Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość freeway cola
dziewczynki! siedzę w kryzysie, warczę na wszystko, ćwiczyć nie ćwiczę, nie ogarniam zmian..we wtorek ostatnio 1 papieros, elektroniczny sporadycznie parę razy na dzień pociągnę (ale się nie zaciągam, więc chyba się nie liczy ;))... wrrr zrrrr nie da sie kurde wszystko naraz :/ jutro dzień oczyszczający- tzw. głodóweczka oczyszczająca. tylko woda. :) może w przyszłym tygodniu będę znioślejsza i @ się pojawi bo pozabijam chyba.. sukces mały: nie myślę, nie planuję wizyty w sklepie/na stacji benzynowej itp. nie planuję zakupu papierosów. wewnętrznie wszystko krzyczy: nie! opychać aż tak się nie opycham, no jem więcej niż bym chciała i nie to (zwłaszcza wieczorem) co bym chciała. Bynajmniej nie są to napady na lodówkę, słodycze hurt czy inne tucz wywołujące rzeczy. Dziś np. 6 pierniczków glazurowanych - mogłam ich po prostu nie dotykać. czy jestem szczęśliwsza przez to? chwilowo, o zgrozo, tak :/ skąd ściągnąć sobie callanetics oryginalny z Callan? na torrentach będzie? (nie mam konta na żadnych pobieraczkach czy innych chomikach, jestem tu zwolenniczką tradycji :P) co polecacie? co to te evolution? od czego zacząć? czyli jakiś program podstawowy. Mariolka okey, ale coś innego bym chętnie zobaczyła. :) całuski od nerwuski ;) kurde jak ja bardzo chcę być już porządna i przykładna :( nie krzywdzić siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeway cola
"nie znam się to się wypowiem" ;) na naukę języka ponoć najlepsze, bezkonkurencyjne i skuteczne - ogladanie filmów, słuchanie audycji itp, bajek dla dzieci nawet, osłuchiwanie się w całym brzmieniu języka, nie kucie słówek :))) znam osoby które w szkole nie uczyły się języka, poznały go właśnie tą metodą, naturalnie i prosto i to lepiej niż ja po "ryciu" :/. Dzieci też tak się uczą ojczystego języka, prawda? :) od razu wskakują w rytm i się osłuchują: prawidłowa składnia, odmiana, to co sprawia że coś nam nie pasuje automatycznie gdy coś powiedziane jest niegramatycznie :) hiihi polska język trudna język, ale chyba coś się da wyczytać z tego ;) filmy, audycje itp.. a potem rozmowa, korzystanie z języka. dobrze że mamy internet, chaty, różne platformy komunikacji :) powodzenia! i szacun - rosyjski wydaje mi się mega trudny... powodzenia Dziewczynki w realizacji celów! niebawem dołączę do ekipy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Beginning Callanetics - Callanetics dla początkujących 🌼 Poszukaj może tego filmu, na torrentach tez powinien być, zresztą czego tam nie ma. Możesz też zacząć od Am i Pm z tego co zauważyłam, lepiej są pokazane ćwiczenia. 🌼 Freeway, nie poddawaj się. Najwyraźniej wszystko ci się zwaliło na głowę. Okres, zrzucanie palenia, ćwiczenia, całkowita zmiana życia. Nic dziwnego, że ciała wariuje i protestuje, tak miło było wtedy leniuchować. W dodatku jesteś rozdrażniona przed okresem. Przyjdzie okres i będzie spokojniej. {kwiatek] Jeżyk rosyjski odstrasza swoimi krzaczkami, sama miałam problem z zapamiętaniem tych krzaczków, dlatego stwierdziłam, że to pominę, nauczę się słówek, aby mieć podstawowa bazę, a potem będę zwyczajnie w świecie relaksować się czytając książki, słuchając muzyki, oglądając filmy. Chociaż tak naprawdę to uczę się kilku rzeczy na raz, słów, najbardziej popularnych, co