Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ____Kokosek__

Potrzebuję pomocy! TRĄDZIk!

Polecane posty

Gość ____Kokosek__

Mam właściwie małe szczęście bo mnie dopadł łagodny trądzik (skóra tłusta w strefie T, zaskórniki, trochę pryszczy). Nie jest źle!Ale ostatnio zauważyłam, że coraz więcej pryszczy mi wyskoczyło! A ja chcę temu zapobiec! Jakiej firmy mam uzywać kosmetyków do mojej cery? Bo wszystkie firmy produkują kosmetyki na silny trądzik, a mało które pomyślą o ludziach, którzy mają problem z trądzikiem łagodnym! (poleccie coś tańszego na ten lagodny trądzik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____Kokosek__
Nikt nic nie wie? Ojej... jestem załamana ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czxczxc
na jaki silny trądzik?? co ty piepszysz??? weź poczytaj kampanie to na pewno cos znajdziesz chyba ze taka leniwa jestes :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____Kokosek__
POTRZEBUJĘ czegoś na ŁAGODNY!!!!!! trądzik! A większość firm produkuje coś na ten silniejszy! czytałam wiele, i jakoś nie wyczytałam czegoś dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manamana
weź dupe z stołka i idz do dermatoloda bo twój łagodny trądzik to tylko kwestia czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manamana
dermatologa*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____Kokosek__
Czego wy ode mnie chcecie? Ja chce pomocy, a w zamian otrzymuję słowa pogardy! Do dermatologa?? Tak, jasne! Mój brat jak chodził to moja mama była załamana, bo wydawała mnóstwo kasy na jego paskudztwa! Przecież to tylko łagodny trądzik, chcę jakichś łagpdnych i tanich kosmetyków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____Kokosek__
dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manamana
to sobie kosmetyki daruJ !!!!!!!! nic dobrego z tego nie wyniknie wręcz pogorszysz sprawę: 1) myj budzie tylko przegotowaną wodą 2)rób okłady z rumianku ok 30-40 min na czoło i przecieraj twarz tym wywarem ( mozesz równieź innymi ziołami np kora dębu, szałwia ) 3) maseczki !! z swiezych warzyw i owoców ,twarogu ,drożdzy,dla odwaznych z cynamonu. 3) duzzzoooo wody pij ( mozesz hebatki z szałwi bądź bratka ) 4) nawilzaj skóre polecam żel regenerujący z Aloesu ALOE VERO mozna nabyć w rossmanie za niecałe 5 zł a ma wyciąg z aloesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manamana
w ogóle ja kampani jest tego mnóstwo ale widac ze nie chce ci sie poszukac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaai
sluchaj... twoj brat jest pewnie starszy i jezeli mial takie problemy z tradzikiem ze musial isc do dermatologa to ty przeciez niedlugo tez mozesz miec. skonsltuj sie z nia, ona na pewno ci doradzi. i tez inna kwersta, czy twojemu bratu po tych drogich lekach przeszlo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie
jak brat miał tradzik ty tez bedziesz miała narazie jest łagodny poczekaj troche i nie lecz sie to bedziesz miała jeszcze gorzej do dermatologa i zreszta jak mama moze byc załamana moi rodzice daja mi około 150 zł miesiecznie na leki bym sie pozbyła tego i nie sa załamani jak to choroba to trzeba a nie o ludzie gdzie wy sie uchowaliscie !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaai
no to ladnie>>>> nie kazdy ma taka sama sytuacje finansowa.... pomysl troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____Kokosek__
Tylko że ja mam ten łagodny trądzik od ponad 2 lat, to co? Może się pogorszyć???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaai
no sama napisalas ze wyskakuje ci ich coraz wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____Kokosek__
no to ladnie: wiesz, sorki, ale ja (za przeproszeniem) tyłka pieniędzmi nie wycieram. Myślisz, że wszystkich stać na takie drogie leki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____Kokosek__
Napisałam, że WYSKOCZYŁO coraz więcej pryszczy, zawsze jakieś 2-3 pryszcze mialam tygodniowo a nawet co 2 tygodnie, a teraz w kilka dni poprostu zrobiło się ich nieco więcej, jakieś 5-6 pryszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie
kokosek, a ty myslisz ze ja wycieram pieniedzmi tyłek, nie naleze do bogatych ale tez nie do biednych, ale tradzik niszczy moja psychike i zycie, i musze sie leczyc i myslicie ze mnie nie sciska ze zamiast kupic sobie bluzke płace za wizyte u lekarza i za leki a inni sie ubierraja i rozne takie sprawy, cos trrzeba wybrac i ja wybrała zdrowa buzia zamiast tony kosmetykow i ciuchow i przyjemnosci np isc do pabu na piwko niestety ... cos za cos... a uwazam ze jak ci sie pogorszył to nalezy po prostu zwrocic na to uwage a kosmetyki tylko pogorsza sytuacje wiec albo ziolka i cos naturalnego alebo farmaceutyki bynajmniej ja polecam bo latwo sobie zapsuc cere a powrot do ladnej cery niestety jest czasochlonny kosztowny meczacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 18
