Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jola os

ile kosztuje kolorowy tusz do drukarki?

Polecane posty

Gość MateuszMaciąg
Cięzko powiedzieć!Zerknij sobie na drukujesz24 pl!Mają spory wybór oryginalnych tuszy i zamienników!Ja od nich zamawiam i jestem zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy221
No to fajnie, że polecacie ten sklep DobreTonery.pl chyba sie zdecyduje na kupienie zamienników od nich, bo niby czemu nie. Na pierwszy ogień przetestuję ten sklep, a jesli bedzie ok to kolejny dopisany do mojej stałej listy będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekSzczecin
zalezy do ktorej drukarki, ceny tonerów wahaja się od 50zł do nawet 300zł, osobiscie proponuje zamienniki, sam uzywam od lat i nigdy nie mialem problemu a cenowo duzo tansze od oryginalow.. zawsze kupuje na dobretonery.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amtella
trzeba przyznac, ze na dobretonery.pl faktycznie jest spory wybor zamiennikow tuszy i do tego w dobrych cenach do tej pory drukowalam na oryginalach ale czas to zmienic jesli mozna zaoszczedzic pieniazki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drewniakowski
zależy do jakiej drukarki i jakiej jakości się oczekuje, drukuję dla siebie i mi wystarczają zamienniki actis, mam drukarkę brother 152w i koszt jednego zamiennika to maks 15 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markoniko
to zalezy od firmy, ja natomiast przerzucilem sie z markowych tonerow na zamienniki i bardzo sobie je chwale, raz ze sporo pieniedzy zaoszczedzam a dwa mam to samo tyle ze.. taniej.. na dobretonery.pl jest bardzo duzo zamiennikow, zobacz sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korpiii
zamienniki to super sprawa, można sporo zaoszczędzić i wcale nie musi to być kosztem jakości, bo dobre zamienniki, markowe dają radęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
actisy najlepsze do domowego drukowania, tanie, całkiem nieźle drukują i nie przepłacam tylko za nazwę, juz kilka lat używam i wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×