Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość Calazja
Cześć! Dziś 4 godzina za mną. Ćwiczy mi się juz coraz lepiej, oczywiście czuję swój wysiłek, ale przy niektórych ćwiczeniach (szczególnie w tych z nogami do unoszenia trzymając się drążka) jestem w stanie wolniej liczyc do 100 niż to robiłam wcześniej i faktycznie częściej kontroluję to, żeby mieć napięty brzuch, spięte pośladki i wychylona miednicę do przodu. 4 dni pod rząd a teraz 2 dni przerwy bęą (mam obawy czy w poniedziałek nie będzie musiał być kolejny dzień przerwy, bo duzo planów jest i to po za domem ;-( LiLiann, nie zawsze uda się wykorzystac czas, w którym Synek spi, bo wtedy muszę zrobic cos innego. Jak wiem, że będzie ciężko to staram się zając jego czymś w bezpiecznym miejscu i poświęcić ten czas na ćwiczenia obok niego. Sam ma czasami dobrą zabawę, bo próbuje naśladować mnie. Jego łóżeczko jest wtedy "drążkiem" dla mnie. ;-) Zapał póki co mam i musze z niego korzystac, bo może byc gorzej. Samopoczucie lepsze w ciągu dnia, choc wczoraj miałam wieczór bez humoru i czułam wielkie zmęczenie. Ograniczyłam trochę jedzenie, dzień był bardzo aktywny...do tego te ćwiczenia codzienne. W sumie może nie ma się co dziwic! Powodzenia przy ćwiczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calazja
Wisienko, chyba tez jutro będę się mierzyć, bo po weekendzie u rodziców wymiary mogą byc mylne ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calazja
Hej Duszko! Mówisz, że szybko widziałaś pierwsze efekty? Jestem po 4 godzinie dzisiaj, ale jak dzis rano sie obudziłam to miałam wrażenie, że jakos mnie mniej jest. Mięśnie napięte, aż miło. Na pewno jestem bardziej zwarta, ciąło jakby bardziej ujędrnione, ale co się dziwic jak od początków jesieni nic ze soba nie robiłam, jedynie biłam rekordy w jedzeniu słodyczy. Uwielbiam kawę i małe "conieco"...do niej. Teraz się powstrzymuję, ale chyba w nagrodę na zakończenie tygodnia będę sobie pozwalała. Biegając, pozwalałam sobie na czekoladę... byłam szczęśliwa i miałam jeszcze więcej zapału, bo chudłam a nie musiałam rezygnować z tego co najbardziej lubię (jedynie ograniczałam). która to juz godzina u Ciebie? 33 nas różniły ;-) Ćwiczysz codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Masz racje Duszku, Callan jest znacznie lepsza jeśli chodzi o gracje, łagodność i optymizm. Jednak każdy z nas lubi coś innego.:) 🌼 Witaj Wandeczko:) Pierwsze efekty powinny być widoczne po 10 godzinkach, jednak mogę i często pojawiają się wcześniej, po 5 godzinach lub 3. Ilość ćwiczeń tygodniowo zależy od ciebie, może ćwiczyć co drugi dzień, przez cały tydzień lub pięć razy w tygodniu. Wszystko musisz dopasować d siebie, mogę się nazwać weteranką jeśli chodzi o całkowita ilość zaliczonych godzin. Życzę dużo chęci i szybkich efektów:) 🌼 Liliano, już długo bywasz na kafeterii, co myślisz o tym forum? Napisz jak ci poszła druga godzinka ćwiczeń. Biorąc pod uwagę jak radzisz sobie z innymi ćwiczeniami powinnaś szybko nauczyć się callaneticsu i poprawić swoje osiągnięcia. 