daje mi szanse na zrozumienie języka, trochę jak dziecko, zaczynam od słówek, aby skończyć na złożonych zdaniach. Przy okazji uczę się znaków i czytać. :D wczoraj słuchałam muzyki i próbowałam czytać komentarze(składanie po literce), jeden udało mi się zrozumieć :D Wyłapałam kilka słów w piosenkach, które rozumiem. Jaka radość mnie ogarnęła, mam większą ochotę do nauki. :D :D Dla polaka rosyjski nie będzie trudny do opanowania, bo jest sporo słów podobnych do polskiego, dlatego, właściwie wkuwanie na pamięć tych słówek nie jest aż tak trudne. Tylko trzeba nauczyć się akcentowania. Od soboty zaczynam naukę kolejnej setki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ " całuski od nerwuski " - :D :D :D Świetne! Jesteś pewna, że jesteś jedyną nerwuską na forum? ^^ Freeway, Ty wiesz, co Twoje neurony przeżywają po odstawieniu nikotyny? Ty powspółczuj im i sobie! ;) Cukier też wpływa na nasz humor, niestety. Ciekawe jak będziesz się czuć po głodówce. :D "słodycze hurt czy inne tucz wywołujące rzeczy" - też śliczne sformułowanie! Jaki ładny w nim rytm! Ależ mam radochę, że czytam o ulubionych ćwiczeniach i mam kąski językowe! :D 🌻 Zacznij od programu podstawowego - czy z Callan , czy z Mariolką .Mariolka jest o tyle lepsza, że ma więcej ćwiczeń i robi je tak powoli, że mnie to zabijało. Za to Callan jest fajniejsza i każe delikatniej wykonywać ćwiczenia. Ma rację :) Kiedy będziesz mieć za sobą 10, 20 godzin podst., możesz wziąć się za c. evolution, dlatego że dzięki progr. podst. nauczysz się specyfiki c., tj. ustawienia ciała, izolowania mięsni, świadomości ciała, technik pulsowania. I nie jest to tylko moja mądrość, Sandra Hannah prowadząca te ćwiczenia ma takie samo zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przed miesiączką dziwniejsza jestem :( 🌻 Co Wy na ten link? www.facebook.com/photo.php?fbid=479028842134875&set=a.164353480269081.27493.164181236952972&type=1&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz podpadnę kociarom (ja będę mieć 40 psów ;)) www.facebook.com/photo.php?fbid=476888919015534&set=a.164353480269081.27493.164181236952972&type=1&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
c.evolution zatwierdziła sama Callan, wiec spokojnie można ćwiczyć. "Ziorne" sobie na ćwiczenia, może będą ciekawe i tak jestem po tylu godzinach, że mała odmiana przydałaby się. Już czasem nie czuje tego napięcia mięśni i wysiłku przy ćwiczeniach. :D Dziękuje Maczku za link do postu o wciskaniu w ramy. Jesteśmy dziwni jako ludzie, zawszę chcemy wszystko uporządkować, podporządkować sobie, przyrodę, ziemie, świat, innych ludzi, sami tworzymy bariery, których nie potrafimy pokonać. A taka roślina, pyta kogoś czy może wyrosnąć w dziurze w chodniku. Nie pyta czy to dobrze czy źle, czy powinna tutaj rosnąc, a my tak bardzo przejmujemy się opinia fałszywych przyjaciół, obcych. Chcemy wpakować się w idealne ramy, wiedząc, że osiągniecie ich jest niemożliwe. Tak mi się rzuciło na myśl po przeczytaniu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Wy na to? : 🌻 Jesteśmy tacy, jakie są nasze myśli o nas. Jeśli myślisz, że jesteś słaba, to nigdy nie będziesz silna. Jeśli zaczniesz myśleć o sobie SILNA, to z każdym dniem będzie Ci przybywać siły. To naprawdę działa, zechciej tylko spróbować. Za każdym razem gdy przyjdzie Ci do głowy