Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiak*

Kupię serca do powieszenia za państwem młodym

Polecane posty

Poszukuję serc które mogą służyć jako dekoracja za młodymi. Znalazłam już takie na internecie, ale może macie coś innego w konkurencyjnej cenie :) Czekam na propozycję i zdjęcia na meila. Z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem
zrobisz suwaczek do rozwodu :-0 tez sie tak kiedys podniecalam jak wszystkie panny przed slubem na kafeterii i tez czytalam takie teksty jaki sama teraz pisze...bylam pewna ze mnie dotyczyc nie będą ..... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasiniakowana
powiedzcie mi bo ponoc w mojej sali nie ma miejsca na postawienie ołtarzyka z wystrojem za parą młodą. Ma stac szafa i nie ma szans na ołtarzyk. Więc gdzie powiesić jaką ozdóbkę nad parą młodą? bo chyba nie na szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilek
o czym ty mówisz?! o jakim ołtarzyku?! co za obyczaje,co za kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasiniakowana
polska , nie słyszałaś? stoi taki jakby parawan osłoniety białym płótnem bądz kolorowym i na nim wisi obraz, bądz serca, bądz gołąbki czy tez jakis napis..slicznie ozdobiony moze być np balonami, zalezy kto robi czy profesjonalista czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilek
nie słyszałam i słyszeć nie chcę no coments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasiniakowana
a to dziwne ze nie wiesz, gdzie mieszkasz? bo kazdy o ołtarzykach przeciez wie. To podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilek
podstawa czego? udanego małżeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasiniakowana
głupias czy udajesz głupią? udanego małżeństwa? podstawa przy dekoracji sali, ołtarzyk. Nie jestes katoliczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
ja tez martwię się ze chyba miejsca nie bedzie na ołtarzyk, nie wiem jak to będzie :( bez ołtarzyka sala bedzie nijaka.Widziałam śliczne zdjęcia ołtarzyków z sercami, materiały takie sliczne.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzona florka
kaja urwałas się z choinki chyba bo zapachniało świetami:))))) nie słyszałas o ołtarzyku na weselu? To nie ołtarz z jezusem. To ściana okryta slicznym materiałem z dekoracjami róznych symboli slubnych, obraczek, obraz matki boskiej, wstążki duze, czasami inne dekoracje jak balony serduszka. Slicznie wyglada i jak zyję 30 lat na kazdym to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilek
a już rozumiem macie swoje potańcuchy w ...remizach tam to nawet pasuje ale w porządnym lokalu z klasą ołtarzyk,ło jezu ,żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
ja mam w płaacyku nie w remizie kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzona florka
prymitywna baba i zacofana.....moze sama miała w remizie i ani jednago balona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilek
a pałacyk to ołtarzyk jak by był pałac to by był już cały ołtarz łoj ,ale z was wiejskie dziołchy,takie z przyyyytupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
pałacyk pałacykiem , ale to jest ślub więc musi być po katolicku coś akcent np obraz matki bozej , jakies dekoracje nad młodymi, aby stół sie wyrózniał. Nie wierzę ze nie widziałas czegos takiego. Poszperaj w necie. A moze ty nie byłas nigdy na weselach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ser .pleśniowy
hehehe to bardzo dobrze , że nie ma miejsca na "ołtarzyk" , co za paskudztwo - na szczęście okoliczności wam przeszkodzą w ustawieniu tej przecudnej dekoracji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy w życiu nie słszalam o żadnym \"ołtarzyku\" na sali weselne, a na weselach bylam róznych i miastowych i takich w remizie... i tak sobie mysle ze to musi strasznie badziewnie wygladac...:o kaja przybijam z Toba piątke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajobongo
nie wiedziłas to żałuj bo sa przepiękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooomarańczka
Oltarzyk ??Pierwsze slyszę...Sorry ale mi sie to kojarzy ze straszną tandetą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajobongo
no ale wszędzie tez widziałamjak byłam. Taka dekoracja nad Młodymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooomarańczka
ja bym tam nad soba nie chciala żadnych oltarzyków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ołtarzyk
tak jakoś mi się kojarzy z tandetnym Meksykiem. Dziwnie. Państwo młodzi a za nimi szopka, może jeszcze owieczki? O a żeby było oryginalnie to owieczki można by było ubrać w balowe suknie, lub pomalować. Wtedy będzie tak światowo, a za razem tradycyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooomarańczka
ha ha ha dobre to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajobongo
ej ludzie to nie ma byc ołtarzyk z jezusem, owieczkami taki wigilijny:d Ołtarzyk ale inny. Zaraz opisze wam:D duza ściana z styropianu np. okryta przepieknie pomarszczonym materiałem.Na tym na znak ze czuwa Maryja obraz jej. Moga po obu stronach byc serca z baloników gustownie wkomponowane. poszpeerajcie w necie w googlach i wam wyskoczą przykłady. Przecudne.o popatrzcie.http://www.balmart.pl/saleweselne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no popatrzyłam
i chyba brak mi słow. zdobędę się tylko na: CO ZA KICZ... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam slub 3 lata temu i nie wariowlam tak jak wiekszosc panienek na kafe..... oltarszyk na sali - wasze \"slubiki\" i cala ta oprawa powiewa tandeta. wiekszaosc z was za pare lat nie bedzie moglo patrzzec na swojego misia, a co niektorych waszych misiow to smiesza te przygotowania i nawet w nich nie uczestnicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W W W W
Po prostu "ołtarzyk" to średnio trafione słowo. I przez to niektóre średnio inteligentne osoby nie rozumieja albo brakuje im wyobraźni żeby zrozumieć. :o No i uważają że lepiej zwyzywać kogoś od "wiejskich dziołch" itd. Ja widziałam coś takiego na weselu, ale nie było obrazu Matki Boskiej. Tylko tkanina, serca itp. Ozdoba i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×