła na silę, chociaż możliwe, że Callan może pomóc przy astmie, złagodzić chorobę. Mam nadzieje, że szybko stan zdrowia polepszy się i powoli zaczniesz ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan_08
Mój stan na dziś: - waga: 63,9 kg, wzrost 1,60m - tłuszcz: 32,4 % /wg tabeli - nadwaga/ - woda: 49,7% /wg tabeli - umiarkowne odwodnienie/ - mięśnie: 31,4 % /powinno być >34% więc mam poniżej normy/ - kości: 2,9kg /powinno być >2,2kg więc są normie/ - wskaźniki MBI 24,3 - w górnej granicy wagi prawidłowej - ilość kalorii: 1194kcal - wg normy mam wyższą przemianę materii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 🌻 Megan , witaj wśród nas! 🌻 🌻 Będziesz ćwiczyć tak, jak pozwoli Ci zdrowie :) C. pomógł mojej koleżance cukrzyczce w świetnej i trwałej stabilizacji poziomu cukru :classic_cool: Co do astmy - podejrzenie jej miał mój syn, przez wiele lat miał źle leczoną alergię 😡 😡 😡 i właśnie dlatego ceni c. ,że te ćwiczenia pomagają mu synchronizować wysiłek z oddechem. Teraz już wyszedł tak na prostą, że w jednej z dyscyplin może być w reprezentacji szkoły :) Nie to, że się chwalę, tylko cieszę się, że mój upór i niezgoda na sterydy przyniosły efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astma to rozległy temat , mam nadzieję że masz dobrze dobrane leki i sensownego lekarza prowadzącego. Wracając do pytania o wysiłek - mój syn po prostu robił to w swoim tempie, nie dał się zwariować filmom, wyciskom. Jest ok, do brzuszków nadal mnie ciągnie. I za to go uwielbiam :) ❤️ Może ćwicz tyle powtórzeń ile dasz radę? Albo na podłodze bez kurzu ? Albo z odpoczynkami? Te ćw. jak i joga trochę powiększają pojemność płuc, jeżeli przykładamy się do "rozszerzania" żeber. :classic_cool: Dane cyfrowe - masz wagę ktora wylicza masę kostną? Hmm, ja mam mniej wody i jest ok, a jeszcze nie jestem w starczej tabeli. Co do reszty - trzymam kciuki za konsekwentną poprawę/zmianę itp. Btw. co sądzisz o braniu leków antyastmatycznych przez Marit Bjorgen? Uważasz że Marit jest naprawdę chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Maczuś mnie uprzedził.:D Megan, trzymam kciuki, powodzenia! 🌼 Dzisiaj po ćwiczeniach, czuje się świetnie. Nawet zrobiłam zdjęcia wczoraj, aby łatwiej wizualnie dostrzec zmiany. Przyznam szczerze, że zszokowało mnie jak wyraźnie, z tyłu, widać zmianę w tali. Nie długo to chyba będę mieć talie osy! Cud, miód i orzeszki. :D Wracając do cudownych właciwości Callana na sprawy kobiece,muszę powiedzieć, że naprawdę pomaga i te dni, ja i przed, po są takie jakby ich nie było, zero problemów! Pewnie wpływ ma na to picie siemienia. Włosy rosną aż miło, nowe i w końcu widać, że mam rzęsy, chociaż nadal mam widoczne przerzedzenia. Nie pozostaje mi nic innego jak szukać ładnej sukiekni na wiosnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz o mnie i moim wysiłku :) Kochany syn mówi: "nie rób sobie jeść, gdy poćwiczysz głodna, spalisz więcej tłuszczu" ;) Najpierw namówił mnie na pompki, potem brzuszki, ale po wczorajszym wyczynie robiłam wersję z c. evolution i około 80 powtorzeń ;) Gdy wzięłam się do mojego filmowego wycisku ❤️ :D, przyniósł mi kromeczkę chleba i nadal nie czuję głodu :) :) Gdyby mnie nie namówił, to pewnie byłoby tak: jedzenie, potem odpoczynek, potem późno ćwiczenia i zmęczenie itd. :( :classic_cool: Mam odczuwalnie więcej siły , właściwie czuję się siłowo i zdrowotnie jak ilustracja ciągu