Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszkaaa22

KLUB FITNESS- KATOWICE, CHORZOW

Polecane posty

Gość agnieszkaaa22

jaki poleciłybyście mi klub w K-cach bądz Chorzowie. od lipca mam zamiar zapisac sie ale chcialabyma abyscie ktorys mi polecily. wiem ze tego dowiem sie na miejsc, ale nie chce isc tam zielona- wiec mam jeszcze jedno pytanko chca stracic troszke w biodrach i wzmocnic miesnie brzuch i tak ogolnie poprawic kondycje bo z nia u mnie kiepsko :/ za co powinam sie wziasc na poczatek- aerobic czy cos innego moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaa22
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaaa22
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brat jezdzi na fitness do Chorzowa:D wiem tylko ze jest tam silownia,solarium i inne bajery:P jak przyjdzie to sie go spytam o nazwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia 56 kg
hej,tez jestem AGnieszka,i tez z chorzowa...prawie bo z Świętochłowic..ja mam zamiar zapisac sie na RUCh na pilates :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ale w sosnowcu na zagorzu
jak jest Orion w strone Mecu i Dabrowy w takich budkach , bardzo fajnie i milo tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie też się chcę zapisać do jakiejś fajnej siłowni! Bardzo podoba mi sie Gymnasion w Katowicach, oferta przyzwoita, ale czy 1 wejście na siłownie = 1 godzina, czy mozna siedzieć dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodziłam na siłownię w Chorzowie na kąpielisku miejskim. Sama siłownia podobało mi się, ale szatnia - tragedia. Może jednak cos sie zmieniło od tego czasu, bo to było parę lat temu. Na siłowni jest instruktor, który opracuje dla ciebie zestaw ćwiczeń, ilość powtórzeń, obciążenie i powie czy wszystko wykonujesz dobrze. Najlepiej nie wykupuj karnetu, tylko bilet na jedno wejście, bo może ci się nie spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mLV
ze tez facet wam musi doradzac. www.proactivkatowice.pl www.gymnasion.pl Gymnasion jest chyba bardziej nakierowany na Kobiety, w proactiv jest wiecej pakerów. Moze nie jest tanio ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerkowo
Fitness Club Pro Active..! JAK NAJBARDZIEJ POLECAM!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozowaPantera7
Byłam w Fitness Club Pro Active fajnie , nie sztywno sympatycznie, też odwiedziłam COB- w porządku. Gymnasium sztywno ....World Class Health Academy ekskluzywnie i drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aqua Śląsk
Fitness Klub Aqua Śląsk serdecznie zaprasza na akcję FITNESS w PLENERZE Zapraszamy na zajęcia które organizowane są w: - WPKiW w Chorzowie - Gimnazjum nr 13 Katowice ul Brynicy 7 - Dąbrowa Górnicza Park Zielona Zapraszamy zarówno na zajęcia fitness, zajęcia Nordic Walking jak i zajęcia taneczno - ruchowe dla dorosłych ale również i dla dzieci pozostających na wakacje w mieście. Więcej informacji na naszej stronie www.aqua.slask.pl Zapraszamy do zapisywania się do biuletynu informacyjnego znajdującego się na stronie www.aqua.slask.pl każda osoba zapisana dostanie kupon zniżkowy na zajęcia. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail aqua.slask@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisinka
Ja polecam studio tańca i fitness "Sensual" w Chorzowie , najlepsze zajęcia na jakich byłam . To samo studio jest w Mikołowie i naprawdę zajęcia prowadzą profesjonaliści super atmosfer . Bardzo sie cieszę że teraz bedzie w Chorzowie bo będe miała bliżej . Najlepsze zajęcia to oczywiście ZUMBA . Ale inne też są godne polecenia ja jestem zachwycona :) jeszcze mają zajęcia dla dzieci to juz wogole boooomba :) Dziewczyny naprawdę jak chcecie odpocząć i spędzić czas w fajnej atmosferze aaa przy okazji zadbać o figurę to polecam Sensual

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Ja chodzę od roku do B.Fitu w Katowicach. Fajnie, bo zawsze mam po drodze- klub jest praktycznie w samym centrum. Fajna atmosfera, zero karków, fitness jest dla KOBIET! Czysto i świeżo, aż chce się iść ćwiczyć. Można poznać fajnych ludzi, bo nie czujesz się wyobcowana jak we wszystkich klubach, w których bywałam wcześniej. Dla mnie najważniejsza jest atmosfera i czystość, bo idę się tam relaksować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Ja chodzę od roku do B.Fitu w Katowicach. Fajnie, bo zawsze mam po drodze- klub jest praktycznie w samym centrum. Fajna atmosfera, zero karków, fitness jest dla KOBIET! Czysto i świeżo, aż chce się iść ćwiczyć. Można poznać fajnych ludzi, bo nie czujesz się wyobcowana jak we wszystkich klubach, w których bywałam wcześniej. Dla mnie najważniejsza jest atmosfera i czystość, bo idę się tam relaksować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonikaaa
Polecam lifeage premium wellness club w Chorzowie. Miałam okazję wypróbować sprzęt podczas dni otwartych. Sala fitness naprawdę robi duże wrażenie. Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia ze sprzętem tak wysokiej klasy, dającej tylu możliwości treningu. W maju startuje Spa i Wellness, więc na pewno będę częstym gościem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_G
Powiem Ci, że od niedawna zaczęłam chodzić na fitness i najbardziej podoba mi się Tabata..daje wycisk, ale za to jakie rezultaty są! Co do klubu to zapisałam się do Olimpusa ( www.olimpusfitness.pl ). Nowy sprzęt, świetni instruktorzy, miła obsługa, fajne szatnie, ogólnie – kompleksowo i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Factory Squash  Fitness
Bliziutko Katowic - Factory Squash & Fitness Braci mieriszewskich 122 super klimacik !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szykam jakis bardziej aktualnych propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.altusfitness.pl,t o dobra siłownia w Katowicach, za bardzo przystępną cenę. Chodzę już wyłącznie tam, jak dla mnie to jedna z najlepszych i najlepiej zaopatrzonych siłowni w całych Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×