Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzakonda21

Sieci komórkowe w Anglii

Polecane posty

Gość dzakonda21

Hej.mam pytanko.czy wie ktoś może jaka sieć komórkowa w Anglii obsługuje numery 0044778 itd.i czy istnieje jakaś bramka internetowa(najlepiej bezpłatna, hehe:)), z której można wysylać do tej sieci smski?z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzakonda21
dzieki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja w zeszlym roku korzystalam z tej bramki http://www.teleword.co.uk/ trzeba sie tam zalogowac, za darmo, i chyba 3 smsy mozna wyslac na dzien :) wiec nie jest zle:):):) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajo
wiatm mam pytanei jakie sieci komorkowe działaja w anglii i jaka jest najbardziej korzystna zeby wysyłac smsy do kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackie*
mozna wysylac smsy za darmo do o2 ja wysylam z sieci orange trzeba sie zalogowac na stronie www.orange.pl o ile sie ma oczywiscie tel w orange a jak nie to poprosic znajomego tam po zalogowaniu przysluguje 30 smsow darmowych na miesiac kiedys wyslalam na probe i doszlo od tamtej pory zawsze wysylam i zawsze dochodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackie*
o2 jest spoko siecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia22
a moze wiecie jaka siec w anglii obsluguje numery +44787 ???? pomozcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mihciu
Może jestem trochę później w temacie, ale możecie powiedzieć, jaka sieć w Anglii jest najtańsza, żeby dzwonić do Polski i wysyłac SMS-y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o2 na kontrakt. 600darmowych minut za 35 funtow, ktore mozna uzyc na rozmowy do Polski laczac sie przez specjalny numer. dostepne w kazdy dzien tygodnia i zawsze pobierane z darmowych minut. wedlug mnie ta opcja bylaby najtansza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia22 >> a nie mozesz spytac posiadacza telefonu? czasem dwie rozne sieci maja podobne numery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mihciu
Dzięki, pomyślę o tym rozwiązaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merker
Polcam zakup telefonu w sieci o2 ale w Irlandii. Po zalogowaniu sie na swoje konto darowna jest bezpatna bramka SMS i to do wszystkich sieci (nawet zagranicznych) z limitem 250 SMS/mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abiteq
A ja polecam Labra Mobile. Niedawno pojawila sie w Londynie. 2p/min na stacjonarne i 9p/min na kom. Bez kupowania dodatkowych kart czy laczenia sie przez jakikolwiek numer. Poprostu wykrecasz nr i dzwonisz. To wszystko bez zadnego kontraktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w o2 mam takie darmowe minuty jak doładuję za 10 funtow raz na miesiąc- dostaje wtedy 500 min. za darmo do o2 i na stacjonarne. Można tez wyslac kod i przeniesc za 5 funtow -300 minut za tę kwotę do Polski. Jest to o tyle tańsze, że jak dzwonisz do Polski to nie pobiera Ci kasy tylko łączy z darmowych i nie ma jak przy zdrapkach ściem, że 5 gpdzin a w praktyce wychodzi dużo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel.pat
W odpowiedzi na pytanko gdzie mozna wysylac darmowo smsy na angielskie numery, to jest dobra bramka: www.cbfsms.com Milego smsowania :) pozdrawiam :) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruca fuks
internetcalls.com esemesy i dzwonienie na stacjonarne- przerywa po 5 minutach, ale z godzinke lacznie sie pogada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yupka
a jaka to jest sieć 4420794... skąd smsy za darmo słać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adena...
Ja do O2 wysylam bezplatne eski z ich stronki - wystarczy sie zarejestrowac i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1141
0044 to orange is sa darmowki!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Czy jest tu ktoś kto ma telefon na kartę w O2 ? ile jest za minute do polski? bo mi się coś wydaje że oni trochę oszukują , dzisiaj rano miałam doładowany tel. za 10 f. rozmawiałam z polską tylko 2 min, i mi wyskoczyło ze mam 0,00 ...chyba niemożliwym jest żeby w 2 min, dosłownie w 2 min, wygadać 10 f!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×