Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna niedziewica

zaluje sie sie przespalam z moim chlopakiem

Polecane posty

Gość smutna niedziewica

Zakochalam sie w nim i mimo, ze najpierw sie opieralam po jakichs 2 miesiacach przed pozegnaniem kiedy to wyjezdzalam na 2 tygodnie (sama, ale nie pytajcie dlaczego) tak bardzo byl mi bliski, ze chcialam, zeby to juz sie stalo... Ogolnie byl fajnym facetem, ale widze, ze to byl duzy blad ... Stalo sie cos co go zmienilo i juz nie jest moj ........ a ja nie jestem jego... Szkoda tylko, ze nie bede niewinna dla kolejnego chlopaka- jesli taki sie pojawi i bedzie tym jedynym... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie nowy facet ucieszy
ze jeszcze jakas dziewica jest na tym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaki
problem niewidze w tym nic problematycznego, nawet nie napisala ze sie w nim zakochala to nich sie pusci i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie strony tego samego
czy wy w ogole czytaliscie tresc tego co napisala autorka???Nie przejmuj sie z facetami tak bywa, gdy już cos osiagna przestaje ich to krecic ja jestem z innego topicu, odrobine kontrowersyjnego i tam przeczytalam takie zdanie"to co nieosiaglne kreci najbardziej, ale zawsze rozczarowuje gdy sie to osiagnie" takze nastepnym razem milosc miloscia ale dopusc troche rozum, bo faceci niestetety to zdobywcy tylko gdy juz cos zdobeda musza miec kolejny cel do zdobycia, a w tym tkwi cala tajemnica zeby im to delikatnie ale stanowczo wybic z glowy.Glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna niedziewica
racja, oni nw ogole nie wiedza na co odpowiadaja, ja NIE jestem dziewica dwie strony etgo samego---- dzieki za zrozumienie ! masz racje - generalnei sie nie przejmuje samym faktem i facetem, tylko weszla teraz taka szczepionka przeciwdzialajaca rakowi szyjki macicy- dziala w 99% i zmartwilam sie tylko tym, ze jest dla kobiet ktore jeszcze nie wspolzyly. to mnie zalamalo - bo jeszcze 3 tygodnie temu mialabym na nia szanse ........ meczy mnie to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stalo sie
trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stalo sie
to, ze nie ma szns na te szczepionke :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łazienka jest zamkinięta
ale ta szczepionka jest już w Polsce??? chyba jeszcze nie... Słyszałam, że dzieci od 7 roku życia się szczepi... Bo wirusa można złapac nie tylko od seksu chyba:o Weźcie coś powiedzcie o niej bliżej, to może jeszcze się załapię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie oryg
Szczepionka ponoć pomaga też nawet jak już się zaczeło współżycie ale wtedy nie daje takiej ochrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie oryg
to jest szczepionka przeciwdziałająca zarażeniu się niektórymi ( tymi groźnymi sprzyjającymi rakowi szyjki) szczepami wirusa brodawczaka ludzkiego, poszukajcie sobie w necie pod hasłami : HPV, wirus brodawczka ludzkiego, kłykciny kończyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie oryg
A jezeli ktos raz współżył to nie znaczy że odrazu musiał "załapac " wirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna niedziewica
ciesze sie, ze topik troche odzyl, bo wiem, ze brzmi infantylnie pocieszyliscie mnie - moze jest jeszcze szansa ... tak, ta szczepionka jest juz w Poslce, wlasnei slyszalam jakies 2 tyg temu w wiadomosiach chyba wlasnie chodzilo o to, zeby zrobic szczeopionke zanim sie zlapie jakiegos wirusa, ktorego dostaje sie w wyniku wspolzycia, wywynioskowalam, ze kazdy facet go ma i jak raz kobieta zacznie to go automatycznie "lapie" ale nie doslyszalam wszystkiego-wiecie jak sie slucha czasem wiadomosci- jednym uchem.... gdzie trzeba sie dowiadywac o te szczepionke ... w szpitalach ? macie jakies pomysly ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswieeeeeezam
j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×