Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ____Kokosek__

Potrzebuję pomocy! TRĄDZIk!

Polecane posty

Gość dobra rada Kokosku
Ja daje tego olejku na oko ale sprawdze w ulotce tam dokładnie pisze :) Albo jak zamocze wacik w wodzie (ja mam taką do kroplówek) lub toniku to na to kropnę olejku i przecieram twarz :) I jeszcze jedno - jeżeli chcesz używać jednak kosmetyków to radziłabym użwyać z jednej firmy z jednej serii np jak pisałaś nivea young - kup nie tylko tonik ale też żel do mycia, krem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____Kokosek__
No właśnie kremów raczej nie będę kupywać, wiele używałam i zauważyłam, że nieco obciążają moją cerę. Kupię tonik i żel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada Kokosku
ja olejek kupuje z oriflame jak jest promocja to ok 25 zł :) w aptekach może też być i w punktach "ala" zielarskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____Kokosek__
chyba jest w aptece o wiele tańszy! około 10 zł, wiec kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada Kokosku
olejek w aptece jakieś 8 zł kosztuje więc się nie zastanawiaj tylko do apteki. Na pewno będzie ulotka - poczytaj zobaczysz ile olejek ma właściwości :) możesz też apytać aptekarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnier czysta cera
To nic, że nie masz cery delikatnej ani wrazliwej, podłam Ci ten kosmetyk bo na pewno nie pogorszy twojej cery a przy okazji złagodzi zaczerwienienia towarzyszace wypryskom. Poza tym ( i to jest chyba najwazniejsze) odblokowuje pory , oczyszcza i znacznie zmniejsza wystepowanie nowych. Polecał bym stosować go bez względu na tu czy tradzik jeszcze jest, czy już nie. Jeżeli skóra ma skłonności to podobne preparaty powinny byc używane na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnier czysta cera
Znane sa przypadki zaniknecia tradiku po odstawieniu mleka i produktów mlecznych. Wielu osobom zmaina diety pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____Kokosek__
Odstawić mleko i jego przetwory?? O nie... chyba bym nie przeżyła... uwielbiam to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie
ja nie pije mleka jaks skonczyłam 2 latka i przetworow mlecznych mało jem jedynie jogurty i sery zolte i co tradzik mam jak cholera wiec z ta dieta trzeba indywidualnie :) dzieki wam za info o olejku herbacinym, kupie i wyprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam zajrzec na kampanie, tam jest o wiele wiecej rad - bo chyba ponad 300 stron. A jesli w skrocie mialabym napisac - ja testuje serie AA oceanic young - mam tonik http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=2734 i krem http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=10111 . Do toniku dodalam kilka kropli olejku herbacianego. I w planach mam tez inny tonik na noc, mocniejszy - ocet z wina czerwonego zmieszany z woda 1:1 + olejek herbaciany i lawendowy. A zel zaden garnier czy oriflame, podrazniaja i wysuszaja skore, polecam iwostin albo dermedic acne expert, a z tych tanszych to Ziaja - ja mam wlasnie zel Ziaja tin tin. Ale najbardziej to polecam lagodne kosmetyki, sklady sprawdzone wiele osob sobie chwali, zobacz, a Ci co narzekaja to na zapach bo ta seria nie jest perfumowana ale jaka skuteczna, swietnie oczyszcza ten tonik a krem jedyny ktory nawilza i nie szkodzi do tego maseczki z glinki, drozdzy, platkow owsianych, siemia lnianego - oczyszczaja, wygladzaja skore, punktowo benzacne, tyle o mojej pielegnacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt tak nie pomoże jak DERMATOLOG!!!!!!!! Ja też zwlekałem by go odwiedzić i doprowadziłem do tego że moja skóra wyglądała koszmarnie. Bałęm sie w lustro spojżeć a przez to zwlekanie zdłużej mi zejdzie leczenie tego gówna. JAK MASZ TRĄDZIK (MAŁY CZY DUŻY TO BEZ RÓŻNICY), TO IDŹ OD RAZU DO DERMATOLOGA!!!! BO POŻAŁUJESZ INACZEJ!!! JA ŻAŁUJE ŻE TYLE ZWLEKAŁEM. pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____Kokosek__
O, mój topick idzie w górę, a pryszcze... w dół. Nie poszłam do dermatologa, używam żelu i toniku, maseczki, i jest bardzo dobrze:) Nie najlepiej, ale bardzo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta5321
Sama mam ten problem. W aptece możesz kupić spirytus kosmetyczny z wyciągiem z aloesu i jest przeciwbakteryjny. Mi trochę pomógł ale ni całkiem :) Możesz spróbować moż eCi pomoże. Nie jest drogi kosztuje ok. 3zl za 100ml. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie. Musze przyznać że sama mam lekko mówiąc nie najlepszą cerę. I ogólnie wypryski i zapchane pory to moja zmora, ale od jakiegoś czasu zaczełam pić sok z aloesu wprawdzie nie na cere ale musze przyznac że byłam nieźle zaszokowana. Bo nie dośc że ogólny stan zdrowia mi sie poprawił to jeszcze moja skóra zaczeła wyglądać coraz lepiej pory zaczeły sie same oczyszczać a wypryski po mału znikać. Także dziewczyny polecam wam picie soku z aloesu bo to naprawde działa i do tego jest naturalne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyleczylam izotekiem
łagodny tradzik mialam przez pierwsze 3 lata, nie bylo w ogole tragedii, nawet podkladu nie uzywalam, pozniej zrobila sie z tego makabra a juz w 5-7 roku, tragediaa czekaj a skonczysz tak samo :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss strawberry
nie mogę normlnie. Kokosku nie słuchaj tych palantów. Dziewczyna pisze że ma trochę pryszczy i chce się ich pozbyc a wy ją na siłę do dermatologa pchacie. On nic nie pomoże, przepisze antybiotyki o potem biedactwo będzie miało problemy z wypadającymi włosami i rozwaloną wątrobą. nie mówiąc juz o tym że syfy wrócą po dostawieniu tabsów. A jak przeczytałam poradę o użyciu Izoteku mało z krzesła nie spadłam. To cholerstwo tak promujecie jakby to jakieś cudo było a to poprostu cholernie drogi i szalenie niebezpieczny dla zdrowia szajs, który przypomni o sobie kilkanascie lat po uzyciu. A wiecie ze nadtlenek benzoilu, składnik min. benzacne ma działanie rakotwórcze? Tylko nikt o tym głośno nie mówi, bo firmy farmaceutyczne musza pieniążki zarabiać, a ze kosztem naszego zdrowia? ich to nie obchodzi! Dobra rada dla kokoska: - drożdze, rumianek, zielona glinka, maść cynkowa, olejek herbaciany I jeszcze coś na temat kosmetyków, byś niepotrzebnych bubli nie kupowała: http://luskiewnik.strefa.pl/acne/PRYSZCZE2002_kosmetyki.htm jak źle link wkleiłam to przepisz do paska. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khaki82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używam preparat
przeciw wypryską Tea Tree, mówie wam REWELACJA. Kiedy wyjdzie mi świeży pryszcz od razu smaruje i po dwóch dniach pryszcz znika, lub jest o wiele mniej widoczny. Już po około godzinie wysusza wyprysk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika - zalamana
NUNO!!!! TA NOWA SERIA KOSMETYKÓW ZIAJI,perełka!!! mam okropną cerę, a po żelu, peelingu enzymatycznym, po kremie i toniku z serii NUNO (nowa seria,dla cery trądzikowej) pryszczy nie ma prawie w ogóle,naprawdę. podobnie z przebarwieniami - chciałam już iśc pod laser:| bo mam okropną masakre,a po tych kosmetykach.. niebo lepiej. naprawdę,warto - dziś dokupiłam maseczkę z zielonej glinki,kosztowała tylko 5,60 zł!! żel kosztuje jedyne 7,50, krem jakoś też tak samo, peeling niewiele powyżej 5zł - tanie,a jakość..perełka. nie podrażniają,no cudenko - musicie same wypróbować,polecam ogromnie. i dodatkowo - proponuję wam takie coś - w ramach własnego doświadczenia,bo od kilku tygodni zabrałam sie porzadnie za usuwanie całego syfu z mojej twarzy - mam potwornie zanieczyszczona cere, tradzikowa,z bliznami i przebarwieniami - teraz jest o niebo lepiej - słuchajcie- moczymy buźkę wodą, bierzemy cukiernicę, wysypujemy na wilgotne ręce trochę cukru i masujemy tym mordki - trochę drapie, bo cukier jest gruby,ale złuszcza GENIALNIE, lepiej niż najdroższy peeling - zdziwicie się już po jednym razie. to + nuno = sukces!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cilndacne
Ponieważ zakupiłam lek przepisany od dermatologa - clindacne... ale nie otworzyłam go ponieważ miałam inne opakowanie które chciałam dokończyć, a dziś dermatolog przepisałą mi zupełnie inna kuracje- antybiotykami i niemoge już używać clindacne, chętnie odsprzedam tę maść komuś kto jej potrzebuje. Mam jeszcze ponad poł hascidermu. wszelkie info na gg. 2603470