10 kg szybko przy callanetics nie zrzucisz za to 10 cm tu i ówdzie owszem. W dodatku ćwiczenia działają tak, że waga nawet jeśli lekko drgnie, a cm spadają jak szalone, w dodatku wyglądasz jakbyś ważyła znacznie mniej. Waga nie jest najlepszą miarką postępów w tym przypadku.:) 🌼 Calazjo, 4 godzinka, naprawdę bardzo się starasz. Nawet jeśli będziesz miała dwa dni czy trzy dni przerwy pod rząd, to i tak masz szanse uzyskać ładną figurę. Chyba, że znajdziesz czas, aby w ukryciu zrobić parę ćwiczeń na partie na które ci zależy. Czyli dół, zrób sobie szybka rozgrzewkę, zrób dwa ćwiczenia na nogi przy drążku i jedno na pośladki. Zawszę to mniejsze wyrzuty sumienia. Synek jak widać dobrze się bawi, może dlatego, że ty jesteś zadowolona? Jesteś pewnie bardzo zmęczona, odpocznij w weekend tyle ile możesz, nabierz sił na kolejny tydzień. Myślę, że dobrze zrobisz jeśli zmierzysz się jutro, jednak nie sądzę, aby mała przerwa zmieniła wyniki pomiaru. Ja jutro mam swój pomiar, podejrzewam, ze wielkich zmian nie będzie, ale może coś mnie zaskoczy. Udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calazja
Dziękuję Wisienko! Tobie równiez życzę udanego weekendu!;-) Juz tak sobie myślałam podczas kąpieli, że może na każdą partię ciała zrobię po jednym ćwiczeniu jutro, jesli nadarzy się okazja.;-) Zobaczymy...Powodzenia z pomiarami. Oby jak najwięcej ;-)Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusza :)
Hej w sobotni poranek Wandeczko cwiczę co drugi dzień lub codziennie, pierwsze efekty zauważyłam zaledwie po 3 godzinkach, łacznie po 34 godz w talii mam 10 cm mniej :) Celazjo może mnie dogonisz jeśli nie w godzinach to napewno w efektach :) mam za sobą 36 godz, mam taka manie ze zapisuję ilość godz, prowadzę magiczny zeszyt pomiarów hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Dzisiaj po pomiarach: pupa - 2 cm mniej biodra(10 cm poniżej pępka) - 2 cm mniej udo (nad kolonem) - 2 cm mniej ramię - 1 cm mniej brzuch - 2 cm mniej reszta bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Dzisiaj 4 dzień ćwiczeń płaski brzuch w tydzień, tak z ciekawości ćwiczę. Podobno 1 dzień to 1 cm mniej. Dodałam sobie ćwiczenia na cellulit. 20 minut. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cześć bohaterkom dnia codziennego!!! Mam nadzieję, że mężnie znosicie zimowy wstęp do wiosny ;) Ja też usnęłam przy Bojarskiej :D Miałam jej tak samo dość jak cardio :D 🌻 Co do pytania Wiśni - słuchaj, spotykam tak niesamowitych ludzi, m. in. kobietę która wymyśliła Wolne Uściski (Free Hugs, Darmowe Przytulasie , jak kto chce to zwać) no i płatki pracują :) Tulą kolejnych cudownych ludzi :) 🌻 Lilian, mam jak Ty z ćwiczeniami ;) Wreszcie ulżyło mi że nie sama mam takie przeplatanki :) Nie warto spieszyć się z nogą podniesioną, wolalam się garbić ;) tzn. zwijać mięsnie brzucha w literę "C" i mieć nogę ugiętą w kolanie + stopę na macie. Gdy już umiałam zrobić max kabłączka, prostowałam nogę. Ale prostowałam ją mając JUŻ silne mięśnie brzucha i pleców oraz szyi :) Tamilee ma fajoskie brzuszki, prawda? A Cindy... 😘 [marzy o takiej figurze] 🌻 Calazja, znajdź na YT super callanetics inner thighs exercises, tego ćw. nie skserowałaś. Link do tych ćwiczeń umieszczałam na stronach 295-300 (post z dużą ilością linków przedzielanych kwiatkami). W chwili obecnej nie widzę tego linku na YT, może zniknął albo jest inaczej opisany? 🌻 Kimisan, proszę, odezwij się ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calazja
Dziękuję Maczku! Poszukam tego "super callanetics inner thighs exercises". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnioom
mam duże umięśnione uda , czy callanetics pomoze mi zmniejszyć ich obwód ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calazja
