Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość kiniiaa3
pozimka lubie te na miednice bo potem fajnie mozna to wykorzystac w tancu. :D fajnie sie rusza miednica po tym nawet przy chodzeniu. :) weronika ja cwicze od samego początku codziennie i nic mi nie jest. :) nie wyobrazam sobie wieczaru bez callana. z tym, ze jak kucam to bolą mnie mięśnie pod kolanem. ale to chyba tylko tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoinokino
hej, ja dzis pierwsza godzinke mam za soba, dopiero zaczynam, kiedys na studiach mialam callanetics na wfie lecz w formie okrojonej, mam pytanie do tych ktore zrobily juz 60 i wiecej godzin, jakie sa efekty? starcilyscie jakies centymetry, waga spadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
No i wielkie podziękowania dla Farciary, dzięki której mam polską wersję :) Właściwie, wszystkie ćwiczenia wykonywałam poprawnie, moze w jednym dowiedziałam się, żeby nie napinać brzucha. Ale i tak fajniej się ćwiczy po polsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D cieszę się, że przydały się moje linki;) a Twój wpis może pomóc innym Dziewczynom, bo zobacza, że jak sie chce, to można mieć filmik :) i że te opłaty nie sa takie złe;) a ja dzis kilka godzin śmigałam na rowerku i troszke uda mnie bola, ale nie zamierzam rezygnowac z ćwiczeń, bo potem znowu cięzki bedzie powrót :) kurcze i Wy tak liczycie te godzinki, a ja ani razu nie liczyłam, więc postanawiam zacząc liczyc :) i dziś bedzie moja 1 liczona godzinka :D hi hi :) może wtedy nabiore większej motywacji i systematyczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze zapomniałam sie pochwalic :) któras z Was wcześniej pisała cos o super callanetics i postanowiłam się z nim zapoznac :D ściagnęłam program do ściagania i mam film :) nie ma polskiego lektora, ale ćwiczenia sa dokładnie pokazane i opieraja sie na tych z callanetics, ale masakra :) nawet nie próbuje ich ćwiczyć dopóki na perfekto nie opanuje tych tradycyjnych :D Callan tak wygina ciało, że ja tylko oglądając sie zmęczyłam :) wiec zabieram sie do roboty to może za rok, może dwa zaczne super callanetics ;) hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaamama
DZIEWCZYNY PROSZĘ ODPISZCIE...:) jestem w ciązy, w 8 miesiacu, przytyłam sporo bo juz około 16 kg...ciąze mam zagrozoną i od 22 tygodnia muszę leżec i sie oszczedzac.... zawsze bylam osobą raczej przy kości...ciąze rozpoczynałam z wagą 65 kg przy 164 cm... no i tak siedze i myśle jak tu po ciązy wrócic do normalnej wagi i przede wszystkim jak znowu wygladac jak czlowiek... zastanawiam sie czy callanetics byłby dla mnie dobrym rozwiazaniem... bo w sumie najbardziej zalezy mi na ujędrnieniu ciała i powrotu do normalnych wymiarów... CO WY NA TO KOCHANE KOBIETKI...PORADZCIE MI COŚ PROSZĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaamama :) co za pytanie :) oczywiście, że ćwiczenia działaja :D inaczej żadnej z nas by tu nie było :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
poziomka a w którym sie nie napina brzucha? :) i mam pytanie. czy w tym przedostatnim cwiczeniu jak sie opiera rece za sobą i podnosi tyłek do góry to czy w nim sie napisa posladki czy nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
czy vbrzuszki z callana pomagaja wam na d olna partie brzucha? bo u góry juz mam lepszy brzuch a na dole tłuszczyk. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
Brzucha nie napina się w tym ćwiczeniu w rozgrzewce, kiedy machasz sobie z tyłu rękoma. A w tym ostatnim to napinasz pośladki, ale Callan mówi że to napinanie i w ogóle to ćwiczenie nie działa na pośladki, tylko ma likwidować guzy tłuszczowe na udach. Tak więc musisz pamiętać, żeby przede wszystkim czuć w tym ćw. przednią stronę ud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
poziomka dzieki. a czy pomogło wam na dolne partie brzucha tj czy callan wam pomógł? i czy uda sie wam jakos zmieniaja? :) mam załamanie. cwicze callana od ponad miesiąca. wiem, ze to za wczesnie na idealna sylwetke ale tak bardzo mi sie ona marzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
Wiesz kinia, ja ćwiczę dopiero półtora miesiąca chyba, ale miałam parę ładnych dni przerwy, więc u mnie żadnych efektów w niczym nie widać. No może tylko tyle, że łatwiej wykonywać mi niektóre z tych ćwiczeń. A może się zdziwicie, ale bardzo lubię te ćwiczenia na biodra, gdzie się siedzi i wymachuje nózką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
jaka cenzura tu jest hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*20
jaka cenzura tu jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) jak dawno mnie tu nie bylo;p ja dalej codziennie cwicze czasami robie sobie dzien przerwy:P co do efektow to mi brzuch splaszczył sie w dolnym odcinku i bardzo zmalaly biodra (ja cwicze z obciazeniem 1,30kg na brzuchu bo zawsze jak cwicze to moja psinka wskakuje mi na brzuch i lezy sobie haha) zreszta wszedzie starcilam centymetry najbardziej ciesze sie z ud bo w tym nagrubszym miejscu mialam 52 a mam 49.5cm:) nozki szczuple juz:D powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
