Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za tą chwilę...........

chciałbym zdradzić.........

Polecane posty

Gość za tą chwilę...........
DO już tu byłam Zgadzam się z Tobą - dokładnie miałem to samo na myśli i nie zrozumiałem Cię wcale źle :) Pozwolisz że zapytam z Ciekawości , skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosnik cudzych zon
nie myslcie tylko o sobie, pomyslcie o swoim partnerze jak bedzie sie czul gdy sie dowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za tą chwilę...........
DO miłosnika cudzych żon Widzisz, napisałem zdradzić mądrzę.... mądrze to znaczy z kimś odpowiednim, z kimś kto oczekuje tego samego i ktoś kto wie, że to zostanie zawsze między nami . Nikomu nie chodzi o krzywdzenie i opowiadanie na ten temat partnerowi. Zostaje to tylko naszą słodką tajemnicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tu byłam wiesz
milosnik cudzych zon > nigdy nie skrzywdzę męża, pomyśl czy mógłbyś skrzywdzić własną rękę? zresztą on wie za tą chwilę........... daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja poprzedniego faceta zdradzałam i się rozleciało...a uważałam ze go kocham dlatego rozumię o czym mówicie ale ktos napisał ze pożadanie nie zastąpi miłości - ale w miłości konieczne przecież jest pożądanie, fascynacja fizyczna partnerem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za tą chwilę...........
DO już tu byłam wiesz - rozumiem i dzięki za odpowiedź, dobrze sie rozumiemy :) Do znudzona1 Wcale nie wykluczają się?! Jak się zastanowisz to dojdziesz do podobnego wniosku. Podam banalny przykład: Zdradzając z kimś kogo jesteś pewna, kogo znasz, do którego masz zaufanie, to jest głupie? Czy lepiej z facetem niedawno poznanym gdzie okaże się jakimś popaprańcem robiącym problemy - to będzię wtedy mądre?? Właśnie w takim aspekcie pisałem słowo "mądrze" Już wcześniej napisała koleżanka Już tu byłam wiesz - że okazje są często ..... ale co z tego ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za tą chwilę...........
DO znudzona1 Nie kwestionuję Twojego zdania masz prawo tak sądzić - choć wydaje mi sie że nie przeczytałaś wszystkiego..... Nie chcę i nie szukam rad : czy zdradzić czy nie! Czy ktoś sądzi że to mądre lub nie!? Znam wiele par które w taki czy inny sposób zdradziły i żyją nadal są szczęśliwe i w niczym im to nigdy nie przeszkodziło - może własnie dlatego że zrobiły to mądrze!?! Ja po prostu szukam osoby która czuje i szuka tego samego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, nie przeczytałam wszystkiego, bo temat długaśny. Wiem co to zdrada, nie potępiam nikogo, nie oceniam, ale i tak wiem, że mądre to nie jest. Chociaż baaardzo kuszące i przyjemne. Może dlatego, że wszystkie procesy zachodzą w obszarach oddalonych od mózgu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tu byłam wiesz .
znudzona nie pojmuję dlaczego spełnianie swoich pragnień, dawanie uszczęśliwianie, upajane się zmysłami ma być złe? dlaczego? czy dlatego, że tak powiedział ksiądz ? czy dlatego że takie społeczeńswo ustaliło reguly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tu byłam wiesz .
zowu ktoś się zabawia nickami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za tą chwilę...........
Sympatycznie ujęła to "już tu byłam wiesz" iż faktycznie chyba ciężko jest znaleźć odpowiednią okazję.... Wydaje mi się że większość ma i opiera się nie na odczuciach tylko na jakiś zasadach, moralnych i etycznych?!? Każdy ma prawo robić co uważa za słuszne... Preglądając forum zauważam jedną prwidłowość - w dziwny sposób ukąłda się relacja między zakładającym temat a odpowiadającymi!?! Ile jest założonych tematów w podobnym stylu?? Wiele! Wiele żon czuje się zaniedbywanama problemy , czują się zakochane w innym żonatym mężczyźnie itd. Lecz większość odpowiadających potrafi tylko umoralniać?? Mówię otwarcie - szukam !..i chcę to przeżyć.... i nie wierzę że nie ma osoby podobnie myślącej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tu byłam wiesz .