myśl, że jesteś słaba/nieszczęśliwa/biedna/samotna/smutna/... czy co tam jeszcze - zbuntuj się sama na siebie i nie pozwól tak sobie o sobie myśleć. Twoje myśli są Twoje, rodzą się w Twojej głowie i od Ciebie zależy jakie one są. Spróbuj nad nimi panować i kierować nimi. Ja nie mówię, że to jest łatwe - to jest bardzo trudne, ale naprawdę warto się tego nauczyć. Można się tego nauczyć. Trzeba tylko bardzo chcieć i nie przejmować się, jeśli nie od razu wychodzi. Gdy się tego nauczysz, poczujesz się wolna. WOLNA. To wspaniałe uczucie. Władza nad innymi to siła. Władza nad samym sobą, to prawdziwa MOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już dzisaj chyba wyrobiłam limit postów ;) 🌻 wczoraj poćwiczyłam, nie uwierzycie, ale u mnie JUŻ wykształca się nawyk! Jupiii!! Gdy pomyslę o przyjemnych odczuciach po ćwiczeniach, od razu mnie napędza do ćwiczeń! Zupełnie jak przy bieganiu!!! Niech znowu żyją endorfiny! ;D Bosko jest iśc spać rozluźnioną i z cudownie rozgrzanymi mięśniami, bezboleśnie układać się do snu :) Wyobrażacie sobie, że dobrze idzie mi pogłębianie szpagatu? Nawet noga po kontuzji chce współpracować :D 🌻 Wisienka, własnie testowałam ile daje sen i odpoczynek mózgowi, daleko lepsze to niż nerwowa energia po trudnych sytuacjach. Co do wsmarowywania oleju stopami - wyobraziłam sobie Ciebie jako Ganesza ;) Naprawdę olejowanie pomogło Ci na włosy? 🌻 Z angielskim mam się całkiem dobrze , chociaż jest to bardziej - póki co - czytanie książek, artykułów niż Szekspira :) W tekście o zaburzeniach nie znam tylko nielicznych słów, ale czytam z wielkim zapałem, bo facet który to stworzył zrył dużą ilość żródeł i pisze o tym czego doświadczył, a nie jak eksperci, co twierdzą wedle badań, a nie własnego rozumu. 🌻 ja nie wyrabiałam przy cardio callanetics, bezpłciowe i nudne mi się wydały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, brzuch WYRAŹNIE I PIĘKNIE spłaszcza mi się :) najlepsze jest to, że potrafią mi dokuczać zakwasy w mięśniach ramion, ciekawe czy wysilam je przy nożycach, czy przy rozciąganiu (przy którym wczoraj zapomniałam oddychać), przy "drążku" ? hantli i pompek nie ma, a mięśnie pracują :O 🌻 rosyjskiego nie byłam w stanie polubić za te czytanki o przyjaźni Pawła i Koli w okopach, brr Na dodatek moją wychowawczynią była partyjna rusycystka, stąd silny uraz i niechęć do wrażego języka. Nie to, żebym Wysockiego czy Okudżawy nie ceniła, ale języka nie lubię i kropka. Pewnie, że filmy, sytuacje życiowe lepiej uczą niż szkoła, zwłaszcza ze ta pod testy uczy ;( 🌻 ja nadal czuję pracę mięśni, wciąż głębiej i głębiej :) A w evolution są boskie rozciągnięcia no i tyle cwiczeń w leżeniu ❤️ i ze trzy razy więcej nadupniczków ❤️ potem kuper ma się pod łopatkami :) 🌻 Co do linku o królu i królowej - myślałam też o przykrawaniu ludzi, że czasem my dajemy przykrawać się dla świętego spokoju, akceptacji, gwarancji zatrudnienia :( :( ale królowa odeszła ,prawda? 