Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mkol

czy golicie pod spódniczki i sukienki

Polecane posty

takie pytanko, do dzis jednej dziewczynie wiatr zawiał i zobaczyłem broszeczkę ładnie ten tego - oczywiście w majtki ubrana, ale było widac że golona czy wszystkie kobitki golą cipki gdy maja założyć spudniczkę? bo jak na Was patrzę to tak mi się wydaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniala
ja dziś ogoliłam, a założyłam krótkie spodenki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kao
ja golę zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod spodnie też
Pod spodnie też.................. zawsze lepiej być przygotowanym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliana
----- pod spodnie też przygotowanym do czego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod spodnie też
a jak myślisz...........................??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m1mmm
ja golę do czasu jak mi to poleciła psioapsióła w dniu kobitek, jak miałam 16 lubię miec tam łyso, fajnie sie wtedy czuję ja i moja pisia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod spodnie też
chyba logiczne że lepiej być zawsze wygolonej.............. tak dla własnego lepszego samopoczucia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliana
---- pod spodnie też czyżby gotowa na seks ??? powaga? nawet w czasie okresu się golisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod spodnie też
no słuchaj jak juz się człowiek przyzwyczaił.................. a w czasie okresu to przyznaję się że nie zawsze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jannaa
fajny wątek narzuciła "m1mmm" ja mam podobnie tylko że u mnie to było bardziej dosadne bo razem z qumpelka spędzałysmy u niej pół dnia i tak sobie gadałyśmy o tym i o tamtym ... i ona miała jednorazówki, powiedziała co i jak i tak pierwszy raz w życiu z koleżnaką ogoliłyśmy sobie teraz robię to co 4 dni sama u siebie ;-) bardzo chwialę ;-) :-) ;-);-) :-) ;-);-) :-) ;-);-) :-) ;-);-) :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaMach
a na wycieczki szkolne też golicie, bo wtedy albo jest razem prysznic, albo w pokoju trzeba sie przebrać cz ogolona cipka wtedy też jest pożądana? czy lepiej nie bo koleżnaki zobaczą dokładnie co ja mam? ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany
rany, a wycieczki szkolne to co???? A co moga koleżanki zobaczyć???? Przeciez mają to samo!!! No chyba że to tranzwestytki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz facet problemy
ja podczas szkolnych lat nie znałam jeszcze golenia zresztą żadna z nas nie znała ;-) (wiecie o czym mówię) ale teraz zarzywam golenia, lubie być zadbana ;-0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca adrenalinę
Umarła bym ze wstydu, gdyby ktoś zobaczył włosy na mojej pusi. Golę zawsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaMach
no właśnie czy aby na pewno każda z Was ma to samo?????? a wystające wargi sromowe wew? a wystający napletek łechtaczki? a tak poza tym, to cczy na wycieczce to wstyd dla Was zmienic tampon przy koleżance? poważnie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non coment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaMach
jestem 50-letnim spoconym menem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz ogoliłam
nie za bardzo taka lysa:-( ale potem pozmalam mojego obecnego i on mnie namówił powiedział "jak ogolisz to będę ci robił za kazdym razem jak sie spotkamy minetkę" teraz nie umiem już żyć bez golenia....... i ciągłych minetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz rece opadaja :O:O A wycieczka to co kompletna glusza zeby zmieniac tampony na forum publicnym??? Nawet w gluszy znajdzie sie jaki krzak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non coment
dobre, popieram przedmówczynię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pez porszywek a więc pytam czy np. po prysznicu, ktory bierzesz z koleznaką, bo tkaie sa warunki, a akurat masz okres, czy po tym aplikujesz sobie tampona przy niej???????????????? ( ja wiem, ze czasem na wycieczkach tak jest, ze dziewczyny sie razem kąpią (oczywiściee nie wszystkie), bo o tym mówiła mi moja dobra kumpelka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pytanie
:-/ ale ja nigdy nie miałam na szczęscie okresu na wycieczce hurrrra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adf
ja mam problem bo po goleniu maszynka wzgorku lonowego mam teraz tarke i wiem ze jak to rusze maszynka zeby bylo gladko to sie pokalecze, a z wlosem nic nie da... nie wiem jak siobie z tym poradzic.. ale wiecie co, wczoraj ogolilam pierwszy raz, ale czuje sie mneij kobieco przez to, jakos tan meszek wydaje mi sie seksowny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 18 i bardzo mnie takie rzeczy interesują, bo sa związane z kobietami, a ja bardzo chcę pozac kobiety dobłębnie chciałbym kiedyś zobaczyć kąpiące sie razem dziewczyny, tak jak na filmie \"Markus i Diana\", tam głowny bohater raz podglądał dziewczyny pod prysznicem w ogole temat tam ponów jest intresujący i temat golenia pach i nog i oczywiście cipki .... interesuje mnie wszystko co kobiece i dziewczęce pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszko trzymaj się
ja jak ogolilam pierwszy raz myślałam że to będzie ładnie, kobieco a wydawało mi się wtedy że znowu jestem dzieckiem (bez owłosienia) ale teraz wiem że kobiecość jest we mnie obojętnie czy ogolona czy z małym meszkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie widac, ze niezbyt dorosly jestes. Bo Twoje pytania nie blyszcza elokwancja Wspolczuje Twojej partnerce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×