natka jak ty to robisz ze tak ci zeszczuplały? O.o ale zazdroszcze :) ty... :D a moze przy tych brzuszkach dałabym sobie na brzuch hantelki 1 kg [ ? ] do sierpnia musze wygladac lepiej! mam 2,5 miesiaca czasu z callanem. oh. wierze w te cwiczenia wierzę. :) tylko brzuch na dole nie chce sie poprawic i uda są beznadziejne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam właśnie zaliczyłam swoją pierwszą godzinkę ze starym dobrym callaneticsem. chcę nie tyle schudnąć bo w wieku prawie 32 lat i po jednym dziecku ważę 54 kg wiec jest nieźle co poprawić kształt figury - trochę wystający brzuszek, za grube uda i za mało jędrna pupa. Do tego mam nadzieję ze pomoże na bóle pleców od siedzenia bo super rozciąga mięsnie i prostuje. Zamierzam ćwiczyć 3 razy w tygodniu i kupić jeszcze hula hop. Mam nadzieję ze nie spełznie to na niczym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik-opole
Cześć dziewczyny.Jestem tu nowa,ale śledzę to co piszecie już od dłuższego czasu.Hm,też ćwiczyłam kiedyś callan-jest rewelacyjny.Od dziś znów zaczynam,bo wyglądam fatalnie,a lato za pasem.Poza tym muszę do września być laska.Pozdrawiam,trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny kochane
mam pytanie ponieważ orientujecie się w tym lepiej - w jakim czasie po porodzie (cc) zaczynałyście ćwiczyć (mam nadzieję, że ktoś tak miał;) )??? Kiedyś ćwiczyłam Callanetics i to są najlepsze ćwiczenia jakie znam ale teraz mam obawy czy coś się nie rozejdzie;) Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziołcha20
hej, czytam ten temat juz jakis czas, dzis za mna 6 godzinka, cwicze codziennie, najpierw z mariola bojarska zas pozniej AM i PM z Callan, mam pytanie, nie chce miec rozbudowanych miesni, chce schudnac, jak bede cwiczyc codziennie to rozbuduje miesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Dziołcha20 Callanetics nie rozbudowuje mięśni, mogę Cię zapewnić, bo ćwiczę go już ponad 19 lat. Te ćwiczenia ujędrniają ciało, które nie trzęsie się jak galareta, wszystko pięknie się ,,spłaszcza", niczego nigdzie nie jest za dużo, no i, jeżeli zapał Ci nie minie, te ćwiczenia zapewniają sylwetkę na całe lata. Tylko, jeżeli mogę Ci coś doradzić, to tylko to, żebyś jednak nie ćwiczyła codziennie. To naprawdę męcząca gimnastyka, na początku jest zapał, ćwiczy się dzień w dzień po godzinie, ale po jakimś czasie ma się po prostu dość. Najlepiej chyba się ćwiczy co drugi dzień, albo co dwa. To naprawdę wystarcza. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:) kinia nie cwicz hantlami ja tylko jako ciekawostka napisalam ze moja psinka siedzi na mnie jak cwicze brzuch:P zamiast tego poszukaj na google 6weidera to sa cwiczenia na brzuch tylko 6 cwiczen ktore powtarza sie przez 41 dni ja cwiczylam 15 i dla tego szybciej pomogl mi callan:) co do moich ud to po prostu ciwcze codziennie nie jem codziennie slodyczy staram sie nie jesc po 18-19 chyba ze jestem u chlopaka to musze bo u niego kolacja jest ok 20:P do tego polecam serum wyszczuplajace i ujedrniajace EVELINE bardzo fajna kosystencja i nie zostawia lepkiego filmu na skorze:) Ania w koncu sie pojawials co tam u Ciebie slychac jak cwiczonka i efekty?:) jeszcze REVE i BROMBA zniknely z forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Natka, cześć! U mnie super, ćwiczenia oczywiście bez zmian, oprócz tego, że ćwiczę dodatkowo też ,,6 Weidera" (tzn. callanetics co drugi dzień, a ,,6" codziennie). Callanetics plus te ćwiczenia na brzuch wspaniale mi się uzupełniają, czuję się wspaniale. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
hm. a ja cwicze callana codziennie :O chociaz wczoraj miałam przerwe. :) cos zle sie ze mna dzieje. jem słodkie od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa3
moge liczyc na jakies spore efekty do sierpnia? bardzo mi zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania no to super ze jestes taka wytrwala kurcze 19 lat cwiczyc :P masakra:P haha kinia naprawde bardzo trudno powiedzieć jakie bedziesz miała efekty. to wszystko zalezy jaki tryb zycia prowadzisz, co jadasz, czy pijesz wode w ciagu dnia, jak reguje twoje cialo na cwiczenia. nie da sie okresli kto i ile zgubi kazde cialo inaczej sie zachowuje:) ale cwicz wytrwale efekty na pewno beda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik-opole
Ania 66 -jestem pełna podziwu dla ciebie!! 19 lat-gratuluję wytrwałości.Ale też mam pytanie-skoro tak długo ćwiczysz,ile robisz powtórzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Ewik Dzięki za uznanie, ale to, że ćwiczę już tyle lat, to zasługa bardziej callaneticsu, niż moja. To fantastyczne ćwiczenia, utrzymują formę i figurę, o samopoczuciu nie wspominając. Jeśli chodzi o powtórzenia, to większość ćwiczeń powtarzam po 100 razy, niektóre mniej, musiałabyś konkretnie napisać, o które Ci chodzi. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik-opole
Tak ogólnie pytałam,bo pomyślałam,że po tak długim okresie ćwiczeń to można robić np.3razy tyle powtórzeń ile zalecają.Ja ćwiczę z książki Callan P.,tej niebieskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Ta książka jest bardzo dobra, wspaniale wszystko wyjaśnia, też ją mam już od lat, szkoda tylko, że nie było kolejnych wydań; wiele osób o nią pyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×