Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie jak to było

po jakim czasie zamieszkalas z chlopakiem?

Polecane posty

Gość nie ma reguly
Pewnie, ze nie ma na to reguly. Zawsze jest to indywidualna kwestia. Tak samo jak rozsmieszaja mnie topiki typu "po jakim czasie wypada isc z facetem do lozka".... Ale ja osobiscie wolalabym pomieszkac z facetem przed slubem. A teksty typu "trzeba sie szanowac" delikatnie mowiac - mnie rozbrajaja. Co innego luzny zwiazek, spotykanie sie nawet codziennie czy raz na pare dni, wspolne wakacje - a co innego zwykla, szara codziennosc. Codziennosc, gdy trzeba isc do pracy, utrzymac mieszkanie, wyzywic sie itd. Wlasnie taki uklad daje mozliwosc sprawdzenia mezczyzny w zwyklym, codziennym zyciu. Wole pomieszkac razem troche w nieformalnym zwiazku i np. stwierdzic, ze zupelnie mi zycie z takim czlowiekiem nie odpowiada, niz wziac slub, a potem dojsc do wlasnie takiego wniosku i sie potem rozwodzic albo meczyc latami w takim zwiazku... Autorko topicu - tak z ciekawosci - ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooooomaranczka
dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaleczka
No ja uważam ze trochę zakrótko jesteście razem. Tak wstrzymaj sie z tą decyzją..do pół roku i wtedy pomysl , czy Cięszanuje i t d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my, po ciągłej nieustajacej walce z mojej strony, po 2 latach. I co pomieszkał dwa miesiace i dostał ofertę pracy na półwyspie skandynawskim. Bywa w domu co trzy miechy przez dwa tygodnie. Efekt. Przed slubem pomieszkamy dwa miesiace, i wychodzę za prawie zupełnie mi obecego człowieka:(,ale gokocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAHAAASW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie jak to było
19ja a on 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepiej odrazu
po co czekać, poznacie się dobrze, bo nie ma to jak wspólne mieszkanie, a ... po 4 m-cach na pewno ciebie oleje, bo takich dziewczyn jak ty jest pełno :-D, powodzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zasugerowalas jej że jest
dziwką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziaszek25
Ja zamieszkalam po miesiacu i jest super jestesmy juz razem siedem miesiacy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po tygodniu również
i też nie żałuję. Jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haahahah
ja po roku zamierzam ? czemu nie wcześnie - bo nie chcę za skulonym ogonkiem wracać o kilku dniach do rodziców. proces stopniowrgo mieszkania - teraz wspólne weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×