Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wuzetka1969

przepraszam cie

Polecane posty

Gość bzyku bzyk bzyk
po 2 tyg. juz powinien wykazac test, a juz najpewniej w dniu spodziewanej miesiaczki. sa niby testy, ktore pokaza po 6 dniach, ale uwiez mi g.....prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, wiem że pewnie nie śpisz z teggo powodu, ale z mojego doświadczenia wiem, że to co jest napisane na testach, nie do końca jest prawdą, bo wszystko zależy od organizmu kobiety. Teoretycznie są testy wykrywajace ciążę bardzo szybko, ale one w moim przypadku nie sprawdzały się. Wydalam majątek na testy, bo wiedziałam, że jestem w ciąży i chciałam tylko to potwierdzić, ale niestety musiałam odczekać i tuz przed datą spodziewanej miesiączki pojawiła sie słabiutka druga kreska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno, może sama podświadomie blokujesz miesiączkę, myśląc cały czas, że jesteś w ciąży... Postaraj się wyluzowac.. ale wiem, że łatwo powiedzieć... Trzymam kciuki... Pozdrowienia, pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RÓŻOWA KREDKA
Ja tez chce byc w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorek1987
hej czy jezeli zrobilam test ciazowy ok 60 dni po stosunku, w wyniku ktorego moglam zajsc w ciaze, to test powinien pokazac juz wynik? Robilam bobo test i w ciagu 5 minut byla tylko 1 kreska ale po jakims czasie pojawila sie druga bezbarwna linia... nie wiem co mam o tym myslec... prosze, odpiszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno jest wiarygodny!!! a przez te 60 dni nie miałaś okresu??? jak tak to idź do lekarza bo to nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorek1987
wiarygodny, czyli...? negatywny? mialam okres, jednak byl on troche krotszy i bardziej skapy... no i ogolnie jakos dziwnie sie czuje (choc to moze byc moja psychika :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test pokazuje wynik takim jakim on jest, czyli negatywny, lub pozytywny,do ok 5 minut po wykonaniu. po czasie dłuższym może pojawić się 2 kreska, pomimo negatywnego wyniku, jest to wynik reakcji chemicznych zachodzących w teście. zresztą to wszystko jest napisane na ulotce! a po 60 dniach to on jest juz więcej niż pewny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogus
mam pytanie... zrobiłąm ostatnio tes, bo okres mi sie spiozniał 3 dni... i wyszedł negatywny. od 9 miesiecy biore tabletki antykoncepcyjne i teraz mam 7 dniowa przerwe.... własciwie to w poniedziałek juz biore nowe opakowanie, ale okresu nadal nie mam , a test wyszedł negatywny. Co o tym sadzicie? moge być w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorek1987
mała_agatka: dzieki za szybka odpowiedz... tak sobie mysle ze nie moge byc w ciazy, bo mialam okres no i w ciagu 5 minut wyszla tylko jedna kreska na bobo-tescie. Ale schizuje, bo nie za dobrze sie czuje ( kreci mi sie w glowie i boli zoladek) jednak chyba to beda problemy z czym innym, bo ciaza raczej niemozliwa... moglam ten test wyrzucic od razu po 5 minutach i przynajmnijej bym sie nie zamartwiala... a tak to mam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×