Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość beautyflower
Callanetics evolution to po prostu zmodyfikowane ćwiczonka opierające się na takiej samej zasadzie co klasyczny callanetics. Wg niektórych lepsze, a wg mnie po prostu inne - co osoba to opinia, trzeba przetestować na sobie:) Callanetics dla zaawansowanych to "Super Callanetics" - czyli klasyczne ćwiczenia z Callan Pinckney o zwiększonym stopniu trudności. Aniu: znam tę technikę masażu brzucha, ponoć faktycznie bardzo skuteczna - a Ty jesteś na to dowodem:) Jako pierwsza opisała ten typ masażu Michalina Wisłocka w swojej niegdyś rewolucyjnej :) książce - Sztuka Kochania (stąd go znam:P) Niestety, ja mimo swojej wiedzy, nie miałam głowy dbać o siebie - ciąża była zagrożona, wieczne skurcze, krwawienia, leżenie plackiem przez kilka miesięcy - nie sprzyjało to dbaniu o urodę. Teraz rozstępy raczej mi nie grożą - już są:P Nie spędza mi to jednak snu z powiek, dziwię się nawet że temat tak się rozwinął w tym kierunku - dlatego dla wszystkich kobietek ku pokrzepieniu serc - fotki normalnych piersi normalnych kobiet: http://www.007b.com/breast_gallery_A.php A tutaj stronka dla kobiet - mam: http://theshapeofamother.com/ Jakiekolwiek mamy ciało, jest ono doskonałe takie jakie jest, i zasługuje na to - my zasługujemy - by je akceptować i pielęgnować:) Za mną piętnaście minut wybranych ćwiczeń callanetics - nie miałam dziś ćwiczyć ale tak jakoś naszła mnie ochota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ JESTEŚCIE CUDOWNE!!!!! 🌻 😘 😘 🌻 Jak tak dalej pójdzie, to chyba podtrzymamy ideę zjazdu :) Hi hi, mój synuś ma kilkanaście lat i kiedyś był bardziej subtelny niż teraz :P Ale ja się nie daję :D Euforcia, Ty roweru nie odzyskasz, zwlaszcza po wypróbowaniu przez męża pieszczoty żelowego siodełka :D Ja i bez cesarek brzuch mam taki sobie, ale podejrzałam ostatnio moją siostrę, która to ciąży nie zaznała, no i okłamuję siebie, że to kwestia genów, anie zaniedbywanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beautyflower
www.wyspa-kobiet.pl/page.php?cat=70&item=69 - tu też opisany jest ten antyrozstępowy masaż, dokładnie wg Wisłockiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka, Euforcia kocha Ciebie tak samo jak ja ❤️, z pewnością pomoże Ci w kwestii evolution, tylko odezwij się do tej świetnej dziewczyny. Ev. różnią się od zaawans., warto ich spróbować ze względu na fajne rozciągania, świetne brzuszki i pelvisy. :) Anuśka Wspaniala - mak to jeden z moich ulubionych kwiatków, za delikatność ,nietrwałość i dzikość :) Fiołeczki i brateczki też uwielbiam :) Fijoł to nadal część mej osobowości, na szczęście ;) Ja też siebie masowałam twardo, od 3 miesiąca do kuńca samego i, sorry, ***** wyszło. Na samym końcu - dwa dni przed porodem - brzuszek rozpromienił się sloneczkiem rozstępów :). Potem dojrzałam u siebie zacne rozstępy na tyłku, pewnie tam zapomniałam się masować, rzadko piszą, że ciążę ma się w tyłku :) I to młlość faceta wyleczyła :D No bo po co być z takim, co by wady rzekome czy faktyczne wyliczał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do linku rozmaitych biustów - ósme zdjęcie to zdjęcie poprawionych przez chirurga piersi. Szczerze mówiąc miałam mammografię w ubiegłym tygodniu, więc kształt biustu wydaje mi się, na szczęście, chwilowo drugorzędny. Wydaje mi się, że jest bez guzów, ale zęby mi latają. Cudowna kobieta przy mammografii mówiła mi, że sporo kobiet jest porzucanych po mastektomii. No to punkt dla eksa, bo gdy mialam nowotwór, to przytulil i bał się ze mną. A tak wygodnie znienawidzić by było, łatwiej niż nadal kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beautyflower
