Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lisia skóra

pytanie - to nie prowokacja

Polecane posty

Gość lisia skóra

mam wątpliwosci a tu anonimowo to człowiek mniej sie wstydzi zapytać :-) jeśli chcę nosic bluzeczkę letnią na cienkich ramiączkach to pod spodem lepiej miec stanik w tym samym kolorze co bluzka?Konkretnie chodzi mi o czerwoną bluzkę a np biały stanik ( mam spory biust,miseczka D i stanik bez ramiączke chyba nie wchodzi w rachube ) bo naprawde pojęcia nie mam..dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ci stanik
??? przeciez w tym sie poca piersi... MASOCHISTKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod czerwoną bluzkę
to albo czerwony atanik, albo czarny, albo wcale. biały nie pasuje. jeśli bardotka nie wchodzi w rachubę to polecam właśnie czerń lub czerwień. silikonów nie polecam, bo w upały lepiący się do skóry silikon to niemiłe uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz stanik w jakis fajny wzor to owszem pasuje. ale nie jakis zolty, bialy czy cos. wlasnie czerwony, bordowy, czarny, ostatecznie rozowy. pamietaj, ze w XXI wieku mamy juz silikonowe ramiaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalal
no! Ew jak nie chcesz silikonowym,bo przy większym biuscie i one sa nie wygodne to proponuję kupno satynowych ramiączek (widzialam ostatnio w pasmaneterii) i byly rozne kolory do wyboru. Jesli bluzka nie jest przeswitująca i szkoda ci kasy na nowy -najlepiej czerwony stanik to zakup sobie te ramiączka i bedzie ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia skóra
dzięki za odzew a np brązowy stanik pasuje?ciemno brązowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia skóra
ehhhh powinnam była sie urodzic facetem.Nie cierpie kupowac ciuchów i wogóle nie mam pojęcia o doborze kolorów itd ,zresztą juz na tym forum sie radziłam w podobnych sprawach i myslano ze to prowokacja :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgrzana sowa
hahaha:D dobra jesteś.;) brązowych ramiączek nie zestawiałabym z czerwoną bluzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia skóra
spoko....widze więc ze najlepsze będą czerwone i to chyba w tym samym odcieniu ,myslałam ze nadzeszły czasy bardziej luznego dobierania kolorów itd-oczywiscie w granicach rosądku ;-) dzieki za wszystkie odpowiedzi ide po czerwony stanik bo na silikony na innym topiku tez panny narzekały ze sie błyszczą wieśniacko przy świetle ..:-0 no nic ,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam złoty
bna cieńkich ramiączkach jest mało widoczny i pasuje do każdego koloru;) Kupowałam w KAphll All czy jakos tak:) a co do Twoich wątpliwosci to wedlug mnie czarny a tym bardziej brązowy pasuje do czerwonego. na ramiączkach silikonowych staniki są wiesniackie i wyglądają jak u baby z bazaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahaha pierwsze slysze
zeby silikonowe ramioncza od stanika sie blyszczaly no ale tak kada tu krzyczy wiocha i wiocha tyle ze nie umiecie rozroznic silikonowych od zwylych badziewnych przezroczystych!!!!!!!!!!!! buhahahahhahaha ale sie z Was usmialam paniusie sie znalazly :P a do autorki -----> nie przejmuj sie kolor stanika jaki wystaje z pod bluzki to sprawa indywidualna i tez zalezy od okazji tak wiec i czarny i brazowy sa ok!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummmi19
ja bym wlasnie czarny zalozyla..:)...i do tego np czarny pasek, albo kolczyki..w kazdym razie jakis elemant ktorym by wspołgrał z delikatnie wysuwajacymi sie ramiaczkami z pod bluski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipo
"spod" :P of kors

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummmi19
"bluzki"...eh śpieszylam sie z wypowiedzią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×