Cześc Wisienko! No no no...niezłe wyniki ;-) Weekend byl dość "obfity", niestety bez ćwiczeń i jutro też się nie zapowiada. Muszę poczekać do wtorku ;-( Wtedy tez się zmierzę. W sobotę nie wytrzymałam i zmierzyłam się w talii i biodrach. Wskazywało do 2 cm mniej w pasie i 1 cm w biodrach. Resztę pomiarów zrobię we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Słonko wyszło, szkoda, że nie przekłada się to na temperaturę ;) Jak po weekendzie? U mnie tak leniwie, że nie znalazłam czasu na nic :) I szczerze mówiąc, nie wiem co robiłam :D Miałam czytać książkę, bardzo ciekawą, nastawiałam się cały tydzień, że w wolne ją nadrobię i guzik ;) Nie wyszło. Miałam robić porządki w szafie, bo powoli przymierzam się do wyprowadzki i też nie wyszło. x Jestem po 3. h callanetics ;) Już chyba lepiej mi idzie, ale dam sobie jeszcze tydzień na dopracowanie dokładności. I czego jestem pewna, to tego, że podczas ćwiczeń nie mogę słuchać szybkiej muzyki, bo nie skupiam się. Tylko w tle może coś tam cicho grać. I tak jak radzicie, nie robię ćwiczeń na siłę, to co mi nie idzie to robię po swojemu i z czasem może będzie łatwiej dojść do oryginału. x 🌻Niebieska Wiśno Po 1. gratuluję efektów ;) Zachęcają do pracy nad sobą. Po 2. co sądzę o forum? Jak trafi się na fajny wątek to jest bardzo miło, ale wystarczy zajrzeć gdzieś poza i wtedy widać jacy są ludzie. Ja nie rozumiem jak można obrzucać błotem osoby, której się nie zna, wyzywać itp. Kafe to bagno. Najwyżej kilka wątków jest sympatycznych. Np. ten :) Dlatego piszę. x 🌻Dusza :) Twoje - 10cm jest imponujące :D x 🌻Maczek i Fiołek Jak przeplatasz ćwiczenia? :) Taaak, Tamilee jest super! Ale jest mnóstwo innych fajnych ćwiczeń. Jednak zawsze najchętniej robię to, co jest krótkie a efektywne :) Ostatnio zaczęłam robić ćwiczenia na ramiona z hantlami i taśmą. Trwają 5 minut!!! Ale efekty są świetne. Nie mówię, że już je widzę, ale ćwiczyłam to 3 lata temu i po miesiącu były super efekty :) 🌻Calazja 4h ćwiczeń i już są takie efekty? Nic tylko ćwiczyć. x Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Maczku ciesze się, że dobrze ci się wiedzie. Ciesze się, że znów jesteś, bo od razu robi się milej. Z tym udem, chodziło mi o miejsce pomiaru, nad kolanem, tam też obrasta tłuszczem. :) 🌼 Calazjo gratuluje efektów, naprawdę rewelacyjne. Co będzie za kilka dni? Czekam na wtorek i kolejne pomiary, powiedz czy mąż coś zauważył. :) 🌼 Mniom, powinno ci pomóc. Callanetics nie rozbudowuje mięśni, wyszczupla i kształtuje strefy od nowa. Spróbuj. :) 🌼 Witaj lilianko, słoneczko wychodzi a Wisienka pociąga nosem i leży w łóżeczku, grypa mnie dopadła, nie mogłam się jej oprzeć. :D Dlatego może mnie nie być, dzisiaj jeszcze w miarę dobrze się czuje, ale to dopiero początek. :( Zdrowia wam życzę. 🌼 Liliano, masz racje, wszystko w swoim czasie, powoli ćwicz, a efekty i tak będą, może nieco później, ale będą. Jeszcze jak łączysz inne ćwiczenia to powinno być naprawdę dobrze. Czekam na twoją przemianę. Oj dziewczyny i tak jestem na etapie końcowym, wyciskam ile mogę. Jeśli będę mięć siłę to poćwiczę coś lekkiego nawet jak będę chora. :) Uzależniona, prawda? 🌼 Kafeteria jest jaka jest, czasem można naprawdę się pośmiać, a innym razem złapać za głowę. Wszędzie jest bagno, nie ma miejsca w internecie gdzie nie ma bagna. :) Liliano, pisz ile chcesz, ja czytam wszystkie posty, nawet długie na kilometr. :) Dałabym wam buziaka, ale nie chce zarazić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusza :)
