Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jola os

ile kosztuje kolorowy tusz do drukarki?

Polecane posty

najważniejsze żeby sklep miał duży wybór zamioenników od różnych producentów (a nie tylko tych tańszych - gorszej jakości) i żeby przy ew reklamacji cały proces nie trwał wieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaapola777
to zależy jakiej marki i czy oryginał czy zamiennik. Na pewno zamiennik będzie tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorekoo
Tak jak wcześniej już ktoś wspominał, cena zależy od tego jaki to ma być tusz. Jak ja nie byłam pewna ty wysłałam zapytanie do pewnego sklepu internetowego, a tam już odsyłają całą ofertę razem z symbolem tuszu :) Potem wystarczy tylko porównać ofertę w kilku sklepach i wybrać najbardziej korzystną :) Ja kupuje w drtusz i polecam, naprawdę zamienniki dobrej jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
być może drukarka się popsula, proponuje oddac do serwisu. Ja np. korzystam z pomocy tego www.arso.pl/ polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gobinnka
Ja nie mam problemów z drukarką i zamiennikami. Obecnie kupuję te z asarto, nic mi się nie uszkodziło. Też bym polecała dać do serwisu drukarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Ciekawą ofertą ma sklep ze strony www.kuptoner.pl . Tutaj zamawiamy dla szkoły tonery i tusze i jeszcze nie było z nimi problemu, przesyłki zawsze nadawane ekspresowo i za darmo. Inna sprawa to ich bonusy. Ostatnio uzbieraliśmy tyle punktów, że dosłali nam kamerę Sony. Żeby nie skłamać – wystarczyło jakieś 10 zamówień, żeby ją dostać, więc nie było to jakieś mission impossible ;> Zamawialiśmy wcześniej w pryzmacie ale ich nagrody są o niebo lepsze a jakość ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Gobinnka zamienniki od asarto są teraz jednymi z najlepszych i mają najlepszą gwarancję, co więcej nie musimy dopłacać za popularność jak w przypadku ActiveJet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaBBBka22
Mam akurat czarny tusz do drukarki brother od asarto i nie widzę żadnej różnicy w stosunku do druku przy zastosowaniu AJ, a cenowo wychodzi lepiej. Więc jak na razie nie zmieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie duzo, czasami moze nawet kosztowac nie wiecej niz 30 zl ale zalezy gdzie :) ja kupuje tu www.druktech.pl wiekszy zapas i starcza mi na prawde na dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli już korzystamy ze sklepów internetowych to lepiej zdecydować się na te które oferują zamienniki różnych producentów, a nie tylko te ich własnej produkcji ... tym bardziej że większość z takich producentów nawet nie łapie się do zestawień i testów zamienników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToneryOtwock
Wszystko zależy od tego do jakiej drukarki szukamy tuszu oraz czy interesuje nas oryginalny czy zamiennik. Zapraszam do nas do sklepu Tonery Otwock toneryotwock.pl. Nasi specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy czy oryg czy zamiennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy czy chodzi Ci o zamiennik czy oryginał. Dodatkowo też duże znaczenie ma firma drukarki. Polecam wejść na www.dd-print.pl ponieważ mają tanie tonery właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enemo
to fakt tak naprawdę cena zależy głównie od tego cy zdecydujesz się na zamienniki czy oryginały, zamienniki zazwyczaj mają dużo atrakcyjniejszą cenę a wcale nie gorszą jakość czy wydajność, dlatego jak się okazuje nie ma co przepłacać za oryginalne tusze bo to się po prostu nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusze można kupować oryginalne lub zamienniki i ich ceny się różnią, w http://wpc-tusze.pl/ w Krakowie mają bardzo atrakcyjną ofertę na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy do jakiej drukarki. Wszystko zalezy od firmy. Ja kupuję zawsze w sklepie tonery otwock chudzik, bo tam nie mają tak wygórowanych cen jak w sklepach stacjonarnych np. Media Markt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na www.tusze.info masz szeroki wybór atramentów o różnych pojemnościach i pigmentach do każdego typu drukarek atramentowych. Ja tam zawsze kupuję i bardzo sobie chwalę. Wiele stron wydruków, dobra jakość, niska cena. Dla mnie oferta idealna. Zamontowali mi też system CISS w drukarce - Napełnianie/uzupełnianie CISS nie wymaga specjalnych umiejętności i może być wykonana bezpośrednio przez użytkownika. Ponadto, atrament do pojemników można dolewać nawet podczas drukowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź ceny tuszy do drukarek w sklepie www.czarnynabialym.pl bo mają naprawdę okazyjne ceny i świetnej jakości produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam trzy drukarki, kupuję zamienniki w www.profibiuro.pl i jeszcze nigdy się nie zdarzyło, że drukarka miała problem z odczytaniem pojemnika. Zamawiam głównie toner TN2010 zamiennik. Przesyłka na poziomie 7.99 złotych, a do tego sporo organizują różnych promocji na Facebooku. Na początku nie miałem zbytniej wiedzy o zamiennikach do drukarek, ale napisałem do ich pracownika szczegółową wiadomość, co chcę uzyskać i jaki mam model urządzenia, a otrzymałem dokładne wiadomości dotyczące najlepszych ich zdaniem produktów. Do tej pory korzystam ze wskazówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romano44
na stronie sferisu możesz wpisać swój model drukarki i tam Ci się pokaże cena zamienników marki active jet i trochę tańsze actis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na do swojej drukarki oryginalny tusz kolorowy na stoisku sferisa mam za 49zł, a zamiennik za 39zł, ale biorę zamienniki, bo są większe pojemnościowo i na dłużej mi starczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerio2
Tusze zawsze kupuję z dobretonery.pl , na allegro albo w sklepiku nieopodal mojego domu :) często drukuje, to szukam zawsze najtańszych, za te jetworldy płacę 15zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz kupić zamiennik i nie wyniesie Cię to dużo. Ja kupuję zamienniki do drukarek marki Lambda w sklepie www.czarnynabialym.pl i jestem zadowolona z ich jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavoriaa
dziekuje za polecenie sklepu dobretonery.pl znalazlam tam fajne przedewszystkim tanie zamienniki tuszy. Dobrze jest zaoszczedzic nie tracac przy tym na jakosci druku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawełM
Ciężko powiedzieć!Zależy od firmy!Zerknij sobie na galeriawidzenia com!Mają i oryginały i zamienniki!ja od nich zamawiam zamienniki i jestem zadowolony!Jakość jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moovin
ze sklepu dobretonery zaczalem zamawiac zamienniki 3msc temu i jestem bardzo zadowolony dawniej bralem z allegro i wychodzilo na to samo z tym, ze ciutke drozej.... w obu przypadkach sie oplaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×