Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bogdan

Moje wyznanie

Polecane posty

Gość Bogdan

Mam na imię Bogdan. Mam 42 lata. Zacząłem to robić, kiedy miałem może 18 lat. W szkole zawsze byłem zamknięty w sobie. Przyjaciół praktycznie żadnych. Nie podchodziłem do kobiet, bałem się ich. Już nie pamiętam nawet, jak to się zaczęło. To miał być tylko jeden raz. Nie wiedziałem, że tak trudno z tym skończyć. Upatruję sobie kogoś. Podchodzę. I wyciągam. Wiem, że to, co robię jest chore. Wstydzę się. Niektórzy mówią, że to zboczenie. Zdaje sobie sprawę, że potrzebuję pomocy. Ale to jest silniejsze ode mnie. To mnie po prostu podnieca. W tej jednej chwili czuję się w pełni władzy, jakby wszystko zależało wyłącznie ode mnie. Nie jestem z tych, co robią to tylko kobietom czy małym dziewczynkom. To może wydawać się dziwne, ale lubię działać w autobusach i tramwajach. Patrzę na ludzi, którzy uciekają w kierunku drzwi. Czuje wtedy, jak adrenalina uderza mi do głowy. Może gdybym na tym poprzestał, nie byłoby tak źle. Ale na tym nigdy się nie kończy. Napawam się widokiem... tego, no wiecie... Oglądam, macam. Wstydzę się, ale jak już zacznę, to nie mogę się powstrzymać. Wtedy sięgam zenitu, jestem w ekstazie. Niestety, nie na każdej trasie bywa tak dobrze. Najciekawiej jest w okolicach Starówki. Jak się trafi turysta, to mogę sobie pozwolić na wszystko. Idę na całość. Wiem, że później będę tego żałował, ale teraz działam pod wpływem impulsu. Jak w transie. Muszę jednak być ostrożny. Często zmieniam wygląd. Gdyby ktoś mnie rozpoznał, wszystko stracone. Raz mam wąsy, raz okulary. Zawsze jestem czujny. Mam na imię Bogdan. Mam 42 lata. Jestem kanarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokololo
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D suuuper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan
uwazaj bo kiedys i Ciebie zlapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi to wisi co robisz
Zarzenowanie innych cię podnieca a totalna obojętność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bogdan
Ty sie czlowieku lecz ! niezwlekaj . sam zreszta mowisz ze to silniejsze od ciebie wiec musisz leczyc sie i juz. a na czas leczenia zamkniety i oseparowany odludzi Zyzce powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne ale z długą brodą
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehheeeeh
a mi to wisi co robisz >> chyba nie za bardzo zrozumiales o co chodzi:) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi to wisi co robisz
do hehe... Chyba ty źle zrozumiałeś. "Patrzę na ludzi, którzy uciekają w kierunku drzwi. Czuje wtedy, jak adrenalina uderza mi do głowy." Ja mam tylko pytanie czy jak ktoś go olewa i nie przejmuje się tym, co on robi to co on wtedy czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehheeeeh
ale o to chodzi, ze to byl ZART :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehheeeeh
doczytales do konca wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi to wisi co robisz
Może i tak ale zawsze warto spytać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Qndel
sie usmialem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może byś
stare ale niektórzy i tak nie zrozumieli :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×