Czesc Pozdrawiam wszystkie siłaczki :) Wisienko wrzuć temat płaski brzuch w tydzien :) tez chce spróbowac :) Mnioom myśle ze warto spróbować a tym bardziej ze możesz zwiększyc ilość powtórzeń na te partie na których szczególnie Ci zależy ale uwaga nie mozesz pominać zadnego ćwiczenia czyli musisz zawsze zrobić cały program Calazjo gratuluje pierwszych pomiarów, u mnie też tak było, szybciutko spadały cm, teraz zdecydowanie wolniej ale cały czas ciało się zmienia a to najważniejsze :) Moje pomiary po kolejnych 10 godz talia - 1 cm biodra - 1 udo - 1 pod biustem - 1 biust - 1 szyja - 1 biceps - 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Tutaj jest link: http://www.cwiczenia.org/cwiczenia-na-plaski-brzuch/plaski-brzuch-w-tydzien/ Warto poczytać komentarze, jest wiele zadowolonych, są też linki z filmikami jak wykonywać drugie ćwiczenie. Jednak jak ktoś ma sporo tłuszczyku, to w tydzień nie będzie miał płaskiego brzucha, jeśli ktoś radzi sobie świetnie z brzuszkami z Callana, te też nie powinny być trudne, nie miałam zakwasów i większych problemów. Za to brzuch jest twardy, naprawdę twardy. Duszku gratuje efektów! Wspaniałe! Szkoda, ze moja uda w najszerszym miejscu schudnąć nie chcą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mae57
Cześć ! Piękne ! Czytałam Was ale miałam egzamin za egzaminem, więc na nic czasu :/ ale prawie wszystko zdane więc wracam :) Kolanka już OK :) widzę ,że jak przestaje uprawiać sport i potem wracam to od razu mi się kolanka buntują ale jak trzymam je w ryzach to jest dobrze , ładnie współpracują :) Pozdrawiam Gorąco wszystkie dziewczyny i żegnam zbędne centymetry :) ps. własnie jestem po c. nie wiem czy mam się mierzyć bo za chwile święta i jedzenie ..... więc chyba poczekam żeby nie mieć demota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Strasznie zapracowany dzień mam i dopiero mogłam wpaść. x 🌻 Niebieska Wiśno zdrówka życzę. Niestety pogoda jest straszna i mimo, że wiosna to człowiek chory :O Te ćwiczenia na brzuch chętnie wypróbuję :) Na pewno płaski nie będzie, bo niestety mam sporo tłuszczu, ale przynajmniej niech mięśnie będą jak kamień :) x 🌻 Duszo Gratulacje po raz kolejny :) x 🌻 mae57 Planujesz świąteczne szaleństwo? :) x U mnie w święta będzie spokój z jedzeniem :) Zresztą uważam, że jedzenie Wielkanocne nie jest aż tak tuczące. Byle tylko nie jeść majonezu i jakichś ciężkich sosów do mięs. A ciast tym razem nie będzie, chyba, że bogatsza wersja marchewkowego, ale ono zdrowe jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calazja
Witajcie dziewczyny! Ale miałam przerwę!!! 3 dni!!! Dziś juz ćwiczyłam czyli 5 godzina za mną. Odczułam ta przerwę, bo jakoś ciężej mi się ćwiczyło niz ostatnio. Muszę teraz bardzo sie postarac, żeby każdego dnia do piatku poćwiczyć, bo przyjdzie weekend i znowu zapowiada się na 3 dni przerwy...Dziś zmierzyłam się dokładniej (szkoda tylko, że to musiało byc po weekendzie bez ćwiczeń i po imprezach rodzinnych).Moje wyniki: szyja: bez zmian (ale wydaje się ładniejsza), ręka: bez zmian, biust: bez zmian, talia: -1,5-2 cm, biodra (tyłek): -1 cm udo (w najszer.miejscu): -0,5 cm, łydka: bez zmian (ewent.