Co do linku rozmaitych biustów - ósme zdjęcie to zdjęcie poprawionych przez chirurga piersi." - cóż za analiza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierzycie, że wczoraj w nocy jednak poćwiczyłam swą własną skróconą wersję c. - przecież już wiem, czego potrzeba mojemu ciału - i obudziłam się bez bólu kręgosłupa, za to z ciągnięciem w nadwyrężonym (przez bieganie i wychlodzenie) ścięgnie czy tam więzadle :D ? Zaraz pognam do tańca brzucha, w nim za brzuch nie tępią, wręcz przciwnie 'D Aha, znajomy chirurg plastyk odradzał liposukcję i wszelkie operacje brzucha, mala skuteczność, a blizna wielka. za to doradzał konsultacje u psychologa i kierowanie się swym wlasnym osądem, a nie "poradami" partnera. Willi chyba sobie nie wybudował :P Ja dziś poprzymierzałam swe stare staniki, umówiłam się ze sobą na zniejszenie rozmiaru o jeden - do 36 - mam wrażenie,. że 34 to lekka wysuszona przesada - nieźle jest :D Wyczytałam że zamiast liftingu lepiej po prostu nie przytyć więcej niż 5 kilo po 35 roku zycia. Za późno wyczytałam :D :D :D Buziaki, tony milości wlasnej i zachwytu światem, kolejny tydzień życia nadchodzi! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszkowa Pięknościowa - nie tęp mnie za bystre oczko i osądy :( Pisze toto (ta pod swym biustem) jak dziewica bezśladowo używana :P Sztukuje se cnotę braku próżności, tylko blizny wokół aureolki widać. Dobra ,przyznaję się . Mam obsesję :O. Odkąd znajoma o mało mnie sztucznym biustem nie zabiła (tj. wgniotła mi me żebra w pluca) ja też chcę! Będę sobie sztuczności podpierać o blaty stołów, będę młócić kochasiów podczas stosunków do hekatomby ich siniaków. Będę garbić się pod ciężarem własnego przedsięwzięcia ! Niech żyją fajne staniki i fajni faceci oraz wspierające kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 66
Maczek i Fiołek, co do masażu - patrz, kurczę, myślałam, że działa zawsze, jeżeli jest systematyczny, ale okazuje się, że może być różnie więc już się nie mądrzę. Ale na pewno warto spróbować. Co do c.evolution to rzeczywiście będę musiała uśmiechnąć się do Euforki, bo już mnie ciągnie, żeby zobaczyć! Beautyflower, rzeczywiście, są rzeczy ważne i ważniejsze, kichał pies rozstępy, jeżeli coś złego się dzieje, ja byłam zdrowa jak koń, wszystko było okey, to i masować się mogłam ,,w te i we wte". Najważniejsze dziecko i wszystko daleko w tyle. I wiecie co? Jakie to ma właściwie znaczenie? Przecież być zdrowym to najwspanialsza rzecz, jaka może nas spotkać! Co by nam dał superseksowny brzuch z jeszcze bardziej seksownym biustem, jeżeli dopadłoby nas jakieś paskudne choróbsko? Wielkie G... Dlatego cieszmy się czym się da! No i ćwiczmy, ma się rozumieć, bo same wiecie, że dzięki c. coraz młodsze jesteśmy!! Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojoj, jak tu gwarno! rozstepy- mam wrazenie, ze nikltorzy poprostu nabywaja je pod kazdym pretktem, inni nie nabeda nawet po ciazach mnogich, oto moja wersja wydarzen. Po obrzmialych mych pierwsich w czasie karmenia pojawily sie rozstepy, po dieci - na udach- schudłam drastycznie: duzo i szybko. aktualnie napawaja mnie zniechceniem, niestety-musze sie za sibie zwziasc.... hirurg plastyczny mnie nie ozabczy chocbym zdobyuła miliony na tej ziemi- akceptacja to najlesze lekarstwo i najbarziej sluszne! Milka- nie ukrywam, ze urzec bym cie chciała :) jolsen@wp.pl pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no.... idę do psychiatry :D Dziecka chwilowo nie mam (hurra!) , kochasiów spławiam, a na forum z Wami siedzę :D Anuśka, masaż na brzuchu zadziałał, nie potrzaskało calego, a że tyłek sobie mało frasobliwie smarowalam - trudno, niedoskonała umrę! Ale jak tu z wielkim brzuchem traktować siebie jak korkocąg! :D Nie da rady tyłów ujrzeć! Anuś, uśmiechnij się do Euforci, bo i dziewczyna tego warta, i c. evolution, zobaczysz! Przyjedziesz na zjazd tak zgrabna, że Cię zjemy z zazdrości! :D Ja na przykład na lewej piersi mam jakby bardziej widoczne rozstępy, więc czasem gdy ułożę się na boku, gapię się na ten zużyty pergamin i rzekę : "Musiałaś? Taki rachunek mi wystawiasz? Kto Cię prosił o taki mleczka nadmiar"? Teraz ścigam dziecię, że mi zostawiło zezowate piersi :D Ale nie mówię mu o mammografii :( Żywej mnie mu trza. Znam takie, co po ciążach nadobne i mało rozstępowe, ale to na szczęście mniejszość jest, w oczy nie kole :D Jakbym miała duzo pieniędzy i gwarancję ze strony operatora, to nie wykluczam odmłlodzenia przez skalpel. Lokalna Madonna ;D A znajomy chirurg mi tłumaczył fizjologię skóry: że przez kilka lat wyglądam o dekadę młodziej, a potem sypię się o 20 lat (10 biologiczne i 10 operacyjne :D), i weź tu szukaj fachowców od mnożenia i dzielenia :D Co taki uczciwy w tej branży robi???? Na kolejne pożary czeka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Milko-ujrzec, mialam na mysli ciekawosc ma wzbudzasz jak tak o sobie opwiadasz zwiezle acz zawile, skromnie acz intrygująćo " Ble ha ha - marketing dźwignią sprzedaży "siebie", a Tyżeś mnie urzekła, chociazby opowieściami o wielce jajecznym podejściu do swego wymarzonego zawodu czy też etyce zawodowej ;) Jaja nie jako niepoważne traktowanie, tylko jako cojones życiowe ;)\ A która z nas ćwiczących świetnej d. nie będzie miała, jeśli tylko ćwiczyć nie będzie ;) Nie no, matka założycielka w zbyt świeżym grobie sę przewraca : ( [kiss}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Milko-ujrzec, mialam na mysli ciekawosc ma wzbudzasz jak tak o sobie opwiadasz zwiezle acz zawile, skromnie acz intrygująćo " Ble ha ha - marketing dźwignią sprzedaży "siebie", a Tyżeś mnie urzekła, chociazby opowieściami o wielce jajecznym podejściu do swego wymarzonego zawodu czy też etyce zawodowej ;) Jaja nie jako niepoważne traktowanie, tylko jako cojones życiowe ;)\ A która z nas ćwiczących świetnej d. nie będzie miała, jeśli tylko ćwiczyć nie będzie ;) Nie no, matka założycielka w zbyt świeżym grobie się przewraca : ( 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuś, ja jestem blondas, z definicji mam bardziej delikatną skórę. Gdy myślę o procedurach adopcji i problemach z nią nie zawsze spodziewanych - a znam cudownych ludzi, ktorzy wychowują dzieci po strasznych przejściach - to co tam rozstępy , uroda. Na szczęście nie w szołbiznesie każdy pracuje. Kombinujcie ze zjazdem :D Czy któraś z Was miała w Polsce do czynienia z certyfikowaną trenerką c.? Fajniutkiego tygodnia. P. S. Krokusy zastrajkowały, a tulipany wypuszczają liście. Coś podobnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euforycznadobolu