geometrycznego: wciąż o wiele więcej siły, wytrzymałości, głodu ciężkiej pracy przy ćw. Teraz ćwiczę codziennie i mam już potrzebę wysiłku :) Dziś weszłam w inne ciuchy i nie poznałam siebie w lustrze. To wspaniała nagroda za konsekwencję i wysiłek. :classic_cool: Nadupniczki idą coraz lepiej, brzuszki robię w swoim tempie (czyli najpierw najcięższe) , większość ćwiczeń robię wolniej niż w filmie i sarkam, bo muszę pilnować myszki zamiast pacać nosem w kolano i z lubością trwać w tej pozycji :) I nawet szpagat z chorą nogą wykroczną wychodzi mi coraz lepiej, a myślałam, że muszę pogodzić się z bólem do końca życia. I przez cały miesiąc nie boli mnie biodro, ani razu! Przecież powinno ;) Tyłek podniósł się i wygląda jak śliczna miniaturka murzyńskiego, cudnie uniesionego tyłeczka :) Znika też z niego cellulit :) Jest cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Nie chce nikogo obrażać, ale Pani Marit to zbyt męsko wygląda nawet jak na sportowca. Treningi treningami, ale to dziwnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczeta Maczka, Wisienke i wszystkie inne kobietki ja ćwicze callanetisc, ale jestem coraz bardziej zasmucona brakiem efektów z ud to mi nic nie zeszło, z boczków też, jedynie talia :( czy mogę robić zle ćwiczenia, że nic nie chce zejść? troche się załamałam i nie wiem co dalej.... nie oczekuję, ze po tygodniu będę modelka, ale juz robię cały m-c i w zasadzie efekt jest bardzo znikomy :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Maczku wspaniałe efekty! Twoje osiagnięcia są godne naśladowania i podziwu! Ja dzisiaj ćwiczyłam z muzyką i zrobiłam nieraz więcej niż panie na filmie :D Masz wspaniałego syna, co świadczy o tym jaką cudowna mamą jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko ❤️, uwielbiana moja! Co myslisz o tym, aby doradzić Megan ćwiczenia c. evolution? Tam jest więcej ćwiczeń w parterze i mniej tak wstrętnie technicznych, może to by jej lepiej służyło? "Maczuś" - dziewczyny, ja przy Was do życia wracam ❤️ ❤️ 🌻 Ja też kwitłam przy miesiączce i ćwiczyłam pełną parą. Co mądra siłownia z mądrym trenerem, to mądra siłownia z mądrym trenerem :classic_cool: Wisienko, wiesz że ja sobie kiedyś rzęsy obcięlam by pobudzić ich wzrost? Dobrze że odrosły i udało mi się nie wbić nożyczek w oko ... Teraz cieszę się tym, co mam, a c. mi w tym b. pomaga. :classic_cool: Nawet jeśli wskutek nieumiejętnego patrzenia na siebie nie widzę zmian, to chociaż zauważam jak patrzą na mnie mężczyźni i kobiety. Aczkolwiek dziś doświadczyłam także wrednego, pełnego niechęci wzroku młodej kobiety. Pewnie powinnam podłogi szorować, paść się ciasteczkami i na wnuki czekać zamiast szanować i mądrze kochać swoje ciało. W sumie jednak dobro zwycięża :) Mam fajnie spłaszczony brzuch i sobie mówię, że skoro nieco tłuszczyku jeszcze mężnie trzyma się na brzuchu, to oznacza, że trzeba więcej wysiłku, by go się pozbyć. Ciąg geometryczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
kuncia, możliwe, że źle wykonujesz ćwiczenia albo nie są one dla ciebie. Czujesz prace mięśni? Ud, pośladów? Napięcie? Jakbyś miała duże lustro albo takie gdzie możesz zerkać aby obejrzeć sylwetkę podczas wykonywania ćwiczeń, to byłoby na pewno pomocne lub jeśli masz urządzenie, które może nagrać film, czyli ciebie podczas wykonywania ćwiczeń, później obejrzysz i sprawdzisz błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×