🌻 Udanego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, brzuch WYRAŹNIE I PIĘKNIE spłaszcza mi się :) najlepsze jest to, że potrafią mi dokuczać zakwasy w mięśniach ramion, ciekawe czy wysilam je przy nożycach, czy przy rozciąganiu (przy którym wczoraj zapomniałam oddychać), przy "drążku" ? hantli i pompek nie ma, a mięśnie pracują :O 🌻 rosyjskiego nie byłam w stanie polubić za te czytanki o przyjaźni Pawła i Koli w okopach, brr Na dodatek moją wychowawczynią była partyjna rusycystka, stąd silny uraz i niechęć do wrażego języka. Nie to, żebym Wysockiego czy Okudżawy nie ceniła, ale języka nie lubię i kropka. Pewnie, że filmy, sytuacje życiowe lepiej uczą niż szkoła, zwłaszcza ze ta pod testy uczy ;( 🌻 ja nadal czuję pracę mięśni, wciąż głębiej i głębiej :) A w evolution są boskie rozciągnięcia no i tyle cwiczeń w leżeniu ❤️ i ze trzy razy więcej nadupniczków ❤️ potem kuper ma się pod łopatkami :) 🌻 Co do linku o królu i królowej - myślałam też o przykrawaniu ludzi, że czasem my dajemy przykrawać się dla świętego spokoju, akceptacji, gwarancji zatrudnienia :( :( ale królowa odeszła ,prawda? 🌻 Udanego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, brzuch WYRAŹNIE I PIĘKNIE spłaszcza mi się :) najlepsze jest to, że potrafią mi dokuczać zakwasy w mięśniach ramion, ciekawe czy wysilam je przy nożycach, czy przy rozciąganiu (przy którym wczoraj zapomniałam oddychać), przy "drążku" ? hantli i pompek nie ma, a mięśnie pracują :O 🌻 rosyjskiego nie byłam w stanie polubić za te czytanki o przyjaźni Pawła i Koli w okopach, brr Na dodatek moją wychowawczynią była partyjna rusycystka, stąd silny uraz i niechęć do wrażego języka. Nie to, żebym Wysockiego czy Okudżawy nie ceniła, ale języka nie lubię i kropka. Pewnie, że filmy, sytuacje życiowe lepiej uczą niż szkoła, zwłaszcza ze ta pod testy uczy ;( 🌻 ja nadal czuję pracę mięśni, wciąż głębiej i głębiej :) A w evolution są boskie rozciągnięcia no i tyle cwiczeń w leżeniu ❤️ i ze trzy razy więcej nadupniczków ❤️ potem kuper ma się pod łopatkami :) 🌻 Co do linku o królu i królowej - myślałam też o przykrawaniu ludzi, że czasem my dajemy przykrawać się dla świętego spokoju, akceptacji, gwarancji zatrudnienia :( :( ale królowa odeszła ,prawda? 🌻 Udanego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Stosuje długo olejowanie, poczatkowo bardzo często, zdarzało mi sie codziennie, potem opadł ten entuzjazm albo raczej złapałam lenia i kilka razy w tygodniu najlepiej 3 minimum raz i to na całą noc. :D Efekty: - uczucie dogłebnego nawilżenia - włosy są mięciutkie aż chce się dotykać - lśniace, - gęstsze ( mam dużo grubszy warkocz niż przed tą metodą) - wyglądaja zdrowo - nie są zniszczone, końcowki się nie razdwajają - likwidacja problemu z łupieżem - włoski są grubsze - lepiej się układaja i rozczesują - szybciej rosną - wysyp małych włosków ( na lini włosów przy twarzy było to widać, ciagle mi rosną nowe włosy i stają się dłuższe w ekspresowym tempie) - pogłębienie koloru - mięsiste - śliskie w dotyku - włosy są ładne nawet gdy umyjesz je tylko szamponem, będą wyglądać jak po olejowaniu - efekt uboczny zadbane dłonie... :D Jednak spore znaczenie ma to jakie masz włosy, chodzi mi o porowatość. Przykładowo: moje włosy lubią kokos, amle, olej rycynowy, a nie lubia oleju migdałowego. Już od biedy mogę użyć oleju rzepakowego. Olej nie leczy rozdwojonych koncówek, takie musisz obciąć. :D Właśnie od kilku dni zastanawiam się co kupić z kosmetykow, bo już nawet balsam skończyłam(w końcu). Jeśli macie swoje perełki to piszcie, będe ogromnie wdzięczna. wcieram oliwkę. :D :D Maczku, ty masz wykupione miejsce Vipowskie i możesz pisać nieograniczona ilość postów. Gratuluje