Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbieram dane

BIŻUTERIA - jaką nosicie - złotą, srebrną, czy sztuczną?

Polecane posty

Gość gość
sztucznej bym juz raczej nie zalozyla bo troche wyglada dziecinnie i niestety tandetnie, kiedy inaczej na to patrzylam. Aktualnie nosze tylko bizuterie srebrna od paru juz ladnych lat, zaczelam w liceum. Kupuje wszystko zawsze na topsilver pl maja najladniejsze wzory wg mnie no i najbardziej sie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham srebro ! Mam dużo łańcuszków, bransoletek, pierścionków, chociaż latem , jak jestem opalona, to czasem założę złoty łańcuszek delikatny i bransoletkę. Ale zdecydowanie wolę srebro, ale sztuczne drobiazgi też noszę, to zależy od stylu ubioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludomiła Korzeń
Ja zdecydowanie wole złoto, co jakiś czas staram się urozmaicać moją kolekcję. Ostatnio ich ofertę przeglądałam http://szuchman-gold.pl i znalazłam kilka ciekawych kolczyków złotych. Fajnie było by je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malencja
srebrna jest bardziej subtelna, fajne i niedrogie kolczyki i łańcuszki ze srebra są na Avora.pl - mam jedną parę i często je noszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko srebro. Lubię dużą biżuterię. Żółte złoto wydaje mi się tandetne, sztuczna biżuteria mnie uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srebro o nikiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zaopatruję w złotą biżuterię od www.laru.pl . Są to polskie produkty bardzo wysokiej jakości, od kiedy dostałam od koleżanki pierścionek z ich sklepu to kompletnie oszalałam na punkcie ich biżuterii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się po prostu nie ograniczam, jeżeli coś mi się podoba, to po prostu biorę ;) Zwłaszcza, ze biżuteria niekoniecznie musi być droga, nawet jezli naprawdę szukamy czegoś ładnego. Ostatnio trafiłam na nadodatek.com.pl - i to faktycznie sklep, który warto znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na codzień mam złotą obrączkę i złoty łańcuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nosze żadnej mimo że jestem dojrzała kobietą, wszystko mi przeszkadza i po prostu nie lubie a jak widze babkę- na nadgarstku bransoletka, na szyi jakiś wisior a do tego kolczyki, to widze choinkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybieram srebro. Lepiej niż złoto pasuje do mojego typu urody. Mam bardzo dużo pierścionków, kolczyków, łańcuszków z zawieszkami, bransoletek. Noszę też biżuterię sztuczną, ale np. kolczyki mogę nosić przez cały dzień, potem muszę zdjąć na przykład na noc, aby uszy mogły "odpocząć" i na drugi dzień znowu mogę założyć te kolczyki, ale muszę je zdezynfekować jakimś spirytusem salicylowym, czy czymś podobnym. Latem , na miasto lubię założyć sztuczną biżuterię, czasem zakładam biżuterię w kolorze złotym, ale wtedy wybieram z Colibry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zakupiłam sobie trochę biżuterii, która jest wykonana z bursztynu. Biżuterię znalazłam na stronie www.houseofamber.eu i polecam ich wam jeżeli poszukujecie biżuterii tego typu. Mają szeroką ofertę i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybieram srebro. Z kilku powodów, po pierwsze bardzo je lubię, po drugie pasuje do mnie lepiej niż złoto, po trzecie jest w miarę tanie. Podoba mi się też białe złoto, ale mnie po prostu nie stać, aby go kupić. Czasem jak do ubioru pasuj***ardziej coś złotego, to mam kikla sztuk sztucznej biżuterii w kolorze złotym, nie jest zniszczona, ani starta, ani kiczowata, kupuję taką ze stali chirurgicznej, w dobrym sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złoto jak i srebro są ok w zależności kto co lubi :). Jedynie jedno i drugie jeśli dobra próba i jakość to nie ma znaczenia które... 

Fajne promocyjne zestawy znalazłam na www.giorre.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×