znudzona1 mądrość nie ma tu nic do rzeczy, nawet nie wiem co to takiego, wracając do mózgu, mylisz się, tam się wszystko zaczyna i kończy, pewien obszar mózgu jest odpowiedzalny za orgazm... pomimo tego dobrze i zdrowo jest czasami wyłączyć, po prostu być i czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpowiem Ci, Autorze :) Jeśli szukasz, to na początek zaczernij nick, a w profilu podaj numer gg, albo maila. Znacznie zwiększysz swoje szanse. Bo w to, że są osoby myslące tak samo jak Ty, nie wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że się wtrącam. do: już tu byłam wiesz , i do za tą chwilę - Ty również masz rację. Spełnianie marzeń do nic złego ( jak widać po moim Nicku , choć jest przewrotny, ja nie sprzedaję , rozdaję za darmo ). A co do zdrady, mądrej zdrady to warto, wiecie po co warto? wiem, można potem żałować do końca życia, ale .............można też mieć do końca życia co wspominać i to pomaga żyć, pomaga przetrwać trudne chwile, taka jest prawda. Warto, bo warto mieć dla czegoś / kogoś ( choćby to miały być tylko wspomnienia ) żyć, ot tak po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tu byłam wiesz .
znudzona1 dziwna jesteś:) czy Ty sądzisz, że za tą chwilę........... sam nie wpadłby na tak genialny pomysł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu bezinteresownie lubię ludziom pomagać, bez złych intencji a dziwna jestem...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna żona..
drogi autorze..nie wiem jak Ci sie ukalad aw małżenstwie ale uważam ze zamiast szukac na forum czy też gdzieś indziej kochanki..powinieneś popracować nad swoimi relacjami z żoną..a przynajmniej powiedzieć jej że cos miedzy wami niegra..nie wiem czy ja kochasz..ale skoro myślisz o zdradzie to pewno juz nie..zstanów sie poważnie nad tm co chgcesz zrobic po potem mozesz tego bardzo żalować..ja niegdy bym nie wybaczyła mężowi zdrady..bez wzgledu na to czy byłby to dłuższy romans..czyteż jeden mały skok w bok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tu byłam wiesz .
_Sprzedawco Marzeń_ my się dobrze znamy rozdajesz, ale marzenie o które prosiłam ja jest nie do spełnienia, póki co nie marzę tylko sama sobie spełniam marzenia i nigdy niczego nie załuję a za dobre rady dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już tu byłam wiesz: no cóż, faktycznie nie wszystko mogę spełnić, przykro mi , mam nadzieję, że żalu do mnie nie masz , masz rację, spełniaj sama, po to właśnie, żeby mieć co wspominać i po co żyć, życzę i Tobie i autorowi powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tu byłam wiesz .
znudzona1 przepraszam Cię, to nie było złośliwie, ładnie kiedyś napisałaś.... autor chce porozmawiać-a można bo rolnik orze-inaczej wszedłby na czat i umówił się na kawę;) _Sprzedawco Marzeń_ oczywiście, że nie:) Tobie również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosnik cudzych zon
wiecie co jak mozna pisac madra zdrada? przeciez to najglupsza rzecz na swiecie... tak jak madrze oszukiwac oznacza cos pozytywnego? Pragnienia ktore was nakrecaja sam rozumiem bo dopadaja wiekszosci z nas ale czy warto poddawac sie dla chwili przyjemnosci ktora nie bedzie przyjemnoscia dla osoby ktora kochamy? mowienie ze dawanie sobie przyjemnosci jest ok, tak pod warunkiem ze nie krzywdzimy innych przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×