postępów i mam nadzieje, że efekty będą coraz szybsze i lepsze, zarówno w ćwiczeniach jak i w nauce angielskiego, współczuje ci nauczycielki. Sama zniechęciłabym się do nauki, właściwie to szkole to najbardziej się udaje i niektórym nauczycielom, systemowi edukacji zniechęcić dzieci do nauki. Właściwie to na palcach jednej ręki mogę policzyć nauczycieli z pasją z dobrym podejściem do uczniów. Ile razy zniechęcili nas do poznawania świata? Ja uwielbiam się uczyć, poznawać nowe fakty, popadam w taką wewnętrzną ekstazę i radość, że chyba tylko Tir czekolad temu dorówna. :D Zachęciłaś mnie opisem ćwiczeń, obejrze, brakuje mi tego udręczenia mięśni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeway cola
Maczusiu, odpowiadam obrazkiem na obrazek ;) :P Miś Korfanty niech się buja ;) cholender, sugestywny, nie chce mu robić problemu ;) http://torebunia.pl/6983,Znowu_dzisiaj_nie_%C4%87wiczy%C5%82am coś o mnie ;) czytać będę dokładniej jak dziecko pójdzie spać. teraz drzemie a ja zabieram się za callana z mariolką. Obawiam się że 1 h cięgiem nie dam rady (dziecko wstanie) czy tak na raty do wieczora jak dobiję nie będzie źle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batwoman
Zestaw ćwiczeń znalazłam jeden na yt www.youtube.com/watch?v=3akepGSMWsQ trwający 1h i to własnie zamierzam ćwiczyć codziennie. Czy taki jest dobry? Czy są też jakieś inne? Dzisiaj robiłam pierwszy raz i było dosyć trudne, ale na pewno lepsze w porównaniu do Fat burning ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeway cola
Batwoman, to to z Mariolką ;) jeszcze gdzieś mam oryginalną antyczną kasetę VHS skaczącą jak piłeczki w totolotku, tu fajnie ubito jej gadaninę :) jaki to kiedyś był hicior!! zawsze współczułam tym paniom że tak muszą się męczyć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freeway, ja wcale nie z myślą o Tobie tego Korfantego wkleiłam , naprawdę :( Ale zastanawiam saię jak orgazmy mają się do chudnięcia :D Znam dużo par z dużą nadwagą :( Na raty też dobrze, tylko ciężej ćwiczyć (mniej rozgrzane mięśnie) 🌻 Czytając moją mądrą angielską księgę dotarłam do rozdziału o jedzeniu i braku makro/mikroelementów, przy jodzie jest napisane: Źródła : pieczarki, sól jodowana, rybki, pastylki z wodorostami. Oznaki braku: otyłość, łatwość irytacji, suche włosy, nerwowość, zimne ręce i stopy Wpływa na: poziom energii i przemianę materii, wzmacnia funkcje tarczycy etc. 🌻 Pomyślałam o Tobie z szacunkiem i podziwem, bo masz wbrew, a jednak się starasz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batwoman, ja jakoś nie lubiłam się z fat burningiem. Stawy to jedno, komendy to drugie + wojskowe klimaty = błee Mariolka jest naprawdę ok, jak z nią zdzierżysz, to wszystkiemu w życiu podołasz :) 🌻 Wisienko, Kochany Dobry Duszku :) Jak podobała Ci się leżąca hulanka z evolution? I czy pelvisy usatysfakcjonowały Cię trudnością? Dla mnie Sandra wymiotła pomysłami na pelvisy, po nich z nóg zapałki się robią. Czy do olejowania włosów używałaś masła karite? Moje włosy wściekły się na chemię w szamponach, nawet Alterry i biedna jestem, chyba na łyso się ostrzygę :( :( 'Tir czekolad" :D :D Mniam 🌻 W angielskich linkach które wyżej umieściłam za mało piszą o pelvisach. Jedna recenzująca po prostu stwierdza "omijam ten kawałek". Nic dziwnego, zejść przy nich można. 