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa142
Ja mam identyczny problem jak Ty. Używam Żel-piling z nivea visage young clean deeper. A po umyciu twarzy stosuje krem z tej samej serii, który zapobiega błyszczeniu się twarzy. I pij minium 1l czystej niegazowanej wody i tak codziennie. Jak tak robię i zmbniejszyly mi sie problemy ze skóra na twarzy. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam acnefan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka-8
Jeśli szukacie naprawdę dobrych kosmetyków o leczniczym działaniu na trądzik, a nie tylko kosmetycznym i chwilowo maskującym problem spróbuj kosmetyków ISISPHARMA z serii TEEN DERM. 
Po dwóch tygodniach możesz zapomnieć o trądziku, kosmetyki są naprawdę skuteczne!

Szczególnie skuteczny jest krem keratoregulujący dla cery tłustej, trądzikowej i nawilżająco-łagodzący. Można też kupić żel do mycia twarzy i wodę miceralną. 
Więcej informacji o tych kosmetykach na: www.infoplus24.pl/?page=Structure&id=84 
Ceny kremów to niespełna 50 zł, są dostępne wyłącznie w aptekach, taniej można kupić w aptekach internetowych, np. www.aptekainternetowa.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wishyyy
Hm wiec tak . Moja cera zawsze byla idealna ale od kilku miesiecy borykalam sie z tradzikiem.To byl koszmar!! Byl on chyba spowodowany tym, ze za duzo o tym myslalam i paćkałam ile sie dalo /kremow i tp/ Powiem wam ze im mniej robicie tym lepiej.Stosowanie kilku kremow, wyciskanie etc to naprawde nie pomaga. Ja mialam tylko kilka grudek ktore rpzeradzaly sie w krostki przez moja manie. Teraz robie sobie 2 razy w tyg maseczke z zielonej glinki, parowki i smaruje punktowo mascia cynkowa. Moja cera jest znow ladna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej to wziac izotek,dziala swietnie . sama sie wyleczylam i mam swietna cere.Do tego zazywam drozdze z bratkiem i face okey. Powodzenia w walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×