-0,5cm.) Waga wskazuje 1 kg mniej. Mam zwyczaj (nie koniecznie dobry) wchodzić na wagę codziennie (jak mi rano w łazience wpadnie w oko). Od kilku dni utrzymuje się ten kilogram mniej, więc mogę uznac, że tak jest faktycznie a nie tylko chwilowe wahanie. :-D (kwiatek) Wisienko! Mąż nic nie mówił, ale odniosłam wrażenie, jakby jakąś zmianę zauważył (choć to tylko mój domysł). Kupowałam spodnie i kiedy je mierzyłam, zdecydowanie powiedział, że ładnie leżą. Zwykle mam problem ze spodniami, bo mam dośc szerokie biodra. Sama byłam zadowolona jak w nich wyglądałam i że tak dopasowane są w każdym miejscu. Czekam niestety dalej;-( Jeśli chodzi o pomiary to dobrze, że są zmiany, choć czuję się jakby były większe róznice (to chyba świadczy, że samopoczucie jest znacznie lepsze). Musze tak zrobić, żeby pomiary nie wypadały po weekendzie. Piatek lub sobota rano byłaby jednak najlepszym dniem. Wisienko a Ty jak często się mierzysz? Co sobotę? Takie efekty masz po tygodniu i po tak długim czasie ćwiczeń? Zwykle na początku są duże zmiany, później wolniej. Jeśli to po tygodniu to SUPER! Tez tak chcę! ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calazja
A dziś zmierzyłam więcej miejsc na ciele. Będę miała jednak porównanie dopiero przy następnym pomiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calazja
Duszko i *lilian! Dziękuję. Efekty jakieś małe są. Czekam na te zdecydowanie większe. Musze być cierpliwa i wytrwała. Duszko Twoje są imponujące... i ważne, że wciąz są! ;-) Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mae57
*lilian :) Tak mój postny tydzień zaczął się od frytek na obiad po czym piwo i teraz skubię czekoladę ... bardzo postnie... a na święta zawsze mam dużo ciast i własnie o to się boje :) Niebieska wisienko dużo zdrowia ;) Wysyłam Wam wszystkim słoneczko i temperaturę na plusie . ps. ja już wysiadam chce wiosnę ! biedne dzieciaki , które chciały utopić marzannę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIebieska wiśnia
Jeszcze się trzymam. ;) Chciałabym poćwiczyć, ale nie byłoby to dobry pomysłem. :( Duszku jeszcze raz wspaniałe efekty:) Bardzo ładnie chudniesz. :) 🌼 Witaj kochana Mae, ja mam tak samo jak ty z kolanami, po prostu ćwicząc wyrabiamy sobie mięśnie i odciążają oraz wzmacniają kolana. Jeśli nie masz większych problemów z tyciem, to nawet po świętach schudniesz. :) Myślę, że przynajmniej nie przytyjesz. Życzę dużo odpoczynku i spadku cm mimo objadania. 🌼 liliano ćwiczenia są bardzo dobre, wystarczy przeczytać komentarze. Ja mam problem z dolna częścią brzucha, odstaje lekko od reszty :) Odnoszę jednak wrażenie, że jednak teraz zmniejszył się te odcinek, brzuch jest twardy, a po skończeniu tych ćwiczeń efekt powinien się utrzymać jeśli będziemy ćwiczyć coś innego na brzuch. Jeśli macie pytania odnośnie tych brzuszków pytajcie. Ciasto marchewkowe jest pyszne. :) Odbiegając od świąt, to czy czasem 31 marca nie nastąpi zmiana czasu na letni? 🌼 Calazjo nie przejmuj się przerwą, patrz na efekty.:) A masz się czym pochwalić, 1 kg mniej? W tali ładnie ubyło, wygląda na to, że dól szykuje się do spadku obwodów. Calazjo pamiętaj, facet to tacet, on myśli: coś się zmieniło, ale za cholerę nie wie co! Trochę może mu zejść za nim się domyśli. Za to ty masz powód do radości, piękne, kobiece, seksowne bioderka, może opieka nad nimi bywa uciążliwa, a ile w nich tej kobiecości, ile w nich twojego piękna? A jak cudownie będą prezentowały się twoje kształty po wymodelowaniu? Callanetics tak działa, schudniesz 1 kg wyglądasz jakby było to 5! Zawszę co tydzień w sobotę, czasem wyjątkowo w tygodniu dodatkowo. :) Takie efekty mam po tygodniu, dokładnie po ćwiczeniach 5 razy w tygodniu. 🌼 Wiosno przyjdź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calazja