🌻 Dziś wyczytałam, że nasze dzieci i nastolatki stają się już tak otyłe jak dzieci i młodzież w Stanach :( Ponad 20 % dzieci jest już otyłe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batwoman, ja jakoś nie lubiłam się z fat burningiem. Stawy to jedno, komendy to drugie + wojskowe klimaty = błee Mariolka jest naprawdę ok, jak z nią zdzierżysz, to wszystkiemu w życiu podołasz :) 🌻 Wisienko, Kochany Dobry Duszku :) Jak podobała Ci się leżąca hulanka z evolution? I czy pelvisy usatysfakcjonowały Cię trudnością? Dla mnie Sandra wymiotła pomysłami na pelvisy, po nich z nóg zapałki się robią. Czy do olejowania włosów używałaś masła karite? Moje włosy wściekły się na chemię w szamponach, nawet Alterry i biedna jestem, chyba na łyso się ostrzygę :( :( 'Tir czekolad" :D :D Mniam 🌻 W angielskich linkach które wyżej umieściłam za mało piszą o pelvisach. Jedna recenzująca po prostu stwierdza "omijam ten kawałek". Nic dziwnego, zejść przy nich można. 🌻 Dziś wyczytałam, że nasze dzieci i nastolatki stają się już tak otyłe jak dzieci i młodzież w Stanach :( Ponad 20 % dzieci jest już otyłe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu podwójny post :( :( 🌻 Wczoraj poćwiczyłam taniec brzucha, mam jednak wrażenie, że ciału lepiej zrobi przerwa od ćwiczeń mięśni brzucha, aby miały kiedy odpocząć i siły nabrać. Wisienka, jak Ci idzie trzymanie nóg w górze z bliźniaczkami ? Dajesz radę? Ja wczoraj dałam po raz pierwszy tyle trzymać co one. 🌻 Co do efektów c.: kurtka jest już na mnie luźniejsza i spodnie by mi spadły, dresowe co prawda, ale też lekki wstyd, bo na ulicy. Tak więc dziś jeszcze zastrzyk tlenu dla mnie i psa, a potem ćwiczonka :) CIepłego wieczoru Wam życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Jeszcze nie ćwiczyłam c.evolution, najpierw muszę obejrzeć ćwiczenia. Maczku jak najbardziej możesz użyć masła karite do olejowania, używałam nieraz i dobrze nawilża włosy, są miękkie, lśniące, nie puszą się i nie przyśpiesza przetłuszczania, dodatkowo zawiera naturalny filtr uv. Jednak jeśli zauważysz, że włosy nie wyglądają dobrze po kilku próbach, puszą się to oznacza, że nie jest to olej dla ciebie musisz poszukać czegoś z innej grupy, przeciwnej. To masło jest dla włosów o niskiej porowatości, jeśli masz z drugiej grupy, nie zadziała. :D :D Oleje dla włosów o wyższej-średniej porowatości: :D - z pestek winogron -z nasion czarnej maliny -z nasion czerwonej maliny -z orzechów włoskich -z krokosza barwierskiego -z róży piżmowej -jeżynowy -żurawinowy -z truskawki -z pachnotki -konopny -lniany -z wiesiołka -z męczennicy -z komosy -słonecznikowy -z pestek arbuza -z nasion czarnej porzeczki -z nasion jabłka -z kiełków pszenicy -z pestek dyni -z czarnuszki siewnej -sojowy -kukurydziany -z nasion bawełny -z linianki siewnej -z amarantusa -z ogórecznika lekarskiego -z orzechów laskowych -z nasion papai -z pestek śliwki -z pestek moreli -z pestek wiśni -z pestek brzoskwini -ze słodkich migdałów -z avocado -z orzechów arachidowych -z orzechów macadamia -oliwa z oliwek -z miodli indyjskiej -sezamowy -tamanu -arganowy -ryżowy -baobab :D Oleje do włosów o normalnej porowatości: :D -olej kokosowy -olej babassu -olej palmowy -masło shea -masło cupuacu -masło mango -masło kakaowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a olejek rycynowy?
