Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za tą chwilę...........

chciałbym zdradzić.........

Polecane posty

Gość no cóż
no gdyby wiedziały..... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest
experatorolnikanto ni pies niz wydra cos na ksztalt swidra:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty nawet nie wis co \"to jest\". Kces sie spróbować? :classic_cool: ps. Ostrzegom. Nie zdzierzys!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
świder nie świder byle by nie miał nic z wyder ( bo te obslizgłe i mokre)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
chyba Morfeusz wzywa :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest
uchu chuchu jus siem bojem cus za dupek s tego rolnika:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale my dziewula mieli dziś ubaw... aa? Wyglondo na to ze my same sie zostalim :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za tą chwilę...........
Forum na Kafeterii jest dość sympatyczne jednak nie wiem dlaczego moderatorzy nie widzą osób obniżających poziom tego forum??? Widzę że mój temat rozwinąl się nie w tą stronę której oczekiwałem Queen Maya - przeczytałem twój post i chyba masz rację - większość tutaj albo prawi morały lub chce bawić się w psychologów. Jeśli ktoś tego potrzebuje, to super i będzie zadowolony lecz jeśli niechcesz słuchać leczenia swojej duszy to faktycznie może być problem na tym forum. Oczywiście nie ujmując całości forum. Jednak jak pisałem wcześniej nie szukam lekarza duszy....... W konsekwencji tego mam świadomość co robię .... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
Rolnik jest ok, współczuję tylko założycielowi topicu, faktycznie mądrze to on sie nie wyraził :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest
popierdulim se dziewula u jajcow nie wim cy sie odświżajom - casym puchnom z tobom tom jesce cheba nie godoł...idza ze rozumis ludzkom mowe qrwa za co:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
Rolnik widzisz my obniżamy poziom, powinni zająć sie nami moderatorzy, najlepiej jak by nas zbanowali cobysmy nie mogli obsmiać tego dupka co topic założył za tą chwilę........... no więc jesli mam być szczera jestes beznadziejny w tym co piszesz i że w ogóle ogłaszasz sie z tym na forum bądź facetem a nie szelkami może wtedy zona Cie zauważy i nie bedzie Ci potrzebny nikt kto wysłucha twoich smutków do tego jak mniemam jestes sknera bo gdy pytają za ile tez żałujesz grosza :-) a nie ładnie. Jak jestes na codzień taki jak tu to wiesz mi Rolnik sto razy lepiej ubawi, rozweseli, powygłupia się poszukaj wiec może winy w sobie za taki stan rzeczy zamiast sie wywnetrzac na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Maya
za tą chwilę........... czytam trochę forum, moralizatorami w stylu gwarowym sie nie przejmuj, nie ich cyrk ani małpki a maja na wszystko receptę i zaczynają się martwic o Twoją żonę i słuchaj jeszcze ewentualne dzieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Maya
no cóż wiesz co? idź sobie na topik rolnika i tam sie zabawiajcie do pierwszej krwi, daj innym porozmawiać i nie wyzywaj od dupkow:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
za tą chwilę....... "Widzę że mój temat rozwinąl się nie w tą stronę której oczekiwałem" - a coś Ty myslał ze sie kobiety na Ciebie rzucą ? Bos smutny i opuszczony? Jesteś raczej żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyn taki chcioł podupcyć za malutkom chwile... przysed Rolnik. przegnoł Maye bedzie rżnuł motyle :classic_cool: Dobra ide spać. Pies z wamy tacowoł 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 19
Wiesz ..ja mam podobny problem ..Sytuacja jest jednak inna ponieważ nie jestem meżatką i mam 19 lat a Ty pewnie wiecej.Uwazam ze taką decyzje musisz bardzo przemyslec..predzej czy pozniej bedziesz miał wyrzuty sumienia ,a moze lepiej skoro nie kochasz zony -rozwiedz sie z nią? po co ja ranic i siebie przy okazji. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Maya
i ta twoja hipokryzja " 21:29 no cóż szkoda ze tak daleko jesteś ":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
Queen Maya - czyżbyś była równie samotna? A moze polujesz na za ta chwilę.... podaj mu zatem swoje gg i bedzie o jedna parę (...) mniej na forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 19
Wyszło troszkę umoralniająco a tego nie chciałes..wiesz na necie jest duzo stronę na ktorych kobiety moją podobne problemy zamiast na forum to moze tam poszukaj ..ale zastanow sie 1000000 razy .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
Queen Maya- nalezy odróżnić kpinę od prawdy :-) buahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Maya
no coż kazdy sadzie wg sibie, wiec podaj swoje gg rolnikowi przestanie sie martwić o kogoś zajmiecie sie swoimi sumieniami i wyrzutami, świat będzie piękniejszy, rolnik nakarmi kurki a no cóż się pozachwyca rolnikiem i jajami , mniej wyzwisk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Maya
kpinę od prawdy a to dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
Queen Maya- widzisz nawet to było dla Ciebie za trudne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Maya
Nie obchodzi mnie Twoja niby ocena, to twój osąd jesteś święta złóż raczki i ze złotą aureolą kpij dalej choćby z samych niebios. Za tą chwilę........... niewiele jest takich szczerych wypowiedzi...dlatego tutaj napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za tą chwilę...........
Witam - Queen Maya doceniam ich troskliwość i troskę o postawy społeczne, jednak kojarzy mi się to z pewną grupą społeczną...... Do - no cóż ... jeśli całe życie wszystko robiłaś - reobiłeś za pieniądze...... to nie dziwi twoje podejście do życia, lecz jeśli przeżyłaś-eś coś w tym swoim życiu to nie wstawiłaś byś takiego postu bo ocieka niezrozumieniem życia i płaskim podejściem światopoglądem . I jeśli dociera do Ciebie co czytasz - w co wątpię to wbij sobie do tej małej i ciasnej głóki że nie zaczynałem wątku by opowiadać kawały i dowcipkować , tak jak ty , Ty który zajmuję się cudzymi sprawami....... to takie płytkie ?!? Czy może mi się wydaje :) Nie chcesz czytać nie czytaj a ty,m bardziej nie pisz - załóż sobie własny wątek z Rolnikiem i bawcie się dobrze!! Czy niestać was może na wymyśłenie tematu??? Wierzę jednak że dacie radę i będziecie szczęśliwi a i większość forumowiczów będzie wam za to dozgonnie wdzięczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Maya
A ja doceniam ich walkę o moralność oceniana przez pryzmat seksu, żałosne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×