Wisienko! Zaczęłaś ćwiczyc z początkiem grudnia. Ile ubyło Ci na wadze od tego czasu? Ile cm zniknęło razem w biodrach, talii, biuscie ...itd.? Jesteś moją siłą napędową ;-) Efekty jakie uzyskała Dusza także mnie motywują! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko :) Słońce, aż miło. Może wreszcie stopi ten śnieg, bo u mnie ledwo chodzi się, takie zaspy. x 🌻 Calazja Mąż może nie zauważyć zmian, nawet jeśli będą widoczne, ale na pewno zauważy Twoje lepsze samopoczucie i grację :) Facet jak kochający to kocha kobietę taką jaka jest. Chudsza czy grubsza, ważne, że jego :) A te 3 dni przerwy przy ćwiczeniu 4 dni to jest ok :) Przerwa jest w każdych ćwiczeniach, może nie pod rząd kilka dni, ale ważne, że masz zapał do ćwiczeń. x 🌻 mae57 Jak ja robię sobie postanowienie to też tak mam ;) Tak się nafutruję, że pękam :) x 🌻 NIebieska wiśnia Tak, 31 marca zmieniamy czas na letni :) Wreszcie dłuższe dni będą :) Skończyłaś ćwiczenia brzuch? Ja je zacznę od 1 kwietnia, żeby skończył w niedzielę ;) x Ach, ja dodatkowo do ćwiczeń kręcę hula hopem :) Bardzo polecam :D Talia wysmukla się ;) Kiedyś kręciłam codziennie przez 1,5 miesiąca to naprawdę fajne efekty były, tylko niestety jak się przestaje to znikają z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Skandal: Wisienka złożona przez wirus! 😠 Jak to być może!!!😠 🌻 Wbijam się na króciutko: @ Calazja - nie ma za co :) Właściwie nie ma po co szukać podstawowego ćwiczenia na wnętrze ud, kiedy możesz mieć o wiele lepsze zaawansowane, prawda? Ja czaiłam się bo myślałam że mnie nie lubisz... (o ile mozna lubić lub nie kogoś, kogo się nie zna lub zna przez komputer :D :D :D) 🌻 Lilian, proszę, napisz jak się czułaś i co myslisz o ćwiczeniach z Cindy. Mam zamiar kupić te dvd i dlatego pytam - czy warto. Ja nie przeplatam obecnie. Ja się tak wściekłam gdy zobaczyłam zdjęcie ktore zrobił mi mój syn, że z tej wściekłości zmieniam sposób jedzenia i ćwiczę z Tamilee oraz Leisą, a z Callan się rozciągam. Mam tak dość swego sadła, że wrrrrrrrrr! (ciekawe kto i jak je wyhodował :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na widok słodyczy mam odruch zwrotny czyli dobrze będzie ;) 🌻 Pozdrawiam Was wszystkie, życzę dobrego samopoczucia wbrew trzymającej zimie. Mae, sugestywnie piszesz o rzeczach kalorycznych :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Maczku Ja również jakiś odruch zwroty mam na słodycze ;) Bardzo mnie to cieszy, bo tak to musiałam codziennie zjeść coś słodkiego. Co prawda nie batony, czekolady i ciastka, ale jakieś własne twory ;) x Co do ćwiczeń z Cindy jak dla mnie są mało wymagające ;) Owszem, są fajne, ale właściwie takie jak wszędzie. Nie ćwiczyłam ich nigdy tak ciągiem dłuższy czas, raczej dla urozmaicenia albo jak nie czułam się na siłach ćwiczyć czegoś intensywnego to brałam je. Na trzech jest płytach jest 9 zestawów, krótsze dłuższe, także jest w czym wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×