a olejek rycynowy? - do jakiej porowatości włosów jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, wypróbuję, bo mi nawet łagodzące szampony apteczne nie pomagały :( Porowatość wynika np. ze skrętu? 🌻 Ledwo żywa piszę po poćwiczeniu super c. z filmem. Wybrałam film, aby sprawdzić poprawność ćwiczeń. Niektóre ćwiczenia robię szybciej niż w filmie, niektóre wolniej. Są różnice, których opis ani zdjęcie w książce nie pokaże. Jest też prześliczne, kołyszące ćwiczenie pelvisowe, którego nie widziałam w żadnym zestawie ćwiczeń. Bardzo przyjemne i ładnie palące w mięśniach ud :) Jestem wymęczona jak po 20 min. dość szybkiego biegu :( Wszystkie mięśnie miło rozgrzane, ale po prostu nieżywa jestem, tak dałam do dechy . I te ćwiczenia też dały do dechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Olej nie rycynowy nie został zaliczony do żadnych z grup, tu trzeba eksperymentować ;). Olej rycynowy wykazuje wysokie powinowactwo do kreatyny. Jest to olej, który może podpasywać każdemu z typów włosów, tutaj musisz eksperymentować, jeśli nakładany sam nie odpowiada, można stosować w maseczkach czy dodać parę kropel do szamponu. Nie jestem znawcą tematu więc podaje linki. :D podział olejów: :D http://recenzjekosmetykowpolskich. blogspot.com/2011/09/olej-olejowi-nierowny-czyli-olejowaniu.html :D o porowatosci: :D http://czarownicujaco. blogspot.com/2012/07/jesli-nie-umiemy-ocenic-porowatosci.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Dzisiaj spróbowałam c.evolution. Oprócz bólu w kolanach przy nie których ćwiczeniach, było całkiem fajnie. Poczułam brzuch.:D Oczywiście wybrałam wersje dla bardziej zaawansowanych i wersje hardcore, dla masochistów czyli dla tych, którzy pragną większego wyzwania. Niestety są ćwiczenia, gdzie czuje ból w kolanach i nie mogę ich robić ciągiem, ale może to minie? Po przejrzeniu wiedziałam, na co idę, co najwyżej sobie zamienię parę ćwiczeń. Ciekawe czy będę mieć zakwasy? Maczku, generalnie z reguły włosy kręcone, falowane cechują się wysoką porowatością. Są jednak wyjątki, ja mam falowane/proste, jak im się ze chce i najwyraźniej jestem wyjątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Pomiar: Biust - brak zmian Pod biustem - brak zmian Talia - 1 cm Biodra - brak zmian pupa - 1 cm uda (najsz) - brak zmian uda (najcie) - 3 cm kolano - 1 cm łydka(najsz) - 1/2 cm łydka(najcie) - 2 cm Po c. evolution brak zakwasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×