ja tez mam lagodny tradzik.. ale zauwazylam ze od opalania wysusza sie on i znika.. jednak nie jest to opalanie na raka tylko z przerwami.. moze byc codziennie wyprobowalam duzo zeli myjacych jednak po nich wyskakiwalo mi jeszczze wiecej wypryskow.. teraz myje twarz sama woda i od czasu do czasu mydelkiem ogorkowym dove.. polecam ci rowniez krem nivea visage young.. pomaga w zwalczaniu syfkow i skora sie p[o nim nie swieci.. na wieksze prycholki krem benzacne do stosowania punktowego na noc.. fajnie wysusza prychola i na drugi dzien nie jest juz tak widoczny.. pamietaj aby nie wyciskac pryszczow bo po kazdym ci pozostaje blizna.. ja zaluje ze wyciskalam i mam kilka dziurek po nich.. mam nadzieje ze pomoglam.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____Kokosek__
no to ladnie: to ciekawa jestem, po co produkują tyle kosmetyków, skoro one nie pomagają! Moi rodzice uważają, że trądzik to nic strasznego, ale skąd ja mam mieć kasę na leki, skoro pracuje tylko ojciec i zarabia marnie? Już dawno nie miałam nowej bluzki, jak zaproponowałam dermatologa to moja mama powiedziała: dobrze, może kiedyś, ale przecież dobrze wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____Kokosek__
taka jedna18: no mi też poprawia się stan cery od opalania. Punktowo używam Acnefan, smaruję kilka razy i po 3-4 dniach syfek znika. Może wypróbuję ten Nivea Visage Young.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada Kokosku
olej te wszystkie chemiczne produkty.. Wyobraź sobie jak traktujesz skórę!!! Sama tak robiłam aż w końcu na tygodniowym wyjeździe na wakacjach nie używałam totalnie nic żadnych maści, toników, kremików... tylko żel do mycia twarzy. Buzia wypiękniała nie mogłam w to uwierzyć!!! spróbuj naturalnych rzeczy np. zrób sobie tonik z olejku herbacianego (kilka kropli + woda najlepiej przegotuj taką z butelki niegazowaną) i tym przemywaj buzię a na pojedyńcze wypryski sam olejek. Możesz też używać mydełka siarkowego. na takie kosmetyki wydasz parę groszy. Ja u dermatologa wydawałam koszmarne sumy :o Warto spróbować wierz mi nie masz nic do stracenia Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma-s-e-cz-ka
A ile tych kropel tego olejku na szklanke wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie
nie wiem po co produkuja te kosmetyki ale chce ci porostu doradzic bo ja przechodze taka batalie i mam o wiele gorzej niz ty i wiem ze kosmetyki nic dobrego nie zdziałajam, owszem mozesz probowac, widzisz jak duzo osob poleca ci mycie sama woda... niestety w kosmetykach jest duzo chemi i kosmetyki do cery tradzikowej ja wysuszaja a t5u zbytnio o to nie chodzi tu chodzi by ona byla w normie nawilzona a nie wysuszona. nie wiem co CI polecic, ja na poczatku jak mialam lekki tradzik to własnie benzacne uzywałam ale pozniej na mnie nie działął 7 zł kosztuje tubka strczy na długo 10 procentowy ja polecam jak najmniej makijarzu i kosmetykow, jak najwiecej swierzego powietrze czystrej wody na buzie i cos nan noc punktowo na zasuszenie... rozumie ze nie ma sie na to pieniedzy ale mozna isc do derma na kase chorych jest za darmo i moze jakies tanie masci ci przepisze albo robione na recepte specyfiki za 5 zł tradzik niestety nie jest latwy do wyleczenia i nalezy sie uchronic by nie bylo gorzej bo pozniej to uwiez mi zyc sie odechciewa, tez kiedys mialam malo ..... i wiesz marze by miec 5 pryszczy na buzi marze o tym pamietaj ze kosmetyki to tylko chemia ktora niekoniecznie moze pomoc . Ja chce ci troche pomoc ale skoro wiesz lepiej to tylko moge powodzenia zyczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnier czysta skóra
Zel do myća cery delikatnej , wrazliwej. Stosowany sytstematycznie znacznie łagodzi zmiany i zapobiega nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie
a gdziem ozna kupic ten olejek herbaciana i za ile no i ile tycxh kropli moze ja tez wyprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma-s-e-cz-ka
Garnier, ale ja nie mam cery deliktanej ani wrażliwej, raczej mieszana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie
tylko nie Garnier przeczytaj na topicu o kosmetykasz bez chemi czy cos tam i garnier podobna ma najgorsze skladniki ... uzywałam nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma-s-e-cz-ka
Oj, pomyliłam wątek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____Kokosek__
Dodam, że mam cerę mieszaną, świeci się trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×