Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady...

Przystojni faceci boja sie ladnych dziewczyn...

Polecane posty

Gość baranek
zreszta piekno to pojecie wzgledne moi drodzy i nie ma sie co sprzeczac..te co mowia ze sa super atrakcyjne podobaja sie jednej grupie a drugiej kompletnie nie!!! a poza tym przyznaje racje uroda jest ulotna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po ile macie lat
trzeba miec w sobie TO COS i nie kazdy musi to widziec w ladnej dziewczynie czy facecie bo piekno mozna zobaczyc w kazdym czlowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie..uroda to pojęcie względne... nigdy nie twierdziłam że podobam sie wszystkim ani nawet że większości...ale myśke że w ogólnym odczuciu wypadam dość atrakcyjnie.szczególnie ze dbam o to żeby mój wygląd nie szpecił ulicy;) wiem o tym że niektorym się wcale nie podobam, i nie przejmuje sie tym...mi tez nie kazdy \"przystojniak\" sie podoba... I właśnie uroda przemija...dlatego dbam tez o wnętrze..i tego samego oczekuje od faceta...obojetnie czy jest przystojniakiem czy brzydalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
Uroda jak uroda, mozna ja poprawic z reszta jest gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
Wiecie co sobie mysle? Ano to, ze ci faceci co twierdza ze atrakcyjne kobiety sa pustem, a atrakcyjne mysla, ze przystojni faceci sa pusci to przewaznie tylko dlatego, ze po prostu nawzajem sie nie rozumiemy. Faceci nie rozumieja kobiet, kobiety facetow i niestety wynikaja z tego flustracje i stereotypy ktore narzucaja nam chociazby te komentarze. A prawda jest zupelnie inna, nie potrafimy sie porozumiec i przez to to cale zamieszanie. Zycze udanego weekendu, spadam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prytka//nie zignorowalam,tylko poslzam sprztac :P I wracam do sprztania jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prytka
zignorowalas bo pozegnalas sie z jedna osoba tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po ile macie lat//Tobie tez pisze ,ze nie ucieklam tylko mam cos do roboty w domu...Sobota dzis i to normalne dla mnie.Moje zycie to nie komputer,ech...zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak uwazacie;)Zalozylam ten topick ,poniewaz zalezalo mi na opinni panow...jak to naprawde jest i dziekuje za wypowiedzi.Oto mi chodzilo,a jelsi uwazacie ,ze nie umiem rozmaiac,bo ide majac inne rzeczy do roboty...pozyteczne.Latwo jest oceniac ludzi nieznajac ich.Toz to tylko internet,forum,tu rozmawiamy piszac i nic nie wiedzac o sobie nawzajem...,ale widac niektorzy tego nie odrozniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdania sa podzielone jak widze i bardzo dobrze.Z kazdej wypowiedzi jest cos z prawdy;)Dzieki za uswiadomienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też...
tak uwazam.Mimo to mego chlopaka poznalam wlasnie na dyskotece i byl bardzo smialy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
A powiedzcie jak to jest, ide sobie ulica mowie do przecietnej dziewczyny czesc i ona odwdziecza mi sie tym samym, potem leci rozmowa i niejednokrotnie dostaje numer telefonu, mowie to samo do atrakcyjnej, a ona patrzy na mnie jak na kosmite i dziwi sie co ja od niej chce. Mowi, ze sie nie znamy, ze ona mnie nie zna, ze z nieznajomymi nie gada. I tak jest z kazda atrakcyjna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×