KWIECIE PIEKNOSCI-prosaze wklej jeszcze raz filmik z fb z evolution, nie moge znalezc tego linku w postach od ciebie :D thnx from the mountain :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oha
jeeeej, córka marnotrawna wraca;) (to, że niby o mnie...) dobra, tak na początek, powiedzcie mi czy maczek to naprawdę milka?! milka, na bozi miłość, nie odmilczaj się, bo tracę grunt pod forumowymi stopami! nie odzywałam się długo, ćwiczyłam sporadycznie. mea culpa... ale ostatnio idzie lepiej, chociaż moje życie znowu się za moment rozjedzie na trzy miasta i wtedy to dopiero będzie wyzwanie. ech, odrobino rutyny, tulę myśl o tobie w ramionie mym... pozdrawiam i - wszem i wobec - witam wiosennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oha
ps. biedna callan:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę ja to ja (cokolwiek to znaczy :D) Kancelaria prawna pt. "Dwa kwiatuszki" :D Ohuś, jeśli wątpisz, to spójrz na moją stopkę, kto inny na forum wlepiłby cytat znad pisuaru? :D :D Jak Twe zatoki? Dochodzisz do formy? Ja też nie zawsze ćwiczyłam, jakoś tutaj się wyżywałam albo robiłam spustoszenie swoją złośliwością tym osobnikom, którzy na nią zasłużyli :D Teraz pora na nowe zniszczenia w męskim rodzie, bo ruszę ponownie do callanetics i za trzy tygodnie będę wersją znów ulepszoną! :) A z callanetics wróci spokój ducha, elastyczność członków i psychiki :classic_cool: ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
News z gatunku demoralizujących: Samo siedzenie przy tym forum odchudza :D Dowód: moje spadające ze mnie rurki :D Antytezy: 1. Nie ćwiczyłam (chociaż nieświadomie kłamliwie pisałam co innego :( ) 2. Kosztowałam znaczniejsze ilości pustych kalorii w postaci cieczy o właściwościach odurzających :D 3. Mało spałam. 4. To nie jest kwestia elastyczności portek ani wagi, ta się leciutko zwiekszyła :) No i co? Po prostu magiczne miejsce :D Miodzio uczucie kupować sobie rurki i jeszcze mieć je luźniusie na sobie :) W życiu nie myślałam, że po 40-tce w rurkach będę biegać :D. Morał: nie myśleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łaaaaa! Zobaczcie, jakie miłe ciacho ćwiczy c. na plaży! www.facebook.com/photo.php?v=1152432027473&set=vb.258776774107&type=2&theater niee... ta plaża, sloneczko i ocean... ja też tak chcę ❤️ ❤️ ❤️ Ciacho sprawa drugorzędna (zwlaszcza że żonate), ale okoliczności przyrody, aaach! Fajne, że koryguje go w komentarzach inny facet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym linku, Moje Wspaniałe, macie Judy i jej wspaniałe nogi :) Na dvd z evolution ma trochę gorszą figurę, a tutaj (mając 70 lat!) samo piękno :) http://www.lowcarbfriends.com/bbs/exercise-board/737920-callanetics-challenge-october-2011-a.html Strona Sandry Hanny: http://www.lowcarbfriends.com/bbs/exercise-board/737920-callanetics-challenge-october-2011-a.html Judy już nie ma :(((. Jest zdjęcie z laskami, które , zdaje się, lubią te ćwiczenia ;). Ich talie... ich nogi! Dalej jest śliczne pojęcie "callanetics shape" :) Ja też tego doświadczam, nie spodziewałam się, że tak może wyglądać moja talia, moje nogi, że mogę uczyć się bycia seksowną i pewną swego ciała kobietą :) Wywiad z Judy (po ang. ) : http://www.fabafterfifty.co.uk/2011/04/11/callanetics-is-back-what-can-be-achieved-with-this-iconic-exercise-programme/ Można mieć mylne wrażenie, że to ćwiczenia dla starszycht , tj. po 50 - tce :D pań. Nic bardziej mylnego. Silne mięśnie brzucha i miednicy są potrzebne w każdym wieku, nie mówiąc o osłabieniu ich podczas ciąży i porodu. Jeszcze jedna strona z Judy, po ang. oczywiście :( http://callaneticsportland.com/default.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 66
Euforka i Maczek - wielkie dzięki za c.evolution, jesteście kochane, dziś przeglądałam, jutro się zabieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuś, to TY jesteś prześwietna, przezajebista itp :) ❤️ Jak tak dalej pójdzie, to też jutro poćwiczę evolution :) Anuś, koniecznie napisz wrażenia (nie od rzeczy będzie szczerze napisać, że mam nadzieję, że przy niektórych ćw. padniesz jak ja! ) niech Wam się darzy za dnia i w nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO SIE STALO Z CALLAN
? Na co umarła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oha
haha! maczku najmilejszy, widzę, że cię energia rozsadza!:)) brawo, brawo, próbuję być z tobą, ale senność mnie ogarnia;) ciało jeszcze przysypia, ale duchem cieszę się z tobą! tak zachwalacie ten evolution, że chyba ostatecznie i ja się skuszę... tylko odrobinę podreperuję się jeszcze po callanowej przerwie, poćwiczę klasycznego callana i za tydz jakiś wystartuję z evolution. moje zatoczki to ciągle marność nad marnościami, zeżarłam już pół apteki, czuję się jak słoń w dwuletniej ciąży (około 20. miesiąca:) ), a laryn mówi, że skoro nie ma poprawy, to i tak skończy się wszystko punkcją. pih, wstrzeliliby mi się tam trzy miesiące temu, przynajmniej za te grube stówy zostawione w aptekach kupiłabym sobie coś miłego sercu... eh, życie! a callan to chyba ze starości sobie z tego świata poszła, haa? tak mi się przynajmniej zdaje... ahooooj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja chwilowo nie mam syna, to pędzę mniej przykladny tryb życia, zgodny ze sobą, i energii też wtedy więcej :) Senność ogarnia mnie nader późno w nocy :) Zatok i ciążowego samopoczucia wielce współczuję :( :( :(. Pewnie, że lepiej byłoby organizmu nie truć skoro leki i tak nie zadziałały, ale po punkcji też może być różnie, znam ludzi, co po tym zabiegu mają spokój i takich, którzy wręcz przeciwnie. :( Callan miała swoje lata, nie znalazłam info, żeby zeszła z bardziej sposkowych powodów niż wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*spiskowych oczywiście. Mnie złapało przeziębienie, więc bóle w plecach związane były z infekcją, a nie siedzeniem np. tu ;) Pewnie pochorowałam się z zawiści o słońce, plażę i ocean ;). Jeden dzień takiego słoneczka i ciepełka wygnałby wszelkie wirusy! Anuś, jak po nowych ćwiczeniach? Dziś naprawdę postaram się chociaż trochę, delikatnie poćwiczyć, bo mi słoniowa talia wróci 😠 U Was też tak wieje? U mnie nieśmiało wypełzły dwa krokusy i zakwitły, strasznie późno. Przyroda wg mnie sugeruje, że chłodne przedwiośnie jeszcze nieco może potrwać ;( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×